Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

dadous
18. jan 2011

@loren není, nahoře to připneš přece zipem ke stříšce,a pak dole pod kolem 😕 nanožník nema s plaštěnkou nic společnyho 😵

loren
18. jan 2011

jaj tak to je aj cez nohy dole? lebo na fotkach to tak kratko vyzera

loren
18. jan 2011

lebo mam moznost si to dokupit za 25 eur nanoznik ak plastenku original lebo taky co mam prsiplast teraz tak to riadne nesedi

dadous
18. jan 2011

@loren noo, nahoře je folie, a přes nohy pokračuje černa latka 😅 jsem si říkala co to maš za plaštěnku a ty jsi ji viděla jen na obrazku 😀 😀 no my tu plaštěnku i nanožník měli u kočarku už když jsme ho kupovali 😵 ale za nanožník a plaštěnku to je dobra cena 😵

loren
19. jan 2011

ok diky kupim to pomohla si mi velmi ja som kocik kupovala z druhej ruky bez plastenky a nanoznika preto tolko otazok 🙂

radana2011
19. jan 2011

Ahojte, ja sa chcem opytat, ci sa da ta sportova cast pouzivat v zime (s fusakom) aj ked bude kocik otoceny opacne ( tvarou k matke). alebo je to zavisle od tej strany kde je nanoznik...? dakujem

miti
19. jan 2011

nanoznik pri fusaku nepouzivam, len deku vo vnutri fusaku. babo sa mi potom zda stlacene a nozky sa nedaju dat do vodorovnej polohy

radana2011
19. jan 2011

@miti takze to nema nic spolocne s nanoznikom a mozem tlacit dieta tvarou ku mne? to je pre mna priorita, kedze bude v zime este male.

rainee
19. jan 2011

ani my nepouzivame nanoznik teraz v zime ked mame fusak. ale dost ma stve ze aj plastenka je mi kratka ked malu zabalim do fusaku tak plastenku zopnem kus pred koncom fusaka. ja neviem co to robia take male, aj nanoznik 😝 hold spanieli nepoznaju zimu 😀

miti
19. jan 2011

@radana2011 no vidno, ze nie som sama. Ja som obe dcerky vozila celu zimu /narodene v septembri/ len fusak + deka. Vanicku som pri druhej dvere nemala len vajicko prima. S prvou podvozok S4 a pri druhej mam vintage.

petkaa28
19. jan 2011

@katy1979 ahoj, prosim ta, pises, ze si mala casual a teraz mas jane slalom - to su moji dvaja favoriti - vies mi prosim napisat, ake rozdiely medzi nimi vidis pri praktickom pouzivani?? Iny je rozdiel co mi povie predacka, ktora v zivote s tym kocikom nespravila viac ako 4 metre po predajni a ine je skusenost niekoho kto ma oba kociky odskusane v praxi....
dakujem velmi pekne

lola11
19. jan 2011

ahojte koceny - chcem sa spytat na vas nazor - strasne sa mi paci CP reverse + mako - odporucali by ste ho?Dakujem za kazdu odpoved.

katy1979
19. jan 2011

@petkaa28 pre janecko sme sa teraz rozhodli kvoli priestranosti a lahkej ovladatelnosti. na casuali my vadilo to tukanie predneho kolieska na nerovnostiach. ovladaju sa obidva dobre aj ked niektori by mi protirecili. skladanie detto. na casuali byva problem nebrzdiaca rucna brzda ale na jane sa mi tiez zasekava aj napriek premazaniu. ja by som mala najradsej aj 5 kocikov. ale kebyze mi postavis teraz vedla seba tak ti poviem jane. ale nech si ktorykolvek vyberies myslim ze budes spokojna.

kristinka123
21. jan 2011

maminy velmi by ma zaujimalo ako stare deti sa vam este zmestili do sportovej verzie. Ja mam ani nie 11 mesacnu dcerku a opierka je jej uz akurat. S fusakom jej uz trci do polovice hlavicka. Je pravda ze mala je o nieco vyssia - nosime velkost 86/92 ale nepredpokladala som ze uz teraz bude taky. Strasne som sa nan tesila kedze chodime casto na chatu a je tam dost drsny teren vyhovovalo mi to odpruzenie ale buducu zimu by som ju tam uz tazko napchala kedze urcite este podrastie. Diky za odpoved 😉

eimiky
21. jan 2011

@kristinka123 mne sa zmestil malý len do roka a pol, potom sa mu už hlavička opierala o striešku

kristinka123
21. jan 2011

@eimiky aha takze je to dost mozne. Ja ked som ho kupovala nepredpokladala som ze do sportiaku by sa mi mala uz teraz nezmestila a ani ma nenapadlo sa opytat 😅
Takze kazdopadne je kocik na predaj ak by mal niekto zaujem https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/rf7k/cas...
a vdaka za odpoved 😉

rainee
23. jan 2011

my mame ten isty problem, strieska nam je uz pomaly mala, tiez ma to ani vo sne nenapadlo ze moze byt taky problem 😝 tiez sa mi zda byt plytke sedadlo a kam dame o mesiac nozicky netusim. tiez maly nanoznik a plastenka, tak ako som bola z kocika nadsena som teraz sklamana. ale uz to nejak doklepeme s tymto kocikom kym bude mala behat, potom kupim nejaky golfac.

andykov
24. jan 2011

holky, mám na prodej tento kočárek, kdyby někdo chtěl, dejte vědět, je málo ježděný a je to bez adaptérová verze z roku 2009

kejtty
26. jan 2011

Kočky, ktoré máte už vyhliadnutý kočík S4-ku - teraz maju za super cenu v Babetkove 3kombinaciu... 😕

http://shop.babetkovo.sk/index.php/akcia-kombin...

froschka
27. jan 2011

@kejtty ahojky, za tuto istu cenu maju aj v Hlohovci a Aladinovi u nich pisu ze kolekcia 2011 je to mozne?
Oplati sa ovela viacej ako x-lander

inak ako ste spokojne s tym prednym koleckom v zime? ja som mala vyhliadnute Quinny Buzz a Mutsy, ale asi sa vzdam extremov, lebo kolecka su otrasne tam a ja chcem mat jeden kocik na vsetko....a do 3 rokov nemenit.

Da sa nejako farebne doriesit da sportova cast? okrem farebnej vlozky myslim..... Vdaka

froschka
27. jan 2011

Inak susedka ma tento kocik, pisete nan ze sa vam don pomaly rocne dieta nezmesti co sa cudujem lebo ona ma skoro 3 rocneho synceka a veru este ho v nom vozi...... 😕

xlea
27. jan 2011

@froschka ja s kocikom jazdim uz 2 mesiac - tu u nas obcas byvaju dobre zimy, aj vcera sa nadrbotilo snehu ako v ruskom filme - a jazda s kocikom je celkom pohodicka, predne koliecko sa da zaaretovat a ani pri jazde po snehu mi to nejaky problem nerobi... a neviem ako inak si predstavujes doriesit sportovu cast - ta je standard cierna , inu som nevidela a ani sa nerobi, takze je to na podlozkach ako to farebne dotiahnes 🙂 ja mam v albume odfotenu sportovu cast s na zakazku sitou podlozkou a je to celkom pekne 🙂

kejtty
27. jan 2011

@froschka aha, tak to asi maju teraz tu akciu na celom Slovensku 😎 aj ked ja mam zrovna Xlander 😕 ale kamoska ma S4 a tiez sa mi velmi paci ten kociarik... 😉

froschka
27. jan 2011

@kejtty ja sa neviem rozhodnut ale paci sa mi aj concord fusion, maju 3komb za 660 eur co je skvela cena....ale trojkolka S4 sa mi paci viac....ale asi si kupim predsa len na leto ten Mutsy alebo buzz a na zimu uvidime.....

bambulka0406
27. jan 2011

@froschka mne sa pacil tiez concord, ale ja som chcela nafukovacie kolesa, tak som sa rozhodla pre s4

janush
30. jan 2011

@kejtty Dakujem za tip, robim si na neho zalusk uz niekolko tyzdnov. Prave som si ho objednala, no trosku mam strach ci som dobre urobila, lebo som ho neskusala velmi nazivo, iba som ho parkrat videla u inych mamiciek... Dufam, ze kupa bude spravna... 😉

ella09
30. jan 2011

Ahoj holky, nedalo mi to a musím do diskuze také přispět. Před rokem jsem si koupila S4 s Mako korbičkou a prima easy autosedačkou. Hluboká korba a autosedačka byly fajn, každému se ta kombinace moc líbila, ale sportˇák byl naprostým zklamáním. Nejen že mi neustále nešlo zaaretovat přední kolo, podvodzek vrzal a celkově to vypadalo, že se každou chvilku rozsype, ale hlavně se mi do něj dcera v jednom roce (8 kg) nevešla!!!! no vešla, ale vypadala jako přerostlý otesánek....Nechci nikomu kazit radost z výběru kočárku, každá máme jiné nároky, jen chci upozornit na spostu mínusů, které určitě tento kočárek má. Kdyby stál pár tisíc, tak neřeknu ani popel, ale není nejlevnější a jezdí jich mraky...s podvozkem jsem měla třeba smůlu, ale s tím sportˇákem nic nevymyslíte.... ☹ ☹

bambulka0406
31. jan 2011

baby zacinam mat normalne strach, kocik uz mame doma, len este nemame koho vozit. dufam, ze som dobre kupila, niekedy ma chytia take pochybnosti ked si citam o kratkej opierke alebo o niecom negativnom ☹

dadous
31. jan 2011

@ella09 to nechapu jak se ti tam osmikilovy mimčo nevešlo, nikola ma 9kg a ma tam teda spoustu místa a to je ve fusaku 😵

dadous
31. jan 2011

@ella09 a to přední kolo se holt musí jednou za čas vyčisti a promazat 😵