Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

petronelas
9. sep 2011

Ptala jsem se na to,ale řekli mi,že to tak je a reklamace se na to nevztahuje.Zkus se na to zeptat ty,třeba se už něco změnilo a poradí ti co a jak.
Mně to tak štve,že jezdíme bez střechy.Až bude pršet tak nevím co budeme dělat.Ale manžel je na tu střechu úúúúúúplně alergický.

petronelas
9. sep 2011
turistka
9. sep 2011

@petronelas vyskusam a dam vediet, ako dceru mam v tom vozit este 2 roky. ja som na to alergicka tiez, este ze beriem lieky na alergiu 😠

adelkav
10. sep 2011

Holky, mám dotaz k výše uvedenému kočárku- sporťáku. Když si dám na rukojeť tašku (nemusí být ani moc těžká) tak mi šíleně rachtá přední kolo. Manžel mi tvrdí, že je to tím, že se změní těžiště a že je to konstrukční vada toho kočáru. Setkaly jste se s tím také? My zatím jezdíme vleže, ale tohle mi dost vadí.
Další věc u které si nejsem jista je manipulace pokud nestojím přímo za kočárkem a chci třeba zatočit, většinou se kočár ani nehne☹....hluboký kočár jsem používala CAM a nesetkala jsem se s tím, že by kočár nereagoval z nějakého úhlu, tak si nejsem jista, zda od tohoto kočárku neočekávám hodně a nebo jestli je to vada.
A další s čím bojuju je ruční brzda. Kočár používám skoro dva měsíce a stále mi táhne na jednu stranu při zabrždění ručky- Netušíte zda se to časem zlepší? třeba když se ty kotouče obrousí a nebo zda s tím jde něco udělat?

mayem
12. sep 2011

@adelkav Ta ruční brzda se musí nějak vychytat, nám jednu chvíli nebrzdila vůbec, tak manžel "něco" utahoval, nějaké to lanko, pak brzdila dobře, ale měla jsem zas pocit, že mi to přibržďuje i když nebrzdím 🙂 Tak to zas povoloval, brzdí nám teď jen trošku, řekl mi, že si mám vybrat, buď bude brzdit pěkně a bude mi to "přibržďovat", což do kopce fakt jsem pociťovala, nebo se musím spokojit s málem 😒 Nakonec to málo vyhrálo, ale bohužel si netroufnu jet na kolečkových bruslích z kopce ☹
S tou manipulací jak píšeš nevím, ale na tom těžišti opravdu něco bude. Malé je teď 17 měsíců a když si sedne k jedné straně ve sporťáku, tak kočárek jede k jedné straně. Pokud dám na kočárek i těžkou tašku, tak nic nerachtá a to vozím někdy opravdu i hodně těžkou.

adelkav
12. sep 2011

@mayem Děkuju moc za rady. Pověřím manžela aby se na něj ještě jednou mrknul 🙂

zmyzulka
13. sep 2011

holky prosím kdo máte origoš fusak jste spokojené? jak velké dítě se tam vejde? je dost teplý? nevím jestli koupit origoš, emitex, kaiser iglu nebo kaarsgaren...

petronelas
13. sep 2011

@zmyzulka my měli fusak od narození,je v něm termo flís a mně přišel hodně dobrý,teplý.Ještě minulý rok jsme ho využili ve sportaku,takže jezdil v něm do 1,5 roku.Teď v prosinci mu budou dva a to kupuju už nový prodloužený fusak.
Ten můj prodávám.Kdyby jsi chtěla na písni do IP.

petronelas
13. sep 2011

@zmyzulka psala jsem o originál fusaku casualplay..

gargamelka
13. sep 2011

@zmyzulka ahoj, koukala sem že jedna paní ho prodává na mimibazaru.My taky pořídili casual a už se na něj moc těším. s korbou nemá chybu.

zmyzulka
14. sep 2011

@petronelas @gargamelka holky díky, tak já jsem fakt na vážkách, hodně se mi líbí, mají úžasné barvy, ale zase to asi nemám moc cenu kupovat ho a potom znova kupovat nějaký větší, to asi rovnou půjdu do nějakého prodlouženého, sakriš proč se ty emitexy trochu barevně neodvážou? 😖

slavocka144
14. sep 2011

@katy1979 Ahoj, píšeš, že by si sa teraz rozhodla pre Jane...ja teraz uvažujem na Casualplay a Jané Slalom Strata - v červenej farbe ( so zajacom 🙂 ) ... jedna predavačka ma troška zaskočila tým, že tá červená vyprašivie, hlavne strieška v tých záhyboch kde sa skladá, mali nejaké reklamácie ohladom toho a v rekl.liste je písané, že vyblednutie farby nespadá do reklamácie. Neviem v akej farbe ju máš ty, ale vieš mi nejako poradiť v tomto? Ďakujem pekne.

katy1979
14. sep 2011

@slavocka144 strata je nazov autosedacky ale chapeme sa chces. hej rozhodla by som sa pre slalom aj ked dnes mozno pre uplne iny. mne sa paci aj rider. ma korytkove sedenie takze plus aj otocne a celkovo mi pride taky kompaktny a zaroven lahky. ja nemam tu farbu tak neviem ci vyprasivie. aj ked popravde vyprasivie vacsina striesok na kocikoch. co sa tyka priestora ovladatelnosti vahy kocika tak slalom

krpcek
16. sep 2011

ahojte. najde sa tu niekto, kto ma bazu na autosedacku prima easy?
http://www.malvik.sk/Autosedacka-doplnky/baza-i...
potrebovala by som poradit, ako sa to ma spravne uchytit do auta? dnes som to skusala uz x krat a stale sa mi to trosku hybe. 😠

katinka84
17. sep 2011

Tak som sa rozhodla ze aj ja pridam svoj nazor na casualplay S4, uz by som ho nechcela ... a co mi na nom vadilo?
-uzka vanicka (playmoon) 30 cm, dlzka v pohode, mala sa mi do nej v 3 mesiacoch uz ledva spratala 😕
-buda sa neda "zakliknut" casto sa mi akoby sama sklapala, hlavne ked som si na nu nieco potrebovala na chvilu polozit (kluce), proste neda sa zaistit ked ju chcete mat hore a mne sa to furt sklapalo 😠
-predne koleso, su sice dva ale akoby bolo jedno, nestabilny, tazsie manevrovatelny, plus ked sme nabehli na nejaky hrbol, strasne hrkotalo, islo mi to neskutocne na nervy, lebo som musela chodit cez kazdy hrbol opatrne, lebo mala sa mi na to budila 🙄
-sem tam vrzgal, ale tak to asi vsetky kociky 😀

to je asi tak vsetko, sportak sme ani poriadne nevybalili, radsej sme ho predali 😝
jedine mi bolo luto za vajickom baby zero, to bolo super 😉

googlik
18. sep 2011

Ahojte holky, prosim vas, viete mi niektora poradit so sportiakom Casualplay S4? Ja totiz neviem ci sme ho s muzom zlozili spravne,, ale pride mi, ze nas maly sedi akoby "v diere" a ta tyc vzadu ktora drzi tu kontrukciu ho tlaci do chrbatiku... Naozaj ta sedacia cast nie je nicim vyplnena, aby sa mi babo neprepadalo dovnutra? ☹

Mate ho niektora s fusakom Lodger? A tie popruhy na to presne pasuju? Dakujeem za rady 😎

Inac sme s kociarom spokojny,,, kto nad nim premysla... ja som ho kupila v 2010 v akcii ako vypredaj kolekcie 2009..dvojkombinaciu,,, a sme spokojny. Nas maly mal uz 70cm v 4m a vosiel sa tam celych 6 mesiacov,, a teraz uz pouzivame sportiak. Je siroky 30cm,, ale v obchode mi povedali, ze napr. Jane je len 27cm...(urcita kolekcia)... Treba rozmyslat, ake velke bude babo, ked bude zima a dieta potrebuje fusak. Keby mal moj syncek 5-6 mesiacov napr. v januari,, tak by som radsej kupila nejaku sirsiu korbicku... Akurat brzda nam nebrzdi uplne tak, akoby som si predstavovala... Mne sa pacila Teutonia,, no stala by 2x tolko ako sme dali za nas 😠

katy1979
18. sep 2011

@googlik no ked to tak citam tak veru neviem ci to mate dobre. prepadavat dovnutra? a tyc tlacit zozadu? nechyba vam tam nieco?

adelkav
19. sep 2011

@katinka84 S prodejem jsi udělala jedině dobře. My včera reklamovali sporťák po dvou měsících ježdění z podobného důvodu...přední kolo je rozhrkaný až mě to rozčiluje. Paní prodavačka na to řekla, že je to normální...takže asi je normální aby se za námi lidé otáčeli, když vyrazíme na procházku.

cacenka_d
19. sep 2011

A mate nekdo ten novy? Ted mi prijde o poznani lepsi, navic metropol ma fakt i daleko vetsi korbicku. Ten novy podvozek ma certnou vypln kolecek.

adelkav
19. sep 2011

@cacenka_d My máme ten nový, ale jen sporťák.

cacenka_d
19. sep 2011

@adelkav A vyhovuje vam? My jsme z nej zatim nadseny, pristi tyden ho vyzkousim jeste na 2letem prckovi na vystave a pak je vyreseno 🙂 Bratranek si uzije for toys a sestrenka zvoli kocarek, to je kseftik 🙂

adelkav
19. sep 2011

@cacenka_d mě bohužel nevyhovuje. Jsem z něj trochu zklamaná. Prckovi je půl roku a je mu teď akorát, takže musím doufat, že bude brzo chodit🙂 Ale my máme nějaký páteční model, po dvou měsících používání šel na reklamaci. Přední kolo děsně drncá a brzdu manžel seřizoval několikrát. Docela lituju, že jsem nekoupila Janéčko nad kterým jsem také přemýšlela...ale jak říkám, my máme nějaký páteční model, ten váš bude určitě mnohem lepší🙂

cacenka_d
20. sep 2011

@adelkav Uvidime, my jedeme ted na for babies tak prolitneme kocarky tam, navic mam sebou 2leteho bratranka tak i otestuje sportaky 🙂

katy1979
20. sep 2011

@adelkav janecka maju tiez svoje chyby. brzdu na nom sme opravovali tiez a chyb tam je viac. akurat je vacsi. a neboj prcek sa ti tam zmesti este v roku a pol s fusakom. ja som mala dost velke dieta a v pohode s fusakom a naobliekany v overale. len uz nemohol mat na hlave ciapku s gongolcom lebo s tym suchal o strechu.

to hrkanie predneo kolesa. staci tam nalepit taku penovu pasku a nic vam tukat nebude.

adelkav
20. sep 2011

@katy1979 To nás taky napadlo tam něco nalepit, ale vzhledem k tomu, že mě ten kočár zklamal, tak ho chci poslat do světa a byla bych nerada kdyby mi za to hrkání někdo přijel rozbít hubu🙂 a netušíš jak velký byl váš prcek v půl roce? Mě právě děsí to, že už teď máme přes deset kilo a nosíme vel.80 🙂

@cacenka_d Tak přeju ať si výstavu užijete. My tam byli vloni a na mě tam bylo moc lidí a nebavilo mě stát fronty, tak jsme to po chvíli zabalili. Snad to budou mít letos organizátoři lépe zvládnuté.

katy1979
20. sep 2011

@adelkav fuuha kolko mal v 6.mesiacoch netusim ale myslim ze sme nosili 74. ten rast sa spomali toho sa zasa netreba bat. tak skus iny kocik ked ta tento sklamal ale vsetko je to z blata do kaluze.

cacenka_d
20. sep 2011

@adelkav My tam byli cca 3-4 roky zpatky? Tusim. Kdyz byli ty dva starsi mensi a bylo to fajn, tak uvidime, kdyz tak vyrazime do zoo.

adelkav
20. sep 2011

@katy1979 Já měla právě nasazenou vysokou laťku, začínali jsme Cortinou od Camu, kterou jsme podědili a když mi říkal prodavač, že ten Casualplay se jí nevyrovná, tak jsem mu nevěřila a měla potřebu si udělat radost a dala na design....ale kdyby to byl náš první kočár, tak asi spokojená budu. Pokud ty vady, které jsme reklamovali opraví, tak možná budu spokojená,ale moc tomu nevěřím.

katy1979
20. sep 2011

@adelkav my sme pri vybere zacinali cam cortinou a som rada ze sme ju nekupupili. tak sme pri prvom skoncili pri casuali a teraz pri jane. momentalne netusim co by som kupila mozno baby jogger

adelkav
20. sep 2011

@katy1979 Koukám,že máme podobný vkus🙂 Na ten jsem také koukala a ještě se mi líbí tříkolka od Red Castlu.