Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

petronelas
19. okt 2010

nevím jestli to dobře je vidět,jinou foto nemám.
@lucinenka001

katka_21
19. okt 2010

@petronelas Ahoj, my zatím jezdíme bez fusaku, ale brzy už ho tam také dám a barevnou vložku asi vyndám, aby malý nebyl jako princezna na hrášku 😀

jakelina
19. okt 2010

@petronelas já tam zatím tu barevnou vložku mám, ale až budu dávat malému do fusaku deku, tak vytáhnu, ať je tam trošku víc místa 😉

petronelas
19. okt 2010

@katka_21 no já si právě myslím,že to bude lepší vyndat,bude tam i víc místa

petronelas
19. okt 2010

@jakelina ještě do fusaku deku?
Není to moc 😒

jakelina
19. okt 2010

@petronelas to až bude fakt hodně mrznout, malý má před nožičkama v tom fusaku ještě hodně místa, tak mu to chci tou dekou jako by vyplnit a dát pod zadeček.

simonceli
19. okt 2010

Ahoj, omlouvám se, že narušuji vaši diskuzi. Chtěla bych se zeptat na fusak casualplay. Mám roční dcerku a přemýšlím, jestli se mi do fusaku ještě vleze aspoň na kousek zimy, nebo jestli pořídit jiný větší. Prosím o vaše zkušenosti. Moc díky

katy1979
19. okt 2010

@simonceli urcite vlezie a v pohode v nom vydrzite celu zimu

petronelas
19. okt 2010

@katy1979 myslíš že vleze?
já kupovala pro jistotu nový prodloužený fusak

simonceli
19. okt 2010

@katy1979 moc díky, už jsem si zoufala, že budud muset pořizovat další. To jsem ráda 😉

petronelas
19. okt 2010

@jakelina no a mně štve,že je tam to zapínání pod zadečkem a nejde tam podstrčit dobře deka

petronelas
19. okt 2010

@simonceli jak je malá dlouhá? my máme 77cm a bojím se že nevleze
😒

katy1979
19. okt 2010

@petronelas jasne ze vlezie. 77cm to je nic. kamoska ho mala a malý sa tam v pohode vliezol v 18mesiacoch. a to mal urcite viac ako 85cm

petronelas
19. okt 2010

já si to neumím představit?
@katy1979

simonceli
19. okt 2010

@petronelas malá má 72

jakelina
19. okt 2010

@petronelas já do jedné deky prostě vystřihnu díru. Mám takové ty levné z Ikea, tak mi to nebude líto. Ono se to párat nebude, hlavně aby mu bylo teplo. Já když si někde venku sednu jenom na chvilku a mrzne, tak mám teda zadek pěkně zmrzlý. 😀 😀

vitezova
19. okt 2010

PROSIM POMOC KOCKY 😅 ked mam konstrukciu z roku 2007 aku vanicku na to mozem nakliknut????

ema.nz
20. okt 2010

@vitezova no to zalezi aky mas system ci je to este adapterova verzia alebo uz unisystem,lebo v roku 2007 sa uz predavali obidva 😝 dofot,to kde sa upevnuja vanicka a ja ti poviem aky system mas 🙂

vitezova
20. okt 2010

@ema.nz - nemam este doma ten kociar takze len takuto foto mam k dispozicii a vanicku chcem kupit tuto, tak neviem mne sa zda ze ona ma adapteri na sebe ale fakt sa do toho nevyznam 😅

ema.nz
20. okt 2010

@vitezova ten kocik s primou bude tvoj??Ak ano tak to je este adapterova verzia a ta sa vraj neda kombinovat s unisystemom ale raz som videla fotku na MMB,ze to co je na vanicke,kde je ten cereny "gombik" sa da dat dolu a potom by ti to sedelo aj na ten "tvoj" skus poprosit baby co maju unisystem ci sa to da dat dolu 😉 dufam,ze ma chapes 😝 😀

vitezova
20. okt 2010

@ema.nz no ten ma byt moj, ja sa asi opytam tej kocky ktora mi predava kociar , poslem jej foto tej vanicky lebo neviem fakt ze o com sa tu toci, keby ze som niekedy tie adapteri videla ale ja som len bola pozriet kociar ze v akom je stave a nejak som neriesila tie adapteri lebo som myslela ze hociktoru vanicku nakliknem ked je to casualplay 😅

ema.nz
20. okt 2010

@vitezova ten kocik co kupujes je na 1000% adapterova verzia,cize starsia a adaptery vypadaju takto https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/u83w/cas... je to krasne vidno na tej fotke kde je vedla sportaka polozena vanicka 😎 ked porovnas tuto fotku a tu co si dala ty (myslim) vanicku,tak vidis ze je tam to kde je ten cerveny gombik navyse 😉

vitezova
20. okt 2010

@ema.nz - - aha vidim , ze tu vanicku co chcem tak musim nejak inak zmontovat 😀

ema.nz
20. okt 2010

@vitezova no som este raz kuk ten inzerat co som ti sem dala link a tej kocke tam chyba jedno kolecko takze ma napadlo,ze to sa nebude dat urobit!!!!!lebo to nebudes mat s cim pripevnit!tak hladaj len vanicku z adapterovej verzie!!!!!

kacka.l
21. okt 2010

Mi bylo na prodejně řečeno, že kopud jdou vidět druky zhora a je to jakoby shora i ukončené je to unisystém, a pokud ty druky jsou jakoby na připnutí zespod a nejdou vidět je to adaptérová verze. 🙂

katy1979
21. okt 2010

@vitezova tak to nezmontujes 😀

ema.nz
21. okt 2010

@kacka.l presne ako pises ale to uz musi byt nasadena sportova cast 😉 ale vsetky baby co ho uz maju rozoznaju aj podla fotiek 😎 teda ja urcite 😎 😉

ema.nz
21. okt 2010

@katy1979 aky mas teraz kocik?

katy1979
22. okt 2010

@ema.nz teraz jane slalom. zmena je zivot. a zasa by som ho vymenila a kupila iny 😅

vitezova
22. okt 2010

@ema.nz 😉