Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

nikol_79
8. aug 2008

Ja by som brala asi červenú, aj keď máme chlapčeka, veľmi sa mi páči. A nie je ta podložka len zmenšovacia? zmestí sa do kočiara aj väčšie bábo, keď je v ňom podložka? Pozerám že tvoj má už 9 mesiacov.

Lila a ty už dávaš malého do športiaku?

lila794
8. aug 2008

este nie ja len tak dopredu planujem 😀

nikol_79
8. aug 2008

no ale keď tu baby písali, že prali aj v práčke a bolo to ok, tak možno by sa dalo. Ale ja by som asi neskúsila, stojí dosť veľa a bála by som sa. Ja som ju namočila do vane do vody s práškom na pranie a trošku s takou jemnou kefou pretrela. Nebolo s tým veľa roboty, len sa potom dlho sušila, lebo som ju nežmýkala. 😉

olise69
9. aug 2008

plánujeme kupiť tento kočík, teraz sú v akcii sady kočík s vaničkou a autosedačka. Nikde som sa nedočítala, či sa dá dokúpiť športová časť a nasadiť namiesto vaničky. Poradíte ?

nikol_79
9. aug 2008

športová časť sa predáva s podvozkom, je čiernej farby, k tomu sa kupuje vanička alebo autosedačka 😉

olise69
9. aug 2008

A ešte dotaz : aký je rozdiel medzi Casualplay 4 a Maxi cosi Mura 3 ?

nikol_79
9. aug 2008

no neviem teraz ako vyzerá maxi cosi mura 3, ale sú to úplne iné značky, skús pozrieť, či tu niekto nepíše o tom kočiari, aké má chyby, ako sú s nim spokojný a porovnaj si to. Ja ti neporadím, ja mám casual S4

katy1979
10. aug 2008

olise je tu aj pokec o maxi cosi mura. vyzerá celkom fajn len nie každemu vyhovuje to madlo medzi nohami čo má maxi cosi a ževraj vanička je velká ale plytká. prečítaj si to tam. Ale baby su asi vacsinou spokojné s mura 3

ren1
11. aug 2008

Nikol, mne sa teda vobec nezda, ze by bola podlozka do casual zmensovacia. Boli sme bez nej vyse mesiaca a nepacilo sa mi to a aj Laurinke sa na tej podlozke lepsie lebedi. Podla mna, cierna dost pritahuje slnko, mne podlozka vyhovuje. Mame 9 mesiacikov, ale este furu miesta. No ale uvidime v zime, ked budem musiet dat fusacik, deku a nanoznik. Budeme mat rok. Uz teraz mam obavy, ci sa takto pomestime. 😒

nikol_79
11. aug 2008

Super, myslela som, že také väčšie bábo sa už s podložkou do kočíka nezmestí. Tiež počítam s tým, že keď dám na zimu fusák, podložku už netreba, až na jar, veď fusak je dosť mäkký aby sa tam malým dobre ležkalo. A s tou podložkou vyzerá kočík stále iný, len som niekde čítala, že je to zmenšovacia podložka do kočíka. 😉

katy1979
11. aug 2008

nikol no troška tá podložka zmenší ale vela to nie je. na zimu ideme aj my bez podložky.
len baby neviete zmestí sa mi krpec do origos fusaka v zime???
bude mať 1,5 roka

nikol_79
11. aug 2008

No tak to neviem, ja nemám original, mam ešte po prvom synovy a navrch dám nánožník. Ale videla som u nas v meste jednu babenku a mala asi tak 1.5 -2 ročného chlapca a v podke tam hopkal aj s original fusakom 😉

katy1979
13. aug 2008

no uvidíme na jesen zbehneme do nejakého obchodu a supnem ho tam aj s fusakom.
my sme používali emitex. ale ked bol bez toho nadstavca tak to mu dlho nevydržalo a ked som tam dala tu predlžovaciu časť tak to v tom kočíku vyzeralo fakt hrozne.
ked bolo teplejšie tak som radšej chodila s dekou a nánožníkom.

ren1
13. aug 2008

Katy, aj my mame ten fusacik od emitex. Zatial sme pouzivali len tu kratku verziu a bola som zvedava na tu uz predlzenu. To je fakt tak hrozne?! 😕 ☹ ...no musime vyskusat....

babuci
13. aug 2008

olise hlavny rozdiel je asi ten, ze Maxi Cosi ma o 7 cm sirsiu vanicku, co je napriklad pre mna podstatne, lebo chcem mat babo do februara vo vanicke.
Casual je fakt moc uzky.

andy.a
13. aug 2008

aká predlžená časť ?? 😕 😕 😅 na fusaku ?? 😕 😕 😕
my sme tiež nepoužívali originál fusak,ale Emitex myslím to bol ,ako viaceré tuná spomínate 😉
do vaničky sa malá dlho v pohode v ňom zmestila,narodila sa v júni 😉 ale nie napasovaná v kombinézke,to už by bolo moc 😝

v šporťáku potom vo fusaku to vyzeralo super,nánožník nemám rada,kým ho tam navlečiem... 😠 😀 😝

livia76
13. aug 2008

len k tej podložke-naša malá má 21 mesiacov a máme ju tam stále či je leto-či zima 😀 a periem ju bežne v práčke na 30 °C snáď som ju prala už 15 krát a je stále ako nová 😵

katy1979
14. aug 2008

andy ano tá predlžovacia cast na fusaku.
my sme boli v kombineze a vo fusaku, ale nie v klasickej hrubej sustakovej ale mali sme taku tenšiu chlpatu.
ja som mala nanoznik stale nomontovaný ani som ho nedávala dole. načo ho dávat dole? vsak tam malu das aj tak.

ren vyskusaj podla mna to bolo hrozne, ja som to potom aj zahla a zasunula pod tu polohovaciu cast na nožičky, lebo som sa nemohla na to pozerať, prislo mi to také nejaké dlhé a neforemné. možno ked je teraz už vacsí bude to iné. ale stále lutujem že som nekupila origos fusak takže emitex ide preč.

mum_to_be
14. aug 2008

ahojte, my sa chystame kupovat kocik casualplay S4 a chcela by som sa vas spytat na jednu vec. vraj ta nova kolekcia ma uz click system na autosedackach. je tam aj nejaka zmena na sportovom podvozku alebo na hlbokej vanicke? veeelmi pekne dakujem za odpoved!!!

lila794
14. aug 2008

myslim, ze nie, iba tam je na vanicke napis - to the extreme, na starej kolekcii to tusim nie je, ale opravte ma ak sa mylim.

babuci
15. aug 2008

lila extreme je vajicko cize autosedacka do auta a nie vanicka. 😉

lila794
15. aug 2008

ja som pisala iba o napise a tento napis mame vsade - na vanicke, na vajicku aj na vlozke do sportaka

jerrycool
15. aug 2008

ahojte, neviete o niekom kto predava sportovu cast S4 alebo S6?? dakujem 🙂

katy1979
16. aug 2008

aj my máme extreme na hlbokej vaničke a to máme adapterovu verziu.

jerrycool no ja uvazujem či kupit alebo nekupit uplne nový kočík, takže ak sa rozhodnem tak casual potom bude na predaj. Ale to len uvazujem.
včera som ho posadila do Vibe tak to bola teda iná lod. Až bol stratený v tom kočíku

ren1
16. aug 2008

Livia76, tak super sprava, ze sa podlozka moze prat aj v pracke! Nevedela som si ju predstavit prat v rukach a potom to schnutie. A ozaj, aj si ju zmykala v pracke? Nepolamala sa? 😕

Mne sa tie nadpisy velmi nepacia... Preto sme kupili aj tu srdieckovu radu. Ta ma nadchla hned na zaciatku, ako som ju videla na nete.

Katy, vyskusam! Ale rozmyslam, ze kupim aj origos fusacik so srdieckom. Baby, je dost velky? Zmestime sa tam ako vyse rocni? 😕 ...oplati sa kupovat?

Jerrycool, hodila som ti info do IP.

katy1979
16. aug 2008

ren tiež som pozerala na origos fusak zatial ho v predajni nemali, teda tam kde sme boli vcera my. ale podla netu má 82 cm do dlzky takze neviem či nám bude stačit.
možno to vyriešime kombinezou a dekou a nánožníkom bez fusaku

ren1
16. aug 2008

katy, tak my meriame zatial okolo 73 cm... nam by sa mozno este vyplatil kupit... veru, popozeram aj ja po obchodoch na origos fusacik...

katy1979
16. aug 2008

ren len do decembra môže mať malá 80 cm. videla som aj fusak na concord tiež je to taký drobček. asi si to treba fakt vyskusať a potom sa rozhodovat.

maruskach
17. aug 2008

Ahojte baby, poradte, aka vysoka je rucka na tomto kociku? Ja mam 178 cm a bojim sa, ci mi nebude nizky.
Dakujem

katy1979
17. aug 2008

maruskach nie nebude ti nízky. tá rucka ma polohy ak si dobre pamatám a je teleskopická.
ja mám 173 a nosím to na tom najnižsom. uplne mi to stačí. tá manžel má 183 a stačí mu stredná poloha. takže máš ešte rezervu.

to tu nikto nevozil vo fusaku 1,5 ročné dieta??? stále neviem aký mám kupit