Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

katy1979
8. mar 2010

ja si neviem predstavit tahat ci tlacit kocik po tých lyzynach. ci by to bola trojkolka ci stvorkolka by som sa bala ze mi zdrhne kocik. takze my sme chodili po schodoch

kaninka2
9. mar 2010

S4 je opravdu lepší!!! Já měla S6 a z těch koleček jsem šílela 😠 dělaly strašný randál a po nerovném terénu kočárek šíleně skákal. Po lyžinách na schodech jsem kočárek tahala pozpátku, tak že vlastně jen po zadních kolech. Stejným způsobem i dolů. Když bych ho vezla po zadních i předních, tak by se mi miminko sesunulo buď do boudičky a nebo do nožiček. Tak že bych v tomhle případě neviděla problém, proč nepořídit trojkolku 😉
Jinak kočárek je opravdu skvělý, lehoučký a hlavně taky skladný do kufru!!! S6 je ve složeném stavu menší jak S4, ale jen o kousek 😅 Já CP po roce vyměnila za Jané a ten tak skladný teda rozhodně nebyl!!! 😒

majula28
9. mar 2010

ahojte baby, nechce sa mi čítať dozadu 😀 ale chcem sa spýtať mohli by ste mi zmerať chrbtovú opierku? na obrázkoch vyzerá že je nejaká malá....aké staré dieťa v ňom vozíte? 😉 díky

eimiky
9. mar 2010

majula ja som mala kočik do 14 mesiacov, potom nám už bol malý, strieška bola veľmi nízko, potom už len voziť bez striešky.

katy1979
9. mar 2010

majula 46cm

katy1979
9. mar 2010

my sme sa vozili do roka a pol ale striesku sme pouzivali iba ked prsalo, nemam vo zvyku mat zatiahnutu striesku

dadous
9. mar 2010

ahoj holky prosím vas, kupovaly jste original tašku na S4, nebo na to pasuje i levnější varianta?

livia76
9. mar 2010

Dadous ja som mala úplne inú tašku, pretože sa mi v r. 2006 tašky casualplay jednoducho nepáčili 😵 😵 dokonca to nebola vyslovene taška pre dieťa , ale veľká plochá kožená cestovná čierna kabela- taká, čo sa nosí na rameno 😀 😀 😀 klasicky prehodená cez rúčku 😉 a poslúžila a bola aj šik 😀 😀
!! musím spraviť v najbližšej dobe foto našej 98cm , viac ako 3 ročnej dcéry, ako sa ešte stále vozí v S4 😀 😀 😀 a je spokojná 😀

dadous
9. mar 2010

livi tak to vam S4 posloužil pěkně dlouho 😅 mě se pravě nechce davat tolik peněz za original tašku 😖 tak jsem myslela jestli na to nepasuje taška z jinyho kočaru, ktera by byla levnější 😕

ema.nz
9. mar 2010

ja som mala origos ale podla mna v pohode mozes kupit tasku v DM drogerii 😉

dadous
9. mar 2010

ok tak ja to omrknu 😵

majula28
9. mar 2010

eimiky a cez leto bez strechy 😲 ???
katy díky 😉

strašne sa mi páči ale budem ho musieť asi ísť pozrieť naživo 😅 a vyskúšať ako mi tam malý vojde 😅
a spomínali ste že fusak Emitex tam nevojde?? 😲 ...

eimiky
10. mar 2010

majula vyskúšaj ho naživo, to bude najlepšie, ja som s ním bola spokojná, iba kvôli tomu, že nám tá strieška búchala dohlavy tak som ho predala

katy1979
10. mar 2010

majula emitex fusak tam vojde ale vyzera to troska divne, emtexy su tvrde a smyklave

katy.m
10. mar 2010

holky,prosím,mohli byste mi poradit,jaký fusák pořídit na zimu do sporťáku?To bude mít prcek asi 7 měsíců.
Budou teď výprodeje,tak bych ho už koupila.
Nemusí být originál Casualplay.Díky 😉

katy1979
10. mar 2010

katy.m no bud origos alebo lodger, ci kaiser. najlepsie vyskusat priamo v predajni. zistis co sa ti paci a co tam sedi

beatrixe
10. mar 2010

Katy, takze Emitex fusak nie je vhodny do Casualplay kocika? No dobre vediet....ja mam po Markovi odlozeny Emitex, takze ho asi rovno predam. Casualplay kocik kupujem od kamosky a ona ma original fusak k nemu, tak ho kupim od nej tiez... A som rozhodnuta - S4 !! Po vasich nazoroch som sa definitivne rozhodla - dakujem 😉

katy1979
10. mar 2010

beatrixe baby maju aj emitex. od vhodny je ale vyzera ako pest na oko. niekomu to vadi niekomu nie. mne to vadilo.

beatrixe
10. mar 2010

Mne inak tiez vadil, ked som ho potom neskor mala v sportovom kociku, ta predlzena cast tam len tak visela a vobec to nebolo pekne.

majula28
10. mar 2010

no baby teraz som zmätená 😲 z tohto kočíka 😒 strašne sa mi páči, ale som na pochybách či ho mám kúpiť, na starý mám už kupca a nový kočík ešte nemám ani vybratý 😝 každý má niečo pre a proti 😠
tak mi teraz poradte mám si kúpiť tento S4 alebo Jané unlimit 2010, alebo X-lander XA alebo XT? 😅
dizajnovo sa mi páči S4 ale nevýhoda: nedá sa otočiť tvárou ku mne, nepasuje fusak emitex, a na zimu nám bude asi malý... 😠 a ešte ako sa skladá napr. do auta? nie je moc veľký a ťažký? kufor máme veľký ale otvor dosť malý (mazda sedan).... 😖 díky

kratena
10. mar 2010

Jee, Majulo. To byl taky náš problém ... velký kufr, ale malý otvor. S4 jsme tam dali, ale bylo to tak tak ( sundat zadní kolečka, ale to jde perfektně). Já jsem ho prodala teď, když byly malé 2 roky. Na leh se mi tam ještě celkem vešla, ale problém byl, když byla v sedu a potřebovala jsem dát boudičku. To už měla boudičku na tá hlavičce naraženou. Jinak to, že nemá otočnou sedačku mi vadilo hodně ... hlavně tak po tom roce věku ... procházky byly fakt o ničem. Škoda, protože jinak je to absolutně perfektní a krásnej kočárek. Ale zdá se mi, že chystají novou kolekci s otočnou sedačkou. Nejedete někdo tento víkend na veletrh do Brna? Tam už by to mohlo být k vidění!!!

majula28
10. mar 2010

kratena ja som chcela ísť tiež na výstavu, ale malý mi dostal kiahne 😲 😝 škoda, chcela som tam poskúšat 😒

ssyssa
10. mar 2010

katy Ja som mala tiež fusak emitex to som este nemala casual strasne sa mi pači ale v casuali fakt nevyzeral dobre musela som ho predať lebo ta spodna časť dopadala skoro na predne kolesa. teraz mam filikid je taky ako kaiser a je to ok.ale aj tak spekulujem strasne sa mi paci Lodger tak na rok budem asi meniť ak tam maly este vojde. 🙂

sue250
11. mar 2010

caute baby ja mam kocik S4 som s nim spokojna len sa cchcem opytat na dazdnik da sa pouzit aj inej znacky? lebo my mame oranzovo - cierny a chcela by som oranzovy dazdnik a nie cierny.)

kratena
11. mar 2010

Sue ... já jsem měla universální .... ale šlo to tam špatně, casualek má ty tyče hodně tlustý. Ta příchytka tu tyč prostě "neobjala" celou. Bylo to naprd, být tebou, zústanu u origoše. A casualpek nevyrábí oranžový???

sue250
11. mar 2010

nie len cierny cerveny a modry a ja mam doplnky oranzove keby som vedela tak si kupim vsetko cervene)

kratena
11. mar 2010

Sue, napadlo mě, že na mimibazaru je spousta maminek, co různě upravují kočárky a šijí do nich vložky a tak. Třeba by Ti některá uměla na tvůj slunečník ušít oranžový "potah"

kratena
11. mar 2010

...jako, že by z něj prostě tu černou látku sundala a našila na něj oranžovou

liv1
14. mar 2010

Ahojte babule. Citam co tu pisete o S4, no ja som bola na tej vystave v Brne a budte radi ze ste nesli. Milion ludi, no katastrofa. A malo vystavovatelov podla mna. Boli tam aj kociky Casualplay, ani to nie vsetky, len nejake novinky a velmi neochotny personal.

No co to sme sa dozvedeli, bola tam ta novinka kde sportovu cast mozete otocit k sebe, lenze problem je v tom, ze ubrali zo sirky, cize dietatko je tam dost nauzko. Vobec si neviem predstavit, ako tam sedi rocne babo napr. aj s fusakom. Neviem ci by sa tam zmestilo...

miavin
15. mar 2010

ahojte
liv - no ja som si to presne myslela, že ak to urobili na spôsob otočenia - museli zobrať zo šírky - je to podobné ako vintage - ten je tiež dosť úzky....tak super, že si mi to potvrdila.