Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

babymarket_sk
27. apr 2012

@kanhwa
moja reakcia bola pre veminka a pumuckl, ktoré sa bavili o prima easy 😉

kanhwa
27. apr 2012

@babymarket_sk ok nepochopili sme sa 😉

pumuckl
27. apr 2012

@babymarket_sk polohuje se dle hmotnosti dítěte a ty polohy jsou uvedené na boku sedačky. Já jsem polohovala dle tabulky na vajíčku.

kinkinga
27. apr 2012

@leonna zistila si nieco o tych prednych plastoch?ja budem chciet vymenit snad tak na jesen..daju sa zohnat?ci treba nove origos?

michaela1925
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leonna
1. máj 2012

@kinkinga Mne sa nepodarilo tie predne zohnat zatial....A tie origos stoja 22e/ks, tak sme ich zatial nemenili. ale budeme musiet asi.

lucy_m
1. máj 2012

@martina646
@leleh ano, vanicku sme uz v aute pouzili namiesto vajicka. Je to celkom prakticke, ked ideme na nakupy a potom hned kocikovat - tak malu neprekladame z vajicka do vanicky a naopak. Aj ja som pocula, ze to nie je u nas schvalene pouzit to v aute ako "autosedacku", ale myslim, ze sa pred policajtami da aj nejako vyhovorit.... co tak ukazat zakon, kde je to priamo zakazane. 🙂

karinka2105
6. máj 2012

ahojte celkom sa mi pozdava tento kocik,prosim napiste mi pre a proti toho kocika,dakujem krasnee 🙂

danusica83
6. máj 2012

ahojte kocky,ak by mal niekto zaujem o casualplay s4 reverse mam ho v bazariku za celkom dobru cenu,ideme sa stahovat tak sa surne potrebujem pozbavovat nadbytocnych kocikov 🙂

kiakocikovsvet
7. máj 2012

@karinka2105 na trhu je novší model S4 s otočnou vaničkou, titanovou konštrukciou a pre celý set je teraz aj akciová cená

kopcek
8. máj 2012

ahojte, prosim vas vedeli by ste mi niekto poradit kupovala som vanicku casualplay bezadapterovu verziu ale na sportiaku mi chyba ta cast do ktorej sa vanicka naklikava, kde by som tu cast na nakliknutie mohla zohnat? dakujem za radu

dejnas
11. máj 2012

@kopcek ak máš vaničku bezadaptérovú aj športiak by si mala mať taký ... pokiaľ nemáš kam nakliknúť vaničku, zrejme bude športiak adptérovej verzie... v takom prípade to ale, žiaľ, nedáš dokopy

drobcek24
16. máj 2012

@katika108 ma na predaj casualplay kudu ak by bol zaujem kuk bazarik 😉

matapeto81
16. máj 2012

Ahojte..prosím prosím radu tie čo máte casualplay S4 alebo s6..zaberie kočík vela miesta,myslím poskladaný do auta?asi som cvok,ale strááášne sa mi zapáčil a chcela by som ho kúpiť malému,samozrejme použitý 😀 😀 😀 dakujem

xuxie
16. máj 2012

@matapeto81 máme S4, odvozili sme v nej malého a teraz čaká na súrodenca. Ja som bola spokojná, aj čo sa skladnosti týka - vozila som v kufri a vošiel sa bez problému (máme Peugeot 308 combi).
Jediný drobný zádrhel sme mali v zime, klasická boliestka trojkoliek - keď napadne veľa snehu a neodhrnú, tak si cestu neprerazíš :(

matapeto81
16. máj 2012

@xuxie jééj dakujem pekne za odpoved 🙂 🙂 no mám toyotu ale nie kombi,tak neviem..inak ja som behala v zime,snehu,lade s mojou carrerou a úplná pohoda 😀 asi si ho niekde skúsim naživo 😉 ešte raz vdaka

zoloe
17. máj 2012

ahojte, casualplay S4 nikdy viac... Je robený pre trpaslíkov a ked mal malý 1 aj štvrť roka museli sme kupovať nový lebo malý mal striešku na hlave,nedal sa zapnúť nánožník cez nožičky lebo mal krátke suché zipsy, a ten kryt do dažďa už vôbec nie.. takže mamičky ak nechcete investovať do ďalšieho šporťáka od s4 ky ruky preč 🙂 🙂

dejnas
20. máj 2012

ahojte, kočky, ak máte niekto záujem, mám v bazáriku na predaj športovú verziu S4 s kompletnou výbavou... mali sme 3 kočíky, tiež predávame najmä z dôvodu sťahovania

dejnas
20. máj 2012

inak, ja som bola s S4 maximálne spokojná... čo sa týka jazdných vlastností a manipulácie - úplne najsuper zo všetkých našich kočíkov...
pre pohyb v snehu u nás postačilo zaaretovať predné koleso a šlo to v pohode, ale bývame v nižších polohách, takže pol metra snehu sme nezažili, to neviem ozaj posúdiť 😀
synček má teraz 2 roky a 2 mesiace a v pohodičke sa tam zmestí i s nánožníkom, aj si tam bez najmenšieho problému pospinká 🙂 ono je to indi vindi, zrejme nie každému vyhovuje, u nás 100% spokojnosť 😵

lutsine
22. máj 2012

@zoloe aky potom odporucas?

zoloe
22. máj 2012

@lutsine kupili sme potom babypoint fortunu a s tým som bola maximálne spokojná, síce neviem ako sa správa v zime, lebo sme ho mali potom už len pol roka lebo malý sa nechcel voziť ale v lete bol fajn a hlavne velký 🙂 konečne sme mohli búvať s vystretými nohami 🙂

something
24. máj 2012

Baby, tak sme kupili S4....a poviem vam...tych S4 je asi viac. ja som sa najviac obavala tej kratkej chrbtovej opierky a ze maly bude mat casom striesku na hlave. Babo cakame az v july, ale posadili sme do neho neter, ktora ma 1rok a 8mesiacov a ta strieska je daleko nad hlavu....Na nasom je este napisane, ze extrem, nie je teda mozne, ze je ich viac oznaceni? A mne sa teda ta strieska vobec nezda nizko...A to mala nie je uplny stupel, je normalne velkosti ako ma byt v tomto veku...Takze neviem....Akurat mam taky cudny pocit pri rozbiehani, ked sa tie kolieska dostanu do spravneho smeru, ze idu ako chcu, ale to je vlastne len kym sa rozbehnem s kociarom. Inak sa mi lubi....samozrejme, ze nie je ideal, taky neexistuje, ale paci sa mi a ci budem spokojna uvidim neskor.

something
24. máj 2012

@kopcek ja hlboku cast nakliknem ale sportovu cas tam musim tak pracne zakladat....

m_moni
24. máj 2012

ahojte aj ja rozvýšľam nad tým aký kočík si vybrať a neviem sa rozhodnúť medzi casualplay s4 alebo quinny speedi, čo by ste mi odporučili

something
28. máj 2012

@m_moni Aj ja som chcela quinny, ale u mna zavazilo to, ze na casualy sa da uplne sklopit chrbtova opierka do lahu. Na quinny sa to neda....Nemala som vela kriterii ale uplny ideal nenajdes

zoloe
28. máj 2012

@something vy ste asi kupili ten typ s vyvýšenou strieškou, tie pôvodné boli také šikmé, tak asi preto sa tam neterka zmestí 🙂
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_kociky-sportove...

something
29. máj 2012

Nie nemame reverse, mame obycajny...akurat je na nom este aj oznacenie extrem, tak neviem....Vojde sa tam uplne v pohode....vravim, asi ich bude viac tipov

m_moni
29. máj 2012

@something no ja zase potrebujem dostatočne vysoký aby som sa k nemu nemusela hrbiť kedže mam 182 cm a viem že u quinny sa dá ruččka nastaviť neviem ako je to u casualplay

something
29. máj 2012

da sa nastavit aj na casualy. Neda sa tak ohybat ale da sa este vytiahnut..ja mam 170 a je mi tak akurat, myslim, ze pri tej vyske by bol dobry aj casual...

dejnas
30. máj 2012

síce to asi horšie vidno, keďže je na kočíku čierna sieťka... malý má na tej fotografii 2 roky a 1 mesiac... sedí v kočíku pohodlne a nad hlavou má dosť miesta pod strieškou, určite to bude aj nejakých 10cm... je normálneho vzrastu, nie drobec, ani príliš veľký... kočík máme "obyčajný", teda nie reverse 😉