Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

jakelina
9. okt 2010

@petronelas nestraš, já počítám s tím, že ho budem mít i příští zimu. 😉

liinda
10. okt 2010

ahojte maminy 🙂 ja rozmyslam nas s4 ale moj maly ma 18mesiacov.zmesti sa tam v pohode aj s fusakom?neviete mi prosim poradit?dakujem

mandreaa
10. okt 2010

Ahojte,

mam kocik Casualplay S4 verziu 2008, a v tom case som na vanicku potrebovala zvlast adapter. Ten som medzicasom predala, a teraz by som na ten isty kocik chcela kupit novu vanicku. Pozerala som na internete, ze uz su nove vanicky s adaptermi. Neviete mi nahodou niektora poradit, ci sa tato nova vanicka da pripojit aj na ten moj kocik? Dakujem 🙂

katy1979
11. okt 2010

@mandreaa nie neda musis kupit len adapterovu verziu

mandreaa
11. okt 2010

katy: dakujem pekne za odpoved, uz som to medzicasom zistila aj ja 😉

hana33
11. okt 2010

Dievcata, ja sa chcem spytat o fusaku...
Je potrebny pre rocne dieta do sportaku? Nestacila by len hruba deka a nanoznik, ved aj tak ho budem obliekat do tepleho overalu a spavat mi tam uz nebude... Mam totiz fusak krasne teply, ale nie je original do CP a nema otvory na pasy...
Preto riesim dilemu, ci kupit novy fusak alebo staci len tak balit, ako som pisala...

katy1979
11. okt 2010

hana no neviem ja som skor za fusak. predsa ak sedis v zime a nehybes sa tak to lezie pod kozu. a nemozes do toho fusaku urobit tie otvory na pasy? nie je to nic komplikovane, staci vyrezat a zaendlovat dokola.

hana33
11. okt 2010

@katy1979 nie je to moj fusak, ale pozicany 😖
tak by sa to asi tazko vysvetlovalo 😅
aky si mala fusak ty? original alebo iny?

katy1979
11. okt 2010

jaj tak to nie.
ja som mala emitex a teraz mam lodger. ako osobne by som to neriskovala bez fusaku. pri nulovych teplotach to asi nestaci.

tercie
11. okt 2010

Ahojky, taky jsem koupila do CP fusak od emitexu, prckovi je půl roku a do playmoon korby se mi za chvíli nevejde, tak aby mu bylo hezky teplo 🙂 Bez fusaku bych to asi neriskla, mám deku v korbě a kryt kočárku a občas mám už teď obavu jestli to není málo, natož až začne mrznout. Takže já jsem taky pro fusak.

hana33
12. okt 2010

tiez premyslam o emitexe, lodger sa mi zda dost drahy a pripada mi to, ako 2 deky dokopy... tak dakujem za rady...
no a etse jedna otazka, ked uz je ten fusak na sportaku, davate na to este nanoznik, ci ten tam uz nepasuje?

dadous
12. okt 2010

holky a ty fusaky od emitexu pasujou do sportaku? myslím kvuli pasum?

hana33
12. okt 2010

@dadous sak toto je to, co aj mna zaujima, ze ci pasuju aj take univerzalne...

dadous
12. okt 2010

@hana33 no ja mam jeden slabší na ted a tam ty díry jsou uplně mimo 😅

hana33
12. okt 2010

toho sa bojim aj ja, preto sa pytam mamiciek, ci je nejaky univerzalny, ktory pasuje prave do CP... Emitex?
Kaiser? Kaarsgaren? ci nejaky iny?
teraz pouzivam len deku a nanoznik a v teplejsom obleceni to zatial staci, lebo aj tak rad chodi, tak vyliezame von 😝

tercie
12. okt 2010

Tak nánožník jsem ještě nezkoušela,a na tom emitex fusaku jsou dvě úrovně nastavení popruhů, jsou tam připravený obšitý otvory, který se teda musí prostřihnout, podle toho jak potřebujete. Já sporťák ještě neměla sestavenej,tak vlastně nevím, jak to bude pasovat...doufám, že jo 😀

katy1979
13. okt 2010

emitex aj ostatne sedia na CP ale po pravde baby odkedy sme mali emitex v sportaku tak bez nanozniku sa na to pozerat nedalo. bol velmi dlhý.

dadous
13. okt 2010

@katy1979 a myslíš že i tento fusak by seděl do S4? http://aukro.cz/item1260977990_skvely_fusak_zn_...

katy1979
13. okt 2010

@dadous pripomina mi eisbarchen a ten sedi. takisto aj kaiser. podla mna sedia vsetky, len emitex je strasne dlhy a smykal sa. tie otvory sedia.

dadous
13. okt 2010

@katy1979 dík 😵

milin
14. okt 2010

Ahojky
když mám čas tak si Vás tu čtu.
Mám S6 a dala jsem tu na většinu a koupila jsi emitex fusak. Ale jak psala Katy1979 tak když tam nemám nánožník tak to vypadá šíleně.Ale zase je dobrej že neprofoukne a dá se tam dát dítě i s botkama.
Líbí se mi i ten lodger,ale je sice dražší,ale zase mi přijde že to musí profouknout a dítě tam nemá tolik prostoru a taky tam prcka nedám s botičkama. Pač by se to zašpinilo a vyzouvat dítě se mmi tedy nechce.

Přemýšlím co bude lepší protože u nás jsou zimy tuhý a je tu vetší zima než třeba ve městě. Co myslíte. Mám v tom zmatek.Pač mám pocit že v lodgeru bude tepleji a emitex je zase vyšší a dá se tam celý dítko zababůlat a nemusím ho vyzouvat. Co myslíte vy?

lamarika
14. okt 2010

@milin a tobě už v 8 měsících sama chodí? Mně teda syn v 8 měsících s oporou chodil, ale moc toho venku nenaběhal. Proto bych z vlastní zkušenosti radši volila teplejší fusak s tím, že když ji budeš chtít někde na chvilku "vypustit", tak ji ty botičky nazuješ. Ono stejně jesli ti bude lozit ve sněhu, tak bys jí ty botky sundala nejspíš do jakéhokoli fusaku, protože pokud bys ji tam dala s botkama od sněhu, tak by to měla vevnitř akorát mokrý 😉

milin
14. okt 2010

Samo že ještě nechodí. Sice už stojí,ale do Vánoc bude určitě chodit.A taky si nechci fusak koupit na jednu sezonu.V únoru budeme mít rok takže bych chtěla i na další zimu aby mi ten fusak tam zůstal.Tak proto.
A myslela jsem si že do toho emitexového fusaku se zouvat nemusí když je vespod omyvatelná část.

lamarika
14. okt 2010

@milin za rok budeš mít shruba stejně starou dceru jako mám teď já syna a s největší pravděpodobností toho moc v kočárku už nenajezdí. . . Radši vyber fusak, který ti bude vyhovovat teď na 100% a pokud byste jezdili v kočárku hodně i příští rok, tak se přizpůsobíš 😉

milin
14. okt 2010

to je sice pravda,ale když dítě sedí v kočárku tak je vše rychlejší. 🙂 Nu uvidíme ještě o tom večer pokecám z přítelem,ale on už bude asi proti když už mám doma emitex.

hana33
14. okt 2010

@katy1979 no pacia sami eischbaren, aj kaiser, tak sa nakoniec asi necham prehovorit na jeden z nich...
mas ich odskusane alebo aspom o nich vies, ze su dobre?

petronelas
18. okt 2010

Ahoj holky!
Já ještě fusak nedávám,ale brzo začnu.

Jinak jsem se chtěla zeptat jestli nebude mít někdo zájem o autosedačku prima easy černou unisystem s nápisem extrem kolekce 2009 po našem Adámkovi.... za 3500,-kč
o bližší informace nebo o foto prosím pište do IP 😉

lucinenka001
18. okt 2010

Kočky ahoj,

nemate niektora foto prosim Vas v albume ako spravne upevnit nanoznik aj fusak casualplay na sportovy kocik?
Ja som sa s tym nejak potrapila, ale zda sa mi, ze ten fusak nejak leti dole, ze by to malo lepsie drzat aj ten nanoznik sa mi stale odlepuje, ze kde sa to ma spravne prilepit.
A fusak ma nejake lepiaky po bokoch ani neviem kam by sa to mali prilepit no hroza 😠
Krasne dakujem
Lucia

petronelas
19. okt 2010

@lucinenka001 já to nevím,mně to taky zajímá.
Nánožník vím,ale foto nemám.Já mám nas bokucvoky na které to nacvaknu a pak ty suché zipy na boku omotám kolem konstrukce a zalepím.
Ten suchý zip dole podstrčíš pod kola přední a taky zalepíš.Chápeš? neumím to moc vysvětlovat..

petronelas
19. okt 2010

no a já bych se chtěla zepta,když dáváte fusak tak tu barevnou vložku ve sportáku dáváte pryč,nebo to tam taky necháte?