Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

ema.nz
26. sep 2009

dajdda:v snehu prejdes "v pohode" ale musis zaaretovat predne koleso,lebo inak ti to pojde velmi tazko 😝

dajdda
27. sep 2009

Ahoj,děkuji za odpověď a ještě se chci zeptat,jak je to se zádovou opěrkou?Slyšela jsem,že když je dítě větší,tak si už neopře hlavu,protože je prý krátká?Je to tak?

marfic
27. sep 2009

dajdda, opierka je krátka má presne 43 cm, choď si to pozrieť určite do obchodu a pomeraj si viac kočíkov, aby si nedopadla ako ja, že som musela kúpiť nový kočík, lebo sa mi tam malý zmestí tak tak a je mu nepohodlne, uvažovala som aj nad s4, ale veľmi rýchlo som ho vylúčila............aj baby tu na fóre vravia, že pre väčšie dieťa nie je vhodný
ale to všetko závisí od veľkosti dieťaťa

domika9
27. sep 2009

ahojte možno ste to tu už písali ale chcela by som sa opytať či sa v športovej časti da opierka chrbata nejako polohovať alebo je len v tej jednej polohe
dik

eimiky
27. sep 2009

domika polohovať sa dá postupne až do ľahu, nie je to nejak obmedzené, že napr.3 polohy ale od sedu až po ľah akokoľvek, dúfam, že si ma pochopila

beata.n
30. sep 2009

ahojky maminky 😵 chtěla bych se zeptat,nevíte jestli se dají někde sehnat náhradní kolečka na casualplay S6???máme kolečka hodně sježděný a docela to už hrká,tak bych ráda sehnala nové.děkuji za odpověd

katy1979
30. sep 2009

beata no na hociktorej predajni ktorá predava casual ti ich objednaju.

domika9
30. sep 2009

eimiky jasne že som ťa pochopila dik za info 😉

eimiky
30. sep 2009

beata.n ak myslíš plášte tak ja som nedávno objednávala cez www.predeti.sk

ema.nz
1. okt 2009

beata.n:daju sa kupit aj nove kolesa na S6 ale to ked potrebujes vymenit sa ti asi oplati kupit novy kocik 😝
kuk http://www.maderna.sk/kociky/prislusenstvo-a-do...

a tu je link na predne http://www.maderna.sk/kociky/prislusenstvo-a-do...

bobbik
1. okt 2009

ahoj holky, mohu vás poprosit o změření kočárku? potřebuji délku lehací plochy ve sporťáku, a vnitřní šířku kočárku, díky

beata.n
1. okt 2009

ema.nz děkuji moc!!! 😵 přesně ty potřebujeme,budem je kupovat postupně,na nový kočár fakt není 😀 😀 ještě se zeptám,nevíte o nějakým českým obchodě-internetovém,kde by se to dalo koupit??já jen abch to nemusela objednávat přes Slovensko 😎 kuju moc

ema.nz
1. okt 2009

beata.n:nemas za co 😉 a v cechach nemam sajnu...skus napisat do e-shopu Malvik.cz oni maju podla mna vsetko,ci by ti nevedeli pomoct 😉

holis84
1. okt 2009

holky videly jste novou zlatou a stribrnou kolekci? moc pekna ale predrazena

ema.nz
1. okt 2009

holis:len na nete ale mne sa nepaci 😝

ivana999
1. okt 2009

maminky nepredavate niektora kocik casualplay S4? Najlepsie v cervenej alebo limetkovej farbe.

luca30
3. okt 2009

ahoj holky, kamarádka prodává casualplay S4 s výbavou, ale neví jaká je to verze jestli adaptérová nebo ta druhá nevíte někdo jak se to pozná, r. v. asi 2007 díky

katy1979
3. okt 2009

luca to si robis srandu ze ma casual a nevie aka to je verzia 😀 tak to je dobre. no ak nevie nech sa pozrie ci su k tomu adaptery alebo nie. uni system nema ziadne medzi kusky. jednoducho chyti autosedacku ci vanicku a naklikne priamo na sportak. adapterova : na sportak musi dat z kazdej strane adaptery. je to v podstate kus plastu v tvare U a az na to sa naklikne sedacka ci vanicka. je to akoby take koliesko.
v roku 2007 sa prvý polrok vyrabala adapterova verzia a cca od juna bol v predaji uni system. takze tazko sa orietovat podla roku vyroby.

luca30
3. okt 2009

díky za odpověď ona má bohužel jen sporťák už na větší mimčo, tak proto nevíme co to je, je to kupované ke konci roku 2007 dle dokladu

katy1979
3. okt 2009

ak to bolo kupovane v predajni na konci roka 2007 tak to by mal byt UNI system. to uz snad adapterovu nikto nepredaval. treba to pozriet na sportaku v miestach kam by sa mala zaklikavat sedacka? ak je tam akoby cierny plast. teda medzera na vsunutie niecoho je to adapter. najlepsie by bolo najst niekde foto.

micanek
4. okt 2009

Ahojky Katy ..... Lucu se ptala za mě ..... nemohla jsem tohle ténma najít.

Kupovala jsem jen sporťák a nikdy se se o adaptér nezajímala. ..... Teď kočárek prodávám apaní se mi na to zeptala a já nedokážu odpovědět .... cosi jsem tam našla ...vyfotím a dám foto a poradíte mi, zda je to ono, ju ...prosím

micanek
4. okt 2009

Holky ...prosím je to ten adaptér, nebo ne ? https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... ... díky za odp.

ema.nz
5. okt 2009

micanek:ano mas adapterovu verziu a ty k tomu nemas adaptery??? 😕 ved to sa predavalo ku kazdemu sportaku alebo sa mylim 😕 😅

ema.nz
5. okt 2009

a este aj takto sa to da velmi jednoducho rozpoznat https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... adapterova verzia ma tie cvoky ako sa upevnuje sportova cast na konstrukciu zakryte a na unisysteme su hore teda ich vidno a su cierne 😉

katy1979
5. okt 2009

micanek podla mna to je tiez adapterova verzia.

ema pokial si dobre pamatam adaptery sa balili k vanicke. aspon my sme to tak mali. ja som ju aj tak predala s adaptermi.

domika9
5. okt 2009

ahojte chcela by som sa vas opytať do akeho veku dieťaťa ste využili autosedačku prima

domika9
5. okt 2009

a ešte by ma zaujímalo aky je rozdiel medzi UNI a UNISYSTEM lebo ten prvy som našla za 363eur a druhy na rovnakej stranke za 501eur

katy1979
5. okt 2009

domika to je to iste len to je skratene ten drahsí asi bude novsí model.

micanek
5. okt 2009

Takže mám adaptérovou verzi, ale něco mi k tomu chybí?

ema.nz
5. okt 2009

micanek:ano mas adapterovu verziu a podla toho co pise katy tak ti nechybaju adaptery 😉 ja som myslela,ze to davali automaticky k sportaku 😅

dominika:moja mala ma pomaly 10mesiacov a v pohode sa zmesti do primy ci uz na kociku alebo v aute 😉 ale to zalezi od velkosti dietata 😉