Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

eimiky
14. sep 2010

@kristinagabi lodgerbunker 😉

ema.nz
14. sep 2010

@kristinagabi casual fusak nie je tenky ved je to termofusak tak jasne,ze v nom nie je kozusina 😉 ja som ho mala vo vanicke,minulu zimu som kupila lodger je super ale v S4 sa trosinku zosmykoval 🤐 ale lepsie do neho zababusis dieta ako do CP fusaku 😎

hana33
14. sep 2010

@luciienka to je tazko posudit, kto to urobil, ked som nevidela fotky, myslela som, ze mas zlomenu nosnu tyc, co by bolo logicke, keby sa to stalo na poste, ale ked som uvidela foto, tak mam pocit, ze to uz bolo od predavajucej, pre mna totiz logicky vyplyva, ze na poste sa to nemohlo stat...
prave pre taketo moznosti nekupujem velke veci cez bazar, ale jasne, ze to moze byt len vynimka ☹

ewwe
16. sep 2010

cauko baby, kukla som ako sa polamala ta tyc na kociku, tak som sla kontrolovat ci to mam v poriadku, ale ja taku tyc nemam, ja ju mam taku ciernu a tensiu a prichytena je 2srobami na kazdej strane 😲

dadous
16. sep 2010

@ewwe my ji mame taky přidělanou 2 nytama, to maj ty novější kočarky 😵

ewwe
16. sep 2010

@dadous aha diky za ukludnenie, uz som si myslela, ze mam nejaky stary kocik za cenu noveho 😅

dadous
16. sep 2010

@ewwe 😀 ne ne, ja si myslím že ten starej typ praskal v tom svaru proto, že když se dava kočar do auta, tak to přítel většinou chytne za tu tyč od košíku, no a ten svar tolik nevydrží, jako ty nyty 😵

kratena
17. sep 2010

Ahoj holky, dnes jsem byla koukat v Malvíkovi na s4. Reverse je fakt strašně úzkej. Na dcerku jsem měla s4 z roku 2006 a měla už v 1,5roce boudičku naraženou na hlavě. Dnes jsou jí 2,5roku a když jsem ji posadila do s4 2010, tak měla nad hlavou ještě spoustu místa ( a to byl klasickej s4 s tou stejnou boudičkou, jako měl v roce 2006). Nevíte, odkdy se vyrábí s tou "zdviženou" stříškou, jestli už to má i kolekce 2009?

marcelecka
18. sep 2010

@wolfi Ahoj,síce už je to dosť dávno,čo si sa pýtala kde sa dajú kúpiť kolesá na CP S6.Ak si ešte nezohnala,ja mám na predaj predné úplne nové ani raz nepoužité.Ak by si mala záujem,ozvi sa mi macapalocko@gmail.com.papa

jakelina
19. sep 2010

@marcelecka já se chci jenom zeptat, za kolik by jsi prodala ty přední otočné kolečka. Písni do IP, děkuju. 😉

murinka
24. sep 2010

ahojte 🙂 kupovala niektora z vas kocik casuaplay S4 v polsku?na kolko vas vysiel so vsetkou vybavou?dalo sa ,,zjednavat,, cenu? 😉

dadous
24. sep 2010

@murinka ja kupovala jen sportak a vyšel nas na 8400kč, ale přes net, takže smlouvaní nepřipadalo v uvahu, a myslím že v kamenym obchodě toho moc nenasmlouvaš 😕

xlea
25. sep 2010

@murinka v PL vyjde trojkombinacia cca 650 eur...

kiki2
25. sep 2010

čauky holky, já kupovala přes aukro z Polska a trojkombinace model 2010 (a je to s polohovací sedačkou) 🙂 vyšel i s dopravou 17200kč,je k tomu i podložka, mohla jsem si vybrat barvy, bylo to super, spokojenost

luckka
26. sep 2010

Ahojte kočky, mne praskol na S4 disk na prednom kolese, nemate s tym niekto skusenost? 😠

ema.nz
26. sep 2010

@luckka ak mas kocik v zaruke tak reklamuj 😉

bastinko
26. sep 2010

ahojte kocky,vaham si dokupit vanicku casualplay playmoon,nakolko ma maly 65cm.mozete mi poradit ci ju este vyuzijem?dakujem za odpoved 🙂

luckka
27. sep 2010

Praveze uz nemam ☹ a neviem na koho sa obratit

ema.nz
27. sep 2010

na dovozcu 😉

luckka
27. sep 2010

Uz som skusala im pisat mail, uz su tomu 2 tyzdne a nikto mi neodpisal ☹

petronelas
27. sep 2010

Chtěla jsem se zeptat zkušených mamin....jak dáváte děti do kočárku S4 s nánožníkem do sedu? malý si tam nedokáže sednout,ten nánožník má až po prsa a nesedne si.
To je máte pořád v lehu když používáte nánožník?
Jak to děláte????? 😢

petronelas
27. sep 2010

@luckka já jsem volala na firmu kde jsem kupovala kočár.Reklamaci mi udělali na počkání a bylo to super.
Deštník se mi pokazil a během 14 dnů mi poslali úplně nový i s držákem.
Já si nemůžu zatím stěžovat. 😅

petronelas
27. sep 2010

@luckka podle mně ty maily nejsou tak spolehlivé jako osobní kontakt nebo zavolání.

denduska
28. sep 2010

@bastinko neviem, podla mna nie....my sme vo "vasom veku" skoncili s vanickou..na dlzku by to este asi mesiac vyslo, ale bola jej uzka, rucky mala pri sebe ako mumia 😅 ale tak neviem, mne malinka hrozne rychlo rastie, teraz ma 5,5 mes a 72 cm a vanicka teda uz vobec nehrozi..a ked si prdstavim do toho nejaky fusak deku tak uz vobec.

bastinko
28. sep 2010

@denduska tiez si myslim ze uz to nevyuzijeme,trosku ma zmiatlo to ze ma dva a pol mesiacika a este by sa patrilo mat vanicku ale miery nepustia,dnes sme maly sportiacik a bolo to ok. 🙂

dadous
28. sep 2010

@petronelas budem jezdit s rozepnutym 😠

bambulka0406
29. sep 2010

baby ako je to s tou opierkou? je vazne kratka?

bambulka0406
29. sep 2010

a poradte prosim s4 alebo s4 reverse?

korbicka
2. okt 2010

ahoj holky, tak jsem po dlouhém rozhodování nakonec koupila fusak kaiser thermo flees a opravdu toho nelitutju!!!!!! Je to bomba!!!! Vypadá to super a hlavně ten fusak nemá chybu!!!

erytrea
2. okt 2010

@bastinko ja si myslim ze uz Ti je vanicka zbytocna, moj maly ma 61 cm a ked mu tam dam deku tak uz je tam len tak tak a to neviem ako bude ked tam dam este aj fusak, bude musiet vydrzat v sportaku by mu bolo asi zima 😒