Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

eimiky
8. jan 2010

yravas ja som mala obe ale u mňa prima jednička, playmoon by som už nekupovala.Prima je dobrá aj na prechádzky. 😉

ema.nz
8. jan 2010

yravas:aj ja som mala obe a odporucam ti kupit obe 😉 mne vanicka velmi vyhovovala a v prime som mala malu len ked sme niekam isli alebo uz ked bola vacsia a nechcela len lezat a ja som ju este nechcela dat do sportaka...v prime som si ju pekne napolohovala a bola spokojna

katy.m:unisystem ma na vanicke take 2 cervene "stupliky" ktore sa stlacia a tak sa naklikne na konstrukciu a adapterova ich nema a k nej potrebujes adaptery.....bezadapterovu mas aj vo svojom albume,pozri to dokladnejsie a uvidis tam tie male cervene "stupliky" 😉

pospecka
8. jan 2010

yravas: já jsem v těhu taky furt špekulovala, že když si budu kupovat Primu, tak Playmoon nepotřebuju, však by se to tu někde v historii našlo, ale nakonec jsem koupila obě a teď nechápu jak jsem mohla původně chtít jen Primu. Když byl Z. malej, tak byl v Primě jak plivanec v moři, ale stejně jsem na procházky brala Playmoon,měl tam dost místa a hlavně byl na rovným. Mimčo by nemělo být dýl jak půl hodiny denně v křesílku a prima je v podstat takový křesílko, nejde ji dát uplně na rovno. Já osobně hlasuju pro obě a neměnila bych.
Pokud nechceš Playm.kvůli ceně, že je to ranec, tak vím o koníkovce co ji teď bude prodávat, tak klidně napiš IP a dám Ti na ni kontakt. Já si Playm.nechám ještě pro druhý, stejně tak Primu.

yravas
8. jan 2010

baby dík za rady 😉 sme sa rozhodli - kupujeme aj Playmoon aj Primu - podľa mňa je to najlepšie riešenie 😀

habibi78
8. jan 2010

yra, ja som tiez tak kupovala a vyuzila som obidve... len na prechadzky playmoon a do auta primu...

lafemme
9. jan 2010

Ahojte maminky 🙂

chtěla jsem se zaptat vás, které už máte kočárek nějakou dobu doma a požíváte, jestli jste s nim spokojené a jestli se u vám u něj neobjevily nějaké vady?

CP S4 byl asi 2 roky můj sen, o jiném kočíku jsem ani neuvažovala a te´d, když je to u mě aktuální, tak nám ho v obchodě prodavačka totálně rozmluvila. Prý je to nejhorší kočárek, jaký kdy prodávali, že tolik reklamací na žádný jiný neměli a že je pak problém, protže Casual pak nechce ty reklamačky vyřizovat atd. Dálepak nám ukazovala, kde všude nám to na konstrukci popraská už při prvních vyjíž´dkách...Prostě úplná kritika.

manžel už o něm nechce ani slyšet, ale slíbil, že se ještě zeptáme i v jiných obchodech, abychom neměli jen názor jedné prodavačky.

jinak kamarádka ho má a je zatím spokojená, akorát udělala chybu a objednala si ho přes net od nějaké olomoucké firmy, takže když ji ho poslali zjistila, že je na vajíčku nějaká menší vada, ale nestíhala už tam zajet a vyměnit...jinak si na kočárek nestěžuje.

lila794
9. jan 2010

My sme s kocarom spokojni a to MM je dost narocny 😉 akurat nam popraskali plaste na zadnych kolesach, ale to bola nasa vina, lebo muz s nim behal po kadejakom terene, takze to by sa stalo na ktorychkolvek nafukovacich kolesach. My sme este nnic nereklamovali a uz ho mame druhy rok. Pocula som vsak, ze reklamacie su v pohode, tak neviem, ci to bol len subjektivny ´pohlad predavacky 😒 A to s nim neazaobchadzame nejako opatrne - nikde nepopraskal ani nic pod.

Baby, chcem sa opytat, nepredavate niektora playmoon uni ciernej farby? Ja som vanicku hned predala, netusila som, ze tak skoro k nam pride bocian 😀 a chcem este C4 aj pre druhe 😉

ema.nz
9. jan 2010

lafamme:kocik je uplne super 😉 a pripadnu reklamaciu vybavis uplne v pohode...moja osobna skusenost behom tyzdna a to bolo leto cize dovolenky 🙂

lila794:ak mas kocik menej ako 2roky v pohode vybavis aj reklamaciu popraskanych plastov 😉 a skus to cim skor lebo jeden stoji nejakych 25€ 😝

holis84
9. jan 2010

lafamme: ja mam CP S4 a jsem taky moc spokojena, mimo jine ho mam z toho olomouckeho internetoveho obchodu, pan nam rekl ze firma casual play vymenuje tusim cely kocarek pokud neco praskne, docela nam ho vychvalil ackoli rekl ze on si pro svoje dite koupil Jane 😉 mam ho teda zatim 5 mesicu ale spokojena jsem moc 😉 jo a pan rikal ze na vsechny kocarky jsou reklamace ze neexistuje zadny dokonaly 😉

lucinenka001
9. jan 2010

Ahojte kočky. Píšem na stránku modrý koník prvýkrát, ale navštevujem ju už dosť dlho 🙂. Vemi sa mi takisto paci kocik Casuaplay a zvazujem jeho kupu. Chcem sa s Vami poradit maminy, ktore uz tento kocik mate ci sportova cast kocika sa da pretocit aj proti smeru jazdy, ze na drobca vidim, alebo len v smere. Vanicky ku kociku su 2 typy Playmoon a Mako ci este aj nejake ine prosim Vas? Pripadne viete odporucit nejaky internetovy obchod odkial ste si tento kocik zakupili a za dobru cenu ? ? ? 🙂
Velmi pekne vopred dakujem za kazdu odpoved 🙂.

csikike
9. jan 2010

lucienka, rucka nie je preklapatelna, takze dieta je iba v smere jazdy
a ak neches novy kocik, tak skus na mimibazar.sk

lucinenka001
9. jan 2010

csikike 🙂
ahoj mas kocik casuaplay S4 prosim Ta? Praveze ja chcem kupit novy 🙂

lucinenka001
9. jan 2010

Kočky citam ze uplne staci ak kupime Primu, ale ta sa neda predsa dat na rovno tak si myslim, ze predsa len treba aj vanicku Playmoon? V com ma prosim Vas vyhody Prima ? ? ? .

katy.m
10. jan 2010

Ahojte,
tak my pořídíme každopádně Playmoon,ptala jsem se na to mého známého pediatra a ten mi Primu rozmluvil,právě,že nejde dát do lehu a proto se miminku špatně vyvíjejí meziobratové ploténky.V autosedačce může být novorozenec jen nezbytně nutnou dobu při převozu autem a i tak se doporučuje dělat po nějaké době přestávky a malé "narovnat".

lafemme
10. jan 2010

Děkuji všem za názory 🙂

luci, já si myslím, že jakékoliv vajíčko není vhodné na to, aby v něm miminko bylo nějakou delší dobu. Opravdu to lékaři nedoporučují. Přeci jen, není rovné jako korbička. Takže na rychlý nákup super, ale na procházku bych volila určitě korbičku 😉

ewwe
10. jan 2010

my mame tiez playmon aj primu, neviem si predstavit ako by som vozila iba v prime, nemyslim teraz iba na chrbticu a tak, ale take 5 mesacne babo sa uz dviha, vrti sa, a prima nema bocne steny ja by som sa bala ze mi z toho mala vypadne, len to ze vsetko stoji kopec prachov

luca223
10. jan 2010

ahojte som rada ze som nasla tuto temu....
cakame nase prve mimi a strasne sa nam pacil tento koci´k aj kamoska ho ma a je spokojna a este dalsia vec cakame mimi koncom aprila a tak sme sa rozhodli ze kupime len vajicko prima easy ale na inej teme mi baby vycitaju ze krivit dieta neni dobre a tak ale viem mam doma to vajicko neni to take lamanie podla mna a ten jemny sklon pri tej polohe 3 jej nemoze az tak velmi prekazat a ved ju tam nebudem vozit od rana do vecera maximalne 2.3 hodky za den ...
co si o tom myslite vy co to mate doma??? bo ma asi trocha chyta panika po vycitacich odkazoch tycch bab

eimiky
10. jan 2010

Každopádne ak by som dieťa v prime dala do vyššej polohy tak by som dieťatko pripútala, takisto by mohlo vypadnúť aj z vaničky ak by sedelo.Okolo pol roka sa už deti do playmoon poväčšine nezmestia, takže v športovom ho tiež musíš pripútať,ten tiež nemá bočné steny.
Prima nie je klasické vajíčko, kde je bábätko v klbku.
luca223 ja som primu maximálne využila, malý v nej nebol pokrivený.Ak budeš mať letné bábo podľa mňa ti prima stačí.

luca223
10. jan 2010

dakujem preto sme si kupili prima easy koli tomu ze sme neceli kupovat zbytocne vanicku aj tak su dost drahe a co som to kupovala tak som sa pytala ci boli spokojne a tak a tiez ze maximalne...
a mala sa ma narodit koncom aprila tak si myslim ze nejake 2-3 mesiace to zvladneme a pojdeme do sportaku potom ...

ewwe
10. jan 2010

no ja len preto som pisala, ze mala bude mat 4 mesiace, a dviha nozicky, vrti sa, a tak neviem si predstavit ze by mi to robila v prime na prechadzke, mozno na letne dieta ok, ale na zimne prima nestaci a tie pasy tiez niesu 100% mala sa z nich vie uz vyvliect teraz (rucky)

ale je to kazdeho osobna vec, ved vanicka sa da dokupit

jakelina
10. jan 2010

Ahojky, nevíte někdo o servisu pro kočárky Casualplay někde na Severní Moravě??? Hledala jsem na internetu a nic nenašla, nejblíž až Zlín. Děkuji předem za odpověď. 🙂

pospecka
10. jan 2010

lafeme: mám S4. od srpna jezdíme takřka denně, poslední dva dny v Brně kalamita-Himaláje a kočárek drží. Řekla bych, že ta prodavačka byla nějaká jetá. Za nás CS S4 DOPORUČUJU. Je skvělej. Už se těším až se oteplí a nahodím sportáček.

pospecka
10. jan 2010

lucinenka: S4 nejde překlápět.
luca223: V žádným případě bych nepoužívala na procházky Primu. Playmoon se dá koupit z druhé ruky za dobrou cenu i v perfektním stavu a těch pár ušetřených kaček by mohlo prcka stát zdraví na celej život.
Holky neblázněte, ta Prima fakt není vhodná jako korba a dvou-tří měsíční dítě ve sportáku, je taky blbost. Náš malej má 5měsíců a do sport. je ještě malej. Já rodit na jaře, tak o tom, že bych si nepořizovala korbu vůbec nepřemýšlím. Bude tam mít pohodlíčko, pohodičku.

lucinenka001
10. jan 2010

Ahojte. Dakujem Vam za informacie k CS S4. Ako si to postupne citam vase nazory a rady, tak ja som skor varianta tá, ze kupime vanicku PLAYMOON a sportovy kocik. A PRIMU ani nebudeme kupovat asi. Ved PRIMA si vyuziva len ked sa ide k lekarovi, pripadne na nakup nie kočky ??? Tolko viem vyuzit stale aj vanicku? Ci sa mylim? Dakujem vopred za rady.

eimiky
10. jan 2010

lucinenka001 a ako autosedačku budeš využívať playmoon? alebo máš nejakú autosedačku, lebo playmoon sa dosť ťažko upevňuje v aute, takže asi budeš potrebovať aj nejaké vajíčko najlepšie kompatibilné s kočíkom 😉

pospecka
10. jan 2010

lucinenka: záleží, jestli jezdíte autem a jak často a kam bys s prckem autem jezdila. Pokud autem minimálně a když už tak na nákup, kde dáš vajíčko do kočárku nebo k mudr. kam kočár nepotřebuješ, tak bych koupila autosedačku klidně jinou. Pokud jezdíte autem často a tam kam jezdíte bude potřeba kočár, tak bych vzala jak píše eimiky kompatibilní, takže Primu nebo tu druhou casual. Ale pozor při koupi z druhé ruky do roku 2007 měly kočárky pro sedačky nutnost dodat adaptéry a s kočárkama od 2008 to nepasuje!!!!! Obojí musí být buď do 2007 nebo od 2008.

lila794
11. jan 2010

Ema, nam to tiez zreklamovali a dost rychlo, stalo sa nam to minulu zimu, takze teraz plaste drzia 😉

dobromila
11. jan 2010

ak by mal niekto zaujem o pouzitu samostatnu sportovu cast S4, tak napiste IP 😉

denduska
11. jan 2010

ahojte, tak ja sa pripajam k majitelkam S4...kupili sme ju uz pre nasu druhu bambulku, prva certica uz kocik nechce - ale dnes som ju prinutila, chcela som aspon sportak oskusat...a co mozem zhodnotit - pozitiva - uzasne lahucko sa s nim manevruje, este aj moj muz potvrdil (inak mi ofrflal zatial vsetky kociky co sme mali), v pohode aj jednou rukou, aj do zataciek, rucka sa da dat dost vysoko a ani nezakopaval vzadu donho, co sa mu stavalo pri ostatnych. Sedacia cast je dost siroka, co je fajn, a nezda sa mi zeby bol ten sportak prilis "otvoreny", viem ze sa niektore mamicky na to stazuju, ale mne sa nezdalo.

Negativa - pre nasu takmer 17 mesacnu dceru je uz takmer maly co sa tyka dlzky opierky chrbatika..uz jej o nejake centi trcala hlava, ked sedi, no ale ona je maly obor (manzel ma 2 metre, ja 1,75m) a tiez jej noziska trcali dost dole. Este by som prijala keby ta sedacka isla viac do sedu a nakupny kosik by mohol byt o nieco nizsie - nabuduce uz budem vediet ze najprv donho dam co chcem a az potom sklopim opierku 😅

Vajicko mame primu, to som samozrejme neskusala ale paci sa mi ze ta cast na nozicky je dlhsia nez pri ostatnych vajickach, co bol nas najvacsi problem (predtym sme mali Romer - inak bola porovnatelne tazka). Akurat uz vidim ze budem maturovat s tym upinanim v aute, ale snad sa naucim.

Ale celkovy dojem mam velmi dobry, mne sa ho podarilo kupit ojazdeny ale v super stave za vybornu cenu aj s kopou doplnkov, takze sa urcite nemam na co stazovat 🙂 Chyba mi uz len taska, ak mate niekto na predaj - najlepsie ciernu, sivu alebo oranzovu a co najvacsiu - dajte vediet 😉

csikike
11. jan 2010

ja mam S6, tiez som kupovala iba sportovu verziu, da sa dat uplne do lahu a ked dam malej fusak, tak ako keby som mala vanicku...