Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

lucinenka001
17. feb 2010

Kočky Vy ste normalne maniacky na ten kocik 😉 . Klobuk dole, velmi Vam dakujem za vsetky rady aj tipy, ktore tu stale poradite kočkam, ktore maju bud nejaky problem, alebo ich nieco zaujima , alebo si nevedia dat s niecim radu 😉

lucinenka001
17. feb 2010

ema.nz ) krasne dakujem za info, hned som nakukla do albumu livia76 😉
nemyslela som si , ze sa tak rychlo dostanem k fotkam. vdaka 😉

lucinenka001
17. feb 2010

livia76) takisto dakujem za moznost pozriet si fotky v Tvojom albume aj s upresnenim info ktora farba je realna. Je super. Uz len nemysliet na to, ze budu lietat na tu farbu mušky a hajde konecne kupit kocik. Livia prosim Ta, Ty mas problem nejaky s muskami pri tej farbe Lima? Je to pravda? Lebo mne sa to akosi nepozdava. 😉

livia76
18. feb 2010

😉 lucinenka, ja som to pred pár dňami písala, že sme dávali na primu aj športiak v lete sieťku proti hmyzu keď sme chodili cez les,alebo do prírody,takže mi to bolo jedno, či nám sadli na kočiar 2, alebo 5 múch 😀 😀 nič extrémne som nikdy nezbadala 😵

lucinenka001
18. feb 2010

livia76) ups, tak prepac. dobre som si pametala, ze si to asi Ty pisala. Dakujem teda este raz velmi krasne 😉 . Kupujem aj ja limu 😉 a pripadne lesne musky budem odhaniat 😉 . Ale tiez si myslim, ze stado musiek to nebude. 😉

ema.nz
18. feb 2010

lucinenka:lima je naozaj nadherna farba 😵 tak hlavne uz nieco objednaj lebo drobca budes mat skor ako kocik 😀

lucinenka001
18. feb 2010

ema.nz) dobre si to vystihla, ze drobec bude skor ako kocik, ale to som cela ja koza nerozhodna 😀
objednavam aj vanicku aj primu a hotovo. Ved bude aj pre druhu ratolest 😉
Ja viem, ze som sa vela vypytovala a vela spekulovala, ale som Vam velmi vdacna za pomoc 😉

ema.nz
18. feb 2010

😉 hlavne nech si spokojna 🙂 ja som bola,len ta otocna sedacka mi tam chybala 😅 inak by to bol dokonaly kocik 😎

livia76
18. feb 2010

😉 lucinenka- dobrá voľba 😉 počkaj, keď ho budeš mať doma aj ty sa staneš na tom kočiariku závislááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucinenka001
18. feb 2010

ema.nz) verim, ze budem spokojna 😉 , hhhmmm ta otocna strana ano, mozno aj nam bude chybat, ale bude sa pozerat na krasu prirody a pekne male kočky v kociarikoch a hotovo. 😉, nemusi očumovať mamu 😀

lucinenka001
18. feb 2010

livia76) dakujem livi 😉 , dufam, ze ho budeme mat doma uz co najskor, aby som sa s nim stihla zoznamit , lebo naozaj skor skoncim v nemocnici ako bude doma 🙂

lucinenka001
18. feb 2010

kočky, ale predsa len este jedna vec . prepacte mi to. ale moja polovicka nema cas studovat tieto veci so mnou. Napadlo ma, je potrebne nejaky ISO FIX dokupit alebo nieco take na upevnenie vajicka do auta? Ci ked kupim PRIMU EASY to je ok, alebo potrebujem nejake nahradne diely dokupit, aby som si ju upevnila v aute? Alebo to jednoducho upevnim pasom je po probleme a nic nemusim dokupovat. A aj co sa tyka vanicky, tam takisto stacia pasy? Krasne dakujem.

eimiky
18. feb 2010

lucinenka buď kúpiš primu bez isofixu a pripevníš ju pásom, alebo si kúpiš primu aj s isofixom a primu budeš len naklikávať do tej základne čo bude namontovaná v aute 😉

eimiky
18. feb 2010

vanička len pásmi, tam isofix asi ani neexistuje, aspon myslím

livia76
18. feb 2010

pripevníš pasom, nič netreba

lucinenka001
18. feb 2010

eimiky ) dakujem krasne. 😉

lucinenka001
18. feb 2010

livia76) takisto dakujem, ste poklady naozaj. Verim, ze ma v najblizsej dobe 5minut uz nenapadne ziadna otazka.

domika9
20. feb 2010

ahojte aj ja som už majitelkou tohto užastneho kočiara a tak mam otazočku hned na začiatok 😀
ten popruh ktory je na konštrukcii služi na polohovanie športoveho kočiara? ak ano prevliekali ste ho cez tu športovu časť tam ako su vyšite take dierky ?

ema.nz
21. feb 2010

mozes ale nemusis 😉

domika9
21. feb 2010

ale ten popruh služi nato

ema.nz
21. feb 2010

ano ten popruh je na polohovanie 😉

miavin
22. feb 2010

domika - áno na to je ten popruh - my sme preťahovali popruh cez ten vyšší tunelík
ozaj baby - praskla niekomu pláštenka a to okienko hore? lebo nám áno ☹

ema.nz
22. feb 2010

miavin:mne nie...ale urcite to reklamuj!!!

katy1979
22. feb 2010

miavin reklamuj. vymenia ti to.

miavin
22. feb 2010

no veď pláštenku sme dali vyreklamovať, ale nemôžem teraz dať dole striešku aby som ju reklamovala - tam máme zatiaľ len takú bodku - to dám v lete reklamovať...ide ma poraziť, ja viem, že sa to stáva, ale už mám pocit, že čokoľvek si kúpime tak sa nám po...e!!!! kúpili sme ho kvôli tomu, lebo nam na v-maxe praskla konštrukcia...a hľa zas dačo prasklo - o chvíľu moje nervy 😀

miavin
22. feb 2010

ale ináč som hrozne spokojná s tým kočiarom - je úúúúžasný

domika9
22. feb 2010

miavin nemaj strach my sme boli v polsku po viac veci a ked sme prišli domov zistili sme že nam nedali nanožník tak som tam volala a pani bola síce ochotna ale nedalo sa jej vysvetliť že sme tam boli dnes (v ten den ked som volala) a furt si myslela že už davno kočiar používame a že teraz nam začal chybať nanožník ale potom sme sa nejako dohovorili že nech nam ho pošle poštou ale zabila taku vetu že nevie či s tym bude veduci suhlasiť lebo pre nich su to naklady - tak to že sme im tam nechali 850eur ich netrapilo ale že by mi poslali nanožník poštou to už sa im nepozdavalo že či si nemožeme poneho prísť osobne tak som jej to pekne zopakovala že ja nepojdem koli tomu do polska že oni na niečo zabudli a poslala som im udaje do emailu tak tiež čakam ako to poriešia 😅

domika9
22. feb 2010

inač miavin ked sme prišli domov a začali sme kočiar skladať tak nijako nam nepasovala ta športova časť tak hned ma napadlo že jak si s tym nedame rady že berem kočiar do kk 😀 😀 😀 ale nakoniec sme si poradili

miavin
22. feb 2010

domi - no ta vidíš - ste kupovali v maluszeku? či baby boo či ako sa to volá????
nám to zobrali bez akéhokoľvek kontaktu - že si máme zavolať, či to je....tak budem tento týždeň volať....v-max nám tiež zobrali, tak dojdu hádam oba naraz, aj keď tá pláštenka až tak nechýba....

domika9
22. feb 2010

hej v tom baby boo to sa predtým volal maluszek tem obchod
fakt som zvedava či nam to pošlu