Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

klizanova
29. júl 2011

@fida04 Ahoj, je tvoj inzerát aktuálny? Aká je na ňom cena? Ďakujem Monika

fida04
29. júl 2011

@klizanova juuj, kociarik som uz predala, bohuzial 🙂

bambulka0406
2. aug 2011

baby nepredavate niekto nahodou cierny slnecnik? potrebujem surne

ciernavila
4. aug 2011

Ahojte, prosim potrebujem radu. Idem reklamovat svoj hlboky kocik Dorjan a pocas reklamacie mi v obchode ponukli ze mi pozicaju na vymenu jedine sportak buď X-Landera Xt, nebo Casualplay S6. Neviete, idu oba do uplneho lahu? Mozem tam dat 4 mesacneho syna ktory este nesedi? Lebo nahradny hlboky kocik iny nemam. Dakujem.

kanhwa
5. aug 2011

@ciernavila neviem ako S6, ale S4 ide do takeho ze skoro lahu, ale nie uplne. ja mam 4mesacnu dceru ale asi by som ju nedavala do toho sportaku, nemala by tam dostatocne pohodlie a asi by ju to stale hadzalo na jednu stranu sa obavam. ale fakt ze som to neskusala.

erytrea
5. aug 2011

@ciernavila ja by som 4 mesacne mimi nedala tiez do sportaku a uz vobec nie do casualplay, ja mam tiez S4 a tam je sportak dost siroky a do uplneho lahu nejde ziadny z tych co si napisala, zozen alebo pozicaj si radsej vanicku, taketo mini chrbatiky su velmi krehucke

ciernavila
5. aug 2011

@erytrea dik uz mi odpisali ze im dosiel na predajnu hlboky kocika pozicaju mi ten

brisilda
5. aug 2011

dievcata potrebujem poradit 😉 myslite ze sa da strieska zafarbit na cierno ? alebo nie 😖 je lepsie kupit novu? neskusala ste niektora prefarbovat vyblednutu striesku? popripade nemate niektora na predaj ?dakujem

petronelas
8. aug 2011

@bambulka0406 ja ti ho kludne prodám...mám originál

martuska1711
9. aug 2011

@0123lenka ahojte baby, podobne ako lenka musim napisat to iste.
Na zaciatku som bola s kocikom spokojna, ale veru uz by som ho viacej nechcela. Konstrukcia je tazka, po 1,5 roku mam konsturkciu uplne rozheganu, mala som 2x defekt, a to nebola lacna zalezitost.
Na manipulaciu pre krehnku zenu nie je tento kocik veru najlahsi.(tazko je nakladat a vykladat do kufra auta)...teraz sa vozime v golfaci ale na zimu chcem znovu pouzit sportovy S4.
Mozno nevyhoda sportovej verzie bola tiez zo zaciatku ze mala ma nevidela tak sa stale otacala.
Na reverse som pocula od predajcu informaciu ze nie je to vydarena verzia, je ovela uzsia cast sedenia, tak ked je dieta vaecsie a obleecene v overale a este vo fusaku tak je tam akurat tak zapratane...bez pohybu..

cacenka_d
9. aug 2011

Ahoj, máte někdo tu novou řadu S4? (kolečka jsou celá černá, ta minulá měla stříbrný střed) Jde mi o to, zdali se prodloužila výška opěradla ve sporťáku a v čem je vlastně lepší.

brisilda
9. aug 2011

kocky tak ja som kupila casual od jednej pani a zaroven som jej ho uz aj vratila 😠 informacia o stave kocika v inzercii sa nezhodovala s tym co mi prislo domov 😠 kupovala som S6 a poviem vam, ze manipulacia s nim je hrozna cely bol rozhegany , vyblednuty a ako ceresnicka na torte mal aj ulomenu konstrukciu 😔 teraz zvazujem kupu bud uplne noveho kocika S6 ktory je teraz v akcii alebo kupit od jednej pani cez inzerat S4 😖 sportova cast nebola vobec pouzita je skoro rok v zaruke a ma nafukovacie kolesa co mi poradite? kupu noveho alebo pouziteho ale iba podvozok sportak je novy

andrissek
11. aug 2011

ahoj také máme v plánu kupovat tento kočárek 😉
Chtěla jsem se zeptat na pár věcí .
Nevadilo vám že nejde sportovní sedačka otočit proti směru jízdy?
Ještě v hl. korbě asi nejde zvednout opěrka na hlavičku , jestli vám to nechybělo když už chtělo mimčo koukat a ještě bylo brzy na sporťák .
Jaký jste kupovali zimní fusak ? Miminko čekáme v prosinci a korba mi nepříjde až tak velká tak aby se tam vešel 😉
Děkuji moc
Jinak jsem něco přečetla v tady a je to tak že někdo je a někdo není spokojený ,ale to si myslím že je asi u všeho.

myiska1
11. aug 2011

@brisilda na Tvojom mieste by som využila akciu a kúpila nový kočiar, ja som kúpila používaný, a som s ním spokojná, no mangel je nespokojný, lebo za tú cenu sme mohli mať fungel nový 😠 , využi akciu, ak si pevne rozhodnutá pre tento kočík 😉

kanhwa
18. aug 2011

baby no ja som uz uplne nestastna z nasej s4 😢 nielenze sa nam naklana do tej strany, kde je packa na rozlozenie, a vrzga ako besna (aj po hojnom naolejovani wd40), ale este aj na tej rucke, co si mozete posuvat vysku sa nam to vytahuje z tej trubky. takze ked dvihame kocar po schodoch, tak sa trasiem, ze to cele vybehne a malu vykotime. to uz asi naozaj budem reklamovat, aj ked tazko sa mi s tym kocikom bude na cas lucit, lebo mrnuska je uz v sportaku, hoci ma len 4 mesiace. nechcela uz byt vo vani, takze sme ju dali kukat na svet 🙂

erytrea
18. aug 2011

ahojte, ja urcite by som si uz sportak CP S4 nekupila!!!! ked tak len vanicku a vajco, sportak by som uz volila iny.... ako ste tu uz pisali, neda sa otocit do proti smeru a to mi velmi vadilo aj kvoli vetru v zime aj to ze som maleho nevidela, dalej chrbtova opierka je velmi nizka a celkovo maly ked sedi a je priputany tak ked sa oprie tak sa po chvily sucha dole a sedi ako keby nakrivo.... o defektoch ani nehovorim 3x som mala, ale to neriesim lebo som s kocikom denne chodila. Ked som kocik kupovala tieto veci som vedela ale teraz by som uz volila uplne iny kocik..

anjeliik
29. aug 2011

Dobry den.mozem sa vas spitat ze dokedy sa dá viuzyt sportovu verziu S4 ?mám 8 mesacnu dcérku , Neviem sa rozchodnut ci kupit ,alebo nekupit 😒 dakujem za odpoved 🙂

kaatulkaa
30. aug 2011

Ahoj holky! Pokud byste některá měla zájem, tak prodávám novou, nepoužitou sedačku Casualplay. Když tak se jukněte do mojeho bazárku 🙂

mimimoje
30. aug 2011

Ahojte, pridám aj ja skúsenosť (švagrina má tento kočík) - vanička maličká, neter sa tam ako 4-mesačná nezmestila, museli prejsť na šporťák, ktorý sa nedá dať do úplného ľahu, nedá sa otáčať do protismeru, takže na malú nevidela, aj šporťák je maličký, má rok a už presahuje chrbtovú opierku, defekty často, nedá sa dobre zložiť, musíte mať veľký kufor v aute a zaberie ho celý. Podľa mňa pýtajú kopu peňazí za pekný ale nepraktický kočík. O cene doplnkov ako taška, vajíčko, pláštenka sa ani nevyjadrujem.

jarkova
30. aug 2011

Dobrý deň, ja som mala S4 pri malej od malička a bola som spokojná. Malá sa narodila na konci aprila, tak som si hlboku vaničku nekupovala, ale bola vo vajíčku prima a potom v športáku. Myslím, že hl.vaničky sú už na všetkých maličké, a lacnejšiu verziu kočíka, na ktorom sa dá otáčať kará nepoznám. Mne sa na šporťáku pačilo, že je dosť široký a malá mala pohodu. A defekty sú na nafukovacích kolesách bežné - tým trpia všetky značky (my sme mali za 2,5 roka len jeden).

kaatulkaa
30. aug 2011

Ahojte! Chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s vyblednutím boudičky u všech barviček a hlavně u barvy carbon? Děkuji

mayem
30. aug 2011

@kaatulkaa Ahojky, my měli korbičku v barvě carbon, vyblednutí jsem nepozorovala ani po 2 dětech. U sporťáku, tam máme černou stříšku a ta teda vybledla ☹ a taky nám vybledl černý slunečník ☹

mimimoje
30. aug 2011

otočná sportová časť je na veľa kočíkoch, aj tých lacnejších polských, ale aj napr. CAM, ktorý máme aj my a skladnosťou a veľkosťou sa ani nedá porovnať s Casualplay, píšem na základe osobnej skúsenosti s oboma kočíkmi, nie preto, aby som presadzovala iný kočík, ktorý má tiež svoje chyby. A bábätko by malo mať minimálne do pol roka možnosť spinkať na úplne rovnej ploche - s výnimkou refluxu a pod. a nie v autosedačke.

lenocka78
31. aug 2011

verzia 2011 uz ma otocnu sedacku a zaroven sa o dost predlzila aj chrbtova opierka... my sme s nim zatial spokojni

lutsine
8. sep 2011

neviete ci na S4 pasuje aj ina autosedacka ako original casualplay?

ema.nz
8. sep 2011

@lutsine NIE!musis mat original 😉

turistka
8. sep 2011

nema niektora z vas skusenosti s padanim striesky na sportaku?

petronelas
9. sep 2011

@turistka já mám 😖

petronelas
9. sep 2011

Prodám hlubokou korbu na S4 2009 černé barvy s nápisem extrem,cena 3500,-kč.
A dále mám k dispozici originál fusak casualplay extrem černý s nápisem za 1000,-kč 😉
Pište do IP 😉

turistka
9. sep 2011

@petronelas aj si to nejako riešila? myslim reklamácia.... my máme športovu čať 4 mesiace a zdá sa mi to skoro, aby takto padala strecha....