Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

krpcek2
9. jún 2010

Ahojte, prosím, čo máte doma Casualplay s4, chcela by som sa opýtať, či tá vanička nie je príšliš malá na zimu s fusakom. My čakáme bábo v decembri a je fakt pravdepodobnosť, pokiaľ by tam bábo malo byť do 4 - 5 mesiacov, či sa do tejto vaničky sprace. ďakujem vám za odpovede

princ
9. jún 2010

Ahojky, tak jsem na to přišla, no spíše manžel, ale byl tam jeden háček.... ti lidičky co mi prodali autosedačku mi neřekli,že to v tech místech přidělali nýtkama .... takže manže nýtky sundal a já můžu vyprat boudičku .... 😀

ewwe
9. jún 2010

@krpcek2 v decembri bude babo malinke tak s fusakom tam bude mat miesta dost, no a potom bude teplo tak fusak vyhodis, zase bude miesta o cosi viac a potom v lete do sportaku, myslim ze nebudes mat ziaden problem, takto to budes mat idealne, tak sa nicoho neboj 😉

krpcek2
9. jún 2010

@ewwe Ďakujem Ti za odpoveď, tiež som tak myslela, že to celkom dobre vyšlo, že by tam mohlo bábo vojsť, ale netuším aká je tá vanička veľká, lebo poniektoré písali, že vanička je dosť malá, ale my budeme mať akurát takéto zimné dieťatko, tak by to celkom ideálne mohlo výsť. Ty ho máš tiež?

ewwe
9. jún 2010

ano ja mam tiez, moja mala je narodena v septembri a vanicka nam bola cez zimu len tak tak, ale ked som vyhodila potom fusak tak bolo viac miesta tak sme v nej vydrzali do 7 mesiaca, ale ty to budes mat idealne 🙂

11adelka
9. jún 2010

@krpcek2 Jestli se můžu připojit tak také mám košárek S4 a dcerka je narozená v říjnu. A i s fusakem se vlezla bez problémů. Ještě záleží, jak bude miminko velké. Adélka byla malinký prcek měla 48 cm 🙂 Ale i tak tam měla spostu místa.

kimy
9. jún 2010

My máme doma taky S4 s korbičkou MAKO a autosedačkou Prima Easy. Prcek se nám narodil v březnu, takže jsem ho s fusakem do MAKa v pohodě dostala ještě v dubnu. Ale určitě bych tuhle korbičku nepořizovala na celý zimní období, to by se tam určitě na celou dobu nevešel. Takže ji doporučuju těm, které budou mít mimčo na jaře nebo v létě. Pro zimní období bych doporučila tu druhou korbu, je rozhodně větší. MAKO je těžká designovka a každý se za váma otočí 😀, ale chce to zvážit, na jak dlouho ji budete používat. Podle mě tak do vel.68,max 74. A autosedačka Prima Easy je bezva, polohovatelná a náš malej v ní usne v autě téměř okamžitě. Občas mě trochu zlobí přední kolo, když se zašprajcne a nechce jet rovně - např. v nějakém terénu, můžete si ho zaaretovat, ale s tím se zase hůř zatáčí. Jinak s S4 naprostá spokojenost! 😵

nelinkapk
10. jún 2010

Ahojte, chcem sa opýtať či náhodou nemá niektorá z vás na predaj casualplay skateboard...kúpila by som 😵
ďakujeem 🙂

denduska
10. jún 2010

fiha baby, neviem co to je za znacku, lebo ja som ho kupovala cez bazar, ale videla som ho uz na vela kocikoch..takze predpokladam ze to nebude ziadna palka, kazdopadne skusim na nete pozriet a ak najdem taky, hodim link.

nelinkapk, my mame Lascal maxi board s nastavitelnymi pripojkami, a sadne tam takisto, myslim ze je o dost lacnejsi a paradu urobi, kazdy sa pozera ze jeeeej 😀

lafemme
10. jún 2010

Ahojte, chtěla jsem se zeptat, jestli na S4 pasuje i jiný slunečník, než přímo od Casualu? Na ty dva měsíce bych raději koupila nějaký univerzál za poloviční cenu 🙂

livia76
10. jún 2010

@lafemme my používame iný- neznačkový už 4 rok 🙂) hlavne aby mal prichytenie na šírku trubky 😵 aj keď origoš je origoš 😵

denduska
12. jún 2010

tak uz som nasla ten slnecnik..na 99% je to tento http://www.babybee.sk/p/671/babypoint_slnecnik ja by som si ho nekupila ale ta pani co mi predavala kocik ho predavala s tym...inak podla mna slnecnik je akurat tak na imidz, je to roztomile, ale funkciu to plni akurat tak ked kocikom nikam nejdete, resp.do ziadnych zakrut...ked slnko svieti raz zlava raz sprava, mna to velmi skoro omrzelo nastavovat. 😅 ..pouzivam ho akurat na zahrade ked malinka spi.
No ale jednoznacne je to kocik pre mensie deticky...teraz prave pozeram ze vo vanicke ma este tak 10 cm priestor do dlzky a to ma v pondelok 2 mesiace 😅 cize na zimu s fusakom, v nasom pripade ani mysliet..este ze je leto 😀 No ale mne srdce pistalo po tom kociku tak ho mam 😀 😀

manee
16. jún 2010

Ahojte, chcem sa opytat, aky fusak pouzivate do tohto kocika, mne sa ten original nejak nepaci

eimiky
16. jún 2010

@manee ja som mala originál, som bola spokojná, teraz mám lodger a ten je svetový 🙂

mmaky
17. jún 2010

@menee já mám athletic fusak a tyky v poho

Jen jsem se chtěla zeptat zda jste někdo tu vložku do sporťáku zkoušeli vyprat v pračce, nebo ji jen perete v ruce?

dexonka
19. jún 2010

ahoj holky videli atse nekdo nazivo tu novou korbicku metropol? na netu k ni pisou vetsi rozmery nez na playmoon,tak by me zajimalo jestli je poravdu vetsi,ptz nektere kocarky se meri ze vnitr a nektere zvenku..........

petronelas
19. jún 2010

Ahoj.Ctěla jsem se zeptat,jestli vy co už máte sporták vám dítě chtělo sedět tak že na vás nevidělo.Mám strach,že to bude těžké jak pro mne,tak pro malého.Je mu 6 měsíců.
Vyhovovala by mi ta nová kolekce s otočným sezením.To asi nebude pasovat na konstrukci 2009 ten nový otočný sedák?
Stejně nevím jestli by to šlo nějak doobjednat. 😖

dexonka
19. jún 2010

ahoj petronelas,ja sice nemam tento sportak ale mam male dite a vubec mu nevadilo ze na me nevidi,tak nejak je dost aktivni takze sledoval veci kolem..myslim ze je to o zvyku......jinak pokud mrknes na CP revers-ten otocny a na klasicky CP tak otocny je proti klasickemu strasne uzounky........

petronelas
19. jún 2010

@dexonka sice je uzounký asi,to jsem si ani moc nevšimla,ale zase je tam i ta zádová část vyšší a to by mi taky vyhovovalo.Malý je už velký teď. 😀 😀

ewwe
20. jún 2010

@petronelas moja mala isla do sportaku v 7 mes. a take nieco ako to ze uz nevidi na mna jej podla mna ani nenapadlo, ved svet vonku je ovela zaujimavejsi a ty budes na nho kukat cez okienko na streche

zlatiak
22. jún 2010

ahojte, chcela by som sa spytat jednu vec...mozno to tu uz bolo riesene ale bohuzial nemam tolko casu precitat celych 89 stran 🙂...kamaratka ma kocik S4 a vanicku playmoon ked som jej hovorila ze aj ja si idem taky kocik kupit a ze je super ze ta vanicka sa da vyuzivat miesto autosedacky lebo splna take iste normy ako autosedacka mi povedala ze ju zastavili policajti a povedali jej ze u nas na SR sa nesmie vanicka vyuzivat ako autosedacka...vieto o tom nieco? alebo neviete mi poradit kde by som si to vedela zistit? dakujem velmi pekne 🙂

eimiky
22. jún 2010

@zlatiak či je to povolené alebo nie každopádne by som dieťa nevozila vo vaničke,nie je to najbezpečnejšie.

krpcek
22. jún 2010

ahojte. chcem sa spytat mamiciek co pouzivali primu, ci sa da v aute vozit aj v polohe lezmo? alebo ste ju museli dat do sedu, ked ste chceli babo vozit v aute? a ako sa vlastne tato sedacka upevnuje v aute?

katy1979
22. jún 2010

Prima by sa mala v aute davat do sediacej polohy. A vanicka je homogelizovana na prevoz v aute ma nejake to oznacenie E a cislo uz neviem takze je to mozne pouzivat ju aj na slovenskych cestach.

zlatiak
22. jún 2010

@eimiky praveze sa mi to zda bezpecnejsie a na chrbticu ovela lepsie ako vajicko....ved ta vanicka splna tie iste normy ako autosedacka (pripevnuje sa tak isto bezpecnostnymi pasmi ako autosedacka ), ma bezpecnostny pas vo vanicke a je tam ta vlozka ktora sa da okolo hlavky babatka aby sa nieco nestalo.... @katy1979 dakujeeeem si ma potesila 😀

eimiky
22. jún 2010

@zlatiak zdanie niekedy klame

katy1979
22. jún 2010

Bezpecnejsia je urcite autosedacka. Ani v prime by sa nemalo vozit lezmo. Najbezpecnejsia je klasicka poloha vo vajicku a proti smeru jazdy. Vo vanicke lezi asi to na tie svaly babatka nie je dobre pri havarii.

petulik.zlin
22. jún 2010

Přesně jak píše katy1979, nejde o to, že v korbičce dítě leží, a je to proto "pohodlnější". Jde přece o bezpečnost, o to jak se chová tělíčko při případném nárazu (a to i v 50km rychlosti!!!), a to je teda hodně rozdílné při použití korby nebo klasického vajíčka! Někde jsem tady o tom už četla, a NIKDY bych dítě v korbičce vleže nepřevážela! Už to, jakou zaujímá v korbě polohu vůči směru jízdy, zboku, brr, co se potom stane s krční páteří v případě nárazu, raději ani nemyslet... 😢 a nějaká vložka kolem hlavy mu nepomůže.. Vy musíte přece taky v autě způsobně sedět, vleže to není bezpečné ani pro dospělého, ne tak pro bezbranné mimi...Jedině poloha v proti směru jízdy ve vajíčku je pro malé děti nejbezpečnější.

dexonka
22. jún 2010

jeli jsme 55km/h a meli jsme nehodu,byl to sileny naraz,vsude vyskocili airbagy,ja popaleny oblicej,od toho,pohmozdeniny vsude a muzu dekovat jen vsem andelickum ze nas prcek z toho vyvazl uplne v pohode az na malou pohmozdeninu po pasu u autosedacky,neumim si predstavit jak by dopadl kdyby jel v korbe nebo jakkoliv jinak..

petulik.zlin
22. jún 2010

dexonka, to je hrozné, ☹ ještě že to dobře dopadlo!! Snad to někomu otevře oči...