Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

chichaa
2. aug 2010

@lucinenka001 ako každý kočík aj náš má nejaké nedostatky 🙂 je pravda, že športová časť sa ťažko nasadzuje aj dáva dole, ale kočík sa aj s lehátkom napr. dá poskladať a strčiť do kufra auta 😉
Malá si už teraz zvykla na kočík, úvodne to bolo horšie - keď spustila hysterický plač, nebolo pomoci len vziať na ruky, ale to bolo asi také obdobie, nepáčilo by sa jej ani vo formule 😀
Uvidíš podľa malého, ale vaničku používaj čo najdlhlšie...ja som ju už aj predala 🙂 Ale inak máme super kočíky 😀

lucinenka001
2. aug 2010

@chichaa to je pravda, ze kocik s ktorym by sme boli 100% spokojne neexistuje. A fusak ste uz kupovali? Kočky pisu ze oval je lepsi do vanicky. Ale mne do vanicky nebude potrebne uz fusak, cize ja asi skor kupim obdlznik 🙂. My sme kupovali este aj primu ale tu nevyuzivame bohvieako skoda penazi, vanicka je naj, a staci uplne vajicko mieso primy je aj lacnejsie.

chichaa
3. aug 2010

@lucinenka001 ahojček..my sme mali len vaničku /tá ja výborná, len malá podľa mňa/ a vajíčko, ale nie od casualu, máme fusak EMITEX, je hranatý, bol dobrý aj do vaničky a vlastne som ho používala trochu aj do športiaku a bol dobrý. Akurát pozerám v novom Dieťati, že je nejaký nový S4 Titanum- taký tmavší rám a celé čierne kolesá, no nevyzerá zle 🙂 ale to sa ma už netýka 😉 inak neviem ako u vás, ale v TT je veľmi veľa S4! 😉

lucinenka001
4. aug 2010

@chichaa Ahojky 🙂. Ano vanicka je super , Primu pouzivame len na prevoz autom a doma ked na nej drobec sedi. A akoze ste mali ine ako od casualu? Ved to Vam predsa nemohlo pasovat na S4. Ci ste ho nedavali na kocik? Tu v tejto teme som sa docitala ze fusaky Emitex nepasuju moc dobre na S4, tak ja uz teraz neviem 😖 . Ten novy typ som videla aj ja v ich katalogu ale je urcite drahy a ako pises nas sa to uz netyka. Ja tu u nas v Kosiciach moc do mesta nechodim takze neviem kolko ich tu beha po Kosiciach 🙂.

bambulka0406
4. aug 2010

baby da sa na tomto kociku polohovat opierka chrbta? nejako to nikde nepisu, len o opierke noh

ema.nz
4. aug 2010

@bambulka0406 ano 😉

bambulka0406
4. aug 2010

@ema.nz dakujem za odpoved 🙂 a sportiak sa da dat v smere aj proti smeru jazdy? ako si spokojna s tymto kocikom? mne sa najprv nepacila ta atypicka vanicka, ale zacina sa mi pozdavat 🙂 a ta nova, ktoru teraz propaguje puskarova je tiez pekna

ema.nz
4. aug 2010

@bambulka0406 nova kolekcia 2010 sa da otacat v smere aj v proti smere jazdy 😉 ja ho uz nemam,ale bola som s nim max spokojna 🙂

petronelas
4. aug 2010

Ahoj holky!
Prosím o radu.....kde seženu náhradní díly na S4?
A vztahuje se záruka na kolo,když máme něco s duší a udělalo nám to 8-čku?
A na originál deštník taky? máme ho zlomený v jedném drátě.
jo a ten originál fusak 2009 extrem můžu používat ve sportáku pro 10 měsíčí dítě?nebo si musím koupit nový větší?

ema.nz
4. aug 2010

@petronelas skus reklamovat 😉 a fusak-ide len o to ci sa ti tam maly zmesti....

danae
4. aug 2010

Já bych si tuhle značku v ČR nekoupila, když tady čtu, jak je těžké pak kočárek reklamovat:
http://www.dtest.cz/cerne-ovce-kocarek-za-vsech...
Té paní se ten kočárek navíc rozbil opakovaně i po opravách, cituji: "U kočárku se postupně vyskytla vada nožní brzdy, předního kola, vnitřní stýlky tašky, teleskopické rukojeti, koše, okénka a několik vad konstrukce a další vada brzdy."
Prodejce neuznal nárok na vrácení peněz, neboť DOVOZCE neuznal nárok na vrácení peněz, a to je pro mne dost varovný signál, abych do takové značky nešla, protože jakákoliv reklamace může být problém. Navíc nevím, jestli paní měla jen vadný kus, ale tu konstrukci jí měnili a znovu pak byl nějaký problém, tak teda nevím, jak je ta značka vůbec kvalitní.

@petronelas - snad budeš mít víc štěstí

Když odbočím, tak špatný servis je třeba důvod, proč Maxi Cosi si u mne už ani neškrtne. Ty problémy s autosedačkou byly strašné, jediný servis v Mělníku, poprvé nám ji opravili, ale bylo to s neskutečným dohadováním a opravit ji nechtěli, protože tvrdili, že s ní nic není.... Nakonec jsme si pak stejně museli koupit Römer a za Maxi Cosi vyhodit, protože se nám pak ta sedačka zase rozbila (stejná závada) zrovna, když jí skončila záruka - byla jsem hloupá, že jsem nevěděla, že se záruka prodlužuje o dobu, kdy byla tenkrát v opravě, to bysme to jinak stihli...

chichaa
4. aug 2010

@lucinenka001 Ahoooj! Áno vajíčko nám nesedelo na kočík, v aute sme dosť používali aj playmoon na začiatku. Emitex je podľa mňa úplne v pohode, neviem, čo by malo na ňom nepasovať, aj tak tam dáš ešte nánožník, tak či je dole ovál alebo hranatý...možno pre väčšie deti! ale ja predpokladám, že keď malá začne chodiť, tak sme sa dokočíkovalí, je to taký aktívny typ dieťaťa 😉

lucinenka001
4. aug 2010

@chichaa 🙂.
Ja som tiez zvazovala Emitex ale ako som pisala vraj nepasuje dobre. Cize malá je taký šinter. A co malo spinka, ze pises ze je aktivna ???

chichaa
5. aug 2010

@lucinenka001 Podľa mňa si ten emitex vyskúšaj napr. v predajni a uvidíš sama, ako sa ti tam pozdáva...Malá je žihadlo neposedné, strašne zvedavé, lozí všade kam nemá 😀 . Spí vcelku dobre, asi sa aj unaví z tej aktivity 😉 priberá ako muška, je taký drobec, ale zdravá, tak sme spokojní 😉 a vy? zatiaľ pokojné bábo?? 😉

petronelas
5. aug 2010

@danae nevím ,ale ta paní s tím kočárkem musela děsně zacházet...neznám nikoho kdo by mněl tolik vad na tomto kočárku.
Brzdu sme měli taky špatnou,ale mám šikovného manžela a spravil to perfektně. 😀

petronelas
5. aug 2010

@danae to kolo sme podle všeho přefoukli víc než jsme měli. 😢

stastickova
5. aug 2010

Ahojte,
chcela by som sa s vami podeliť o moju skúsenosť s kočíkom Casualplay ale S6..Tiež mám problém s reklamáciami. Najpr som reklamovala, že sa mi začala párať strieška tak kde je pod ňou stieťka v tom ovále.Neuspela som nakoľko som vraj nedávala striešku dolu čo sa má..pritom v obchode mi to ukazovali inak a ešte som aj našla iné video kde tiež tú striešku nedávajú dolu.ale budiš, teraz je už úplne odtrhnutá tá časť od konštrukcie.kúpila som si slnečník.zaobchádzala som s ním ako v bavlnke lebo ma hned upozornili že sa s ním nemôže moc točiť lebo sa láme..dávala som si pozor ale predsa sa mi uvolnili v spojoch niti a povypadávali a tiež tie tyčky..neuzané..na bkocoh po oboch stranách sú plastové krytky aj s nápisom na malom pliešku. tie mi kolečk pri skladaní ohlo..ale písala som aj distribútorovi a posiela nové.tiež mi padá búda..nedrží tak ako má..distribútor mi povedal že aby som to dala reklamovať ale neviem či uspejem lebo to musí robiť aj na ich..tak som zvedavá. myslím si, že vedia že kočík neni na tú cenu moc kvalitný ked na všetko upozorňujú. a to nehovorím ked som ho kupovala neboli tašky tak sa pýtam že kedy..že budúci týždeň a čakala som asi tak mesiac a pol. a kolečká ani nehovorím, furt ich musím premazávať a striekať wd..a tiež už po prvej jazde som i ich mala plné kameňov.ked som ich vybrala zostali diery a ked tam sú tak ciknáme..ale samá chvála na prima easy..super autosedačka..

steel
5. aug 2010

@petronelas ahoj, ako ste opravili brzdu? Tiez s nom mame nejaky problem, neda sa zabrzdit.

lucinenka001
5. aug 2010

@chichaa skusim aj ten Emitex teda, ked pises ze si s nim spokojna. A ozaj chrbat Ta neboli ked si okolo malej kedze ste v stadiu lozenia? My sice este samozrejme nelozime ale chrbat ma riadne boli. Ja si myslim, ze mame super bábo. Troska je hore, potom si troska pospinka a tak to ide dookola. Cez noc spi vacsinou celu noc od cca 21.00 do cca 05.00 - 06.00, alebo zvykne sa teraz v poslednej dobe cca o 02.00 budit ze je hladny, ale nerobil to tak neviem . Ale to sa len napapa a rovno spinkam takze zvladame to v pohode, Vy ako spinkate?

janca.mareckova
6. aug 2010

Jaký FUSAK??
Ahojda holky....... nějak nemám sílu číst veškerou tuto diskuzi.......... Poradíte mi, jaký je nejvhodnější fusak do sportovního casualu s4??? V zimě bude malému 1 rok a já uvažuju nad fusakem. Aby tam pasoval........ nevím jestli emitex, nebo kaiser......... Budu ráda, když mi poradíte. Už chci pomalu začít nakupovat

ewwe
6. aug 2010

@janca.mareckova najlepsi je original, alebo emitex, treba ist do predajne ak budes kupovat inu znacku a vyskusat, ci tam bude pasovat

janca.mareckova
6. aug 2010

Ten originál je ale malý třeba oproti emitexu..... nebo ne? Já mám na mysli ten eitex 3v1.......... má odepínatelnou spodní část na nožičky....

janca.mareckova
6. aug 2010

@ewwe Ten originál je ale malý třeba oproti emitexu..... nebo ne? Já mám na mysli ten eitex 3v1.......... má odepínatelnou spodní část na nožičky....
A vlastně ani nevím, jestli má být dítě ve fusaku úplně celé (jako i zádíčka) a mít ho celý pod sebou, nebo ¨být ve fusaku jen od pasu??? Nějak si to totiž neumím představit......

ewwe
6. aug 2010

@janca.mareckova ked uz bude vo sportaku fusak, tak je tam dieta iba po pas, chrbat je vyssi tak ho bude mat zakryty, ja tiez velmi neviem ako to bude, ale ja mam kupeny original a obdlznikovy tvar, pride mi dost velky-dlhy

janca.mareckova
6. aug 2010

@ewwe asi jsem tele, ale nechápu teda, proč jsou na všech fusakách otvory pro pásy?? To přeci znamená, že dítě ten fusak musí mít i za zády ne???? Takže ne jen od pasu dolůůů

ewwe
6. aug 2010

@janca.mareckova ja som si to nevedela tiez predstavit ako to bude, tak mi tu holky davali odkaz na foto sportaku s fusakom, bol to ovalny fusak a bol natiahnuty na kociku od vrchu sedacej casti po to, na co sa vykladaju nozicky dietata, vpredu tak otvor bude mozno asi po prsia?? ja neviem ako ti to inak opisat, mozno ine baby budu vediet lepsie povedat a mozno hodia aj nejaku foto 😉

dadous
6. aug 2010
ewwe
6. aug 2010

@dadous diky za nazornu ukazku 😵

dadous
6. aug 2010

@ewwe však mi to taky dalo, než jsem to našla 😀

ewwe
6. aug 2010

@dadous 😀 😀 😀 ale velmi si nam pomohla, lebo by sme tu tápali do rana 😎