Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

katkagreganova
20. mar 2012

chcela som sa spytat, ci ste niektora nemali problem so zaaretovanim predneho koliecka, nam sa to cca po 1 roku pokazilo (resp. som si myslela, ze to nedrzi, lebo maly je uz tazky...) ... teraz sme to boli dat reklamovat... a povedali mi, ze sa na to zaruka nevztahuje...

petronelas
20. mar 2012

@katkagreganova aj mně se to pokazilo a manžel mi to opravil. 😉 jestli máš trochu šikovného manžela,tak to není až takový velký problém a otázka chviličky.

dadous
20. mar 2012

@katkagreganova na str. 130, jsem davala fotku, ta poslední, ukazuju tam, že v ty dírce se to musí pořadně vyčistit a kapnout tam olej, nam to pak zase fungovalo 😵

katkagreganova
20. mar 2012

@petronelas
@dadous
dakujem za rady🙂 oni to vraj v predajni opravili, ale reklamaciu vybavoval moj tatino, my sme moment. v zahranici... a ked prisiel domov a rozlozil kocik, tak to nefungovalo 😀 ...tak ja najdem niekoho sikovneho a bude to vsetko ok 🙂

ladybirds
22. mar 2012

baby, neviete poradit, kde by sa dala kupit orig. sietka na vanicku? alebo aspon lepsia nahrada, aby nebola nejaka velka.. ☹

ivaanka
22. mar 2012

Já jsem měla S4 a souhlasím se všema, malý byl v korbiččce do 6,5 měsíců, pak už je malá a hlavně děti chtějí koukat. Jezdilo se mi s ním výborně v terénu i po městě, ale už bych si ho podruhé taky nekoupila. Rukojeť se po roce úplně vyviklala, sedací část ve sporťáku je krátká a nelíbilo se mi vytvarování opěrky ve sporťáku, pořad tam nějak padal na bok. Složený je hrozně velký.

Teď jsem si koupila Phil and Teds (mám děto rok od sebe, takže mi nic jiného nezbylo) a jsem nadšená, sporťák pohodlný, jízdní vlastnosti taky super a složený zabírá tak 1/3 S4. Takže jestli můžu doporučit, pokud máte prachy na S4, zkuste raději toho Phila.

katika108
28. mar 2012

Ahojte! prosím vás, chcela by som poradiť...chcem kúpiť kočík casualplay s4 ale videla som aj že je casualplay s6 so 4 kolesami a teraz neviem ktorý je lepší...máte nejaké skúsenosti? Ďakujem

lujzaria
28. mar 2012

Ahoj,ja mám s6,je v pohode až na to že je veľmi ťažký,myslím vajíčko, a kolesá sú strašné,každý kamienok hneď cítiš.Určite nie je na dedinské cesty.

kanhwa
28. mar 2012

@katika108 urcite S4, ak nebudes jazdit len po super chodnikoch 😉
no a ja sa tiez pripajam k nazoru, ze S4 je super, jazdne vlastnosti uplne skvele, odpruzenie a vsetko, aj po piesku prejde aj po hocijakom terene, nafukovacie kolesa su na nezaplatenie, rovnako vysoka rucka, manipulacia perfektna, karovanie aj jednym prstom, do kopca sa nam tlaci lepsie ako bugina, hoci je tazky. ale....
Strasne tazko sa mi rozklada/ sklada, tazko naklada do auta, zaberie mi cely kufor. Nevmesti sa mi na sirku do vytahu, musim odpajat koleso. A kedze od vytahu mame este schodisko k vonkajsim dveram, sama som s nim uplne nesamostatna. Takze do tychto podmienok by som si ho uz nikdy viac nekupila, ale pokial by som ho nemusela vozit vytahom ci v aute a nosit po schodoch, tak je perfektny 🙂

andrissek
29. mar 2012

@katika108 já mám s4 a je super 😉 ,jsem max. spokojená.

Holky mám prosbu ted na jiné diskuzy řešíme jak správně upevnit autosedačku.
Jestli se na té horní části (zádíčka) provléká pás oběma postranímy otvory ,nebo jen jedním na straně jakoby u okna.
Moc děkuji

brendi
29. mar 2012

ahoj, já bych se zase chtěla zeptat jakou tašku ke kočárku máte, mám fialovou černou kombinaci bez tašky a řeším ji, taky mi moc nejde do hlavy jak tam ta taška bude vypadat, protože rukojet je docela ve zvláští pozici,.....dívala jsem se i na tašku z Emitexu takovou tu černou

laloona
29. mar 2012

@brendi ahoj my měli tašky všechny tři co zatím měli, vanity bag,pak tu velkou a nakonec ibag a ta byla asi nejlepší 🙂 drží tam hezky a v malvíku je mají teď za 500 Kč tuším, podložky za 299 Kč což je zadarmo 🙂

andrissek
29. mar 2012

@brendi Já mám černou od Emitexu 😉
Měla jsem originál casual.,ale ta mi neseděla tak jsem ji prodávala.

brendi
29. mar 2012

@laloona na tu jsem se dívala ale stojí cca 1000,- tak nevím
@andrissek a ta ti seděla? není malá? mě se právě ta černá líbí, jestli jsi spokojená a sedí ti na kočárku tak bych jí objednala

laloona
29. mar 2012

@brendi jukni na ní http://www.malvik.cz/OUTLET/Casualplay-Vanity-B...
já jsem byla spokojená, malá mi nepřišla, byla na jednu stranu lepší než ibag protože ten má přebal.podložku jakoby přes celou tašku, takže musíš k otevření nejdřív rozepnout podložku a pak až zip ☹ to mi vadilo. tahle seděla moc hezky, je podle mě dostačující, já jsem v ní vozila mlíčko, náhradní oblečky (body,punčošky a kalhoty), pak plenky a ubrousky a peněženku s klíčema 🙂
jo a mobil 😀

brendi
29. mar 2012

děkuji, vypadá dobře, i ta barva, jen si nejsem jistá jestli se bude hodit k mé fialové kombinaci, myslíte že je navržená pro černý model? pokud vím tak o růžové kombinaci nevím 😉

martina646
29. mar 2012

@brendi Aj ja mam cierno-fialovy a kupila som si ciernu tasku Babylove v DM drogerii. Mam ju v albume zavesenu na kociku. Ked chces, pozri. Podla mna tam pasuje super, je velka, ma viac priehradok vo vnutri, prebalovaciu podlozku a boli k nej aj 2 plienky, vlhke obrusky a kremik. Stala asi 20€. Ja som maaaaaax. spokojna (zatial teoreticky, babo bude v maji)

andrissek
29. mar 2012

@brendi JÁ JSEM S TAŠKOU SPOKOJENÁ A HODNĚ JE NA TĚCHTO KOČÁRCÍCH VÍDÁM.
Mě právě tato co je odkaz víše neseděla.
Na tašku co tady píše @martina646 jsem taky koukala a je super ,jen neměli černou. Kdybych viděla černou asi bych si ji ještě koupila a střídala je 😉

fuska
29. mar 2012

@martina646
@andrissek
Ahojte, tiez rozmyslam nad novou taskou, ake mali farby?

andrissek
29. mar 2012

@fuska já tu z DM viděla vínovou ,byla pěkná 😉

andrissek
29. mar 2012

Moc prosím kdo už jezdíte jak pásáte tu autosedačku . Dotaz víše 11.59h 😉

andrissek
29. mar 2012

@brendi Tady je trochu vidět ,sice je zrovna ohrnutá ,ale asoň pro představu 😉

fuska
29. mar 2012

@andrissek Dakujem. Ja by som potrebovala sivu alebo nejaku modru. Skusim popozerat. V kazdom pripade dakujem za tip. 😉

mlha99
29. mar 2012

@andrissek jen na te strane u okna🙂

marinaro
29. mar 2012

Ahojte!Chcem sa pripojiť do diskusie. Ja mám S4, ale reverse, bola to novinka 2010- v obchode boli prekvapení, keď som chcela tento model , veľmi o ňom nevedeli, ja som to našla na originál stránke, museli mi ho objednávať, má výhodu, že športovú časť si môžete jednoduchým prehodením dať v smere aj protismere jazdy, časť na nožičky sa dá vysunúť, takže je dosť veľký. Ja s ním v pohode "chodím " po schodoch, nerobí mi to problém a to nie som so svojimi 50 kg žiaden Rambo🙂. Keďže mám tretie dieťa, tých kočíkov som odskúšala viac než dosť, a tento by som si v tejto verzii určite kúpila zas. Ale zase je to vec vkusu🙂 teraz je už novinka KUDU-treba pozrieť na webe.

brendi
29. mar 2012

@andrissek asi přeci jenom objednám ten Emitex, díky, včera jsem v DM byla a žádnou takou jsem neviděla 😅

andrissek
29. mar 2012

@mlha99 No já právě taky jedna holčina mi daly brouka do hlavy že prý na obou stranách . To mi ale příjde blbost.

mlha99
29. mar 2012

@brendi holky kterou presne tu tasku od emitexu mate na mysli? taky resim kterou si koupit🙂 dekuj iza info a nebo prosim primo o odkaz🙂
@andrissek to je asi blbost mi to tak davame od zacatku jen na jednu stranu🙂 na obou jen v tom sedatku jak mimo sedi.🙂 viso co myslim.