Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

dadous
5. okt 2009

ema prosímtě a jakej jste kupovaly do primy fusak?

micanek
5. okt 2009

kamarádka měla malího až do 13 měsícu v autosedajdě proma.

micanek
5. okt 2009

Holky a jde korbička na unisystém rok 2008 nacvaknout nějakým způsobem na to moje casuelko?.....

domika9
5. okt 2009

dakujem ja budem mať isto ešte vela otazok ohladom s4 🙂
ked by ste niektora chceli primu predavať za nejaku dobru cenu začiatkom roku alebo vklude až do apríla tak mi možete dať info chcela by som športovy a hlboku vaničku novu ale primu ked tak používanu

ema.nz
5. okt 2009

dadous:v prime som mala zimnu zavinovacku 😉 robi ju aj emitex http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

micanek:adapterova verzia a unisystem sa nedaju kombinovat!!!!

micanek
5. okt 2009

ema: ...díky za info

juja
5. okt 2009

ahote kočky ....
prepáčte, že Vám sem tak vpadnem, ale potrebujem poradiť ohľadom stoličky na kŕmenie...máme skoro 5 mesač. bábo, takže už čoskoro začíname s príkrmom a potrebujem stoličku, ktorá sa dá sklopiť skoro do polohy ležmo, keďže malý ešte sám nesedí, tak nech sa v nej nekrčí, ale nech je tak akurát "ani ležno ani sedmo"
Bola som kuknúť aj v obchodoch, ale všade majú tie isté a najviac 3 druhy. Väčšinou Fabula a potom od zn. Boo Boo, ale napr. Chicco alebo PegPerego som ešte na živo vôbec nevidela
....vďaka za každú radu...

katy1979
5. okt 2009

juja a co s tým ma casual kocik? pohladaj taku temu ci zaloz. ale ked uz si tu my mame chicco polly a sme spokojný. s per peregom tiez nic nepokazis.

ema.nz
5. okt 2009

juja:skus inu temu ako pise katy...my mame jane activa a max spokojnost 😉 http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?S...

juja
5. okt 2009

katy no nič to nemá spoločné s kočíkom, ale pred časom som aj ja písala do tejto témy, keď som sa rozhodovala medzi Casual a Teutoniou ....a casual to vyhral (max. spokojnosť)..a tak som si chcela nechať poradiť aj teraz, jo 😉
vďaka a sorry, že som Vás tu obťažovala v "zabehnutej" téme... 🤐

cessy
5. okt 2009

ahoj katy do kedy si pouzivala casual, myslim do ktoreho mesiaca 😕

micanek
5. okt 2009

Cessy ... našemu Mikešovi je 16 měsíců ...... a chtěla bych už jen golfka ...ale určo by tam ješt 3 měsíce vydržel.

cessy
5. okt 2009

micanek dakujem, len ta pre info chcem vediet, lebo mi mame 13mes a zatial pohoda, citala som ze sa tam vacsie dieta nezmesti 😕

cessy
5. okt 2009

myslis ze tuto zimu este narvem maleho du fusaku???mam ten z kolekcie 2008 😅 😅 😀

micanek
6. okt 2009

Cess ... já ho do fusaku dám ...mám teda emitex ....ale už ho tam nedám z nánožníkem ...v leže ho tam už nedám ani bez fusaku.

bocmanka
6. okt 2009

🙂 čaute kočky, ja sa opäť zapojím..moja dcéra má 21 mesiacov a šporotvú verziu stále využívame, hoci máme aj golfáč...
🙂 aj v zime ho ešte určite budeme používať, a mám originál fusak červený, on má super vecičku, že sa dajú odopnúť nožičky, keby mala náhodou mokré nožičky či čižmičky..
a ktosi sa tu pýtal na kolieska s6...my máme adaptérovú verziu 2007ku a dali sme teraz reklamáciu, práve na zjazdené kolieska..tak uvidím ako pochodíme...

cessy
6. okt 2009

bocmanka mne sa praveze fusak pri nozickach odpnut neda, ale ved vyskusam ci ho este vyuzijeme

bocmanka
7. okt 2009

🙂 cessy, no ja som presne taký hľadala, aby sa odopínal, aby sme ho dlho využili, je originál casualplay..a odporúčam ho každému, vyzerá tenký, ale veeľmi hreje

katy1979
7. okt 2009

cessy urcite ho narves tuto zimu do fusaku. my sme sa vozili este minulu zimu, ale iba ked bol sneh sice sme mali iny fusak ale poznam baby co mali origos a v pohode. 18 mesacne deti sa tam zmestili.
a my sa uz v casuali nevozime. vsak by v nom bol ako vyrasteny student. taha nam uz na 1 meter.

cessy
7. okt 2009

katy 😀 😀 😀 😀 , teraz pozeram ze kolko ma Sebastianko, myslela som ze menej 😀 😀 😀 😀

katy a teraz sa v com vozite??? 😕

ema.nz
8. okt 2009

tak ja myslim,ze uz ked ma dieta 2roky aj 3mesiace tak v nicom 😅

bocmanka
8. okt 2009

🙂 fakt?...ema?...už nemáte kočík?
ve´d to je ešte celkom drobátko, ani na občasné vozenie nemáte kočiarik?

andy485
8. okt 2009

ahoj mamky, prosím vás nemá niekto skúsenosť s fusakom od Agathy... zeleno-oranžový, s vyšitou hviezdou oranžovou ? konkrétne aké má vnútro, uvažujem o ňom na zimu, pre ročného chlapčeka, ale mi hovoria že vraj je tenký a nebude stačiť 😅
ďakujem

lara75
8. okt 2009

andy, my máme fusak Bobbypin, predpokladám, že sa podobá na Agathu de la Prada, to sú tie liecenčné kolekcie. Nuž je tam tenšia vatelína vnútri, takže nie je to výslovne letný fusak. Ja plánujem fusak kombinovať s overalom v zime (pre novorodenca). Ale mám v rezerve ešte jeden veľmi teplý fusak od sestry.

katy1979
8. okt 2009

andy tie fusaky stacia. hrubka nezavisi od toho ake bude teplo. su tam pouzite materialy sice tenke ale zima mu urcite nebude.

cessy no nevozime sa v nicom. mame golfac aj to len ked ideme na pol dna prec a viem ze mi zaspi. inac nie. pouziva vlastne nohy popr. nase ruky.

andy485
8. okt 2009

ďakujem 😉
skúšali sme aj emitex a pod. ale bol dosť dlhý a keď drobec sedel tak vysel až ku kolesu (S4), plánujem mu dávať aj overal samozrejme, len som mala obavy či mu nebu kosa keď tam nebude kožišina alebo čosi podobné

ema.nz
8. okt 2009

🙂 bocmanka samozrejme,ze mi este mame kocik 😉 teda dva 😝 😀 😀 ale ja som myslela,ze katy1979 uz nevozi maleho v kociku 😉

ja mam aj origos fusak kolekciu 2009 teda ovalny a podla mna je dost teply,pouzivala som ho aj vo vanicke a teraz som kupila aj lodger bunker takze budem menit podla nalady 😎

bocmanka
8. okt 2009

🙂 jasnééé, už som to pochopila..

pepies
11. okt 2009

ahojte babenky, od vcera mam sportak Casualplay S4 a chcem sa opytat, ci mate skusenosti s nejakym univerzalnym fusakom za dobru cenu alebo mam kupit original.
Pozerala som fusaky Eisbaerchen + Emitex. Len sa bojim, aby pasovali.
Dakujem. 😉

janac
11. okt 2009

pepies : uz jsem tu psala, ze Emitex se do Casualu vubec nehodi, je moc dlouhy a vypada to desne.. sice se pod ten nanoznik narve, ale vetsi dite uz tam neda nozicky.....a je to hnusny..