Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

lila794
21. sep 2008

Neviete nahodou o niekom, kto by kupil vanicku?

zanettka
22. sep 2008

Ahojte 🙂
Tiež máme tento super kočík 🙂 . Bola som s ním zatiaľ veľmi spokojná. Len od zimy sa mi dosť ťažko zatláčana nožná brzda. A teraz sa už zatlačiť nedá aj keby som po nej skočila oboma nohami 😖 . myslíte, že je to dôvod na reklamáciu kočíka? Kupovali sme ho v normalnom kamennom obchode. Len dosť daleko od bydliska. Stalo sa Vám to už niektorej?
Na ceste máme už Zappík z Nemecka, takže by som ho aj na nejaký čas oželela 😉

pammy
22. sep 2008

Ahojky 🙂
Chcela by som sa opytat, ci mate skusenosti aj s kocikom CP Vintage, nenasla som na neho privela recenzii. Mohol by mi niekto poradit? Chcem ho kupit aj s vanickou a vajickom.
Dakujem.

ren1
22. sep 2008

Zanettka, baby tu radili namazat brzdu, streknut zospodu ako tlacis nohou, pod to cierne WD40, alebo silikonovy sprej... alebo ak ho na chvilu ozelies, tak nech ti pomozu v obchode!

Pammy, mrkni sem:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

pammy
22. sep 2008

Ren1: Vdaka, len ked ani tam prilis o nom nic nie je, a tu na S4 je ta diskusia taka akcnejsia 🙂
Ja premyslam o obivdvoch variantoch, Vintage aj Vintage reverse, len by som potrebovala poradit, ci je tento typ fajn. Dakujeeeem.

ren1
22. sep 2008

Pammy, ja neporadim, nemame ho, ale dufam, ze ostatne kocky, co ho maju, tak pomozu aj tu! 😉

zanettka
22. sep 2008

Ren dík 😉
Dám dnes bojovú úlohu mužovi nech to spojazdní 🙂

maruskach
22. sep 2008

Ahojte. Potrebujem poradit. Kupila som rok uzivanu S4, velmi sa mi paci, len ked idem po terene, tak mi hrmoce to predne koliesko. Je to normal? Nemate nejaku radu? Dakujem.

janca704
22. sep 2008

Ahojte, prisla som po radu 😅
Kedze sa ochladilo, zacala som riesit fusak do sportaku. Predpokladam, ze vo vanicke ostaneme este taky max. mesiac a bude musiet is tprec, lebo drobec je nejaky dlhy. Lenze, tie fusaky su otrasne 😠 Totiz, vadi mi, ze cela S4 je robena do ovalu, ovalne linie a tak, a fusak urobia hranaty. Vyzera to teda dost skaredo. Viacej sa mi pacia nove fusaky, ale potrebujem modry a robia len zeleny (chlapcenske farby), takze to neprichadza do uvahy.
Tak som zvazovala fusak od Emitexu, ale docitala som sa tu, ze je dlhy 😖 Tak mozno ten Eisbarchen?
Poradite?

Maruskach, aj nam to robi, a kocik je novy. Je tam taka vola, ci co 😉

heppu
23. sep 2008

tribitka nasa mala vazi len 5 kg ale ked ju naobliekam a dam do deky tak je tam spucena a nie je jej dobre ona ma rada ked sa moze rozvalovat na velkej ploche

ren1
23. sep 2008

Maruskach, asi je to normal, lebo aj mne to predne koleso na nerovnom terene hrkoce...

Janca, aj ja sa rozhodujem, aky fusacik. Tak som tiez zvedava na reakcie ostatnych kociek...

maruskach
23. sep 2008

Ahojte, dakujem za nazor, musim povedat, ze ma to hrkajuce koleso stve. Este som ho aj v terene chcela zafixat, len sa mi to uvolnilo. Asi s nim este neviem dobre pracovat. Inak manipulacia a jazda je super, az na to, ze sa neda sportak dat do poriadneho sedu. To malemu vadi, lebo na predoslom kociku to slo a bol na to nauceny. Este som citala, ze sa da dat do uplneho lahu. Je to pravda? Mne to nejde.

maruskach
23. sep 2008

Ozaj, este sa spytam na rucnu brzdu. Zabera Vam az pri konci, alebo sa Vam da pribrzdovat postupne ako na bicykli? Mne zabera az na konci, no bola by som rada, keby zaberala postupne, pretoze byvame na kopci.

lila794
23. sep 2008

Maruskach, nam zabera postupne.

Tie nove fuskaky su predsa v roznych farbach, nie? A su ovalne.

ren1
23. sep 2008

Lila, fusaciky su len v tychto farbach:
http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zboz...
...len ci su take teple ako su fusaky Eisbärchen?

ren1
23. sep 2008

Maruska, brzda mi zabera postupne... A kocik sa da dat do skoro uplneho lehu...t.j. malilinky sklon nahor! Ked som mala ja hlboku vanicku /kocik Peg Perego/, tak tam som tiez nemala malu v uplnom lehu, ale som jej hlavicku vzdy trosku malinko nadvihla...

katy1979
23. sep 2008

eibarchen fusaky by mali byť o niečo dlhšie ako casual. mne sa tie nové oválne páčia, len čo z toho ked by nám bol už teraz akurát.

predné koliesko to robí, aj mne to občas vadí, ale podla mojej teorie je to kvôli tomu že predné koliesko sa pri skladaní sklápa.

a brzda tiež ju máme dokafranu a zaberá až na konci, asi to stačí len nastaviť a namazať, ale akosi tu nikoho akčného doma nemám, tak kašlem na to.

silta
24. sep 2008

Ahojte. tiez mame S4 je super len dnes som zistila ako pouzivame nanoznik tak vnutorna strana nanoznika pusta farbu je to dost blbe mala ma cierne capky, mate stym niekto podobne skusenosti?

katy1979
24. sep 2008

silta nie nemáme s tým skusenost, používali sme nánožník celu minulu zimu a aj s dekou a nič nám nefarbilo.
skus to oprať možno to prestane.

silta
24. sep 2008

katy tiez ma napadlo ho oprat....trochu sa obavam..prala si ho?ako obleceneho si vozila maleho cez zimu mam dilemu ako to budem riesit ja. 😕

nikol_79
24. sep 2008

silta, aj mne to farbi, malý v jari nosil biele papučku a vždy som sa čudovala čo sú od čiernej farby 😠 . Teraz tam máme deku, takže keď kopká, nefarbí sa

Brzda nám zaberá od začiatku, a predné koleso v teréne tiež hrkoce 😎

katy1979
25. sep 2008

silta nie neprala som ho, lebo sme ho mali vždy spinavý len zvrchu od jeho olovrantovania v kočíku a na to stačila mokrá handra, ale nebála by som sa ho oprať. Vyskušaj a uvidíš
malý mal v zime fusak a nánožník, alebo deku a nánožník. A na sebe zimnu bundu , nohavice a pančucháce, poprípade taký tenký chlpatý overal.

miskinadamko
26. sep 2008

aj ja rozmyslam nad kupou S4, pretoze ja mam quinny buzz ale zda sa mi ze maly je v nom dost napratany, hlavne teraz ked ide zima, a tento casual sa mi zda ovela priestranejsi. je to tak aj naozaj? ako ste s nim spokojen? napiste mi prosim vsetko, aj plusy aj minusy, budem vam vdacna.a este sa chcem spytat ci je stabilny aj ked je to trojkolka ci by nebol lepsi S6 hlavne teda kvoli tej stabilite. a ozaj ako sa s nim jazdi v zime po snehu alebo po nerovnom erene? dakujem 🙂

miskinadamko
26. sep 2008

a este by som sa chcela spytat v com je rozdiel medzi kolekciou 2008 a 2009

katyl
26. sep 2008

ja s4 nemam, ale akurat dnes mi kamaratka, co s nim jazdi 7 mesiacov povedala, ze kocik je super, ale uz strasne vela krat na nom nieco reklamovala: pumpa bola zla, utrhol sa cvok, taska, tri krat defekt.....ja ked idem s nou a tlacim, tak mam pocit, ze je strasne rozhegany, A to predne koliesko, ked vychadzame odo mna z bytu cez prah, tak sa vzdy vzprieci a nechce ist dalej....dizajnovo je pekny, ale ja by som ho nechcela... 😖

lila794
26. sep 2008

Tak to kamaratka mala asi stastie na takyto "chybny" kus. Ja som spokojna. Ono s nim treba vediet chodit! Rozhegany v ziadnom pripade nie je, rozhegane su tie lahsie kocare. Jazdi lahucko a aj sa lahko ovlada. A S6 by som nechcela kvoli umelym kolieskam. Myslim, ze je dost stabilny.

mata84
27. sep 2008

ahojte, babeny, chcem sa vas opytat, objednala som si nanoznik, co sa uchytava pomocou gumiciek, ak ho niekto mate, ake s nim mate skusenosti, videla som na kocari ten na cvocky, a ten vyzera super. Vyzera tak aj ten na gumicky? Kde sa vlastne uchytava???diky za odpoved.pa

andre
27. sep 2008

ahoj maminky 🙂 ... neviete mi prosím poradiť aký fusak mám kupiť do vaničky CP ? tie čo sú originál sa nejako tam nezmestia a keďže bábätko bude októbrové chceli by sme nejaký fusak pre neho ... ďakujem

mata ja ti neporadím, my máme nánožník na cvoky

lila794
27. sep 2008

Mata, my mame tiez cvokovy.

Andre, vanu sme uz predali 😉 a myslim, ze original by tam mal vojst.

andre
27. sep 2008

lil, tak to je super 🙂 , gratulujem 😉
boli sme včera v tom obch. že kúpime tú vaňu a vezmeme aj fusak, no čo nám dali origi. tak teda napratý tam bol poriadne, ako vojsť sa vošiel ale celý bol zhužvaný v tej vani aj boky aj dlžka... bol taký zateplený znútra, tak možno preto, keď som si predstavila malého oblečeného do toho, tak mi to prišlo, že tam bude viac toho fusaku a látky všelijakej a on ledva, ledva 😅