Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

miavin
28. apr 2010

Baby potrebujem radu - dostala som defekt - len teraz neviem - vyzerá to ako prerezané - keď vám ten plášť praskol - tak ako to vyzeralo? lebo neviem, či to dať reklamovať, alebo dať v pneuservise opraviť 😒

eimiky
28. apr 2010

defekt ti asi nevyreklamujú, ale možno to aj manžel zvládne zalepiť, ak vie na bicykli tak na tomto je to to isté, alebo v bicykliarstve

miavin
28. apr 2010

eimiky - veď práve neviem, či to prasklo - ale skôr to vyzerá, akoby to prerezalo - alebo vrezal sa nejaký kameň - sklo...neva, dáme urobiť v pneuservise

bmmz
29. apr 2010

miavin.... mne asi pred dvoma mesiacmi sa pretrhla vonkajsia guma kolesa tam ako idu take vlnovky...a ssamo ze som aj urobila defekt kym som nato prisla...defekt muz zalepil ...nove plastne som nechcela kupovat tak mi v bicykloch dali za 5euro jedno plaste z detskeho bicykla velkost 12

molicova
29. apr 2010

Prosím, prosím o radu, jak se na kočárek přesně nandavají ty adaptéry a jakým způsobem se sundavá ta sportovní část. Jeslti se to odšroubovává, nebo jenom odcvakne. A jestli se ty daptéry jen nacvaknou nebo se nějak přimontovávají. Strašně moc děkuji za dopovědi. Michala

ewwe
30. apr 2010

molicova ja mam sice bezadapterovu verziu ale ak myslis ako sa dava dole sportak z konstrukcie-podvozku, tak sa to iba odcvakne z tych cuplikov a tu tyc pod sedadlom musis akoby stiahnut akoby si ju chytila dvoma rukami a stlacis ruky k sebe, skratka ju zmensis stiahnutim a vyberies ju z tych uchytiek, neviem inak vysvetlit, mozno ti to baby vysvetlia lepsie 😅

kuriatko84
30. apr 2010

ahojte baby
viete mi poradit, chceme kupit kocik casualplay S4 ale neviem ktoru vanicku mame zobrat ci Mako alebo Playmoon? Ktora ma vacsi vnutorny rozmer neviete?
Pripadne ak vozite v hlbokej vanicke niektore nemozte mi ju zmerat dakujem vam krasne 😉

eimiky
30. apr 2010

kuriatko mak je tuším menšia

petronelas
30. apr 2010

Ahoj ...prosím o radu.
Od kedy ste dávali sporták.Náš malý sa do hlbokej korby už nezmestí.To má len 5 mesiacov za týden.

petronelas
30. apr 2010

kuriatko: playmon má vetší korbičku.merali sme to a je to o dost.Už si to ale nepamatám o kolko.

petronelas
30. apr 2010

kuriatko: jinak my máme playmon a je taky malá.Nevím co budem robit za chvílu sa tam už ani trochu nezmestí.
Rozmery neviem,ale oproti ostatným kočiarkom je malá.

eimiky
1. máj 2010

petronelas ja som od pol roka dávala už do šporťáku 😉

marooshka
1. máj 2010

petronelas: já jsem malýho dala do sporťáku nějak tak, v necelých 5 měsících. Dá se dobře položit, tak nebyl problém 😉

petronelas
1. máj 2010

A jak dlouho vám vydržel sporták? já se bojím abych nemusela kupovat nový kočár.
Někde jsem četla,že má malou opěrku zad.Je to pravda? Mám z toho strach. 😅 😅
Malý je dost veliký na svůj věk.

veronikahel
1. máj 2010

ahojte, da sa polohovat sportova cast uplne na lezato? resp. neviete, ci sa da takato sedačka? http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

renatajjj
1. máj 2010

Sporťák dolehu jde. Náš prcek šel do našeho sporťáku v 5 měsících a týdnu, už ho nebe nebavilo, chtěl se koukat kolem. Jinak kamarádka S4 má a co jsem koukala, tak holčina a to musím říct, že je drobná a má věci ve velikosti 80, měla v zimě zádovou opěrku už v půlce hlavičky a když ležela, tak se hlavičkou dotýkala šustáku u boudy. Tak teď koupila golfky, ale to, že je kočár malý stejně přiznat nechtěla 🤐. Ale je to tak, tajně jsem tam šáhla.

renatajjj
1. máj 2010

Do úplného lehu jde, abych byla přesná.

eimiky
2. máj 2010

veronikahel do úplne rovného ľahu nejde,ale ide do ľahu ako väčšina šporťákov, myslím, že aj ten je ok, nám to stačilo 😉

kuriatko84
2. máj 2010

baby nestresujte ma, konecne som nasla kocik ktory sa mi paci a vyhovuje (aby som upresnila novinka s4 reverse) a ako tu citam, tak nie len ze je mala hlboka korbicka ale aj sportak??? ☹ ja som v koncoch
mala sa narodi v septembri a to ju budem musiet vozit minim. do februara s fusakom...

michaela80
2. máj 2010

kuriatko no mne sa reverse sportak zda velmi maly...cize si myslim ze o rok v zime s fusakom uz to bude natesno...

eimiky
2. máj 2010

kuriatko my sme sa vošli do šporťáka len do 15 mesiacov

marooshka
2. máj 2010

kuriatko: neboj,sporťák neni malej 😉 já jsem tedy taky koupila když byl malýmu rok golfky, ale ne že by se do sporťáku nevešel, ale chtěla jsem ho prodat, tak aby byl co nejzachovalejší a golfky mi stačej i jsem je chtěla. Sousedka má taky S4 a holčičku narozenou v srpnu před dvěma lety a ještě jí ve sporťáku v pohodě vozí,tak se neboj 😉

marooshka
2. máj 2010

kuriatko koukala jsem ti do alba a tam máš kočárek Jané, ten je větší a i pěknej, o tom už neuvažuješ?

michaela80
2. máj 2010

marooshka lenze reverse tym ze je otocna sportova cast je mensi... ja som ho velmi chcela ale nakoniec som ustupila kvoli tomu ze chcem reverse ale nie na ukor miesta...

petronelas
2. máj 2010

NO ja nechcem nikoho strašit,ale je korbička fakt malinká.S fusakem a v kombinéze to bylo tak,tak.A to sa narodil v prosinci a mám strach jak to dopadne,jestli ještě vydržíme.A pak spor´ták.....ten sem ještě neměla rozbalený,ale prý je malá zádová část.
No nevím,snad to bude ještě dlouho dobré,protože nebyl nejlevnější a nerada bych kupovala nový kočár.
To by mně manžel asi dal ☹

petronelas
2. máj 2010

to je náš vůzzzzzzzzzzzzzz

petronelas
2. máj 2010

to je on...

kuriatko84
2. máj 2010

marooshka ten jane sa nam velmi paci len ma straaasne malu hlboku korbicku 66x27cm a sportova cast je siroka len 31 cm, tak myslela som ze casualplay s4 reverse je vacsi preto sa tu pytam ci neviete niektora rozmery aby som vedela porovnat 😢

kuriatko84
2. máj 2010

petronelas nemohla by si odmerat vnutorny rozmer hlbokej korbicky prosim ta? myslim dlzku a sirku.

veronikahel
2. máj 2010

kuriatko, michaela: na tom dvojičkovom kočíku je tá istá sedačka ako na reverse, takze neodporucate, lebo je mala? budeme potrebovat do rodiny kocik pre dvojicky a uvazovalo sa o s-twiner a aj tak, ze by sa kupil len sportovy a od narodenia by boli babatka v nom, ak by to slo do uplneho lahu.