Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

janac
10. júl 2009

dejna: noo ten kosik je uzasnyyy, tam se mi snad v zime vejdei komplet lyzarska vybava vcetne lyží 😀 😀 😀

katy1979
10. júl 2009

dejna akurat som vcera videla reklamu ze znizili ceny. tak to uz ho fakt nepredam. vidim to tak ze budem musiet kupit naspat vanicku a ostane nam pre druhe

ewwe
10. júl 2009

ahojky, baby poskladala som si kocik a dala som prec sportak a nasadila vanicku ale ostal mi visiet na podvozku ten pas na polohovanie chrbatika, ako to dam prec ci to tam ma visiet??

ema.nz
10. júl 2009

ewwe:ja to mam tam stale... trosku to povol aby ti mohla "perovat" vanicka alebo autosedacka 😉

janac
10. júl 2009

ewwe: ja to napnula ten pasek a pridelala isolepou k sobe, takze nic neviselo a vanicka se nekolibala a pekne drzela..

dejna3
10. júl 2009

katy, no aj my asi tak 😀 ešteže som nestihla nič predať 😉 ja mám čiernu playmoon a rada si ju nechám, lebo tieto nové s tými veľkými nápismi na strieške sa mi až tak nepáčia 😒

ewwe
11. júl 2009

diky baby 🙂

janca704
14. júl 2009

Ahojte.
EWWE, ja som si tym pasom akoby "upevnila" vanicku, aby sa nehybala dopredu-dozadu. Dost mi to vadilo 😅

Bavili ste sa o taskach. Ja mam Vanity, pacila sa mi na kociku viac, ako Maxi. Mam bledomodru, ale trha sa mi tam zips 😠 a take to "krytie" zipsu, ci co to je 😠 Mam ju len rok ☹ ☹ ☹ Inak som snou uplne spokojna, je priestranna, vsetko pre maleho sa vojde. Vanicku som mala tmavomodru, takze sme ladili a podlozku som tiez uz pred rokom planovala v bledomodrej 😉 Nech sa kocik ozivi 😵

minulik490
17. júl 2009

Dobry den chcem sa opytat neviete kto predava casual play s4 potrebujem sportovu cast dik minka 🙂 😲

janca704
17. júl 2009

Minulik, skus na www.mimibazar.sk v sekcii kociky. Hod si tam nazov Casualplay a vyhodi ti inzeraty. Ja som nedavno pozerala len tak zo zvedavosti a bolo ich tam dost 😉

hasisihanulka
17. júl 2009

Minulik, kociarik mame na predaj my, poslala som IP.

katy1979
17. júl 2009

minulik aj my mame sportak na predaj mame ho aj v bazari.

habibi78
24. júl 2009

baby, pred pár mesiacmi som sa tu vytešovala, že nemám s kočiarom žiadny problém a bum.... defekt....
prosím Vás, kde v BA sa dá opraviť koleso? Alebo čo teraz s tým? Dakujem za pomoc.... 😉

ema.nz
25. júl 2009

habibi:ved nech ti to muz zalepi!!!ved na to staci ta suprava na defekty co sa predava na bicykle.nie je to nic strasne za 5min hotove...ja som uz mala defekt 2x 😉

rasto:ten vypredaj je uz min od zaciatku leta

nikol_79
25. júl 2009

ten výpredaj je už dávnejšie ale týka sa len určitých farieb.
Ja som teda tiež v šoku z toho, že športiak zrazu zlacnel z 500,- eur až na 360,- to je teda sila, odrazu je taký lacný? Ja svoju S4 teda môžem predať max. za 200,- eur pri týchto cenách..

hasisihanulka
25. júl 2009

habibi, presne, opravuje sa to ako defekt na bicykli. Ak sa vam aj poskodil plast, tak sa to da objednat v predajniach "predeti.sk".

sepelka
25. júl 2009

Ahojte baby, neviete mi poradiť,či je možné otočiť športovú časť na S6 tak aby som videla na bábo-číže proti smeru jazdy?

eimiky
26. júl 2009

sepelka nie

habibi78
26. júl 2009

dakujem pekne, drahý s tým zbehol do servisu byciklov a tam to na počkanie opravili...
ešte raz dakujem.... 😉

eimiky
27. júl 2009

baby kde zoženiem plášte a duše na s4? dá sa to nejako objednať ?

hasisihanulka
27. júl 2009

Eimiky, da sa to objednat u predajcov. My sme objednavali v predajniach predeti.

eimiky
27. júl 2009

Aha díky.Skúsim to v predeti a nevieš približnú cenu aspon cca,nemám tušenie koľko by to mohlo stáť? Hani inak vieš, že sa poznáme 😉

maska1
27. júl 2009

baby, chcem sa vás opýtať, tie čo máte vaničku playmoon, či sa dá dať preč ten bezpečnostný popruh, alebo ako ste to riešili, aby bábo netlačilo na chrbátik?? ďakujem za reakcie 😉

eimiky
28. júl 2009

maska ja som to tam mala tak nejak pekne uložené, že to pod tým matracom netlačilo.

mayka
28. júl 2009

kocky je kocik S4 dobry? A kde maju na neho dobre ceny v okoli BA? Diík

hasisihanulka
28. júl 2009

Jej, vladi, ahoj 🙂 No, stalo to cca 10 eur jeden plast. Ak by uz nemali, mame doma nahradne, tak sa ozvi 🙂

vladkaxx
28. júl 2009

ahoj holky,koupila jsem si S6.O tomto typu nemůžu nic najít.většinou jsou diskuze o S4,zajímalo by mě kdo máte S6,jak jste s ním spokojení a jestli náhodou nejdou dokoupit nafukovací kolečka? Když tak mi písněte do IP.Díky 🙂

eimiky
28. júl 2009

mayka : teraz majú výpredaj http://www.groupfashion.cz/data/letni_vyprodej_...
prečítaj si pár strán dozadu, niekomu vyhovuje, niekomu nie, najlepšie je keby si si ho niekde sama vyskúšala v predajni, alebo ak ho má nejaká kamarátka.Každému vyhovuje niečo iné.Ja som s ním inak spokojná.

hasisihanulka
28. júl 2009

maska, my sme ten bezpecnostny popruh vybrali, nebol to problem. Alebo to ulozis pod ten matrac, aby to netlacilo 🙂

Mayka, S4 je fajn, super sa ovlada, najma v malych priestoroch. My sme brali od dadarku, cez web. Ak by ti nevadil pouzity, mame na predaj po roku pouzivania - museli sme totiz ist do surodeneckeho, kedze o chvilu sa rozrastieme a starsi syn chodi asi mesiac...