Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

boncusik
19. aug 2009

lara,

dnes som sa bola pozerat na casulaplay a tiež sme povodne chceli primu ako autosedačku a predavčka námmm povedla že na slovenku nieje povolenú ju používat ako autosedačku že ked chceme tak baby zero a inak tá prima bola dosť ťažká, talže určite ju neberieme 😉

janac
19. aug 2009

boncusik : to se mi nezda to je nesmysl....ze by nebyla povolena????
ale tezka je to je pravd, ale zase prakticka.... na nakupy a vubec.. da se do lehu a mimco pekne spinka.... nemusi se vozit korba.....

ema.nz
20. aug 2009

boncusik:to co je za blbost 😕 😕 keby nebola povolena tak by ju ani nemohli predavat!!!moja mala ma 8mesiacov a este stale ju v aute pouzivam!

a uplny suhlas s janac:na cestu a na nakupy je uplne perfektna lebo v nej nie je babatko skrcene a pekne sa vyspinka 😉 je tazka ale ved ju nikto nenosi dlho v ruke 😉

ja by som normalne zavolala dovozcovi casualplay a opytala sa na to 😉lebo je to totakna sprostost!!!

boncusik
20. aug 2009

janac, ema dík že ste sa ozvali lebo my sme tiež z toho boli mimo, veď so čítala že holky si ju kupujú 😕

asi bude mudrejšie fakt sa ešte na to poinformovať 🙄
predavačka niečo spomínala že pásy v aute nie su na to uspôsobené alebo tak nejak, vy ju v pohode upevnít v aute?

ema.nz
20. aug 2009

boncusik:ide to trochu tazsie ale da sa to 😉 chce to fakt len kusok praxe....lepsie sa upevnuje vpredu,ale my ju tam nemozeme davat lebo sa nam neda vypnut airbag 😖 ale neboj zvladnes to aj ja som nad tym chvilu maturovala 😀 😀

kuspitka
20. aug 2009

Ahojte dievcata.aj ja rozmyslam nad tymto kocikom len este sa neviem rozhodnut.neviete dobru stranku na tento kocik kde je vsetko co potrebujem kunemu??
dakujem

baruskaaa
20. aug 2009

ahojte, no to ste ma celkom zaskocili, kedze nad nou vazne rozmyslam, ze moze byt problem upevnit ju v aute 😒 , stalo sa niekomu,ze sa mu tam jednoducho nedala dat?? a este mam otazocku-mozno je to blbost, ale plastenka zo sportovej casti by asi nesadla aj na primu, vsak?diiik 😉

katy1979
20. aug 2009

baruskaa skoro kazde vajicko je problem upevnit do auta a mas jedno aký to je vyrobca. to zavisi totiz od dlzky pasov v aute. my sme mali vajicko maxi-cosi a tiez to chcelo trochu cviku ale bolo to fakt na doraz. vanicku playmoon sme viezli vzadu iba raz a potom sa tam uz nikto iny nezmesti kedze je to pripnute s krajnými pasmi.

staci ak pridete do predajne aj s autom a mozete to na mieste vyskusat. popripade vam mozu poradit ako na to. aspon zistite ci sa vam kocik vobec zmesti do kufra.

janac
20. aug 2009

no neupevnuje se to nijak lehce, ale jde to.. proste jedna cast pasu jde do zarezu pod sedackou a druha cast jde prez zadovou cast sedacky... ale ja se musim priznat, ze jsem ji obsac vozila zaseknutou vzadu predni sedackou, takze se autosedacka ani nehnula.... ono totiz podle navodu se sedacka neprevazi v poloze v lehu .. tedy v aute proste neni polohovaci.....
pokud vezete mimco ve vanicce vzadu, tak musite mit tu korbicku uprostred a tak je jasny, ze se tam uz nikdo nevejde 🙂

baruskaaa: no ta plastenka ti rozhodne nepasuje na primu 🙂 plastenka na sportak je zipem pripevnena k strisce kocarku vpredu takze vlastne cela zadni case kocarku mokne...takze na primu ti to nepujde.... ale kdyz si koupis obycejnou plastenku od emitexu co proste jenom prikryje jakykoliv kocarek, tak to bude vpohode...

baruskaaa
20. aug 2009

dakujeeem, dievcence 🙂 , asi si to budem teda musiet vyskusat priamo v aute...
janac: dik za radu s plastenkou, pozriem, kolko vyjde ta od emitexu, lebo na autosedacku prima stoji 35eur, co sa mi zda za kusok igelitu vcelku dost 🙄

ema.nz
20. aug 2009

baruska:a nemusis kupovat plastenku od emitexu 😉 staci aj obycajna neznackova tie su najlacnejsie...sice na vanicku bola na prd ale na primu sadla v pohode 😉 a stala nejakych 150sk...na vanicku by som uz druhy krat urcite kupila original 😉

minka21
20. aug 2009

ema.nz vy ste s cs neboli spokojny?pozerala som album a tam mas ze mate novy kocik,tak chcem vediet ci sportak na cs je zly,ked ste kupovali novy od verve.len sa informujem 🙂

minka21
20. aug 2009

spokojni.oprava 🙂

ema.nz
20. aug 2009

minka:mala som cp na reklamacii kvoli plášťom a potrebovala som zatial druhy kocik 😉 a britax verve je moja druha laska po cp a aj tak som ho chcela kupit na jar...tak sa to aspon urychlilo 😎 😀 😀

ema.nz
20. aug 2009

minka:jeeeeeee a to je krasa 6tt 😵 😵 tak to je len teraz cerstve...ja som sa vtedy tesila ako blcha ked som nasla // 😵 😵 uvazujes nad kupou cp???

minka21
20. aug 2009

este som nebola tehu a uz som vedela ze chcem cp🙂 mne sa ziadny iny nepaaci🙂 no a na jar uz nebudete pouzivat cp? ked mas verve?ze preco chcem sa k tomu dostat🙂 ci cpcko uz nebude dobre alebo co🙂

este to je cerstve ale sme sa poriadne snazili takze aj radost bola obrovska🙂

ema.nz
20. aug 2009

minka:ja som na tom bola tak isto 😉 ked som 1x uvidela v meste cp hned som doma snorila na nete,ze co je to za kocik 😀 😀

a urcite bude cp dobry aj na jar,len ja som chcela nieco lahke hlavne do auta a na nakupy 😉 mame fabiu a ked dam do kufra cp tak uz taky velky nakup nehrozi 😝 😀

ale odkedy mam uz doma cp tak jazdime len s nim 😉

minka21
20. aug 2009

aha aha🙂som sa zlakla ze na nom nieco je zle 🙂 a primu mate v akej farbe?lebo sa mi moc ta farba paci a neviem presne co to je🙂

ema.nz
20. aug 2009

minka:primu mame krasnu bordovu 😵 😵 ale taku uz nekupis 😖 to je este adapterova verzia

minka21
20. aug 2009

aha,,,:( no skoda,a teraz vlastne 2009 su uz bezadapterove?a ktore su lepsie?

ema.nz
20. aug 2009

uz su len unisystemy,nepotrebujes adaptery, len nakliknes na konstrukciu...iny rozdiel v nich nie je 😉 a ci su lepsie to neviem... mne to nevadi,ze mam adapterovu verziu

minka21
20. aug 2009

oki,dik za vysvetlenie🙂 tak sa tesim ked si aj ja dam do albumu ten moj kocik🙂

ema.nz
20. aug 2009

minka:a hlavne babatko 😉

a.j.a.
20. aug 2009

Je pravda, že upevnění je složitější, ale to u každého vajíčka. Za chvilku to člověk nacvičí a pohoda. Těžší než baby zero je, ale to mi nijak nevadilo, pže jsme nijak dlouho v ruce netahali. Vždy jen na přenos do auta nebo obchodu apod. Takže ta chvilka taky člověka nijak nezabije. Já jsem byla hlavně spokojená, že malou můžu dát skoro do lehu, takže jsme v autě mohli jet delší cestu. V klasickém vajíčku doporučují pouze 2hodiny a pak přestávka. Což u toho polohovatelného odpadá.

Já mám taky ještě tu adaptérovou verzi. Měli tehdy na to velké slevy. Stejně jsem tam jednou nacvakla hlubokou korbičku a po půl roce vyměnila za sporťák. Mezitím jsme ji sunadavali jen pokud jsme někam jeli a ono to zase až tak moc času nezabere. Teď už jsou ale myslím všechny jen bezadaptérové. Takže ještě větší pohoda.

No a jezdím s ním ještě teď, i když máme doma i golfky.

lara75
20. aug 2009

díky za postrehy,
ak to zhrniem, tak: prima easy sa dá použiť ako autosedačka, ale len v sedu, inak sa nedá pripevniť, však? Hlboká vanička je do auta pripevniteľná, len zaberie celé zadné sedadlo a nikto sa tam nezmestí. Zvlášť treba pláštenku na vaničku a zvlášť na športiak a primu. Nooo, ide to hlboko do peňaženky 😠
Nám sa ináč páči tá limitovaná séria "bobbypin" na primu a aj ich podložka do športiaka, len je oveľa drahšia 😒

petronelas
20. aug 2009

Ahoj...mohla bych se k vám přidat? Jsem v 24 týdnu a taky si koupím cp s4.Už se na ten kočárek moc těším.
Líbili se mi i jiné,ale tenhle byl můj favorit od začátku.
Doufám,že nebudu z něho sklamaná a nebudu litovat. ☹
Stojí docela dost peněz a nerada bych,aby mně sklamal 😖

janac
20. aug 2009

lara: primu pripevnis i v lehu ale je na ni nakresleno, ze z hlediska bezpecnosti se ma dite vozit jenom v tom sedu... na boku je to i podle kil ...

ema.nz
20. aug 2009

lara:ja mam malu este aj teraz vela krat pripevnenu v aute v lahu 😉 mozno sa to nema,ale ked zaspi urcite je to pre nu pohodlnejsie ako ked sedi... a inak ja som nikde v papieroch necitala,ze sa na prevoz nemoze pouzivat v lahu 😕

a.j.a.
20. aug 2009

V Prima easy se vozí dítě dle kil uvedených na boku sedačky. Takže mimi (nevím už teď do kolika kil) se vozí určo jen v tom lehu. Neposazuje se. To až pak dle těch rozepsaných kil. Právě díky tomu je Prima easy unikátní.

Pláštěnku na Primu jsme nekupovali, pže nebyla třeba. Dokupovali jsme jen na hlubokou korbičku, na sporťák byla pláštěnka v základní výbavě.

habibi78
20. aug 2009

na prevoz sa ma prima pouzivat v tej strednej polohe..... 😉
mna na tomto kociari len strasne vytacaju do nepricetnosti popruhy v sportiaku...su strasne naširoko... mala je uz velka, ale stale su popruhy nasiroko od seba, boli by jej dobre asi v styroch rokoch, vecne jej ich musim napravat, padaju jej z pliec.... a pritom ich ma utiahnute na maximum....