Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

vitezova
31. okt 2010

@jakelina /ked ja nechapem co je ta osa 😀

vitezova
31. okt 2010

@jakelina teraz mi napadlo ze ja mam verziu 2007 tak preto to asi neviem spravit podla tvojho popisu

katy1979
31. okt 2010

@vitezova to bolo aj na 2007 ta os.ak si dobre pasmatam je to ta tycka pod zadkom. ten zlom kde zacina chrbtova opierka. ta tycka je z dvoch casti takze akoby si chcela tu jednu polovicku zasunut do druhej polovicky.

vitezova
31. okt 2010

@katy1979/dikyy uz som to rozmontovala🙂

hana33
31. okt 2010

@tercie ja som v zime este nevozila, len teraz na jesen a predoslu jar, ale myslim, ze nemusis mat obavy, ked mas ten fusak, lebo sa da stiahnut okolo hlavicky, takze tam bude ako kuklicka 😀
aj moj maly este spi doobeda v kociari, teraz davam deku pod neho a ak je velka zima, tak aj na neho a nie je mu zima, ak ho naobliekas, nemusis mat vobec obavy. mne osobne sa paci casual ze nie je taky otvoreny a ma zatepleny nanoznik, aj ked prvy moment pouzivania je iny, no ked porovnas ine kociky, tak je dost uzavrety. ked fuka vietor, chodim s nim dolu vetrom, aj ked by som ho mala tahat, ja s tym problem nemam, takze sa neboj 😉
fusak mam uz kupeny eisbarchen - pozri moj album, aj ked tam nemam maleho 🙂

rainee
31. okt 2010

ahojte prosim viete mi surne poradit ci su kolesa na S6 plastove alebo celogumene a ci sa daju dat vsetky dole? je vhodny aj do zleho terenu /les, strk a pod./??? aky je tam rozdiel medzi S6 a S4, neviem sa rozhodnut ktory zobrat. S4 sa mi paci viac ale mam moznost kupit S6 za super cenu, dakujem za rady....

hana33
31. okt 2010

@rainee ja mam S4 na dedine a vsetci predajcovia mi odporucali na dedinu nafukovacie kolesa, preto si myslim, ze aj do lesa len take. mali sme buginu s plastovymi kolesami v Tatrach a des a hruuuza 😉

rainee
31. okt 2010

@hana33 ano som si toho vedoma ze nafukovacie su lepsie, ale zas ma odradza defekt. teda neviem ci sa da opravit to koleso aj v pneuservise alebo ho treba v takom pripade cele vymenit... na druhej strane sa bojim ze S6 bude taka hrkotacka 😒

hana33
31. okt 2010

@rainee uz som tu pisala, ze ja som zatial defekt nedostala, ale myslim, ze by sa dal opravit aj doma, my sme mali len reklamaciu, ze nam popraskali vonkajsie plaste na pneu, ale vymenili nam to.

milin
31. okt 2010

@rainee Ahojky já mám S6 doma a jsem s ní spokojená 😉 Bydlím na vesnici a jezdíme furt.Dokonce jsme jeli i po pěkně kamenité cestě a taky v pohodě.Dají se krásně sundat zadní kolečka.Přední jsem po pravdě nezkoušela. Ale určitě jdou taky. A hlavně dle mého názoru je to 4kolka a ta je stabilnější. Ano mě se taky líbí 3kolka,ale už z toho důvodu jsem si ji nekoupila.Jednou jsem vezla dítě v 3kolce S4 a málem jsem ho vyklopila. A to nejsem nemehlo upozorňuji. Nevím nemám k ním důvěru. Ale záleží to jen na tobě. Defektu bych se bála někde v lese či v přírodě. Co stím táhnout kočár a dítě. Super. Ale je pravda že díky těm pevným kolečkům trochu rachotí,ale na závadu to určitě není. Mě to nevadí a až zas takový rachot to není.Jsou i horší 😀 😀

rainee
31. okt 2010

@milin dakujem za info 😀 vraj tie predne kolesa sa len zaklopia nejak dovnutra takze ich netreba davat dole 😕 a som sa docitala ze su predne plastove a zadne celogumene maksie.... len sa bojim aby sme ho zmestili do kufra, s4 zmestim tak verim ze tento bude rozmerovo rovnaky 😕
ja mam teraz 3kolku, som zvyknuta aj ked stabilita je urcite horsia ale zas tam menej zavadzaju tie predne kolesa a sa mi viac paci....ale ako hovorim mozem kupit s6 za vyhodnu cenu, takze aj to mi zavazi, S4 su celkovo drahsie co som videla....

milin
1. nov 2010

@rainee Ano ty přední kola se dají jen zklopit.Myslím že určitě se Vám vleze do kufra.Pokud nemáte fakt malý auto. Je pravdou že zadní kolečka jsou gumové a přední jsem fakt nezkoumala. Je jasný že když je ve předu jedno kolečko tak bude o to druhé míň místa,ale i tak si myslím že je to v podstatě jedno.
Můžu se zeptat co máš teď za kočárek? A proč budeš kupovat novej. Dík za odpověď. 🙂

rainee
1. nov 2010

@milin mame praveze male auto a navyse so skosenym kufrom takze mame velky problem zohnat vhodny kocik co sa tam zmesti 😖
mala som kocik 3-kombinaciu ten som predala /nemal otocne kolieska a bol mi tazky/, teraz docasne jazdime na sportiaku aveo coletto lenze ten podla mna nie je taky dobry do terenu ako potrebujem, preto chcem nieco pevnejsie...

milin
1. nov 2010

Já mám tří dveřové auto mazdu. A dám tam do kufru kočík v pohodě. Jestli chceš můžu ti to přeměřit. 🙂

ema.nz
1. nov 2010

@rainee my mame fabiu a zadne kolesa som musela davat dolu 😝

rainee
3. nov 2010

takze uz ho mam, do auta sme ho dali na pocudovanie uplne v pohode aj s kolesami 😀 a tie kolesa su tiez v pohode, celogumene, nie take plastove hrkotacky.
akurat co mi vadi /?/ je ze ked dieta sedi v kociku a drzi sa madla, tak je uplne mimo striesky, nechcem to vidiet ked bude prsat,snezit, fukat 😝 celkovo ta strieska sa mi zda byt hrozne nizka, ved moje dieta nema ani rok a capicu s brmbolcom veru budeme osuchavat. chcem sa spytat ako to riesite pri väcsich detickach aby sa im nesuchala hlava?

luculiatko
4. nov 2010

ma niekto skusennosti s Mako vaničkou? ...

milin
4. nov 2010

@luculiatko bohužel já ne 🙂

hana33
4. nov 2010

@rainee moj ma rok a tiez uz trochu osuchuje striesku, ale so zakrytim nie je ziadny problem, lebo ked sedi, strieska sa da naklonit aj dopredu a prsiplast je uplne perfektny, rychlo ho das, zazipsujes a len okolo kolieska pripnes a uplne super - nelieta, nezosuchuje sa, je skratka super, ja ho pouzivam aj pri silnom vetre... 😉

rainee
5. nov 2010

@hana33 tak to ma pri kupe fakt nanapadlo, vyzerala byt na prvy pohlad dost velka/vysoka. ze stiahnes dopredu striesku mozes spravit ked sedi normalne oprety, lenze nasa nie je vobec opreta ale drzi sa madla a vykuka von, takze je uplne mimo strechy. a ked tam zazipsujem prsiplast tak ho bude mat rovno nalepeny na tvaricke 😠 toto nejak spanieli nedomysleli, sak naco ked tam maju cely rok teplo ze 😀 . a este su nam aj male pasy, ked ma bundu tak ju to taha, budeme musiet nejak predlzit. no neviem my sme asi velki na ten kocik 😝

ewwe
5. nov 2010

@rainee ja uz vrchne pasy nepouzivam, zapinam ju iba zo spodnymi

janinka25
5. nov 2010

ahojte mam taku otazočku, nas drobec je tiez uz asi velky na tento kočik mame S4, fusak nemam original ale mam dlhy takze drobec sa tam zmesti v pohode, este je mu aj velky, len mam tiez problem so strieškom ked sedi, tak sa dotyka hlavičkou ako to riesite?

janinka25
5. nov 2010

@ewwe prosim ta ako zapinas len spodne pasy??

ewwe
5. nov 2010

@janinka25 mam pocit ze strieska sa riesi iba tak ze ju sklopis, a nepouzivas, aspon tak som videla v meste,ale ked prsi tak neviem,
ako zapinam spodne pasy? no zapnem iba tie co idu z boku, cize zapnem ju iba cez nohy a tie co maju ist cez ramena jednoducho odopnem a visia mi po boku, cize mala sa moze naklanat dopredu, ale drzia ju pruhy cez stehna a bedrovy klb

hana33
5. nov 2010

@ewwe tiez, pouzivam len spodne, lebo ako pise rainee, tak sa drzi madla a kuka a nahyba sa, chce proste vsetko vidiet, aby mu nic neuniklo 😉 no a ten prsiplast - tak odtlaca ho rucickami, lebo ho nechce, ale po chvili placu si zvykne a uz je oprety...

hana33
5. nov 2010

@janinka25 striesku natahujem len ked ide spinkat alebo ked prsi, dotykame sa jej len brmbolcom, takze zatial sa to da korigovat bezbrmbolcovou ciapkou

vitezova
7. nov 2010

Ahojte,mam otazku na tie ktore ste pouzivali prima easy. kupila som si nedavno od ruky tento kociarik aj s primou ale hlboku vanicku som nejako stale nezohnala,potrebujem totiz tu staru adapetrovu verziu. pocula som ze niektore ani nekupovali hlboku cast ale tu autoseacku pouzivali aj ako vanicku, no mne to pride nerovne na chrbatik a aj uzke,este ked sa mi narodi v decembri neviem ako ho tam napcham aj s dekou a tak...mate niektora skusenosti s takym pouzivanim?nebude mat potom problem s chrbatikom ked ho tam budem mat aj 3 hodky denne?

ema.nz
7. nov 2010

@vitezova ja mam malu tiez decembrovu a mala som primu aj vanicku...no poviem ti,ze kazdodenne kocikovanie len v prime by som si nevedela predstavit 🤐 ale viem,ze su tu baby ktore mali len primu,no ale vacsinou ju pouzivali na jar alebo v lete...podla mna na zimu len prima nie je vhodna,aspon moj nazor je taky,ze je malo chranena 😖

jakelina
7. nov 2010

@vitezova já hlubokou adapterovou vaničku prodávám, protože už mi do ní Eliáš nevejde. Myslím, že ti tam malé miminko vejde celou zimu v pohodě a určitě se dá ještě sehnat. 😉 Držím palce.

zajo79
8. nov 2010

vcera som bola omrknut cp s4 reverse titanium... a teda, vobec nieje taky maly ako som si myslela. chcem ho tak cca do roku veku dietatka, takze bude idealny. a hlavne som bola prekvapena zo striesky, vobec nieje otvorena, uplne uuuzasna. cely kocik zanechal vo mne velmi dobry dojem. som do neho strcila takmer dvojrocneho syna, vo fusaku by tam bol sice natrepany, ale rocne dieta v pohode.

😵 😵 😵

@luculiatko aj mne sa paci mako vanicka..pripadne este ta nova co je strieborna... len som ju nikde nevidela. ale ved..my mame este casuuu kupovat kocik, takze nestresujem.