Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

katy1979
7. feb 2010

matita deti nevyzaduju hupanie kým ich na to nenaucis. takze radsej ich take veci neuc ze houpajici kocarek. chodniky a nerovnosti v meste dokonale uspia

eimiky
7. feb 2010

ema.nz tak už si predala S4?

aurely
7. feb 2010

ahojte maminky, predavam kocik casualplay. AK mate zaujem o blizsie info, napiste mi cez IP.

narocna
7. feb 2010

Katy, to neplatí na všetky deti 😉

Ema toho sa obávam, aby sa niečo neulomilo ☹

katy1979
8. feb 2010

narocna no neviem o tom zeby sa deti rodili s hupacim reflexom. jasne deti to maju radi ale ak im to clovek neukaze ze taka moznost existuje tak to nechcu, ale samozrejme ze hupanie ako ukludnovacia metoda funguje. my sme chodili so sklopenou strechou a pod stromami, listy ho zaujimali vzdy. popr. sme sa nosili ked bolo zle.

dejna3
8. feb 2010

súhlas a katy - ja som rada, že kočík nejde hojdať... malú som nikdy nehojdala, ani jej to nechýbalo 😉

narocna
9. feb 2010

Katy myslela som tie nerovnosti....nie všetky deti uspia 😉

katy1979
9. feb 2010

narocna tak to mas pravdu nie vsetky deti uspia na nas to obcas fungovalo obcas nie.

ema.nz
9. feb 2010

katyl:aky kocik kupujes pre druhe baby??nechavas si S4 😅

katy1979
9. feb 2010

ema vyzera to tak ze ho predam. aj ked mi bude za nim luto. ak ho predam tak kupime slalom. dufam ze nebudem lutovat.

dorotelka
9. feb 2010

Ahojte, dnes mi dorazil Casualplay S4 - je úžasný, úplne sa z neho vyhappujem 🙂))

eimiky
9. feb 2010

dorotelka nie je vám malý? a čo strieška nie je vám krátka, či nie je nízko nad hlavou?

livia76
10. feb 2010

eimiky naša Lesinka má 3 roky a 3 mesiace a stále sa v ňom vyvážame má 97 cm 😀 striešku dávam už vačšinou dole ale do takých 92 cm výšky to bolo v pohode, ak nemala čiapku s brmbolcom na vrchu. 😵

dorotelka
10. feb 2010

elimiky: určite sa v ňom už dlho nepovozí, ale v podstate som to vedela, keď som ho išla kupovať. Ide mi len o to, keď ideme niekde do marketu, dlhšiu prechádzku atď., aby som ho mohla previezť. Je mu taký len len, ale ešte si v ňom aj pospí. Veď za dva mesiace vyhodím hrubé deky, tak to bude v pohode. 😉

eimiky
10. feb 2010

livia76 však práve kvôli tej strieške som ho predala, malému sa už sa dotýkala hlávky ☹ a na ležato mu tiež bol už krátky.
dorotelka ale na dĺžku vám nie je krátky? široký bol akurát, v pohode aj s fusakom, ale na dĺžku malý 😠

livia76
10. feb 2010

😉 hm, naša nechcela ležať v kočiari už asi od 18 mesiacov, takže to som riešiť nemusela- no chlapci rastú rýchlejšie 😅 v tomto sme mali recht, že máme dievku 😀 😀 😀

vladkaxx
11. feb 2010

ahoj holky, mám prosbičku, změřili by jste mi průměr předního i zadního kolečka i s plášťem u S4. Děkuju

livia76
11. feb 2010

predné cca 24cm, zadné cca 28cm 😉

vladkaxx
11. feb 2010

díky moc a ještě mám jednu prosbu, jestli by jsi mi udělala fotku té tyčky na které drží přední kolečko, když tam kolečko není. Mám S6 a zajímalo by mě jestli by ty nafukovací kolečka nešli dát i na S6. V návodu vypadá,že ano,ale skutečnost může být úplně jiná.T6ak pokud by jsi byla tak hodná a chtělo se ti sundat to přední kolo a vyfotit mi datail jak zapředu,tak ze zadu a poslala mi to na v.knezikova@seznam.cz Vím,že je to obrovská prosba,ale moc by mi to pomohblo děkuji mooooooooooc

vladkaxx
11. feb 2010

Úplně nejlepší by bylo,kdyby se tady našel někdo kdo má kamarádku s S6 a vyzkoušeli jste ty přední kola z S4 nasadit na S6. Je to super kočár,ale ty plastový kola jsou teď ve sněhu dost problém,tak špekuluju jestli by tam nešli ty nafukovací. Pokud by se někdo takový našel tak mooooc moooooc děkuji a písněte mi to IP jak to dopadlo. 😉

ema.nz
11. feb 2010

vladka:pises neskoro 😝 ja som mala S4 a kamoska ma S6 tak sme to mohli vyskusat 😉 ale uz sa neda...

vladkaxx
11. feb 2010

tak to je smůla,třeba se nejde někdo jiný 😉

livia76
11. feb 2010

😕 ja som nevedela, že predné kolečko na našej S4 sa dá dať dole a mám ho už 3,5 roka, možno na novších modeloch 😵

vladkaxx
11. feb 2010

já myslím,že jde sundat u každého modelu.Když se na něj koukneš,tak je tam takový červený čudlí a ten když zmáčkneš a vezmeš za kolečko směrem dolů,tak ho stáhneš,ale je možné,že třeba ten tvůj to ještě nemá

ema.nz
11. feb 2010

livia:to koleso sa da dat dolu,ja som ho zaaretovala a otocila kocik opacne a je tam taky cerveny "gombik" ten stlacis a koleso das dolu 😉

livia76
11. feb 2010

🙂 🙂 🙂 idem pozrieť 🙂)

lucinenka001
11. feb 2010

ahojte 🙂

uz sme v tesnej blizskosti od kupi kocika, len predsa by som sa chcela Vas este opytat dve veci a velmi pekne Vas prosim o radu. Pocula som, ze nebudu vyrabat farbu lima, teda uz nebude dostupna. Neviete preco? Lebo akurat rozmyslam, ze si kupime asi PRIMU alebo BABYZERO vo farbe lima a aj podlozku vo farbe lima a vanicku cervenu. Len ma napadlo, lebo ste tu pisali kočky, ze na zelenu farbu sa lepia mušky tak, aby to nebolo aj u farby lima. A este jednu radu. Preco kupit kočky radsej PRIMU ??? Fakt je taka skvela, ze nestaci BabyZero? Dakujjjjemmmm 🙂

ema.nz
11. feb 2010

lucinenka:tu v teme o tom pisali baby,ze na limu sa lepia musky a nebudu ju vyrabat lebo budu obmienat farby 😉 a preco primu???uz len preto ze sa da polohovat a to je na nej uplne super,ze sa ti v nej dieta "nelame" ako v ostatnych vajickach 😵

eimiky
11. feb 2010

presne na limu idú mušky 😝 😝

livia76
11. feb 2010

Lucinenka, ak máš vaničku, asi ti ZERO bude stačiť 😵 my osobne sme mali Primu- veľa sme cestovali a vyhovovalo mi, že 4 hodinové cesty autom malá zvládla aj vďaka tomu, že naša Prima bola polohovateľná a mohla si v nej aj pospinkať v prirodzenejšej polohe- vaničku sme potom už ani nekupovali, ja som primu využila na 100% asi je zbytočné kupovať, vaničku, zero,aj primu, treba si vybrať, čo vám bude vyhovovať, aký máte životný štýl 😀
Lima farbu sme mali aj na prime a máme aj na podložke, z mušiek som mala obavu aj ja , keďže sme kočiarom chodili 2 km cez les na záhradu, dávala som však sieťku proti hmyzu a nevšimla som si, že by išli na túto farbu mušky nejak extrémne 🙂 Prajem ti pokojný pôrod, keďže sa vám to už blíži 😵 a všetko dobré 😵 😵