Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

lila794
14. máj 2008

Zuzka, to predne koleso uzamknes takou packou, co je na tom kolese. Stlac ju dole a koleso nasmeruj dopredu, ono to tak tukne, ako ked nasadzujes vanicku a je to. Ja som s S4 velmi spokojna. Som mesiac po cisarskom, nemozem dvihat tazke veci, ale kociar v pohode vytrepem hore aj dolu po schodoch a to som dost drobna. Presne tak, ako pisali baby predtym. A ked idem po strmom kopci dolu, pouzivam brzdu.

Len ta vanicka mi pride trochu mala, kedze nas "drobec" je strasne velky a to ma len 5tyz. Sportovy kocar je super, sice som ho este nevyskusala a aj autosedacka. 🙂

zuka
14. máj 2008

Lila, neboj, vanicka je dost velka. Nas "krpec" je na 5 mesiacov neskutocne velky (vsetci ho tipuju na 8-9 mesiacov) a do vanicky sa este v pohode zmesti aj s fusakom 😉

livia76
16. máj 2008

🙂 🙂 No neviem,čo za tip kočiara má Zuzka99 ale mne brzda /ručná / brzdí zadné kolieska 😉

zuzka99
16. máj 2008

sorry to som zle napisala, jasne že mám brzdu na zadné kolesá

katy1979
16. máj 2008

zuzka skús si to vyskúsať bez malého brzdiť, bacha ak zabrzdíš moc tak to trhne hlavne ked si rozbehnutá.
ináč ak sa ti to po tej rampe dariť nebude, tak skus isť po schodoch. ja tak chodím aj dole aj hore. Bez brzdy a na zadných a v pohode. Schodík po schodíku, spustím alebo vytiahnem, na ten systém ako na to sa dá velmi lahko prísť. Vždy som akokeby tahala kočík smerom k sebe a ak ho spustam či vytahujem tak dávam pozor aby sa koliečka vždy na doraz dotýkali schodu. Snad sa to dá pochopiť a dá sa to aj s mojim pomaly 11 kg drobcom.

zuka
17. máj 2008

musim napisat! zacala som s malym korculovat. kedze mame rucnu brzdu, je to parada! 😀

bazalka
17. máj 2008

Holky, mam prosbu ... muzete mi pisnout, jaka je lozna plocha sportaku? Vleze se tam i trilete ditko??? Mame dlohanka ... v roce ma nas malej 83cm. Myslim, ze ve trech letech budem pouzivat kocarek velice malo, ale obcas treba na delsi trasy, kdy by to Martas neuslapal, tak at vim, jestli mi tam jeste vleze. V nejvetsi zatezi bude asi kocarek do dvou let a kousek. Diky moc!!!

spagetka35
17. máj 2008

ahojte,prosim vas neviete ake ma casualplay presne vnutorne rozmery,lebo sa nam velmi paci,ale nasa malinka je taky maly slonik.sme to hladali uz aj na roznych strankachale tam sme to nejak nenasli iba vonkajsie rozmery.tak zatial dakujem

spagetka35
18. máj 2008

a ozaj tie rozmery sportovej verzie ak mozem poprosit 🙂

katy1979
18. máj 2008

baby ak som dobre merala
takže
chrbtová opierka 43cm
sedacia časť 22cm
ležiaca plocha 82cm
šírka vnútornej časti 35 cm

bazalka no do takého veku sme my ešte nedorástli ale predpokladám že skôr sa tam nezmestí trojročný.

tribitka
19. máj 2008

zuka, kočiar Casualplay S4 je vyslovene zakázaný na korčulovanie.... neviem či to máš aj ty napísané, ale ja to mám zo spodu na kočiari, dosť jasne napísané, že tento kočiar nie je stabilný pre športové in line korčulovanie, že hrozí, že sa dieťa prevráti...... 😒

zuka
20. máj 2008

tribitka, to je napisane na kazdom kociari (zistili sme s kamoskami)... vyrobca upozornuje, aby sa s nimi nikto nemohol sudit... uz som sa s nim korculovala viac krat a kocik je perfektne stabilny...

ivka2611
20. máj 2008

Ahojte, chcela by som sa opytat, mam na koliesku defekt, 😢 neviete niekto kde kupim nahradne a ci sa vobec predava? Dakujem 😀

lila794
20. máj 2008

Asi iba tam, kde si ho kupila.

zuka
20. máj 2008

Ahoj ivka, dusa sa da zlepit tak, ako bicyklova. Vlastne na to staci aj lepiaca sada na bicykel. Ak si to nezvladas spravit doma, tak Ti to opravia v hociktorom bicyklovom servise. No a keby nahodou bol defekt prave pri ventile a neda sa to zlepit, tak sa da objednat nahradna dusa (aj plast, ak je to potrebne) v predajniach, kde casualplay predavaju. Ja som si pre istotu jednu dusu objednala v predajni Enikibeniki (na ich webe som nasla mail a tam som komunikovala s velmi ochotnou pani) a viem, ze sa to da objednat aj v predajni Predeti. Mna stala dusa 150 Sk. Inak, manzel povedal, ze podla neho sa taka dusa da kupit aj v cyklistickom obchode, ze si mysli, ze je to dusa ako na maly detsky bicykel (samozrejme, prisli sme na to az pri vymene duse, nam totiz praskla pri ventile...). Tak pozri na plasti kolieska cislo a skus 😉

babuci
21. máj 2008

ahoj holky🙂
chcem sa spytat na S4 lebo sa mi moc paci. Ibaze nas maly sa narodi v septembri a min 5-6 mesiacov tzn do januara ho chcem mat v hlbokej vanicke. na Casuali sa mi ale zda ta vanicka fakt mala. vnutornu sirku ma iba 30 cm co je zatial najuzsia vanicka aku som na novych kocikoch nasla, ak nepocikam Quinny. ten je este uzsi.
neviem si prestavit, ze tam dam 5 mes. babo vo fusaku. poradte mi.

spagetka35
22. máj 2008

katy1979-dakujem velmi pekne za rozmery...

katy1979
22. máj 2008

spagetka nie je začo 😉

babuci náš malý sa narodil v júli a v hlbokej vaničke bol do decembra aj s fusakom. Dlžka bola akurát a na šírku no zmestil sa. A ako náhle sme skončili piaty mesiac bol v športáku. Vôbec mu tá zima neublížila v tom športáku.
Treba dať sporták do polohy ležmo, šupnúť tam fusak a nánožník a je to OK.
Nejakých 5 cm na nejakom inom kočíku ta nezachráni.
Všetky vaničky sú také krpaté.
A ked dobre počítam tak vy by ste sa tam mali do konca januára vliezť v pohode.
My sme dali hlbokú vaničku dosť skoro preč, ale sú tu baby ktoré tam deti vozili ovela vacsie.

ináč vanicku využívame u babky ked malý zaspí. A zmestí sa tam.

bazalka
23. máj 2008

Holky, diky za rozmery
Nakonec jsme to nevydrzela a supla malyho do S4 v jedmon obchode ... byla jsem dost zdesena!!!! Martas ma rok a 84cm ... sportak mu byl taktak ... je hrozne kratkej 😠. Mel nozicky uz na te operce a kdyby trochu porost, musel by je krcit nebo natahnout pres tu operku, coz by desne tlacilo a bylo nepohodlne. Kocar krasnej, ale nechapu, kdo ho navrhoval. Je pro dite tak do roka a nebo pokud je mimco mensi, tak snad do dvpou, ale vic ne ☹. Tak my zustanem u nasi Cortinky ... ta je dlouha dost. Lozna plocha na 105cm, Casualplay neco malo pres 8O 😒

skay
23. máj 2008

ahoj.ja som bola s S4 max spokojna. preto sem davam aj upozornenie pre mamicky ktore by si nahodou kupovali kocik od niekoho ineho. mne v utorok ukraddli casualplay S4 aj so slnecnikom. farba green pilot. spoznate ho podla toho ze penove madlo na jednej strane rukovete je o nieco dlhsie. ostatne identifikacne znaky si nechavam pre seba. inak za kazde pripadne info budem vdacna.

mucilienka
23. máj 2008

skay, tak to je teda smola 😢

tribitka
24. máj 2008

skay, ako ti niekto mohol ukradnúť kočiar, pe boha, kde to žijeme???????????????? 😠

katy1979
24. máj 2008

skay a z akého mesta si?
a fakt ako ti ho ukradli? nechápem, zabila by som tých ludí

skay
25. máj 2008

pisala som o tom na trnavskych mamickach. a aj ja by som ich zabila....a teraz rozmyslam aky novy mam kupit. bo S4 je moja srdcovka.

kambo
27. máj 2008

Ahojte, potrebovali by sme opravit S4 (neda sa zlozit) a obchod kde sme kupili tento kocik je zruseny. Neviete niekto o nejakom servise?Dakujem

katy1979
29. máj 2008

kambo skús v inom obchode alebo treba zavolať dovozcovi pre čechy a slovensko
http://www.groupfashion.cz/show.php?key=kontakt

ináč baby neviete, my máme ešte ten starší system. nie ten naklikávací a chcela by som predať hlbokú vaničku a športák si nechať pre druhé a tomu dokúpiť novú vaničku v inej farbe. Neviete či sa dá kombinovať nový naklikávací systém so starým?

barones
2. jún 2008

Ahojte, potrebovala by som poradiť s výberom fusaka do casualplay S4. Momentálne používame športovú časť, máme zatiaľ síce len 4 mesiace, no už teraz špekulujem aký fusak kúpim v zime. Páči sa mi originál, len som na internete našla dva druhy. Ktorý je lepší - jeden je klasický, zips z dvoch strán, a ten novší popísaný je inak riešený, zips je len z jednej strany... Ako sa prichytáva do kočíka, len pásmi? Ďakujem...

miti
2. jún 2008

Ahojcek. Ja som mala fusak z predchadzajucej kolekcie PRADA, a musim povedat, ze som bola nad mieru spokojna. Pouzivala som ho aj namiesto nanoznika. Fusak som aj prala, no nebolo to na nom vobec vidno. Uchytenie bolo tiez velmi dobre vymyslene. Pasoval aj do vajicka a vanicky. Nebolo nutne davat este deku. Vrelo odporucam

adkato
5. jún 2008

baby,neviete nahodou nic o tomto?ked som bola minule v jednom deckom obchode,pocula som ako sa rozpravali dve mlade pani,z toho jedna obzerala casualplay S4,a ta jej kamoska jej vravela,nech este pocka,ze na jesen maju mat nove vanicky plus nove farby....neviete nic o tom??????teda mne osobne sa tieto kociky neskutocne pacia,som pre S4 rozhodnuta na sto percent,ale teraz m zmiatli...dufam,ze tie krasne modely nepokazia... 😕

katy1979
6. jún 2008

adkato pozri oficialnu stranku či niečo nechystajú alebo ak ta to velmi zaujíma tak im skus napisať mail.