Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

marhulka13
22. feb 2012

@ciernavila u nas boli negativa kolieska, no mozno sme len mali smolu a dolamali sa. pre mna je inak jedina nevyhoda, ze nemozem si maleho otocit k sebe. Nás maly ma 1 rok uz prec a este sa do sportaku v pohode zmesti aj s fusakom. Neviem, mne sa zas nezad az tak maly ten kocik ako sa o nom vravi. mozno mam tiez male babo 😀
inak si tento kocik odkladam aj pre druhe babo, ja som s nim max spokojna ato uz som mala kopu inych kocikov a sportakov. a podlozky v nom menim ako ponozky 😀

ciernavila
22. feb 2012

@kanhwa tak dik, ostavam teda nakoniec pri mojom Dorjanovi, ten mi ide do uplneho lahu a miesta bude mat vo fusaku aj buduci rok ked bude mat rok a pol.

ciernavila
22. feb 2012

@marhulka13 dik, tak ja asi nezamenim ten moj za iny, kolieska mi ficia ako hodinky aj v snehu a mozem ho mat v smere i protismere jazdy. Poslednu dobu ma strasne lakalo vyskusat cosi ine ako polsky kocik /lebo som mala od zaciatku len tento jeden, ak neratam nase golfky/ ale co pozeram kazdy jeden furt mi tam nieco chyba co ten moj ma tak asi pri nom ostanem nakoniec.

ladybirds
24. feb 2012

ahojte, my sme sa tiez rozhodli pre tento kocik. budeme ho asi kupovat tu z bazariku. chcela by som sa spytat, ci sa bezadapterova vanicka da nakliknut na vsetky konstrukcie S4? ci nie su tie starsie nahodou inac riesene?? ☹ pls najde sa niekto, kto by vedel poradit??

dadous
24. feb 2012

@ladybirds ty starší podvozky jsou adapterovy, takže bezadapterovou vaničku na něj nedaš 😵

katy1979
24. feb 2012

@ladybirds bezadapterove verzie sa zacali robit v lete 2007 takze ak najdes ten rocnik moze to byt aj stara verzia ale aj nova. co je starsie je len adapter co je novsie je uni system cize bezadapter

ladybirds
25. feb 2012

@dadous
@katy1979
dakujem za info.. som o nieco mudrejsia.. ja uz mam zahovorenu vanicku uni, ale na sportiak mi predavajuca nevedela povedat, co je zac... lebo ho pouzivala len ako sportiak... este raz dakujem.. 🙂

ladybirds
25. feb 2012

@katy1979
@dadous
neviete ci sa da zistit o ktory podvozok ide, ak mi to predavajuca nevie povedat?? nebude na tej bezadapterovej nejaky "system" navyse na co sa vanicka naklikne? 😖

dadous
25. feb 2012

@ladybirds na bezadapterove verzi, je ten adapter už na pevno zabudovanej v podvozku, viz. foto 😵

ladybirds
25. feb 2012

@dadous dakujem velmi pekne, to mi velmi pomoze.. 🙂

liviapeto
26. feb 2012

ahojte, potrebujem poradit - cely kocik mi taha do pravej strany, nestretla sa niektora s takouto chybou?

adelkav
26. feb 2012

@liviapeto Ahoj, nám to dělal kočárek ze začátku a bylo to způsobené tím, že brzda na jednom kole přibržďovala, manžel seřídil brzdy a kočárek jezdí rovně🙂

kanhwa
1. mar 2012

@liviapeto aj u nas to bolo rovnako, ako pise
@adelkav

liviapeto
1. mar 2012

@kanhwa
@adelkav dakujem, vyskusame,uvidime 🙂

dianka8
1. mar 2012

@ladybirds dobry vecer, len som sa chcela spytat ci ste si uz kupili ten kocik? Ja ho predavam, pouzivany cca 4 mesiace, mala som ho na chate. No a neviem odkial ste, ja z BA.

rebecca16
2. mar 2012

Maminky pls. Ako to je so zlozenim športovej časti. Začali sme ju práve používať. Maly ma 6 mesiacov a vyše 8kg. Často kocik skladám do auta. Chcem sa preto opytat, či treba dat tu športovú časť, v ktorej dieťa sedí z podvozku dole, alebo ide zložiť aj s ňou. Ja tu sedaciu časť odopnem a dávam dolu, ale radšej sa pýtam, či na to náhodou nie je nejaky zlepsovak🙂 dakujeem

kaceenka
2. mar 2012

@rebecca16 možeš ju nechat tam..sklada sa to aj s tým...

kanhwa
2. mar 2012

@rebecca16 jasne ze aj s tym, nam ani nenapadlo to davat dolu 😎 ved to ani neni poriadna sedacka 😎

rebecca16
3. mar 2012

@kanhwa @kaceenka diky kocky. Uz som v obraze🙂

ianitka
3. mar 2012

Ahojte, chcem Vas poprosit o radu resp. skusenost. 🙂 Nanoznik ste dokupovali original alebo nejake ine (mari sa, ze tu bola debatka o tom, ze emitexovy lepsie sadne 😕 -ale neviem ju najst 😝
Sportak planujem vytiahnut tak cca o mesiac. Vyuzili ste vobec nanoznik?

kanhwa
3. mar 2012

@ianitka my sme nanoznik vobec nemali - ked sme sa vybrali v zime ho dokupit, tak sme zistili, ze vlastne ked je fusak, tak je nanoznik zbytocny. no a na jesen sme malej nozicky len do deky balili, tak to je na kazdom na zvazenie. podla mna ten nanoznik neplni vlastne ziadnu funkciu. nas v podstate priamo v predajni sama predavacka od kupy nanoznika odradila 🙂

sylvyka
3. mar 2012

ak by mal niekto zaujem predavam prima easy vajicko zakupene 7/2011 /130€/ a aj vanicku casualplay /100€/vsetko v ciernej farbe na cene sa mozme aj dohodnut 🙂

sylvyka
3. mar 2012

a aby som nezabudla ja casual s4 pouzivam od decembra 2009 a prave som zistila total popraskane gumy na kolesach tak budem musiet riesit ale cena za kolesa sa mi zda prehnana neviem ci radsej nekupim novy kocik ☹

something
3. mar 2012

Ahojte. Prave vyberam kociarik. Uz som bola viac menej rozhodnuta pre casual S4 ale....citala som o nizkej zadnej opierke na sportovej casti. Aku s tym mate skusenost? Lebo co vidim fotky na nete, tak je tam posadene v celku male babo, tak do roka, a hlavicka mu precnieva ponad tu opierku? Este som pozerala maxi cosi mura, ten je dost podobny a tiez quinny buzz 3 len ten sa neda sklapat len chrbatik ale cela ta cast. No co je na nom je super, je otocna rucka. Mam pocit ze idealny kociar neexistuje, ale chcem vybrat spravne, tak vas prosim o radu. Dakujem

sylvyka
3. mar 2012

@something ja som pri dcere pouzivala kocik do jedneho roka a hlavu mala na strieske a teraz mam 7 mesacneho a ked ma ciapku uz sa pod tou strieskou tlaci ale inak by som tento kocik nemenila je pohodlny 🙂

something
3. mar 2012

ved prave, ze ma vsetky veci ktore by som chcela aby kociar mal ale ta opierka ma desi, lebo babo bude mat v dec.5 mesiacov a teda pomaly uz aj do sportaku a aby sa mu tam v ciapke sedelo pohodlne...hmmm, vobec neviem

fopardi
3. mar 2012

jej tato tema ešte funguje 🙂
ja som mala v kočiari jasno davno predtym ako sme čakali babo len nas odradzala cena no prešlo trochu času a naši susedia poliaci su jednoducho jednotka takže ak to nemate daleko ušetite vela vela 🙂

@something ip 😉

bmmz
3. mar 2012

@sylvyka ja som vymenila gumy z predajne bicyklov asi za 4 ecka jedno ... velkost tusim 12tky su to ako nie su original ale ta cena je smesna oproti originalu

sylvyka
3. mar 2012

@bmmz super napad zbehnem do predajne hadam budu ochotny 🙂

mika1821
4. mar 2012

ahojte maminy ako sa vam S4 sklada a kolko miesta zaberie v kurfi sportova cast?