Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

silviakrkoskova
14. máj 2014

@snepinka Ahoj ja som s nim bola aj korčuľovať a žiadny problém som nemala a ináč idem ho predať ak by si mala zaáujem. 🙂 kuk moj bazarik

silviakrkoskova
14. máj 2014

@denaha ahoj ja mam take vajicko na predaj v mojom bazariku kukni ak by si mala zaujem 🙂 to je najuzasnejsia autosedacka.

snepinka
14. máj 2014

@silviakrkoskova tiez ho predavam. Ako som spominala vyssie. Btw na korculovanie je super, to sme uz zistili. 🙂

itrizuli
27. máj 2014

Ak by mal niekto záujem, mám na predaj mega výbavu S4 - vanička, Prima easy aj s isofixom, originál pláštenky na vaničku aj autosedačku,športová verzia s nánožníkom, oranžová podložka, pláštenka a veľká príručná taška. Cena dohodou. IP

annajusko
5. jún 2014

Zdravím chcem sa spitat a dúfam ze poradíte, začali sme používať autosedacku S4 a nejak nam v aute nesedí ako by mala, v zadu niesu uchytí na pas tak ako sa to uchytuje. Aby to vajíčko bolo na pevno ??? Som trosku prekvapená z toho !!! Dakujem ta všetky radi ;)

kikuleenka
5. jún 2014

@annajusko uchyty na pas su tak hore pobokoch, treba pas do nich navliect (na 1 strane, podla toho, kde mate sedacku - pozri videjko tu:

https://www.youtube.com/watch?v=p8i4ShMapUg

(pozri od cca 2:30 min.))

annajusko
6. jún 2014

@kikuleenka dakujemmmm pekne ;)

helena1234
10. júl 2014

Dobrý den. Mám Casualplay s4 a popraskali mi disky na kočíku. Preto zhánam bud celé koleso, alebo len disk . Stačí mi aj jedno. Ponúknite.

denaha
26. júl 2014

ahoj neviete kde kupim plaste na zadne kolesa s4 ,nemusia byt original len aby sedeli

pente123
7. aug 2014

Ahojte! Potrebujem poradit. Ako sa da ( ci sa da vobec) vyprat/dat nejak dolu z vajícka striesku. ??? Dakujem.

milankovazuzana
31. aug 2014

Mamičky, sestra kúpila S4 reverse-používaný a chcem sa opýtať, či na športovú sedačku treba na nakliknutie redukcia? Ďakujem.

zlatiak
29. sep 2014

Ahojte, prosim Vas da sa na kocik S4 naklikavacia verzia dat aj ina autosedacka ako casualplay? Dakujem

lutsine
7. jan 2015

Mám na predaj vanicku Newmoon Casualplay 2014 so zarucnym listom,kupovana 04/2014

https://www.modrykonik.sk/market/kociky/hqsc/ne...

janulkalaura
14. feb 2015

@sssiska ahoj mozem sa opytat ako ste nakoniec tu rucku vymenili?stacilo len odsroubovat?dakujem...

janulkalaura
14. feb 2015

ahojte ak sa mozem opytat zmesti sa do vanicky aj 5 mesacne dieta s fusakom?a ako sa snim jazdi v zime v snehu...zvlada to predne koleso?

sssiska
15. feb 2015

@janulkalaura manzel to nakoniec spravil...povytiahol lanko z brzdy...tam ked sa to chyti do kliesti a otoci ide to von...ostatne je skladacka v kuse...

janulkalaura
15. feb 2015

@sssiska takze ste kupila novu rucku?a ste spokojna s tymto kocikom?

sssiska
15. feb 2015

@janulkalaura my sme dostali novu vramci zaruky...ale da sa kupit ako nahradny diel

ja som spokojna...my sme chceli kociar aj do terenu a na tury...kociar sa sklada lahko...ale je dost tazky aj autosedacka a aj vanicka...ale je stabilny...ak mate moznost vyskusajte si ho...zalezi na tom kde budete kociar pouzivat

martina0101
18. feb 2015

Ahoj mali by mať na stranke www.superprodukt.sk alebo im zavolaj ja mam kočik aj s taškou od nich 😉

cenculinka
20. mar 2015

Dievcata, pouzivali ste niektora aj bazu isofixovu na vajicko do auta? Chcela by som ju kupit, ake 120 € za nivu sa mi becgce dat 😉 nemate niekto ba predaj? Ako ste boli spokojné?

mirka197
5. máj 2015

Baby potrebujem poradiť chcem si kúpiť športový kočík a je to adapterova verzia kamoskabezadapterovuj verzie bude mi to sedieť ak použijem adaptery

silpin002
14. máj 2015

Ahojte, ak by mal niekto záujem o kočík, mám na predaj 3 kombináciu v dobrom stave.

silpin002
14. máj 2015

Petrolejová farba

mirka197
15. máj 2015

@silpin002 cenu

silpin002
15. máj 2015

Ja by som ho rada predala za cca 200€.

zebra41
21. máj 2015

Casualplay S4, krasna farba, nevyblednuty, len bezne opotrebovanie, postarane on pedantne. Po jednom dietati, ku kociku taska a original slnecnik. Samozrejme nanoznik na sportovu cast aj vanicku. Cena 200Eur

77moni77
7. júl 2015

@zebra41 mozes mi prosim podlat viac fotiek vanicky aj cely kocik z boku a v autosedacke je aj detska vlozka?

clauduska17
27. sep 2015

ahojte. poprosim vas o svoj nazor . mam vybrany kocik casual play s4 farba violet . viete mi povedat ci je ta farba vhodna aj pre chlapceka??? je fialova alebo viac do ruzova??? dakujem vaaam

77moni77
27. sep 2015

Je fialova a kludne aj pre chlapceka.. 😊