Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

lila794
27. sep 2008

Ale to asi vsetky fusaky by tam boli naprate, nie?

andre
27. sep 2008

no neviem, asi aj hej... núkali nám jeden, ale iba na foto, že je čisto len z flisu a tým pádom ohýbnejší a kus menší, tak v stredu sa tam máme zastaviť... myslela som či niekto tu nemá skúsenosti s nejakou inou značkou fusaku do tej vane

katy1979
27. sep 2008

skus zimnu zavinovačku od emitexu, teplá je dosť, ak bude chladnejšie supni pod malého a na malého deku a zavri vaničku tým krytom. vozili sme sa tak a bolo to ok. Ináč sme používali do vaničky aj emitex fusak. ten sa dal postahovať na každej strane.

andre
28. sep 2008

katy díky, všetky čo som pozrela na nete sa mi zdali veľké do toho, a tie čo vyzerali menšie nemali uvedené rozmery 😠 ... no pozriem ten emitex, hádam ho majú niekde aj fyzicky... vďaka 😉

katy1979
28. sep 2008

andre závisí kde bývaš. v BA či košiciach ho najdeš určite. ale do sportáka sa už nehodí, ja som ho kvôli tomu predala. Ale pokial viem su len fusaky do hlbokých vaničiek. tie su menšie.

andre
28. sep 2008

katy díky 😉

annon
5. okt 2008

Baby a počul z vás niekto o kočíku Hermés H6? Je to verná kópia Casualplay S4, jedna baba ho predáva na českom koníkovy, a je vraj o dosť lacnejší. V inzeráte sú aj fotky, a teda je to úplne to isté, akurát na strieške sú nejaké iné lemovania.

katy1979
6. okt 2008

annon hod link, nechce sa mi to hladať 😎

annon
7. okt 2008

Baby nikto o ňom nepočul? ani google nič nenašiel. 😖

katy1979
7. okt 2008

no nejaké pidi rozdiely tam su, ale vidím to prvýkrát.

annouk
8. okt 2008

ahojte, mame kocik casualplay s4 zatial pouzivame vanicku, existuje nejaka závesná hračka na tento typ kočíka? na striešku sa asi nič nedá pripevnit a na okraj neviem...prosim poradte.
dakujem vopred 😉

dejna3
8. okt 2008

ahojte, prosím viete mi niekto poradiť?

mám casualplay S4, na inzerát som kúpila sedačku Baby zero od pani, ktorá má tiež S4. Problém je v tom, že sa mi sedačka nedá nakliknúť na kočiar - máme nejako úplne inak riešený ten naklikávací systém 😕 😕
my sme kočík kúpili asi pred mesiacom, je to verzia 2008, ona ho kupovala asi pred rokom... neviete, či bola nejaká zmena "podvozku" resp. naklikávacieho systému? alebo sa tam dá niečo ešte dokúpiť? 😕 na nete som nezaregistrovala, že by bola dáka zmena 😕 😕 😕 (až verzia 2009 .......)

nikol_79
8. okt 2008

no dejna je tam rozdiel, ty máš už pravdepodobne UNI systém, kde sa vanička aj autosedačka naklikáva priamo na podvozok, a autosedačku máš zo starej adaptérovej kolekcie, to znamená, že spolu to v žiadnom prípade nezladíš 😔

dejna3
8. okt 2008

nikol, veľmi pekne ďakujem za odpoveď 😉
našťastie ju môžeme vrátiť 🙂

nikol_79
8. okt 2008

no to je dobre, ináč by si to musela predávať 😅
Hľadaj iba s označením UNI 😉

katy1979
9. okt 2008

annouk hračky na tej strieške normálne držia, ja som ich tam vždy zaklikávala a nepadá to.

dejna no ešteže ju môžeš vrátiť. tak takýchto problémov bude viac, kedže každý rok vymyslia niečo nové

sonik28
12. okt 2008

Ahoj Dejna,

môžeš mi prosím poslať kontakt na tú pani cez IP, od ktorej si kupovala autosedačku Baby zero model 2007?

My máme kočiar Casualplay S4 model 2007, no autosedačka nám zatiaľ chýba. Veľmi by som ju chcela, no model z 2007 už nie je k dostaniu.

Ďakujem,

Soňa

katy1979
17. okt 2008

baby na jar budem predávať nas casual. na zimu si ho chcem ešte nechať keby náhodou naválalo v BA snehu 😀 .
takže ak niekto chcete máme červenu vaničku a sporták máme zelenu agathu aj podložka aj taška + nánožník, prsiplásť, sietka na hlboku vaničku + prsiplást (ale ten nie je origoš) + slnečník + clona proti slnku (teutonia)

ema.nz
22. okt 2008

Baby potrebujem poradit co sa tyka fusaku.Neviem ci kupit ten hranaty alebo ten novy ovalny.Zmesti sa mi do vanicky?Babatko sa nam narodi v januari.Rozmyslam nad tym ovalnym preto,ze je vacsi a myslim,ze mala sa mi do neho zmesti o rok v pohode.Ale neviem si predstavit ako bude vypadat vo vanicke.Nemate ho niektora?Alebo ake mate skusenosti s tym hranatym zmesti sa tam rocne dieta?V cene velky rozdiel nieje,takze mi je to jedno.

katy1979
23. okt 2008

ema videla som voziť v hlbokej vaničke ten klasický nie ten oválny, tie ešte minulý rok neboli a boli tam ok.
tie nové oválne su vacsie? lebo ja som myslela že su rovnaké len to má iný tvar.

ema.nz
23. okt 2008

Katy tie oválne su o 6cm dlhšie a o 4cm širšie.Ja som v obchode v hlbokej časti videla len starší a už toho sa mi tam zdalo dosť.Preto som sa pýtala či ho niektorá nemá. ☹

jaja64
24. okt 2008

AHojte, chcem sa aj ja spýtať, tiež mám kočík Casual play S6, doteraz som používala vaničku prima easy, teraz chcem prejsť na šporťák, ale nemám fuskak, iba nánožník. Neviete aký rozmer má ten fusak originál, všimla som si aj ja že je už nový model fusakov do týchto kočíkov, to tiež neviem aké sú rozmery, čo by tiež zaujímalo, a sú oválne čo sa dosť hodí k týmto kočíkom, lebo vlastne je oválny ten spodok. Dávam si šiť fusak na mieru, lebo ten originál sa mi nezdá bohvieako teplý podľa obrázku, no neviem aký rozmer by bol najvhodnejší, lebo keď som merala ten šporťák zvnútra, tak by stačila dĺžka 75 cm až až. No čítala som, že niektoré fusaky majú aj 85 cm, čo sa mi zdá trochu zbytočné, ale zas mám obavy aby to synovi nebolo malé.

katy1979
24. okt 2008

jaja musíš počítať s tým že malý cez zimu porastie, fusak sme mali asi tak do marca a musíš počítať aj s tým či ho chceš používať aj buducu zimu. origos nie su tenke, teda nie je v nich zima. fusak 85 cm je dobrý tak do jedneho roka.
jaja v hlbokej vaničke som dlho používala zimnu zavinovačku od emitexu a na tom ten kryt na kočík, plus ak bola moc zima tak deku pod neho aj na neho. vyrovná sa to fusaku a mal tam aj o niečo viacej miesta. fusak vo vaničke sme využili fakt len občas.

ema aha tak to som nevedela že su dlhie lebo na nete som tuto info nikde nenašla. zeby som predsa isla vyskusať tento origoš fusak do obchodu?
no uvidíme ako bude sedieť ten co som objednala do golfáča, ale asi ho fakt pôjdem vyskusať, však za to nič nedám.

ema.nz
25. okt 2008

Katy aj ja som rozmyšlala nad tou zimnou zavinovačkou od emitexu,ale u nas ju nemaju ani v jednom obchode-niekde dokonca na mňa pozerali ako na zjavenie 😀 .Našla som ju iba na nete,ale kým ju objednam tak by som ju chcela vidieť!Inak čo na ňu hovoríš naozaj nahradí fusak tak ako to píšu?A využijem ju,keď sa nám malá má narodiť až koncom januára?Fusak určite využijem aj na rok.Ale ani ten u nás nemajú len na objednávku-vidím to tak,že musime skočiť do BA.

ema.nz
25. okt 2008

Katy našla som na nete ako vypadá nový fusak v športovej časti.Mrkni sem: http://www.delfinek.mimishop.cz/aktualita.php?i... nafotiť už aj hlbokú časť ☹

katy1979
25. okt 2008

ema viem na fotkách som ho videla aj ja.
a odkial si? nechceš požiciame ti nasu zavinovačku máme svetlo modru s hrošikom.
závisi odkial si. ak si niekde zo severu tak ti to tvrdiť nebudem ale tu v ba to mám odskusane. ak bolo fakt chladnejšie t.j. pod nulou tak som mu šupla poskladanu deku pod neho a ešte ho s nou zakryla.
ale ked sa ti malá narodí v januári tak fusak využiješ aj na rok. tu zavinovačku asi tak do aprila a je teplučká, vždy ked som mu tam sáhla tak tam bolo teplucko.

a ty si už kupovala ten nový typ korby? mne sa strašne páči, len na nás typ by to už neslo. takže asi tento predám a pri druhom možno kupime zasa casual s novou korbou.

labelka
25. okt 2008

ahojte 🙂

skutocne staci ta zavinovacka od emitexu? mam ju v lososovej farbe, tak vaham ci kupit aj fusak alebo to staci..pripadne prikryt dekou a vrchnou castou kocika....

my cakame babatko zaciatkom januara, este stale vaham ci kupit tento krasny kociarik, zo vsetkych sa mi paci najviac, len ma vela ludi odhovara ze je malicky, no ja neviem...pocitam ze v hlbokej casti bude tak do maja, juna, potom sportova cast...vydrzi mi aj o rok na zimu, ked uz bude naobliekana? poprosim o radu od mamiciek co maju uz troska vacsie deticky...najde sa niekto kto ma nakopne a povie mi - hej nad cim vahas, ten kocik je super, lepsi nenajdes 😀 😀 😀 😀 asi len nato cakam 😀 ale poprosim uprimne...ak sa najde nejaka dobra dusa co mi poradi vopred dakujem

katy1979
25. okt 2008

labelka hej na čo čakás lepší kočiar nenájdeš.
ale nie malý bol v hlbokom do ukončeného piateho mesiaca. narodil sa v juli a do sportáku sme isli v decembri.
a sporták mu je aj teraz ok. aký bude ked bude mať dva roky to netuším ale zatial sa mi tam zmestí aj naobliekaný a tuto zimu mu bude určite ešte dobrý a to bude mať v januáti rok a pol.

labelka však práve závisí kde bývaš a aké máte zimy. tu v ba to stačilo občas som mu dala aj fusak do hlbokého ale vacsinou nie.

pozri ak sa narodí v januári tak tak zmestís aj drobca aj fusak, tie deti zasa do tých fusakov netreba navliekať až moc. my sme nosili taký chlpatý overal. ani tenký ani hrubý.

ema.nz
25. okt 2008

Katy ďakujem si strašne zlatá,ale už sme sa rozhodli kúpime fusak.A do autosedačky som akurát dnes kúpila niečo také ako spací vak,len je to niečo hrubšie.Som z NZ.Nie nekupovala som tú novú korbu,mne sa strašne páči Play Monn a preto sme ju kúpili 😀 My sme sa rozhodovali medzi concordom a casualom,môj favorit bol od začiatku casual.A potom som sa náhodou dostala k S4 trojkombinácii,ale ešte adaptérovej verzii za perfektnú cenu ktorej sa nedalo odolať 🙂 A to sme už skoro mali unisystém objednaný v obchode 😝 Vypadá ako keby bol nový,ani jeden škrabanček na ňom nieje.Chýba mi akurát už iba fusak 😝

Lebelka na čo čakáš lepší kočík nenájdeš,ja sním síce zatiaľ jazdím len po byte,ale je úplne perfektný!!!