Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

majina
30. jan 2010

emi... díky 🙂

camppyla
30. jan 2010

ahojte kocky

chcem sa spytat, mate niektora z vas julove babo a vlastnite casualplay S4? ako ste to riesili v zime? dala sa este vyuzit vanicka? alebo uz ste na zimu isli do sportoveho?

cakame babo zaciatkom jula a neviem si to dost dobre predstavit ci sa este a do kedy vlastne zmesti do vanicky.

dakujem velmi pekne za odpoved 🙂

minka21
31. jan 2010

ahojky,mate niekto kolekciu bobby pin? mne sa moc paci bordo,neviete kde ju maju?alebo asi mi ostava ju len cez net objednat,

minka21
31. jan 2010

baby potrebujem ten isofix ci ako to tam v aute upevnim??len pasom?nie je too malo?

eimiky
1. feb 2010

nepotrebuješ ho, je to len na tebe, či si ho dáš či nie, nie je to nevyhnutné, ale bude sa ti ľahšie upevňovať vajíčko ale ja som ho nepotrebovala

bmmz
1. feb 2010

camppyla.... no mame junoveho velkaca a na vianoce sme boli uz v sportovom...
kamoska ma juloveho a bola do novembra len v prime a potom sli do sportoveho... vobec to nevadi da sa polohovat do lezma sportiak

minka21
1. feb 2010

eimiky tak to si upevnovala len pasmi sak?

a kebyze ho mam tak to tam len nakliknem na ten isofix a este plus pasy?ci ako? a ked budem chodit zakazdym inym autom tak ten isofix sa da lahko prehodit z jedneho auta do druheho?

eimiky
1. feb 2010

minka ano ja som to len pásmi upevnila
http://www.detskezbozi.com/inshop/pictures/stor...
isofix je pripevnený k autu nejak napevno, ja presne neviem, ale viem,že sa tam prima len tak naklikne pásmi sa asi nepripúta, ale asi by bolo komplikované prehadzovať aj isofix do iného auta

katy1979
1. feb 2010

camppyla tak ako uz baby pisali. my sme julovy a vo vanicke sme boli do novembra. presne do ukonceneho 4.mesiaca. potom v sportaku. fusak, nanoznik a spokojne dieta ktore malo konecne miesto aj na rucicky. vobec sa netreba bat ze je zima.

demic
3. feb 2010

Ahojte ja mam tiez casual s4 A SOM MOOOC SPOKOJNAA,JE KRASNY ,JE SUPER NEMAM SLOV NAN...MAM HO ODLOZENY AJ PRE DRUHE DIETA
a KEBY SOM HO NEMALA KUPILA,KUPILA BY SOM SI HO ZNOVA URCITE
jA SOM HO KUPOVALA ESTE KONCOM 2007 A STAL ASI 17000ALE NELUTUJEM......

zomata
3. feb 2010

predavam S6 keby bol zaujem, vsetko v super stave
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

seb
3. feb 2010

ahoj všem, taky se mi moooc líbí tento kočárek, akorát mám strach z toho co píše yravas, že ta ručně se jakoby vrklá nahoru dolů, to přední kolečko taky tak hrká , a ta korbička tam taky není úplně napevno, nevadí vám to ??????????????????? třeba x-lander za poloviční cenu má tohle všechno napevno, nic se tam neklepe, tak pořád nevím, jestli dát přednost kvalitě nebo designu 😒

yravas
4. feb 2010

seb - tá rúčka sa len minimálne hýbe, to ani nevadí ... ale tá vanička ma trošku prekvapila - no na Jané sa tiež hýbe a dosť 😒

lucinenka001
4. feb 2010

Kočky ahojte, cakame v aprili babetko no hned 1.aprila 🙂, a este ma napadla jedna vcera vec, tak sa len chcem opytat ci je pre drobca potrebne zakupit aj fusak ci v jarnom obdobi sa tiez pouzivaju fusaky pre babetka. Mozno pre Vas smiesna otazka, len ma to tak vcera napadlo. A kočky, odporucujete kupit casual? Lebo som tu davnejsie citala prispevky, ze EMITEX nepasuje, ze je potrebne kupit CASUAL.
Dakujem za vsetky rady 🙂
Peknyy dnikkk 🙂

eimiky
4. feb 2010

yravas a zaistila si ju aj tým pásom čo sa šporťák polohuje?Ono sa to minimálne hýbe aj tak, ale aspon skús tým pásom ak si to už nezaistila.

ema.nz
4. feb 2010

baby ta vanicka sa ma hybat!je to akoby dalsie odpruzenie 😉

niga
4. feb 2010

Ahojte, prosim mozete mi poradit aky je rozdiel medzi Prima a Baby Zero - nie su obe sedacky do auta? Dakujem Vam za radu.

eimiky
4. feb 2010

niga baby zero je klasické vajíčko a prima je polohovateľné vajíčko ale môže sa využiť aj ako vanička pre dieťa a aj ako lehátko na doma.

yravas
4. feb 2010

eimiky - zaistili sme 😉

seb
4. feb 2010

yravas: a hýbe se to i po tom zajištění ?
holky, prosím vás jaká je stabilita S4, když najíždíte a sjíždíte z obrubníku a ve sněhu , jak se s ním jezdí ?

seb
4. feb 2010

jo a ještě jeden dotaz, kolik měří uvnitř korbička ? já někde četla 70 cm, ale to mi připadá fakt málo, tak nevím, jestli to nebyl rozměr tý autosedačky 😕

yravas
4. feb 2010

seb - vanička sa hýbe, ale keď tam bude bábo, tak to bude ok si myslím - veď kopec maminiek má tento kočík a chvália si ho 😉

zajtra ti zmeriam 😉 ale ako ja tak aj ty budeme mať jarné-letné bábo, takže do 5 mesiaca sa v pohode povozí vo vaničke ... ja som mala aj prvého syna od pol roka v športovom - a v športovom v casuali sa tiež pekne vyspinká 😀

matita
4. feb 2010

ahojte, trochu rozmyslam ako sa chodi s trojkolkou po strmych schodoch, ktore maju taky ten dvojpruhovy zjazd pre kociky. mate take napr. pri vchodoch do niektorych starsich budov. v takychto pripadoch bude lepsia asi 4 kolka, ze?

dejna3
5. feb 2010

matita, chodí sa úplne v pohode.. ideš len na tých zadných 2 koliečkach a predné 2-koleso držíš v lufte.. nie je to vôbec namáhavé ani náročné 😉

eimiky
5. feb 2010

dejna3 ja som chodila takisto, nebol to nejaký veľký problém

matita
5. feb 2010

tak dakujem za skusenost 🙂 ja len ze byvame dost v kopci a mam tu taketo schody do podchodu a je ich dost vela, ale zrejme sa da 🙂

livia76
5. feb 2010

😉 po schodoch sa mne osobne lepšie ťahal- ako tlačil každému to asi vyhovuje inak-samozrejme predné koleso vo vzduchu 😵 😵 Naša Lesinka má cez 3 roky a stále kočiar používame 😀 😀 😀 ja naň nedám dopustiť

ema.nz
6. feb 2010

baby ak by ste niektora mali zaujem zostala mi 1,5mesiaca pouzivana taska Maxibag cierna...info cez IP 😉

matita
6. feb 2010

a este jedna otazocka (neviem, ci to tu uz niekde bolo rozoberane): nevadilo vam pri novorodencoch, ze sa kocikom neda dieta hojdat? co som pozerala, tak S4 je pekne odpruzena na nerovnosti terenu, ale hojdanie v hlbokom kociku mozne nebude....

ema.nz
6. feb 2010

matita:rukov vanicku pekne hupes 😉 a malej to uplne stacilo 😵