Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

yuyka28
30. jún 2011

@monaberuska1 takze spokojna parada...a vies povedat kolko teda vazi samotna vanicka?

kleo26
30. jún 2011

ahojte baby,nepredava niekto prsiplast na vanicku casualplay ? dajte vediet pls. dakujem

kacka.l
4. júl 2011

Monaberuska1: prosím psala jsem pro sestru na inzerát na tu tašku zelenou, ale už není v bazárku, je tedy ještě volná??

monaberuska1
4. júl 2011

@yuyka28 já vaničku nemám..pouze spor´ták 🙂

turistka
6. júl 2011

@yuyka28 cca 6,5 kg, co je teda podla mna dost, neviem ci je to na nosenie na 2. poschodie, ten kocik je dost tazky 😉

liviapeto
7. júl 2011

chcem sa opytat ci je tento kociar vhodny aj do terenu, kedze u nas na dedine nie su az take dobre cesty? a este, ci je nejaky extra rozdiel medzi S4 a S6, okrem kolies, ktore vidim. dakujem

suchakaterina
7. júl 2011

@liviapeto Ahoj. Já mám sporťák s6 a je super. byldím na dědině ale cesty tam máme dobré tak nevým jaký to je s horším terénem. S6 a S4 jsou podle mě úplně stejné, až na ty kola. 😉 Mě se víc líbyla ta s6. 🙂

sasena033
8. júl 2011

ahojt ekocky chcela by som s ainformovat ako ste spokojne S4 reverse ?? viem ze je dost tazky ale to mi neprekaze u nas len do auta a z auta.. 🙂sstrasne sa mi paci farba violet keby bolo dievcatko nemyslite ze sportak je dost uzky??

kanhwa
8. júl 2011

@liviapeto ja mam S4, do lahkeho terenu je super a ked su nejake vacsie hrbolce, treba zaaretovat predne koliesko, aby sa netocilo. no a prejde aj cez piesok 🙂

@kleo26 na playmoon vanicku ide hocijaky univerzalny prsiplast na hlboky kocar

@yuyka28 ten kociar je celkovo tazky, aj vanicka. ja som velka zena a veru si neviem predstavit, ze by som dieta vo vanicke niesla na druhe poschodie. to je dan za to, ze je fakt stabilny a dobry do terenu.

ianitka
8. júl 2011

baby, nie je moc vysoky? ja to neviem odhadnut - skusala som ho s ruckou v tej najnizsej polohe... dalo sa, no neviem ci mi to casom nezacne vadit... resp. ani neviem ako odhadnut "spravnu vysku" pre kocik

kanhwa
8. júl 2011

@ianitka ano, je dost vysoky aj v tej najnizsej polohe podla mna. ja som hladala kocar pre vysokych a vozim ho v tej najnizsej polohe rucky. ale zas moj muz ktory je rovnako vysoky ako ja ho vozi v tej najvyssej. takze pre nizsie postavy moc asi nie je podla mna, ale to zavisi od toho co je komu pohodlne.

ianitka
8. júl 2011

@kanhwa
ja som dost nizka (158) -ale ani som si to nejako nevsimla, kym ma predavac neupozornil, ze je dost vysoky...
no na vysku rucku som sa nezameriavala - asi budem musiet ☹

tehuli
8. júl 2011

@liviapeto já ho mám🙂 a prý je na dědinu o.k.:) i v závějích je super;) mám S4

tehuli
8. júl 2011

@ianitka já měřím 167, ale mám ho v té nejvyšší v poloze mě ta nižší vadí..pro tebe by měl být o.k. v nižší;)

ianitka
8. júl 2011

@tehuli
pojdem si ho este raz skusit - ale dakujem 🙂

lentilkabj
8. júl 2011

čaute kočky,aj my sme kúpili tento kočík a vŕzga nám koleso.je ešte úplne nový,nakoľko bábo bude až o mesiac,len som chcela vedieť,či s tým nemáte skúsenosti a rozbehá sa to alebo ho treba namazať. vďaka

kanhwa
8. júl 2011

@lentilkabj o tomto probleme som pisala asi dve strynky dozadu a baby sa k tomu vyjadrovali. mne zacal vrzugat asi po tyzdni pouzivania. natlacili sme tam olej a chvilu trvalo, kym sa dostal na tie spravne miesta a teraz uz nevrzuga, resp. len niekedy. podla vsetkeho je to bezne pri tomto kociari, ale tiez z toho nie som nejako stastna 😒 ale inak si kocik neviem vynachvalit 🙂 aspon zatial....
samozrejme okrem toho, ze je hrozne tazky a bez pomoci si s nim neporadim, ale s tym som vopred pocitala.

lenka2705
14. júl 2011

Dobry den ja by som sa chcela opytat kupili sme si S4 casualplay ale cez internet pani ktora mi ho poslala mi nepovedala ze ma polamane koleso a to cele da sa jazdit ale je to posrubovane proste otras.. 😢 sme velmi spokojny s tym kocikom len neviete niekto kde kupim nahradne diely alebo nejaky servis na opravu v okoli bratislavy??? dakujem pekne za odpovede P.S: ta pani uz somnou nekomunikuje tak neviem ani kde ho kupovali

ianitka
14. júl 2011

@lenka2705
Maderna (ale to je e-shop Kosice) ma nahradne diely - kolesa
je tu na to aj samostatna tema, len v nej vela nie je https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/nahradne-diely-na-kocik-casualplay-s4-kde-ich-zohnat/ 😝 😝 😝

susita
15. júl 2011

Ahoj, chcem sa spytat, ako sa s S4 jazdi v zime po snehu? Bojim sa, aby s tym prednym dvojkolieckom neboli problemy, viem, ze ho bude potrebne zaaretovat, ale staci to? A ako je to s vacsim dietatkom nad 1.5 roka? Dokaze sa este v sportiakupohodlne vyspinkat? Netrcia mu nozicky? A nevadi Vam, ze nejde nastavit uplny sed a uplny lah? Tiez som sa tu docitala, ze je tazky, ale mne ho v obchode prezentovali ako jeden z tych lahsich... Spolieham na Vase skusenosti a vopred dakujem za odpovede.

petronelas
16. júl 2011

@susita Ahoj!
tak malému je 1,5 roku.Narodil se v zimě v decembri a v krkonoších kde jsou tuny sněhu.Víš si to asi představit.No a zvládl to úplně na jedničku.I v těch největších závějích,chumelenicích a břečkách.Měla jsem teda zaaretované kolo.Mně se špatně jezdí s nezaaretovaným.No dokonce jsme jezdili s kočárem i po sjezdovce a všechno šlo o.k. 🙂
druhá otázka:MAlý ještě někdy spinká ve sportáku,ale jak píšeš,nožičky má už trochu venku.Od kotníku mu vysí dole.Ale když nadzvedneš tu dolní mřížku na nožičky,tak to není tak hrozné.A malý je docela pohodlný a vadilo bu mu to.Jinak spíme v postýlce.Myslím,že na každodenní spaní v kočárku už to není.
To ,že nejde úplný sed mi fakt vadí a ještě jsem si na to nezvykla.Adámkovi to ale nevadí,chytne se za madlo a sedí si sám bez opěrky.A když je unavený,tak se opře.A úplný leh to skoro je.To bych řekla,že víc než jiné sportáky.To bylo super. 🙂
Studovala jsem hodně kočárky na trhu a taky by jsem řekla,že je jeden z nejlehčích.To není pravda,že je težký.Já vybírala ještě maxi cosi a ten má 18 kg bez dítěte a je fakt těžký i na to ovládání.S4 je proti tomu pírko! 🙂
Doufám,že jsem ti aspon trochu pomohla.To je můj názor 🙂

susita
16. júl 2011

@petronelas Ahoj, ze ci si mi pomohla? V taku vycerpavajucu odpoved som uz ani nedufala, naozaj dakujem 🙂 V podstate si ma v mnohych veciach upokojila, hlavne ta jazda po snehu a vaha kocika... Zostava vyrovnat sa s tymi prevysajucimi nozickami a neuplnum sedom. My mame termin v septembri a chcela by som kocik, kt. by mi posluzil este aj druhu zimu - teda, aby som babo mohla nababusit do fusaku, deky a aby si stale pohodlne zdriemlo na cerstvom vzduchu pocas prechadzky. Asi by som za tie peniaze bola sklamana ☹ keby som bola donutena po roku kociar menit. Obaja sme s muzom vysoki a vraj sme boli aj velke babatka dokonca v case, ked este nebol vitaminovy boom ako dnes, takze aj nas drobcek bude asi patrit skor k tym vacsim detickam... A ten sed, sama neviem, nechcem dietatku poskodit len preto, ze mi tento kocik padol do oka... joj, ked ja som takaaaaaa vaaaahavaaaaa.... 😒
V kazdom pripde este raz dakujem, ze si sa so mnou podelila o svoje postrehy a skusenosti.

mayem
19. júl 2011

Mám 15 měsíční holčičku a s kočárkem jsem maximálně spokojená. V zimě se jezdilo celkem dobře, v porovnání s ostatními kočárky bych řekla, že pohodlně. Myslím si, že nám velikostně kočárek vyjde tak akorát, mám pocit, že všechno mají vymyšlený tak, aby to vyšlo. Korba nám vydržela přesně a teď sporťák si myslím, že bude taky akorát. Za nás mohu jen tento kočárek doporučit. A rukojeť je vyšší, ale jde jen o zvyk. Vůbec mi to nevadí. A ten sed, ten bych řekla, že je taky zcela normální jak u jiných kočárků, přeci musí být pro dítě pohodlný a ne aby děťátko stále sedělo vzpřímeně. Když malá chce, tak se chytne madla a sedí si "ve předu", to dělávala, když byla menší, musela jsem ji i odendat kšírky přes ramínka, teď čím je starší, tak se ráda opře 🙂

kanhwa
19. júl 2011

caute kocky
mam dalsi problemik - okrem vrzgania sa mi cely kociar, teda konstrukcia, zacal celkom vyrazne nakladnat na pravu stranu, teda t am ako je packa na rozkladanie. neviem, ci to s tym nejako suvisi, ci je to zalezitost nejakeho pruzenia, ze treba cosi podotahovat nejake skrutky alebo tak....ale nemam z toho vobec dobry pocit, lebo sa to prejavuje aj na uplne rovnom terene a aj vizualne to dost blbo vyzera...mate niektora podobnu skusenost?

dadous
19. júl 2011

@kanhwa ahojda, to vypada, jako kdyby byla někde praskla konstrukce 😕

kanhwa
19. júl 2011

@dadous jejda to by bol pruser 😒

kanhwa
19. júl 2011

@kanhwa boli sme kuk znova na to, zvonku nevidno ziadnu prasklinu, ale ten problem je asi v tej pruzine, ktora je nad obidvoma kolesami, akoby ta prava strana bola volnejsia a preto sa to nad tym kolesom tak naklana ☹

0123lenka
25. júl 2011

zaregistrovala som sa iba kvoli diskusii k S4. Máme tento kocik rok a pol a už by som si ho viac nekúpila. Odporučila som ho i kamarátke, najskôr som bola naozaj spokojná, a tá sa mi včera priznala, že S4 štyrikrát oľutovala. Čo sa týka váhy, s tou som spokojná, nepríde mi vôbec ťažký, aj poloha športovej časti - sed ľah je v pohode. Čo je ale úplne od veci je ako je kočík rozhegany a nedá sa nijako pritiahnuť jeho konštrukcia. Chceme ho predať a trocha sa toho bojím, keď si ho niekto chytí. Predné kolečko sa často zasekáva, moja mama, ktorá si dcéru berie na prechádzky stále krúti hlavou, čo sme to len kúpili. Manžel koleso odmontoval, prečistil, naolejoval, nepomohlo. Nadstaviteľnosť dĺžky rúčky /riaditka je taká nepatrná, že ju netreba ani niak spomínať. Madlo, ktorého sa dieťa pri jazde drží je veľmi nízko a od dieťaťa pomerne ďaleko, keď treba dieťa rýchlo vybrať, ťažko sa dávajú cez to nohy. Kôš na odkladanie je malý a neukladajú sa doň dobre veci. Myslela som, že na koši nezáleží, ale bol to omyl. Na začiatku som bola naozaj spokojná, dcerka v nom často spávala, dalo sa s ním dobre jazdiť. Po roku a pol je skutočne rozheganý a zle sa obsluhuje. Keď som chcela použiť nanoznik v chladnejsom pocasi, dcerke z neho trčali nohy a nedal sa zapnúť. A naše dieťa je naozaj dorbček. a ešte jedna vec. Dnes už viem, že dcérke by prospelo, keby mohla byť otočená ku mne, lebo sa v kočíku stále na mňa vykrúca. bola som si v obchode pozrieť S4 reverse a pani, ktorá ich predáva mi povedala, že tento typ je dosť špatný, veľmi úzky, s nerovným operadlom pre dieta. Dnes to hodnotím tak, že hoci som si prečítala veľa recenzií na tento kočiar, mala som si viac všímať tie negatívne a neuchlácholiť sa tými, že všetko je super.

petronelas
25. júl 2011

@0123lenka nevím jestli jsi si to všimla,ale to madlo se dá oddělat na každej straně a pak se tam suprově dítě dá vložit a vyložit.Dokonce si malý tam vyleze sám.Ze spodu na madle máš šedivé knoflíčky.Můžeš ho oddělat celé,nebo jenom některou stranu.To je náhodou velmi praktické a nemá to každý kočár.

mayem
27. júl 2011

@0123lenka ten nánožník, ten je tedy velice malý, používala jsem ho první podzim, zimu, jaro kdy bylo malé 6 - 11 měsíců, v zimě jsem tam nacpala fusak z berana a ten je fakt veliký - měla to malá akorát. Letošní zimu si myslím už budu muset řešit bez fusaku a bez nánožníku, to by se tam určitě nevešla. Myslím, že to stejně nebude potřeba, pač už teď chce raději běhat než sedět v kočárku, malé dám kombinézu a bude tam jen tak. Koukám, že jsi maximálně s kočárkem nespokojená, ono každý kočárek má něco (vím o čem mluvím) a každému vyhovuje něco jiného. Já jsem s S4 hodně spokojená, zvládáme i náročný terén a bez problémů. Je to fakt dobře vymyšlený kočárek, jak už jsem dřív psala, maj to skvěle vymyšlený a načasovaný tak, aby se tam dítě vešlo, nic navíc a taky proč, že?