Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

petronelas
9. aug 2010

@steel manžel to rozebral a promazal vazelínou ty lanka nebo co to tam je.Funguje to už 100%.
Ptala jsem se iv servisu a říkali,že se to tak má promazávat,prý jsme to udělali dobře.

Byli jsme reklamovat to kolo aříkal že reklamace na kola se nevztahuje a tak nám tam dal jiné gumy ne originály a zdá se mi že je to ještě lepší.
Dokonce nám to na počkání vyměnili a paráda.

petronelas
9. aug 2010

A ještě jsem se chtěla zeptat jakou pláštěnku na sportovní verzi používáte?
originál tam mám na ten zip ale kdyby hodně pršelo tak je lepší na celý kočár pláštěnka.Nebo jak to máte vy?

jakelina
9. aug 2010

@petronelas taky mám jenom tu na zips a na korbu jsem ji používala a nikdy to nepromokla, tak si myslím, že to bude stejné i u sporťáku. Ale máš pravdu, že na vrch stříšky pak prší. To mě ani nenapadlo se po tom pídit. ☹

petronelas
9. aug 2010

@jakelina no mně to taky nenapadlo ,ale ted jak sme byli v té prodejně na servisu,tak říkala,že je to lepší když tam je ta pláštěnka na celém kočárku,protože se ta boudička hodně ničí,a ze stran tam je to podle mně divné a bude tam pršet při silném dešti nebo chumelení 😅

dadous
9. aug 2010

ahojda, tak jsem koukala na ty plaštěnky a nenapadlo by mě, že tam jde dat i pláštěnka ktera se dava na korbu?! 😕
http://www.babydream.cz/doplnky-ke-kocarkum/pla...

xlea
9. aug 2010

ahojte maminky pouzivatelky S4 🙂 mam na vas jednu otazocku - cakame babo v novembri, mam uz doma sportovu verziu a rada by som k tomu dokupila este Prima easy vanicku - aj ako nahradu Playmoon, myslite ze je to dobry napad? poradte, budem velmi vdacna... resp.nikde som nenasla poriadne rozmery Prima easy - na dinosklepe su na oboch vanickach - aj na prime aj na playmoon takmer rovnake rozmery, akurat sa mi to nezda.... diky za odpovede 🙂

dadous
9. aug 2010

@xlea ahojda ja využila oboje, ty čekaš mimčo na zimu takže playmoon si určitě pořid, a primu jsme hodně používaly, pže od dvou měsícu už chce nikča koukat po světě, tak když nejedem na dlouho tak ji vozím v primě, nedam na ni dopustit 😵

xlea
9. aug 2010

@dadous dakujem za nazorik, ja som chcela len primu, playmoon som nejako neriesila...proste som nechcela mat doma naskladanych kopec veci, ktore mozno ani nevyuzijem - preto som chcela v podstate len jednu vanicku, i ked prima je skor taka vajicko-vanicka 🙂 keby som ta poprosila, vedela by si mi pomerat vnutorne rozmery oboch? aj primy aj playmoonu? dakujem

dadous
9. aug 2010

@xlea jo změřím, ale ja bych přes zimu mimčo nedavala do primy 😕 přece jen je playmoon teplejší a líp chraní mimčo před počasím, nehledě na to že tříměsíční mimčo se ti s fusakem asi do primy ani nevejde 😨 vydrž jdu to přeměřit 😵

dadous
9. aug 2010

@xlea tak prima je dlouha cca72cm a korba cca 75cm 😵 jestli se ti nechce investovat tolik peněz tak to udělaj jako ja, sportak novej a primu s kourbou jsem koupila na bazaru za poloviční cenu, a není to vubec zničeny 😵

ema.nz
9. aug 2010

@xlea moja mala je decembrova a mala som aj vanicku aj primu...no ale pre zimne dieta podla mna treba vanicku 😉 prima je sice super ale je plytka ,eda dufam,ze chapes co myslim.....a urob ako pisu baby kup pouzite a za peniazky ktore by si dala len za novu primu budes mat aj vanicku 🙂

xlea
9. aug 2010

@dadous ja som kupila na bazariku aj sportak, vo fakt perfektnom stave, bez jedineho skrabanceka od mamicky velkej pedantky... primu chcem tiez z bazariku, bo ked mi predavacka v obchode zahlasila, ze chcu za nu 280 euracov, tak som skoro spadla na zadok 🙂 a dakujem krasne za pomeranie 🙂 v podstate som chcela primu len pre to, lebo na prechadzky bude dalsi kociar s vanickou, a tato prima je podla mna celkom skvela vecicka ked clovek casto cestuje autom... mas este nejake fajn vychytavky od kociku? 🙂 bo tu v okoli tento kociarik nik nema, tak reku skusim napisat sem, tu sa isto najdu mamicky aktivne pouzivatelky 🙂

dadous
9. aug 2010

jo přesně jak píše ema, ta prima ma slabej nanožník a to mimčo v tom není tak chraněny třeba před větrem 😵

xlea
9. aug 2010

@ema.nz dakujem za nazorik 🙂 povodne som chcela obe aj primu aj playmoon, vsak uvidime ako to dopadne nakoniec 🙂)

dadous
9. aug 2010

@xlea primu jsem hodně používala i na doma jako houpačku abych měla nikču furt u sebe, pže nechtěla moc spinkat sama v postylce 😅 a sportak budem teprv davat do kupy, tak na to mooooc zvědava jak to zvladnem 😀 kup si i korbu a na další kočar se vyprdni 😀 ja jsem s tím fakt moc spokojena 😵

xlea
9. aug 2010

@dadous nebojkaj, sportak das isto polahky dokopy 🙂 som to ja amater zvladla po jednom ukazani tak ty to isto zvladnes lavou zadnou 🙂 uz sa tesim, ked ho vytiahnem vonka a otestujem v terene 🙂 bo po obyvacke a izbach chodi supersky 😀

dadous
9. aug 2010

@xlea no jo jenže nam to nikdo neukazal 😀 😀 a neboj venku jezdí taky krasně, jen babičky maj nutkaní s ním furt houpat 😀 tak vždycky jen řvu, NEHOUPAT 😠

xlea
9. aug 2010

@dadous si ma rozosmiala s tym hupanim 😀 dufam, ze babiny nebudu mat taketo tendencie 😅

jakelina
9. aug 2010

@dadous tak to znám, taky jsem už slyšela, co to mám za pitomý kočár, že nejde houpat a proto mi tam děcko řve atd....

dadous
9. aug 2010

@xlea stopro budou, pže jsou zvykly na ty stary péraky 😀 😀

dadous
9. aug 2010

@jakelina no ale všichni kdo ten kočar drželi a ním začly automaticky houpat 😀 jinak my teda s nikčou musíme jezdit přes hrboly, aby usnula 😀 ještě že mame kočar do terenu 😀

jakelina
9. aug 2010

@dadous to já zase mám tak blbý zlozvyk, že stojím v obchodě s nákupním košíkem, něco vybírám a vozím a vozím, aby se mi ten můj nákup náhodou neprobudil. No jak blbec. 😀 😀

xlea
9. aug 2010

@dadous noo to je dost mozne 🙂 vravim, bude este jeden hojdaci specialne pre babiny 🙂 xixi

dadous
9. aug 2010

@jakelina jo to jsme všichni malinko nablbly 😀

xlea
9. aug 2010

@dadous dufam, ze aj ta nasa zabka bude rada jazdit po hrboch, bo keby si videla "cestu" tu pri tychto nasich novostavbach, tak ... nic ine ako hrby tu nie je 😎

dadous
9. aug 2010

@xlea neboj dětičky maj radi hrboly 😀 proto asi nikča nechce spat v postylce 😀

susisus
9. aug 2010

😀 ste ma s tym houpanim pobavili 😀 ked vidim niektore mamicky ako houpu - vystiznejsie je vytriasaju dusu z dietata...tak sa necudujem ze stichne... musi byt v takom soku ze nema inu moznost 😀

jakelina
9. aug 2010

@dadous tak to znám taky, jezdím po takových těch hrbatých dlažbách pro slepé, co jsou na křižovatkách a přejíždím každý kanál, aby to trochu drncalo.
Ale teď už malý jezdí ve sporťáku a naučil se konečně sám usnout v postýlce. Jednu dobu jsem ho vozila v Primě sedačce a teď už se mi nechtěla pořád vyndávat za auta, tak je trochu zvednutý ve sportáku a to se mu líbí, že konečně něco vidí.

jakelina
9. aug 2010

@susisus to máš pravdu, někdo jezdí přez práh, to musí být šok a měla bych i strach o tu malou hlavičku. ☹

lara75
9. aug 2010

xlea - my máme dma S4 a januárové bábo, ale fakt bol praktický playmoon ako hlboká časť v zime, kočíkovala som v ňom malú až do konca apríla, potom už chcela byť v polosede a vtedy som ju dala do prima easy, čo slúžila zároveň ako autosedačka - aj do dnes ju používame na cestách a pritom malá má 8,5 kg. Kočíkujeme ale v športovej časti od jej 6 mesiacov. Pre zimné bábo odporúčam playmoon, zmestí sa tam vo fusaku (hociaký univerzálny fusak) a bude lepšie chránené pred vetrom ako v prima easy, okrem toho v prima neleží úplne rovno. Zase je prima supiš univerzálny na cesty, 4 nastaviteľné polohy. My máme vo farbe bobbypin (limitovaná edícia) aj s isofixom (zvlášť dokúpený). Neľutujem, že sme mali aj prima, aj playmoon.