Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

alini
3. mar 2007

Ahojte,aj ja by som rada vedela nejaké skúsenosti s týmto kočíkom.veľmi sa mi páči, neviem sa rozhodnúť, lebo je dosť drahý.

nici
3. mar 2007

ahoj sabka,
my mame kocik Casualplay S4 a som fakt maximalne spokojna. a ak budem mat druhe, tak urcite len dokupim vanicku a nevymenim uz za iny kociar. fakt som spokojna.

lindda
3. mar 2007

ahojte aj ja mam casuplay S4 a tiez som spokojna vajicko je troska tazke,ale inak je velmi fajn 😉

sabka
autor
4. mar 2007

nici, ako dlho ho pouzivas? Predpokladam ze mas sportovu veriziu. Pouzivala si ho aj ako hlboky?

livia76
4. mar 2007

My používame S4 od novembra a sme maximálne spokojní.Zvlada aj náročný terén, zmestí sa do malých výťahov, ľahko sa s nim manévruje. Vrele odporúčam. Šprtova čast nas stála 14 2OO,Sk kupovana cez internet 😀

sweetienka
4. mar 2007

maminky, pridavam sa do klubu, tiez mame casualplay S4 a este som nenasla nic, co by mi na nom prekazalo (mame ho po cely cas, do 5 mesiaca sme vyuzivali vanicku, potom uz len ako autosedacku a mala sa vozila v sportovej casti), takze tiez som maximalne spokojna 🙂

ena
4. mar 2007

my mame quinny trojkolku, predtym tusim nejako casualplay este nebol, alebo som ho len nezaregistrovala (?!) .. ale videla som kociky Nici a Sweetienky a teraz by som si uz tiez vybrala asi casualplay.. aj ked som spokojna aj s quinny, casualplay mi pripada ako taka vylepsena quinny 🙂 teda, videla som sportove verzie, neviem ako vanicka a sedacka,a le myslim, ze su tiez dost podobne.

sabka
autor
5. mar 2007

Denne musim vytlacit kocik do riadneho kopca. 😝 Bojim sa ci nie je prilis tazky. Najidealnejsi by bol pre mna golfac, ale golface maju male kolieska ktore by u nas dlho nevydrzali.

ena
5. mar 2007

sabka z golfacov maju napr chicco ct 0.4 dost velke kolesa.. teda oproti ct 0.5 urcite..

mirko06
5. mar 2007

sabka posielam ti do IP meno kocky, co ten kocik ma a aj link na stranku, kde ho dostanes najlacnejsie

anulka19
6. mar 2007

ahojte ja sa uz velmi tesim na nas kociarik objednali sme si casualplay ale S6 tak sa chcem podelit o radost a verim ze s nim budem rovnako spokojna ako vy s vasimi kociarikmi. objavila som ho nedavno a hned mi padol do oka je super 🙂

erilex
13. mar 2007

Ahojte.Prave som nasla vasu diskusiu ohladom kocika Casual Play S4.Velmi sa mi tento kocik paci ale zatial som ho nasla len v jednom obchode na slovensku a v jednom internetovom obchode.Chcem sa spytat a poprosit o nejake adresy a kontakty od vas ktore uz tento kocik mate odkial ste kupovali.Mam trocha strach kupovat cez internet.Nechcem kupovat macku vo vreci a potom mat ostaru s vracanim tovaru.Ak mate skusenosti prosim podelte sa s nimi.dakujem

danona
13. mar 2007

erilex - neviem odkial si, no www.babymarket.sk - to je v Senci, bola som tam minulý týžden v predajni, mali tam casualplay vystavený, tiež v Auparku - predajňa Peg perego... ceny si nepamätám..

jankatt
13. mar 2007

erilex... ja mam casualplay S6 ja som ho kupovala v trnave na kapitulskej predajna kessler...tam davaju teraz na kociky 5-10% zlavu...

erilex
14. mar 2007

ahojte.ja som z kosic ale momentalne som v zahranici-rakusko takze mam cestu domov cez celu republiku takze akekolvek adresy uvitam.Tu nieje ani chyru po casual play,jedine na spanielskych strankach.Dokonca ani na nemeckom vyhladavaci som casualplay nenasla.Zato v cechach toho bolo plno.V kosiciach by ma vysiel casualplay S4 do 30tisic-chcem hlboku vanicku,autosedacku a sportovu cast,lebo babetko sa nam narodi v septembri.Tak len monitorujem ci je niekde lacnejsi.Dakujem Vam pekne za info.

anad
14. mar 2007

Ja som ho v Ba videla v Auparku a v predajni www.predeti.sk A este som ho nasla tu: www.babetkovo.sk oni maju predajnu v Kosiciach

megg
14. mar 2007

Chcem sa opytat, kolko otvorov na pasy ma podlozka do kocikov CasualPlay?

peja
14. mar 2007

ahojte, aj mne sa paci 😀
zatial nepotrebujem, ale zaujima ma jedna vec - nikde som na sportovej verzii nevidela striesku - vy, babenky, co uz kocikujete - nie je potrebna? Ako sa s takym kocikom chodi potom napr. v dazdi?

megg
14. mar 2007

Peja, je tam aj strieska, ale kvoli image obrazkom to tam nedavaju.

peja
14. mar 2007

ano, uz som nasla 😉

tweety22
6. sep 2007

ahojte, ak by ste mali niekto zaujem kupit si kocik casualplay S4 alebo S6 tak v Au-Parku v Bratislave (obchod Peg Perego) ich maju momentalne s 35% zlavou, trojkolku dostanete za 9.000Sk a kombinaciu vanicka + sportak za 13.500 Sk - takze podla mna super TIP 🙂

k.a.t.k.a.
6. sep 2007

ja už som kupila 😀 a dokonca aj nánožník majú len za nejakých 400,- a fusak 1100,-

tweety22
6. sep 2007

doplnky neviem co stoja, tie som kupovala na kosickej v predeti ale z tych cien kocikov som skoro odpadla, dokonca som nasla medzi jednotlivymi obchodmi az 6tisic korunovy rozdiel na S4... proste haluz, clovek aby obehal celu blavu 😀

peja
6. sep 2007

tweety to fakt? 6 tisic to uz je silne kafe 😠
teraz je ta zlava na S4 super, skoda ze ho este nepotrebujeme ☹ To by sme usetrili peknych par koruniek... 😖

tweety22
6. sep 2007

peja, oni teraz dopredavaju staru kolekciu takze preto su nato take velke zlavy, ta nova kolekcia ma nejaky novy unisystem naklikavania autosedacky a vanicky a nove farby, ale ta je zase velmi draha a stara kolekcia ma podla mna tiez velmi pekne farby

peja
6. sep 2007

tweety, myslela som si 😉
oni tymi novymi kolekciami niekedy viac pokazia, ako polepsia - hlavne co sa tych farieb tyka. Nepacia sa mi napr. inovacie PP, ale to je vec vkusu kazdeho z nas 😉
takze mozno o rok zas bude nejaka vyraznejsia zlava 😀

tweety22
6. sep 2007

peja, mozno sa ani nenazdas a budete potrebovat o par dni,mesiacov, ale zlavy budu asi vzdy a vsade 🙂

peja
6. sep 2007

jj, hlavne nech sa zadari, potom mi budu vsetky zlavy ukradnute 😀

k.a.t.k.a.
6. sep 2007

som sa pýtala prečo majú zlavy a že preto lebo ich vypredavajú, už ich nebudú mať, budú mať len čisto peg-perega 😉

adrikaa
1. okt 2007

Ahoj Babenky, neviete mi poradiť, kto by mal na predaj alebo kde sú najlacnejšie tašky na Casualplay? Poraďte mi alebo mi dajte nejaký tip. Možno niekoho poznáte, kto by chcem predať takú tašku. Chcela by som buď v čiernej alebo červenej farbe. Ďakujem za ochotu a info Adrika