Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

nikol_79
13. sep 2008

UNI kolekcia je bez adaptéru, to zn. že na športiak priamo naklikneš hlboký diel alebo autosedačku, adapterová kolekcia má k tomu ešte adaptéry, to zn. že na športiak naložiš adaptér, a na adaptér naklikneš hlboký diel alebo autosedačku. Takže hlboké vaničky a autosedačky z novej UNI kolekcie na starý adaptérovy športiak nepoužiješ. Na to si musíš dávať pozor, či je to UNI alebo adaptérova kolekcia 😉 .

Videli ste už toto?

http://www.matko.sk/baby-shop/casualplay-hlboka...

Vyzerá to dobre aj tá cena je trochu vyššia ako pri starej kolekcii

katy1979
13. sep 2008

je to strašne krásne. skoda že mám adapterovu verziu.

nikol_79
13. sep 2008

Super nie? škoda že tam nieje aj fotka S4 s naloženou vaničkou. Ja mám UNI ale už vaničku nepotrebujeme, tiež škoda 😀

danielaur
13. sep 2008

Nikol prosím ťa , ak je kočík S4 z roku 2007, myslím športový, tak na ten si musím kupovať vaničku kde sú adaptéry zvlášť, áno?
A ten UNIsystém to je rozdiel len v tých vaničkách a autosedačkách? V tom podvozku nebude nijaký rozdiel?

nikol_79
13. sep 2008

rozdiel je aj v podvozku, proste keď kupuješ športiak tak si musíš zistiť či je uni alebo má k tomu pridané ešte adaptéry, Jednoducho povedané na podvozok z uni kolekcie nedáš vaničku z adapterovej a naopak na adaptérovy podvozok nedáš UNI vaničku. Dúfam že som ťa nepoplietla.

Skús sa opýtať v tom bazari či je to UNI kolekcia alebo adaptérova

danielaur
13. sep 2008

No práveže tá kočka čo ho predáva ho kúpila len ako šporťák a nevie aký je to systém. Má nejakú kartičku k tomu a tam je ževraj napísané len Casualplay S4.
A kočík je z roku 2007, to ešte asi UNIsystémy neboli.

nikol_79
13. sep 2008

no viem že je rozdiel aj v nánožníku, z novej UNI kolekcie sa nánožník pripína na kolekcie pomocou cvokov

danielaur
13. sep 2008

Bože tak teraz som vážne na vážkach ☹ 😝
Ani neviem ako sa to tam naklikáva a ak zoberiem ten šporťák, tak sa bojím že nezoženiem na to vaničku.
A to už čochvíľa rodím 🙂 😨

ewulqa
14. sep 2008

caute baby, ja by som chcela S4ku,ale neviem ci v novej alebo estarej verzii,neviem vlastne ani o kolko je drahsia ta nova verzia ked chcem 3-kombinaciu. Neviete mi poradit, Na tych strankach je to vsetko tak nezrozumitelne ze som z toho magor! diky

heppu
14. sep 2008

ahojte od kedy ste zacali pouzivat sportovu cast S4??nasa mala ma dva mesiace a ja mam pocit ze je ta prima easy uz uzka ked ju naobliekam a kedze zacina byt dost zima tak uz by som vytiahla aj fusak ale ten do primy nezmestim

danielaur
14. sep 2008

Ewulqa, cenový rozdiel neviem ani ja ale velmi veľký nebude. No myslím že mi je jedno či to má adaptéry zvlášť alebo už sú zabudované.
Ja som chcela tiež trojkombináciu, že najskôr budem chodiť s vajíčkom, potom s vaničkou a nakoniec so šporťákom, ale som si uvedomila, že načo mi bude vajíčko (už jedno mám) keď ide zima a bábo tam s fusakom nedám. Ako píše "heppu".
Tak nakoniec zháňam len vaničku so šporťákom.
A nebudem si kupovať ani nový kočík, lebo toľko peňazí za to nedám, tak pozerám len v bazároch na nete.
A čo si sa chcela niečo konkrétne opýtať na tú S4?
Napíš, pokecáme

nikol_79
14. sep 2008

heppu ja som dala malého do športiaka od štyroch mesiacoch, do štvrtého som používala chicco Ct0.1 hlboký a potom som si kúpila casual S4 ale už iba športiak ale to už bol máj takže nebolo už moc zima, aj keď musím povedať že som ľutovala že som nekupila aj hlboký diel, lebo malý je dosť bojko a nechcel mi byť v kočiari lebo ma nevidel, dokonca od prechodu na S4 mi tam už ani nespal. Ale teraz je to v pohode, už sedíme a čumíme 😀
Daniela ja si myslim, že vaničku zoženieš aj na adapterový aj na UNI, ja som ešte videla že na adapterovu kolekciu dopredávajú prima easy čo na určitý čas môžeš využiť aj ako náhradu za vaničku. Ale pozerám, že sa ti to už kráti a myslím, že je najvyšši čas aby si to potom nezháňala na poslednú chvíľu 😉
Ja som dnes pozerala na ten môj UNI, ale nieje to tam nikde napísane, že je to UNI. Skús skočiť pozrieť na nejaký nový do obchodu, ako vyzerá a porovnaj si to tam. Ale myslím, že tá čo ho predáva by to mala vedieť, veď nech sa pozrie do návodu na použitie a tam uvidí či je tam návod na nakladanie adaptéru

lila794
15. sep 2008

Heppu, my sme maleho dali do sportaka pred dvoma tyzdnami, ale len kvoli tomu, ze sa mi uz do vanicky nezmestil. V obchode mi vraveli, ze vanicku si kupovat nemusim, ze staci ta prima easy. No, ale kedze som mala odhad na velke babo, radsej sme kupili aj vanicku. To je somarina vozit babo v tej sedacke, lebo rychlo rastie. Ale kazde nie ja samozrejme take velke, ako moje. Ale do tych 5-6 mesiacikov by malo byt babo vo vanicke. Predsa uz ide zima a vo vanicke je lepsie chranene, vidi na teba. Takze odporucala by som ti kupit este vanicku. 😉

My tiez na nasom uni nemame uvedene, ze je to uni 😝

heppu
15. sep 2008

nikol no udem ju musiet dat asi aj ja do sportaka lebo sa mi uz naobliekana a zakrytá nezmesti uz do primy, inak to je dobre na prd ze je to take uzke uz by som to nekupila

katy1979
15. sep 2008

danielaur ja mám hlboku vaničku na adapterovu verziu takže keby nahodou tak poskytneme.
podla nanožnika sa nedá orientovať. my máme kolekciu 2008 a nanožnik je na cvoky ale stále je to adapterova verzia. oni na uni presli až od pol roka 2008.
tiež si myslím že je lepšia vanička ako prima easy hlavne na zimu.
my sme ani autosedačku od nich nemali. tu sme mali maxi cosi.
výhoda nových vaničiek je že sa daju polohovať čo pri starých chýbalo.

nikol_79
15. sep 2008

heppu a nemôžeš to riešiť tak, že primu predáš a kúpiš si ešte tú vaničku? hoci takú od ruky, vyjde ťa lacnejšie a ako hovorí lila ide zima a tam ti malá bude lepšie chránena hlavne keď bude fúkať vietor. Ale môžeš to riešiť aj tým športiakom, je to na tebe, dáš do toho fusák a nánožník, len mne vadilo, že som na malého nevidela 😒

heppu
15. sep 2008

nikol no este to zvazim co bude lepsie ci sa oplati kupovat tu hlboku vanicku alebo spojazdnim rovno sportak

tribitka
18. sep 2008

heppu, kolko tvoje bábo váži? moja má 8 mesiacov, takmer 9 kíl a stále sa v pohodičke zmestí do Primy.... akurát jej už z nej trčia nôžky, tak na dlhšie prechádzky používam športiak.... ale žeby sa 2 mesačné naobliekané bábo nezmestilo do autosedačky???? 😒

hanickak.
18. sep 2008

Ahoj holky, tak nam dneska dorazil nas cerveny Casualek a je nadherny. Jedine, z ceho jsem trosku rozpacita, je ta prebalovaci taska, protoze je fakt MAXI. Premyslim, zda ji nevratit, a nekoupit tu Vanity bag, ale psaly jste, ze tu Maxi bag vyuzijete. Co vy na to? Ja vubec nemam predstavu, kolik toho budu s miminkem vozit. Prijde mi to spise jako taska na notebook, je fakt velka 😅 Co radite? Dekuju.

katy1979
18. sep 2008

hanickak nič nevracaj uvidíš je super. dnes mi ju závideli baby na hudobke že aku mam super tašku. všetko tam zmestíš. akurát ja tam nenosím tu prebalovaciu podložku.
a teraz v tej prednej priehradke nosíme kopu hračiek. autíčka, knižky

a kolko toho budeš s miminom voziť? no to zistíš 😀 celkom pekná kôpka, latkové plienky, jednorazovky, utierky, nahradne oblečenie, tenká čapica, hrubá capica /to ked nevieš ako vonku naozaj bude a ktorá je ta prava) dudle, jedlo, pitie, pršiplást na kočík, a samozrejme plus tvoje veci penazenka, mobil, kluce...baby ešte niečo som zabudla? 😀

hanickak.
19. sep 2008

Katy, dekuju, no verim ti, tak snad budu taky spokojena. Praxe ukaze 😉 No jak jsi to vsechno vyjmenovala, tak vidim, ze to bude tak akorat na ty vsechny vecicky 🙂
Dneska nam prisel ten podvozek, vcera nechali 1 balik v Praze na depu. Holky, rukojet neni polohovaci? Jenom vyskove nastavitelna? Nejak mi to v obchode uniklo, teda padne mi do ruky skvele,jenom se ptam. Dekuju a pekny den.

katy1979
19. sep 2008

nie nie je polohovacia ale výskovo nastavitelná. Taká ti snad stačí či nie?

jaj jedna vec mi vadila ked bola nahodená hlboká vanička nedala sa na rukoveti nosit taška.
tak ja som si nakoniec kupila jednu od aventu a používala som tú.
kým budeš drobca voziť v hlbokom tak tu tašku až tak nepotrebuješ. ja som vtedy nosila so sebou akurát penazenku, mobil a kluce a to som mu supla do vaničky k nohám.

hanickak.
19. sep 2008

Katy, opet diky 😉 No drzi se mi opravdu dobre, proto jsem to v obchode asi neresila, prislo mi to ok. Hlavni je, ze se da nastavit ta vyska.
A jakto ze nejde pripevnit ta taska, kdyz je nasazena hluboka? Prece podvozek i rukojet je porad stejna, tak jaky je v tom rozdil? Ja jsem to jeste nezkousela, vcera jsme to teprve vsechno vybalili a nebyl moc cas, tak jsme omrkli jen to hlavni. No tasku sice nepotrebuji tak casto jako u vetsiho ditka, ale prece jen zaklad s sebou vozit musim, plinky atd...tak budu muset sehnat asi nejakou jinou, to me stve teda 😠
Ja jsem moc spokojena, jenom mi vadi jeden malinky detail, jsem hrozna, asi jsem perfekcionistka ci co. Na te rukojeti je z obou dvou stran maly napis Casualplay atd. Na jedne strane je ten napis perfektni, ale na druhe je pres ten napis takovy mensi skrabanec nebo otisk - takovy prouzek, ktery to trosku kazi, moc to videt nejde, ale jak jsem u toho sedela na zemi, tak jsem to mela primo pred ocima. Tak nevim, zda to nejak resit, asi ne, je to fakt prkotina. Manzel rika, pockej,jak s tim budes jezdit vytahem, tam to skrabnes apod..Ale zase si rikam, ze za tolik penez by to melo byt perfektni. Ale neni to nic hrozneho, asi nad tim primhourim oko... 🙂

katy1979
19. sep 2008

to je pravda ešte ho poskrabeš, hlavne ked ho naložís do auta. nám takto dosla pošahaná hlboká vanička. nič jej nie je ale na obidvoch stranách ako je ten kryt na vaničku no ten latkový tak tá latka je porušená na oboch stranách, ale kočík je z prahy takže som bola lenivá to vracať. Ale nepára sa to ani nič vyzerá to akoby tam bol na látke prichytený suchý zips a porušilo to tu vrchnu vrstvu.
Ale tiež si všímam každý detail na kočíku, každý jeden skrabanec no jednoducho všetko.

tá taška sa pripevniť dá, lenže vanička je vysoko a je dlhá takže tá taška tak smiešne odstavala ale myslím že ked ju dás na to penové tak by vadiť asi nemala. to som totiž ani neskusala 😅

lila794
19. sep 2008

Katy, mas skusenost s fusakom Emitex - mne sa zda lepsi ako casual. Co povies?

katy1979
19. sep 2008

llila no emitex bol dobrý do vaničky do sportáku sa už nehodí, je dlhý ako hovado. na tvojom mieste by som na tuto zimu kupila casual alebo možno eirbarchen alebo tak nejako sa volá

tanitta
20. sep 2008

Ahojte kocky....
neviete mi ppradit ktora autosedacka je lepsia? zero alebo prima?..ktoru zvolit? termin porodu mam koncom decembra...a paci sa mi farba petrolejovo-modra.. mate ju niekto??.. bohuzial nikde nazivo som ju nevidela vsade v obchododch su zvacsa vanicky v ciernej......ako je to so sportakom? do kolkych mesiacov sa vmesti babo s fusakom do sportaku?.... vdaka za odpovede 😉

contessa
20. sep 2008

tanitta - autosedacku mi predajcovia odporucili baby zero,je vyrobena z jedneho kusu,takze je aj viac bezpecnejsia. Prima je polohovatelna preto si ju vybrali najma mamicky ktore neplanuju kupu vanicky.Kedze budes mat zimne babo,tak vanicku budes asi kupovat.Ja volim baby zero. 😉 Ostatne ti neviem poradit.

miskinadamko
20. sep 2008

ahojte , nepredava tu niekto resp. nepoznate niekoho kto predava S4 len sportovu cast s prislusenstvom, dakujeem 😅 🙂