Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

holis84
3. mar 2010

aha vidis to jsem nevedela to jsem trubice 😀 ja umim jen anglicky tak proto 🙂

no hlavne ze jsme spokojeny

andrejkaa moc gratulujeme 😉

holky co rikate na neoriginalni podlozky do kocarku? me totiz obcas prijdou hezci nez ty originalni 😲

miavin
3. mar 2010

holis - no ja neviem, ešte som nevidela neoriginál, tak neviem porovnať 🙂

mimi21
3. mar 2010

ahojte baby
viete mi poradit ci autosedacka Prima easy uni system pasuje aj na adapterovu verziu kocika

dakujem za info...

habibi78
3. mar 2010

mimi, nie....

mimi21
4. mar 2010

habibi dakujem za info 😉

habibi78
4. mar 2010

nie je zac.... sestra mala adapterovu verziu, ja unisystem, nepasovali sme si.... 😀 😝

holis84
4. mar 2010

mivian: na mimibazaru prodavaji maminky ktere umeji usit podlozku do kocarku, nektere jsou opravdu moc pekne, hezci nez original, me teda origos prijdou trochu nudny krom agatha ruiz jenze ta nema letosni kolekci a tu lonskou ma skoro kazdej 😠

miavin
4. mar 2010

holis - pošli link ak máš, my máme len tyrkysovú - modrú a som spokojná, pekná je 🙂

siska_br
4. mar 2010

poprosim Vas maminky o radu - dnes v obchode cista laska...Casualplay Downtown ...mate ho niektora prosim??? neviete nahodou poradit, kde sa da zohnat za menej ako 300? neviem nic najst ani medzi jazdenymi ☹

bmmz
5. mar 2010

babenky ...pomozte... mam S4 kupovany v polsku praskol mi plast na zadnom kolese... chcem ho reklamovat ale momentalne tam nemame cestu chcem kupit plast v bicykloch ...poradite ktore ste to tak riesili ... aky to je priemer kolesa a ci to bezne maju....
ja viem ze maju nahradne diely na www.maderna.sk.... ale kedze sme este v zaruke ...kociar kupovany pred rokom ...pouzivany od juna ... tak chcem ho dat reklamovat ale zatial by som to poriesila tymi plastami z bicyklov

miavin
5. mar 2010

bmmz - ahoj, ty máš plastové kolieska????

bmmz
5. mar 2010

eee normalne nafukovacie... a potrebujem plast lebo praskol

ema.nz
5. mar 2010

siska_br:skus kuk tu http://www.bambini.sk/sk/product/89/casual-play...

bmmz:na plasti kolesa mas presny rozmer alebo chod s plastom do bicykliarstva,oni sa v tom vyznaju...len ten dezen no nic moc 😝 ale stoji okolo 4€ 😉

miavin:ona myslela plášť a nie plast 😉

siska_br
5. mar 2010

ema dakujem pekne...zatial najlacnejsi novy som ho nasla tu

http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=5302

na jazdene sa vobec neviem dostat, zeby sa ani nepredavali? 😕 😕 😕

kucierka24
5. mar 2010

Ahooojte, mam zaujem o kočik CP S4.. Lenže malý problém, som z Michaloviec a u nás ten kočík nemajú... Ale chodim do KE do školy, tak by som sa na neho išla pozrieť, len neviem kde ho majú...Neviete poradiť predajňu?? A ešte dotaz...potrebujem pre novorodeniatko vanicku, co keby bol len v tej športovej verzii...diiky za info

ema.nz
5. mar 2010

kucierka24:v KE skus predajnu http://babatkovo.eu/ a urcite potrebujes vanicku alebo aspon primu easy...v sportaku by som novorodena urcite nevozila 🤐

marfic
5. mar 2010

kucierka, aj v Maderne majú, skús ich stránku, lebo mali aj super akciu na CP, teraz som pozerala, športový 360eur a v babetkove 359eur, skoro rovnako, vanička 180eur
Maderna je aj v Optime, ale tam skoro nič nemajú, skôr v tej druhej predajni a Babetkovo je na hlavnej a aj oproti Hornbachu
vaničku ti treba určite...

ema.nz
5. mar 2010

kucierka alebo zbehni do polska 😉

miavin
5. mar 2010

bmmz - jáááj ja trubka čítala bez interpunkčných znamienok - plast, nie plášť.... neva 😀
kucierka - určite vaničku alebo prima easy, v športiaku novorodenca nie!!!!

kucierka24
5. mar 2010

aha..Ďakujem pekne za typy, určite pôjdem pozrieť:DD Mne sa to tiež zdalo blbé, to bez vaničky, ale kamoška
čo ma dve deti mi vravela, že mi stačí vajíčko, ale ja sa bojím, že to jeho chrbtička tažko vydržíííí..tak diky:D

janka313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miavin
6. mar 2010

kucierka - a aké vajíčko máš? lebo ak chceš s4 tak kúp prima easy - tá je aj ako hlboká vanička aj ako vajíčko...

pepies
6. mar 2010

ahojte babenky, keby ste mali zaujem, akurat predavam S4, kuknite moje inzeraty.

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

luciacc
6. mar 2010

Ahojte, chcem sa spýtať či nemáte niekto záujem o komplet trojkombináciu športová časť, vanička Playmoon, vajíčko Baby zero. Je to kolekcia 2009, kupovaný 02/2009, farba dangerine (oranžová). Ak by ste niekto mali záujem napíšte do IP. pošlem foto, na cene sa dohodneme.

beatrixe
6. mar 2010

Kočky, zhruba za 4 mesiace by som pre mimčo chcela kupit kočik Casualplay S6, komplet - ak budete nahodou predavat - ozvite sa.

rasto464
6. mar 2010

Ešte si to rozmysli. My máme S6 a hoci slúži dobre očakával by som viac. Najväčšia slabosť zadné kolieska – používame ho cca 11 mesiacov a vyzerajú ako by mali za sebou 100 000 km. Ale ak máš oň záujem tak za tie 4 mesiace sa ozvi, možno sa dohodneme. Chceli by sme niečo menšie čo by sa ľahšie narvalo do auta. S6 sa nám tam zmestí LTT.

habibi78
7. mar 2010

S6 ma plastove kolesa, preto sa rychlejsie zoderu, grgocu na ceste a preto sa aj S6 predava horsie ako S4, ktory ma nafukovacie kolesa.....

beatrixe
8. mar 2010

No ja neviem... kazdy vravi nieco ine. Kamoska ma S6 a velmi si ju chvali. Ja by som S4 aj brala, ale nemozem - kociar budem mozno sem-tam musiet tlacit po schodoch, ktore sice maju tie betonove pasy urcene pre kociky, ale s S4 by to bolo trapenie. Inak Rasto, my mame kufor na aute velky, s tym problem urcite nebude...vosiel nam do neho Peg Perego sportovy + Casualplay S4, takze to uz odskusane mam.

ema.nz
8. mar 2010

beatrixe:ja vzdy chodim tak,ze kocik hore po schodoch taham 😉 a je to v pohode....a myslim,ze aj s malou by som ho ani nevytlacila aj keby som chcela 😅

miavin
8. mar 2010

beatrixe - presne ako ema píše - aj ja kočiar ťahám - je to podľa mňa aj jednoduhšie, tvrdím to z vlastnej skúsenosti - mali sme v-max, ten som tlačila, ale viac krát radšej ťahala... 😀