Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

michaela80
30. mar 2010

Ja byvam 15 minut od hranic, cize s tym by neboli problemy.... 😀 😀 😀 😀

michaela80
30. mar 2010

len ako tak pozeram na tu novu verziu sportaka, tak sa mi zda strasne mala....podla mna si tam 1,5 stare dieta hlavicku v sede nebude moct opriet... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

michaela80
30. mar 2010

1,5 rocne- doplnam

holis84
30. mar 2010

holky tak co s tema novejma podlozkama, poradte myslite ze pujdou i do puvodniho kocarku

kratena
30. mar 2010

Holic, já myslim, že by to tam asi moc nepasovalo. Ty nové sporťáčky jsou zřejmě o něco užší, tak by to asi úplně nesedělo.
Já myslim, že to bude stejně veliký, jako ta stará sedajde, jen o ty 3cm užší, to by mělo pro 1,5roční dítě stačit.

michaela80
30. mar 2010

na fotke to vyzera mensie ovela ..nielen uzsie ale aj opierka chcrbta...

michaela80
30. mar 2010

no mne sa to zda mensie podla fotiek tak ci tak.....reverse oproti klasike...

katy1979
30. mar 2010

to vyzera skor asi opticky klam tym ze zmenili tu sedacku.

dexonka
30. mar 2010

mne se ten novy sportak nelibi,tim ze se da otacet taktam vznikl nejaky "skokanek" nebo co to je

kratena
30. mar 2010

jaký skokánek?

dexonka
30. mar 2010

no ja se blbe vyjadrila ale kdyz mrknes na ty dva obrazky tak ta nova verze neni takova ucelena....videla jsem na zivo a sla bych jen do stare....jinak ty korbicky me hodne zklamaly☹

kanhwa
31. mar 2010

Ahojte,
hrozne sa m paci tento kocik a chcem sa spytat ohladom novej kolekcie, ci niektora z vas nevie:
v obchode mi povedali, ze vraj nova 2010 ma mat tu konstrukciu ciernej farby namiesto striebornej, ale na nete som to nenasla. neviete, ci je to pravda?
a tiez s tym reversom - to ako vsetky S4 nove uz budu s otacacou ruckou? alebo sa bude dat kupit aj povodna verzia?
dik za odpoved 🙂

dexonka
31. mar 2010

ahojik rucka otaceci neni jen sedacka...

kanhwa
31. mar 2010

Aha, diki.
A existuje v kol. 2010 aj ta povodna verzia, ci uz len s otocnou sedackou?

dexonka
31. mar 2010

no jestli jsem to dobre pochopila tak jen ta otocna,je tu nahore nejaky obrazek tak mrkni....
ale korbicky jsou fakt prtavoucky
byl to muj velky favorit ale uz jej nechci

michaela80
31. mar 2010

podla mna 2010 je aj klasicka verzie nie len reverse aspon podla obrazkov....na obidvoch je 2010

dexonka
31. mar 2010

aha to jsem nevedela,bo ta pani na predvadecce mi rikala ze tohle je nova verze

miavin
31. mar 2010

baby a aký je rozdiel medzi 2009 a 2010? a nemyslím tú otáčaciu sedačku..... ale medzi klasikami?

domika9
31. mar 2010

baby som sa vas chcela opytať že či sa da poslkladať kočiar ked je naňom namontovana športova časť laebo ked ho chcem zložiť musim zakaždym tu športovu časť vybrať aby ostala hola konštrukcia ?

petrusam
31. mar 2010

Domika - kočárek jde složit i s nasazeným sporťákem, nic sundavat nemusíš 😉

domika9
31. mar 2010

tak to je super , že to ide -neviem si predstaviť žeby to trebalo zakaždym davať dole 🙂

pipiii
1. apr 2010

ahojik holky, ja mam casualplay S4 2009 a jsme s nim silene spokojena. kupovala jsem si az sportak, takze korbicku jsem nemela. Pouzivala jsme predtim kocarek od Taka. Ale tenhle je uzasny. A kolekce 2010 ma sportak opravdu mensi, neni to jen opticky klam na fotce. Ta velikost je na ukor toho ze se da otacet a me se teda take nelibi :-X pokud chcete, tak si kocarek nechte poslat z Polska(pisnete mi do Interni posty) a ja vam poslu odkaz. Vse v cestine/slovenstine a rozdil oproti ceskym obchodum pouze ve sportak delal 4tis! takze novy sportak 2009 i s vlozkou, nanoznik a dopravou za 8350KC 😉

dexonka
1. apr 2010

pipiii: to je skoda,ja prave potrebuju i korbicku a ta je pidi,jinak bych do toho sla..........

pipiii
1. apr 2010

dexonka, neni problem, z toho obchodu muzes mit i korbicku🙂 (cely komplet) take vyjde mnohem levnejsi🙂 tak ti poslu do IP link, ju?

dexonka
1. apr 2010

pipi: no jenze prave ze ta korbicka je strasne mala a kvuli tomu nechci tuto znacku,jinak kdybych chtela jen sportak tak do toho jdu....

majina
2. apr 2010

Ta otáčecí sedačka je parádní nápad ale je opravdu maličká... už takhle mi ten sporťák přijde malý a oni to ještě zmenší. Neměřila jste některá tu opěrku zádíček u sporťáku? Přijde mi kraťoučká-jen na opření zádíček a hlavička nic 😅 (u většího dítka)

holis84
7. apr 2010

holky ale ta korbicka zas tak mala neni, stejne vsechny pekne kocarky maji "male" korbicky, mimo jine do 6m se tam miminko vejde a pak chce stejne koukat ven kdyz je vzhuru a sportak jde dat do lehu 😉

dexonka
7. apr 2010

holis: no ta korbicka je snad nejmensi ze vsech a neumim si prestavit dat tam dite v zime s fusakem,pres jaro leto mozna

katy1979
7. apr 2010

dexonka korbicka nie je najmensia so vsetkých. zober si quinny, nove jane. vanicky su priblizne velkostou rovnake.

dexonka
7. apr 2010

no pro me je ta korbicka rozhodujici,sportak se mi moc libi a mrzi me ze je to s tou korbou takove.....takze tento kocarek uz neni muj favorit a jdu do jineho.....