Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

ivulik2
8. máj 2009

nevie niekto kde zoženiem uchytku na flašu co sa napaja na kocik? videla som to u maxi cosi ale na casual nepasuje poradte :(

ewwe
12. máj 2009

ahoj baby tie co mate casual S4 mohli by ste mi prosim zmerat sirku zadnych kolies vratene kolies?? neviem ci sa s nim vojdem do vytahu diky

dufam ze viete co myslim, lebo sa neviem lepsie vyjadrit

eimiky
13. máj 2009

Ahoj ewwe,
ak som ťa pochopila tak je to 63 cm,je to vzdialenosť zadných kolies aj s kolesami.My máme tiež malý výťah a teda len tak tak sa tam napraceme, ale napraceme 😉

maartinkaa
13. máj 2009

ahojte dievcata, potrebujem od vas, ktore ste z blavy adresu obchodu kde predavaju casuplay kociky a to vsetky druhy diky 😉

ewwe
13. máj 2009

eimiky diky hej pochopila si ma myslela som sirku zadnej napravy, 😉

ema.nz
13. máj 2009

martinka:http://www.groupfashion.cz/show.php?key=casualplay 😉 a na tejto stranke je aj novinka pre dvojickyhttp://www.groupfashion.cz/news.php

maartinkaa
13. máj 2009

ema dakujem, velmi si mi pomohla 😉

yofresh
13. máj 2009

Ahojky holky 😵 Prosim o pomoc, kolik je presna vnitrni delka hluboke korby? Udaje na eshopech se hodne lisi - rozmezi od 70cm do 77cm (co jsem zatim nasla). Mimco se nam ma narodit v listopadu a rada bych s hlubokou korobu vydrzela do leta...Jiny kocar se mi tak nelibi jak casu 😵

ema.nz
13. máj 2009

yofresh:vnutorna dlzka je 76cm 😉 moja mala sa narodila v decembri a este sa tam v pohode vojde 🙂

yofresh
13. máj 2009

ema - diky moc za info 😉 . Rada bych s hlubokou korbou vydrzela co nejdyl - je uzasna 😉

podivejte co jsem ted nasla - kopii casu 😒 😠
http://www.detskybazarek.cz/index.php?inzerat=3...

yofresh
13. máj 2009

ema - a vnitrni sirka? (at to mam komplet 😉 )

ema.nz
13. máj 2009

vnutorna sirka je 30cm,meranie vsetko dolu pri poduske 😉 dufam,ze si ma pochopila 😵

ema.nz
13. máj 2009

a o kopii casu viem uz davno,ale pokial viem "skopirovali" len sportovu cast 😉

yofresh
13. máj 2009

ema - pochopila diky 😵 . Nemam rada kopie, bud original nebo neco jineho.... 😉

eimiky
13. máj 2009

yofresh
ja som tiež merala a mne to tak okolo tých 73 cm, ale centi hore dole, do tých 76cm rátaj ako ema.nz napísala určite viac nie a ešte fusak v zime no rátaj tak do pol roka vo vaničke, dlhšie, len ak by bolo bábo malinké
tak o tej kópii som ja nevedela 😕

ema.nz
13. máj 2009
eimiky
13. máj 2009

cha tak to je teda sranda a tam nefungujú nejaké ochranné práva ? však to ak cez kopírku prešlo

katy1979
13. máj 2009

ema taký som uz videla aj tu v BA pobehovat. hej existuje kopia. len preto ma zaujal lebo nebol cierny az potom som si vsimla detaily.

yofresh
13. máj 2009

ale original je original 😵 - uz jen kvuli "nahradnim dilum"..Pochybuji, ze soudruhove z Ciny nebo Polska mysleli na nahradni dily 😠 ...Ikdyz nazev "hermes" muze byt pro nekoho zavadejici...

eimiky - pocitam s tim, ze v lete (s pul rocnim mimisem) presedlam na sportak.

Holky kupovaly jste si i fusak do korbicky?? Ja bych to chtela resit kombinezou, zimni zavinovackou od Emitexu, plus popr. jeste dekou....

ema.nz
13. máj 2009

yofresh:ja som mala fusak aj vo vanicke a bolo to v pohode 😉 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... mam aj zavinovacku ale tu som pouzivala v prime a vo vanicke ked sa uz oteplilo 😵

eimiky
13. máj 2009

Ja som používala tiež fusak, ale možno bude stačiť zavinovačka.Neviem čo je praktickejšie.
Ja som tiež po pol roku presedlala do šporťáku 😉

minka21
13. máj 2009

baby neviete kde v polsku kupim S4???niekde v okoli Bielsko Biala,

denisab32
14. máj 2009

yofresh
...nerada by som ťa sklamala, ale aj "originál" je z Číny, možno len v ľavom "krídle" fabriky 😒
...ak je predajca seriózny, tak bude mať aj na tie "kópie" náhradné diely, ak nie, tak nebude mať ani na "originál"

ema.nz
14. máj 2009

minka:daj si tuto stranku http://casualplay.pl/ a potom distribucia a hladaj podla krajov 😉 je tam vela obchodov,zavolas a uvidis kde ho maju 🙂

yofresh
14. máj 2009

denisa - ja jsem tim spis myslela, ze kdyz nekdo udela kopii, tak nemysli na nahradni dily. Pokud si clovek koupi primo Casualplay - original na k nemu zaruceny servis atd. 😉....Jinak muj manza dela v ryze ceske firme, ktera nektery svuj sortiment take dovazi z Ciny 😉

minka21
14. máj 2009

ema dakujeeeeem!!!!!!!! 😵

aloki
14. máj 2009

Holky tak k tomu Hermesu, dělal se pouze jako sportovní kočárek a byla to polská napodobenina Casualplay, proto už se neprodává, myslím cca 2 roky, museli je stahnout z prodeje pro plagiátorství. Jinak Casualplay S4 je také můj favorit 😉

karin.
14. máj 2009

Ahojte baby,
prosím vás nepredáva niektorá z vás športovú verziu kočíka Casualplay S6? Alebo neviete o niekom, kto by ho chcel predať, prípadne poradiť predajňu kde sú teraz výrazné zľavy? Vaničku Playmoon mi podaruje kamarátka, lebo jej dcérka už používa športovú verziu, tak som myslela, že by som si kúpila športovú verziu a autosedačku.
Veľmi moc ďakujem za info.

eimiky
14. máj 2009

Karin pozri stranu dozadu tam pisali baby ,že predávajú...

karin.
15. máj 2009

čítala som, že andrealv predáva S4 ale ja by som radšej uvítala S6... ale aj tak ďakujem za odpoveď 😉