Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

katy1979
23. apr 2010

Sue natoc to cez mobil,fotak ci kameru a hod to na net a nam sem link. Mozno potom pochopime co myslis. No a co kludne stopni niekoho na ulici. Alebo napis mail na groupfashion v pohode ti odpisu.

ewwe
23. apr 2010

sue, mne tam tiez nic na streche nerapka, ale ani sama sa nehybe, ide to hladko a tak tazsie, a mat strechu na pevno?? ved to je blbost, ja so strechou narabam skoro stale, ked malu v kociku krmim, ked jej svieti slnko do oci alebo fuka vietor, da sa perfektne sklopit, ze malu ani nevidiet, da sa proste skvelo polohovat podla toho ako potrebujem 🙂

akvy
24. apr 2010

sue...to tak prostě je, je to tak, jak píše ewwe a mimi na nás stejně nejsou zvědavý, takže otáčet sporťák je o ničem, nedělala bys to, věř mi 😉

sue250
24. apr 2010

dik baby presne tak ako pise ewwe ked fuka mozem ju uplne sklopit ze malu nevidiet no a to som myslela ze je chybne)))) lebo mi to prislo cudne. ze sa da dat az tak do predu myslela som ze sa da nieco stlacit aby to tak dopredu neslo pisem jak tatar))) ale sme sa pochopili 😉

katy1979
24. apr 2010

Sue tak to je normal. Vyhoda strechy na casuali

katy.m
24. apr 2010

Ahojte holky,
mám otázku,nevím,zda to tady už není někde psané,ale malý mi nedá tolik času,abych si to tady celé prošla 😉

Jde na korbu Casulplaymoon přidělat nějaká sluneční clona?Pokud ne,tak jak to praktikujete Vy?Děkuji za radu 🙂

katy.m
24. apr 2010

A třeba i síťku proti hmyzu?Která na kočár sedí nejlépe?
Děkuji 🙂 🙂

katy.m
24. apr 2010

...zapomněla jsem dodat,že kromě slunečníku,ten mi nepřijde tak účinný...

katy1979
24. apr 2010

Proti hmyzu my sme mali emitex. A na playmoon som davala plienku a na boku prichytila kolikom. Ale teoreticky by si tam mala dostat aj klasicku slnecnu clonu. Strieska ma sice vpredu ten siltik ale ked to uchytis a to kovovu tyc v streche tak by to mohlo drzat

akvy
25. apr 2010

tak síťka proti hmyzu univerzal-120,-Kč a nám teda slunečník vyhovuje maximálně, s plínkou jsem furt bojovala, ale musíš mít originál, univerzály jsou shity, je to jenom hadr bez UV... 😉 je super, že je přes celý kočár, takže ho nemusíš přehazovat podle sluníčka ze strany na stranu 😉
jinak hl. korba v sobě už sluneční clonu má a sporťák má super stříšku, viz. výše 😉

katy.m
25. apr 2010

Akvy,hl.korba má v sobě clonu?A kde???Ještě jsem na to nepřišla...Je tam jen to větrací okénko...

akvy
26. apr 2010

katy...clonou se myslí ten kšilt na korbě 😉 😀 oproti jiným kočárkům je tím více uzavřený...super kočár pro kočárkový čumily 😀

holis84
26. apr 2010

holky, planuju koupit slunecnik na sportovni cast, mate vsechny original casual play nebo jde na to pridelat i nejaky neoriginalni? 😉

janinna11
26. apr 2010

Cavte kocky, ja tiez planujem vozit nasho Pokladika v casualplay S4, ale niekde na nete som nenasla 3-kombinaciu.... Asi to ani neponukaju, kde ste kupovali kocik vy?? (e-shop, kamenna predajna...) dakujem 😉

zuzulik82
26. apr 2010

ahojte,
my sme si casualplay S4 objednali prave tuto sobotu 🙂 jani, neviem odkial si, ale ja som kocik objednala v kamennej predajni v trnave, v bambini. maju aj svoj internetovy obchod www.bambini.sk a zrovna v tychto dnoch maju akciu 20% na vanicku playmoon a predavaju aj cele trojkombinacie 🙂

katy1979
26. apr 2010

janinna aj na malviku ponukaju kombinaciu.

pipiii
26. apr 2010

ahojik holky,jukla jsme na polsky dino a stale v nabidce je 2009 :-O.. nevim jestli samotny sportak ale sportak+hluboka vanicka je porad na prodej!!!! a za uzasnou cenu!!!

http://dino.sklep.pl/nowy/s4-casualplay-2009-br...

holis84
26. apr 2010

holky a co ten slunecnik??? poradi nekdo??? 😎

akvy
26. apr 2010

já kupovala na eshopu a pohoda, platila jsem při převzetí, kdy mi ho přivezli a slunečník mám originál, jak už jsem psala, je super, že je velikej, má UV a má ochrannou folii, neoriginál se dá taky koupit, jenom bacha na kloub, aby pasoval, ale bude to jenom hadr....

chichaa
26. apr 2010

akvy..kolko ta prosim vysiel ten slnecnik? je aj v roznych odtienoch, ci len v jednej?
Inak sa pridavam do funclubu firmy casualplay 😉 ..mam S6 starsi model ale je vyborny!!!

akvy
27. apr 2010

casualplay na mimáči, hodím sem odkaz 670,-Kč a mám černý, dělá se ještě červený a petrolejová....

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21181992&tab=2

chichaa
27. apr 2010

akvy...vdaka..idem si ho aj ja zaobstarat, lebo neviem ako sa mala bude kamaratit so slnecnymi okuliarmi 😎

lafemme
27. apr 2010

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli jste do Primy kupovaly i zavinovačku, nebo není nutná, když je tam ten nánožník?

dadous
27. apr 2010

lafeme, nam se nikča narodila v březnu a docela ji používam ještě ted, takže si myslím že tobě se na podzim taky určo bude hodit 😵

dadous
27. apr 2010

pipi v dinu ten model 2009 už nemaj, my jsme ted kupovaly už 2010, pže ten lonskej už nemaj 😵

lafemme
27. apr 2010

dadous, no jasně...myslela jsem na podzim, te´d na léto to myslím nemá smysl řešit...i fusák budu kupovat až tak na konci léta 🙂

dadous
27. apr 2010

no na leto určo ne, to ti bude stačit nějaka mala dečka 😵

janinna11
27. apr 2010

Baby dakujem za linky, urcite to pozriem, pa 🙂

chichaa
27. apr 2010

ak ma niekto zaujem, mam na predaj vanicku Playmoon vo farbe lima v 100% stave za symbolicku cenu...po dvoch detoch, ale ako nova, spolu pouzivana mozno 8mes...