Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

kanhwa
12. apr 2011

@nienna ja som videla, je to pekna farba, skor fialova, ale taka velmi jasna - podla mna sa nehodi pre chlapca vobec 😉

nienna
12. apr 2011

@kanhwa 😀 díky, som si aj myslela, nuž čo budem sa musieť zmieriť s nejakou neutrálnou farbou, aj ked od červenej ma asi nikto neodhovorí 😎 ked už si nemôžem dopriať tú fialovú, však čo, aj ferari je červené a jazdia na ňom aj chlapi.....aj ked tá olivová tiež nie je zlá 😅

kucierka24
12. apr 2011

@sasska Ano, je presne taká istá.... 😉

zuzana710
12. apr 2011

caute baby...pridavam sa k fanynkam CP... Nam odvozila S4-ka dve deticky a maximalna spokojnost...kocik perfektny do terenu, aj zimu zvladal na jednicku, preklapatelna strieska je neocenitelna v lete a celkovo dizajnom je jedinecny, teda aspon prem na 😉 ....trosku mozno tazsi ako teraz tie nove hyperlahke kociky ako Brio a p od., ale kazdy kocik ma svoje vyhody aj nevyhody samozrejme...My sme teraz akurat predali cely kocik aj s taskou, slnecnikom a dvoma podlozkami za 100 Evri 🙂 Tak nech vam kocik vsetkym sluzi a nech sa detickam dobre vezie!!!

zuzana710
12. apr 2011

@kanhwa @nienna Neviem, ci je rec o fialovej podlozke, ale ja som ju mala pre chlapca a nezdalo sa mi na nej nic vyslovene dievcenske...

kanhwa
12. apr 2011

@zuzana710 ved ako sa komu paci, je to vec nazoru 😉

zuzana710
12. apr 2011

len na ukazku ta fialova farba nazivo 😉

zuzana710
12. apr 2011

@kanhwa ved jasne 😉 Ja som to nemyslela v zlom samozrejme...fialova je moja srdcovka, takze asi tak..

kanhwa
12. apr 2011

@zuzana710 ano - ta farba je krasna, aj mne sa velmi paci 🙂 🙂 🙂 a ten farebny cloviecik este viac 😉 😉 😉

zuzana710
12. apr 2011

@kanhwa ja som sa ihned zamilovala do tej fialovej...a ten cloviecik, ano vtedy bol este taky "neskodny", sediaci, horsie je uz to teraz 😀 😲

kanhwa
12. apr 2011

@zuzana710 ale snad ani teraz az tak "skodit" nebude 🙂 zlatunky je 😎

zuzana710
12. apr 2011

@kanhwa diky 😉 😉 😉

petronelas
13. apr 2011

@zuzana710 vám ten športák ide nějak hodně do sedu.Nám to tak nejde.Jak to je možné? 😅

turistka
13. apr 2011

vedela by mi niektorá poradiť v upevnení nánožníka? kúpili sme nový nánožník, je však na gumičku a mi máme hore na kočíku upevnenie na cvoky (iný cvok som si zatiaľ nevšimla). Má s tým niektorá skúsenosti či je rozmiestnenie gumičiek resp. cvokov na nánožníkoch odlišné? 🙂

ewwe
13. apr 2011

@turistka ahoj, pravdepodobne mas starsi kocik a novsi nanoznik alebo naopak

katus25
13. apr 2011

@kanhwa ahoj..ja mám tiež objednaný S4 v akcii za 570,-..objednávala som ho až v polovici marca..tak ma dosť tvoja infoška vystrašila..my síce potrebujeme kočík až v júli...no v mojom obchode ma ubezpečili že 100% kočík bude a dokonca som tam bola na začiatku apríla a predavačka mi povedala, že kočíky S4 už prišli ale bohužiaľ nie v mojej farbe..takže ma budú informovať hned ako príde..dokonca nevylúčila že kočík môže prísť až začiatkom mája..tak asi by si mala ešte počkať dúfam a verím, že ti kočík určite príde..:DDD

kanhwa
13. apr 2011

@katus25 vdaka za informaciu. nechcela som ta vystrasit - fakt asi nie je ziaden problem. v tom mojom obchode ich podozrievam, ze mi ho v tom februari prosto neobjednali. a preto teraz tvrdia, ze nebude skor ako koncom maja.
Idem teda na nich tlacit a vyhrazat sa im, nech plnia svoje zavazky, nic ine mi neostava...

derylka
13. apr 2011

ahojte babule... informáciu že tie akciové sety budú navezené až v máji vám môžem potvrdiť.... pracujem totiž v jednom takom obchode s kočíkmi.... a tak isto ked som túto info preverovala minulý týžden pre zákazníčku ktorá to má cca od februára objednané ma skoro vystrelo ked mi povedali že budú navezené až v máji... .... a pritom slubovali že začiatkom apríla ich majú navezené.... takže fakt nechápem.... ☹

katus25
13. apr 2011

@kanhwa to je v pohode..do júla času dosť hlavne nech príde :DDD nič iné nám neostáva len čakať...ja do toho začiatka mája vydržím a pak ak sa nebudú ozývať skúsim ja zavolať čo je vo veci....🙂) ono niekedy možno tí predajcovia zato nemôžu, musia čakať na výrobcu..:DD

katus25
13. apr 2011

@derylka hmm..pekne...spravili veľkú akciu dokonca aj v čechách je a pak nestíhajú...tak to vás v tích obchodoch ľutujem vysvetľovať, že ešte neprišli atd...ako ja mám ešte čas, ale taká mamička, kt. to potrebuje a spolieha sa na presný dátum to je horšie...

zuzana710
13. apr 2011

@petronelas hmmm, neviem, to asi tak posobi na fotke len...myslim ze to ide dat do sedu rovnako na vsetkych S4kach ... aj ked my sme mali este model z roku 2008, ale aj tak to musi byt rovnake...skus len pritiahnut co najviac tu snurku 🙂

petronelas
14. apr 2011

@zuzana710 mam na maximum,ale zdá sa mi,že to hodně leží.Podle jiných kočárů to máme hodně v polosedě.
mám model 2009

kanhwa
14. apr 2011

@derylka
@katus25
nuz tak naozaj to tak bude asi ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ naco vsak potom vyhadzuju akciu, ked potom nestihaju 😒

derylka
14. apr 2011

@katus25 ..... veď to... dokonca popri tejto za 570€ dali hneď ďalšiu na S4titanum s otočným sedom... plus vanička plus babyzero... to vychádzalo niečo cez 600€ - aspoň nám to vysvetlili tým že to je na vyplnenie medzery kým navezú tie za 570€ ..... a tie mamičky ani nespomínaj... ved mne bolo do plaču ked mi to povedali .... takže si vieš predstaviť ako musela "byť rada" mamička ktorej určite horel termin... kedže od februára objednaný kočík ... a určite si ho neobjednávali hneď ako zistili že sú tehotní... ☹ ... je to hrozné....

... v poslednej dobe je inak s dodávkou problém aj pri iných kočíkoch ... dodávatelia si zmenia termíny - neviem či chybou výrobcu alebo čoho - nás upovedomia ale aj tak pred zákazníkmi vyzeráme s prepáčením ako debili.... ked pri objednávke vehementne tvrdíme že na milion percent to bude - s tým že pár sekúnd dozadu nám to potvrdil dodávateľ...

derylka
14. apr 2011

@kanhwa .. predchádzajúci komentár je venovaný aj tebe 😉

kanhwa
14. apr 2011

@derylka pochopila som 😉

emak
14. apr 2011

Ahojte, nemám moc času čítať históriu a ak viete poradte: dostali sme S4 a chcem sa spýtať - dá sa nejako aj polohovať časť kde sú nôžky alebo je to napevno? Doteraz sme mali športák Jané a tam sa mi zdá sedacia časť väčšia a dajú sa tam aj polohovať nôžky.

katy1979
14. apr 2011

@emak samozrejme daju sa aj polohovat nozky ma to tri polohy.

emak
14. apr 2011

@katy1979 ďakujem, idem sa na to lepšie pozrieť

katy1979
14. apr 2011

@emak v strede je taka vyrezana cast tam das prst a nadvihnes to pod tým je v podstate taka zaklapka ci ako to nazvat. ked to zdvihnes tak uvidis. a hej sedacia cast na jane je vacsia. tiez ho teraz mame ale sed bol lepsi na casuali