Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

lucy_m
12. júl 2012

ahojte, stalo sa niekomu, že zlomil brzdu na rukoväti? mne sa to pred nedávnom stalo pri rozkladaní kočíka. zaprela sa mi o brzdu strieška a brzda mi rupla... Viete mi poradiť, kde by som zohnala náhradný diel? 😒

bubka22
16. júl 2012

Ahojte. Mam doma S4 - sportovy kocik . Teraz cakame prirastok a premyslam, ze by som dokupila vanicku a vajicko - no pozeram , ze niekde pisu v inzeratoch naklikavanie, bezadapterepov a.... Mozte mi niekto vysvetlit? Su 2 typy ? a ak ano , ako zistit, aky mam, co mi treba ? Sportak som kupila v obchode na jar r. 2010. Dakujem

lucy_m
17. júl 2012

@bubka22 ahoj, no su dva typy - tie novsie su s Unisystemom - co je bezadapterovy typ, ten sa len naklikava. Taku vanicku mam aj ja v predaji - mozes pozriet do bazaru u mna. Ked by si mala zaujem mam doma aj vajicko a uz ho dlho nevyuzijem - mohla by sme sa dohodnut na predaji aj toho vajicka. Ale ak mas starsi typ - adapterovy, kde ked ides nieco pripevnit musis mat na to specialne adaptery - tak ta moja vanicka by ti tam nepasovala. 😒 Vanicka potom nema na bokoch adapter - ktory mozes vidiet na fotkach u mna v bazare... Neviem ci som pomohla. Skus popozerat na nete obrazky ... 🙂

maminka3
17. júl 2012

ahojte.my mame casualplay vintage. je uzasny.skusala som osobne v predajni S4, ale ja si myslim, ze je strasne tazky. vintage je lahsi ovela aj ovladatelnejsi. je to unisystem. my sme ziadnu vanicku nekupovali lebo je to zbytocne, sme si kupili autosedacku casualplay prima easy.a ta je uzasna v tom, ze sluzi aj ako vanicka.upozornujem, ze zavisi kedy sa vam babatko narodi.my mame jarne, takze jar a leto v pohode v lezacej polohe v autosedacke. kedze je polohovatelna. uplne do lahu. tak nemame starost s vanickou. no od cca 7 mesiacov v kociku ako vintage...v sportiaku. super je tam nanoznik a pohodlie a dost miesta pre babatko aj v zime. nemenila by som za iny typ. som maximalne spokojna, mame ho uz 1 rok a ziadna vada.

bubka22
17. júl 2012

@lucy_velmi pekne dakujem, idem sa tomu este povenovat ... no na sportaku by som mala mat nieco asi na nakliknutie , ze?

bubka22
17. júl 2012

@lucy_m a dakujem aj za ponuku, ak vyriesim typ kocika ... a sme este v zaciatku, tak neviem ani pohlavie ... Ale velmi pekne dakujem

lucy_m
17. júl 2012

@bubka22 skor si myslim, ze sa to dodava s prislusenstvom... ale staci sa opytat v obchode. Na sportaku mam len zarazky na nakliknutie, ja mam verziu z roku 2011. Nie je zac. Ja som kupovala kocik v neutralnej cervenej farbe - hodi sa pre dievca aj chlapca.

bubka22
17. júl 2012

@lucy_m myslim, ze mam tie "zarazky" ... a myslela som, ze je vanicka ruzova, ze je cervena az po precitani textu. Dakujem velm pekne za info. Zatial vsetko len obzeram, a premyslam, ci dokupim prislusenstvo, ci novy kocik ... kupovat este zatial nechchem /povery/ ... pockam este. Pekny den

andrissek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucy_m
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
manittu
24. júl 2012

ahojte ma niekto skusenosti z vanickou mako?

monikaaaaa
24. júl 2012

Zdravím, chcem si kúpiť športák casualplay s4, viete mi poradiť kde zoženiem najlacnejší? vdaka

lucy_m
25. júl 2012

@monikaaaaa co tak pouzity z bazaru... to je asi najlepsia volba.

dendy1
25. júl 2012

ja možno pridam trochu od veci, ale tiež som chcela tento kočík, potom sme kúpili iný, ale raz som tento kočík - konštrukciu išla naložiť do môjho auta ( Seat toledo - ako octavia) a neprešla mi cez otvor do kufra ! Kamošku som k nám viezla, malú mala v tej vajíčko-vaničke a podvozok sme nemohli naložiť. To by ma nebolo ani vo sne napadlo, že sa mi tam neprepchá cez ten otvor. Dnu je miesta v pohode, ale nevliezol tam a to ešte nebola na ňom tá športová nadstavba. Tak skúste vyskúšať do vašeho auta, aby ste neboli zaskočene ako ja. Neviem, čo by som robila, ak by som ho kúpila - asi kúpiť aj nové auto 😀

kanhwa
26. júl 2012

@dendy1 no tak do octavky urcite ano bez problemov, lebo ta ma piate dvere, ale toledo ich myslim nema.
a fakt ze konstrukcie je dost objemna a tazka, ja som si kvoli tomu musela kupit este druhy kocik a tymto som vobec autom nejazdila ☹

pedrita
29. júl 2012

Mate niekto uz novu kolekciu Casualplay 2012?

manittu
31. júl 2012

ahojte baby, chceme kupit tento kocik casualplay s 4, babo sa nam narodi v oktobri, ake mate skusenosti zo snehom? Byvame v meste, takze chodniky su zvycajne odhrnute, no stalo sa uz ze snezilo neustale a sneh bol dost vysoky, kedze je to trojka, a este ake mate skusenosti z vanickou mako? ktora je vacsia? diky za vsetky rady a odovede...

zuzananinka
31. júl 2012

@manittu my máme novembrovča a teda casualplay zvladol aj sneh - mala som trojkolku s nafukovacími kolesami a bola som spokojna
--- aj ked som potrebovala pár jázd aby som si nam zvykla

zuzananinka
31. júl 2012

@dendy1 sranda lebo my sme ho napratali do vw polo

manittu
31. júl 2012

@zuzananinka preco zvykla? je velky alebo tazky?Ja som ho este ani neskusala lebo do teraz sme chceli stokke, no koli vanicke na zimu sme sa prenho nerozhodli a tento sa nam zapacil...Nemala si defekt, problemy s kolesami... ? Isiel lahko?

zuzananinka
31. júl 2012

@manittu lebo som nebola zvyknutá na jedno koleso vpredu-- mne tazký nebol a vanička mi vyhovovala uplne, na prekvapenie som s nim presla skoro vsade na prekvapenie preto lebo sa mi zdal dosť velký ale to bolo iba zdanie - - - osobne som si vyberala kočik s nafukovacími kolesami pretože pri dcere som mala steggi a teda presla som vsade --- kamosky mali dosť problem prejst cez sneh a teda to bola moja priorita č.1 - - - ja som ho mala po kamarátke od dcerky používali cca 1a pol roka a ja som používala cca 8mesiacov takže som menila plášte a teraz som si vsimla, že je defekt ale dá sa kupiť duša cez internet takže v tom nevidim problem

fabienamata
31. júl 2012

sportova verzia mi vobec nevyhovovala,sedenie pre dieta bolo dost plytke, nesedelo sa v nom "tak hlbsie",okrem toho som sa ledva zmestila do elektricky,v aute zabral vela miesta, vymenila som ho po 3 mesiacoch za total praktickeho Casual.Downtowna.

turistka
31. júl 2012

@manittu problem s kolesami jednoznacny, defekty, roztrhnute plaste po 6 mesiacoch, original drahy, kolesa nam zacali hadzat 8 tento kocik by som uz v zivote nekupila......

jakelina
31. júl 2012

Já mám tento kočár od narození malého a spokojenost. Ani jedna závada a to má Eliášek už skoro dva a půl roku. Jezdila jsem s ním všude, lesem, sněhem a nikdy nic. Nemám teda nafukovací kola.

manittu
1. aug 2012

a este sa chcem opýtat, fusak mozem dat hociaky do hlbokej casti? Lebo su fusaky casuaplay, ci mi bude pasovat aj inej znacky, nemam este konkretnu...

zuzananinka
1. aug 2012

@manittu ja som mala casualplay fusak a bol perfektný - tenký a pritom teplý - velká spokojnost z mojej strany

monikaaaaa
1. aug 2012

kúpila som športák casualplay s4, prišli mi pochopitelne v rozloženom stave a tu nastava moj problem...sice som kocik ako tak dala dokopy ale vobec netusim ci som dobre popreplietala tie pasy vzadu na opierke chrbta, bo ide mi sice polohovat do lahu ale na sedenie to ide len do takeho mozno 50-60stupnoveho uhla...ta opierka chrbta sa neda dat poriadne do sediacej polohy? alebo som to len ja zle poupevnovala...ahhh .-(((

mariannkkaa
1. aug 2012

@monikaaaaa my mame Casualplay S4 a da sa dat do sedu. nie 90 stupnov, ale asi 85, takze asi si predsalen spravila niekde chybu 😉

monikaaaaa
1. aug 2012

@mariannkkaa a nemohla by si mi prosim odfotit zo zadu opierku ako to vyzera,,ja uz naozaj neviem ako to mam dat dokopy, nechce mi to na sedenie drzat... ☹

manittu
2. aug 2012

a ma niektora na predaj alebo neviete kde zohnat mako vanicku len v ciernej farbe? ak by mala niektora, napíste do spravy...