Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

marcelecka
1. júl 2010

Ahojte,aj ja mám CP S6 a som s ním maximálne spokojná 🙂No potrebovala by som vymeniť kolesá a nejak sa mi nedarí zistiť kde by sa dali kúpiť /teda ak sa vôbec dajú/ ☹Neviete mi prosím niekto poradiť?

marcelecka
2. júl 2010

Ďakujem,pozrela som,no aj keď sú v akcii,cena je 😕 Kočík som kupovala používaný a stál menej ako tie kolesá dokopy... 🙂 takže idem zháňať ďalej 😉

domika9
3. júl 2010

ahojte nemate niektora tento fusak ? ako ste s nim apokojne ?

http://www.baby-kocarky.cz/detail.php?zbozi=173...

andzi
5. júl 2010

Ahojte, mala by som záujem o kombinovaný kočík Casualplay S4 reverse 2010 + vanička Playmoon + autosedačka Baby Zero. Zaujímali by ma vaše referencie, ako ste s kočíkom spokojné a kde sa dá najvýhodnejšie kúpiť. Zatiaľ mi najvýhodnejšie vychádza Poľsko.

lucinenka001
5. júl 2010

Ahojte kočky. Chcem sa takisto poradit prosim Vas ohladne fusakov ako pise dominika9. Aky je rozdiel medzi fusakmi
http://www.maderna.sk/katalog/product/3041/ tymito. Preco su okruhle aj tvar obdlznik? Obdlznik su rok 2010. Daju sa tie fusaky prisposobit velkosti dietatka. od kedy je vlastne dobre prosim Vas zacat pouzivat sportak? Dakujem 😉

ewwe
5. júl 2010

@domika9
@lucinenka001 ja mam ten obdlznikovy fusak, ale este nepouzity, lebo som ho kupila az teraz nedavno, tak budeme ho mat az na zimu do sportaka, rozdiely niesu ziadne, iba v tvare, a ten ovalny lepsie sedi vo vanicke, obdlznikovy tvar bol skor, potom bol oval a teraz sa vyrobcovia zasa vratili k obdlznikom
do sportaka sa moze ist cca okolo 6 mesiacov, podla toho ci ti dieta samo sedi, ci sa zmesti do vanicky a ak sa zmesti tak ci je v nej spokojne, my sme isli do sportaka zaciatkom 7 mes. mala uz chcela pozerat von, vo vanicke sa uz nudila
@andzi ja som objednavala kocik z polskeho netu z dina, krasna cena ma vysla 😉

domika9
5. júl 2010

@andzi ja som kupila kočiar v polskom Targu v obchode baby boo a vyšiel nas na 600eur som s nim spokojna až na taku drobnosť že kočiar za take prachy by mal mať automaticky sieťku proti hmyzu a plaštenku do dažda aj na hlboku časť nielen na šporťak ja som si dokupovala univezalne ale to nieje vada kočiara len moj postreh

@ewwe dakujem a určite si skušala ako ti mala do neho vojde ma tam ešte dosť miesta ked ma 9 mesiacov?

ewwe
5. júl 2010

@domika9 no ja som plastenku na korbu tiez kupovala univerzal, ale nikdy som ju nepouzila, lebo neprsalo a ked snezilo tak som nedavala
nerozumiem, kde sa mi mala vojde? do fusaka ci do sportaku?

domika9
5. júl 2010

@ewwe do fusaku

ewwe
6. júl 2010

@domika9 nie neskusala, ale vojst by sa mala v pohode, kedze uz tam bude na nom sediet a mat v podstate iba nohy dnu

andzi
6. júl 2010

@domika9 ďakujem, a ak sa môžem ešte spýtať za tých 600 € máš komplet všetko, teda hlbokú korbičku, športový aj autosedačku? A aký máš model? Ja by som chcela ten nový S4 reverse, ten bude isto drahší.

lucinenka001
6. júl 2010

@ewwe krasne dakujem za odpoved. mne sa jedna o kupu do sportoveho kocika. fuu len som v soku kde dam krpca spinkat, kedze ma tri mesiace a ledva sa mi zmesti do vanicky. A rad spi vonku tak ozaj neviem ako to budem riesit kedze do sportiaka az od 6 mesiacov ako pises a mozno aj neskor. A dakujem aj za vysvetlenie, kupim obdlznikovy 🙂

domika9
6. júl 2010

@andzi no za tych 600eur mam vaničku paymoon , špotrovy +farebnu vložku do neho, autosedačku baby zero , a tašku na kočiar čiže všetko

@ewwe dakujem

domika9
6. júl 2010

@lucinenka001 a aky je velky tvoj Adam lebo my sme len o 2 týždne mladší a v pohode ešte mam okolo hlavičky ten ,,vankuš,, či čo to je a ešte ma aj pod nohami dosť miesta čiže ked vyberiem tu vystuž tak tam ma ešte dobrych 20cm a to nieje žiaden drobec

bubaczik
6. júl 2010

ahojte..no mne prave muž doniesol cs4 a playmoon,a moje nadšenie je fuč 😠
ako pred tyždnom sme ho boli objednať..bolo nam povedane,že v cene je pumpička a aj nanožnik a ani jedno ani druhe nemame 😠 dalej,na internetovom obchode maju uplne odlišnu sumu,takže nam naikaasovali o 60€ vyše...
pytam,sa vas,či ste mali aj vy v prislušenstve ten nanožnik a pumpičku 😕 a ked si teraz mam kupiť ešte všetko zvlašt,tak kašlem na to,kočiar vratim,a kupim za lepšiu cenu s netu komplet aj s taškou 😠 takže sommax smutna,neštastna... ☹ ☹

ziza55
6. júl 2010

prepacte ze vas rusim...tiez rozmyslam nad S4
Dominika kde si kupila celu 3kombinaciu aj s taskou za 600eur?dakujem

lucinenka001
6. júl 2010

@domika9 ahoj.
ma 64 cm, 6300. No my uz davno nepouzivame ten vankus okolo hlavy. Zda sa mi to nepohodlne. Na sirku v nom ma miesta akurat a na dlzku este par cm ostava. Pride mi to tak akurat. Neviem si predstavit ako by to bolo v zime keby mal byt naobliekany a vo fusaku. Hroza. Vy mate kolko cm a kg ? 🙂

domika9
6. júl 2010

@bubaczik pumpu sme ani my nevedeli najsť je v košíku je tam riadne zašita tak len macaj rukami a nraafíš na nu a nanožník s nim sme mali problem aj my nedali nam ho ale potom sme šli do toho obchodu a povedali im že tam nebol a dali nam ho

@ziza55 v Nowom Targu v obchode baby boo 😉

@lucinenka001 teraz neviem presne kolko ma cm ale naposledy mal 59cm a to sme ho merali dosť davno odvtedy očividne podarastol ale vahu ma ovela menšiu ako tvoj v poslednej poradni važil 4470g a to bolo asi 2týždne dozadu a teraz tipujem niečo cez 5000g

ewwe
6. júl 2010

@bubaczik pumpa je v kosiku v takej malej kapsicke, treba pohladat, ale mne nejak pumpa nefunguje, nic nefuka, tak len tu hadicku primontujem na norm. pumpu a fukam, nanoznik som mala v cene, ale kocik je z polska, tu na slovensku niekde v obchodoch predavaju vsetko osobitne, co by malo byt vo vybave, napr. aj tu farebnu podlozku 🙄

bubaczik
6. júl 2010

@ewwe
@domika9
jaaaj ženy dakujeeeeeeeeeeeem ,ja aky dilino som 😀 😝 ja už stresovala 😒 hej hej našla som je pekne zašitu 😅 no nanožnik vybavime zajtra,muž mi aj hovoril,že tam niečo bolo na krabici čierne,len viete,chlap,ak mu povedia že berte krabicu,ta zobere iba krabicu,a zbytok nevidi 🙄 no dufam,že sa to s tym nanožnikom vybavi ako ma,lebo by som bola fakt sklamana z toho obchodu 😒 mam u nich ešte lodger objednany a nejake veci,keby že mi nedaju nanožnik,neberem zbytok radšej si objednam inde 😝 jaaj hned sa mi lepšie bude spať..dakujem za vašu radu 😵

ewwe
6. júl 2010

@bubaczik na to tu sme ak vieme poradime 😀

bubaczik
6. júl 2010

@ewwe no veru,fakt dakujem..lebo ja by ju nenašla,mna by ani nenapadlo tam hladať,šak to taka mala trubička 😕 ja čakala niečo objemnejšie 😅 a v obchode by som sa hambila jak pes 😎

ewwe
6. júl 2010

@bubaczik 😉 😀

bubaczik
6. júl 2010

no ale inak,za 600€ kompletka aj s taškou je dobra cena,len ja by som sa bala tak kupiť kočiar 😅 pri mojom štasti 😒
ked si predstavim,že fakt,tu na sk to všetko predavaju zvlašt...pršiplašt na vaničku,na vajičko,tašku..to je plus 100€ 😠 ešte že slnečnik mame,lebo mame ešte cittu..fuj hnusny biznis s detskymi vecami 😝

pipi1211
7. júl 2010

ahojte baby mozete mi poraadit.... v autosedacke prima pri ceste autom ju treba mat v polohe co najvyssie? nie je to babo potom uplne v sede? ci nemam aspon prvy mesiac pouzivat radsej inu autosedacku v aute....

inak musim sa pochvalit, mne sa poradilo kupit trojkombinaciu-kocik, vanicka a prima za 300E 😀 😀 😀 😀 😀 a kocik je uplne krasny a zachovaly, rok pouzivany 😀 😀 😀 😀 😀

ewwe
7. júl 2010

@pipi1211 myslim ze v uplnom sede nie, ja som vozila asi na druhom stupni od lahu,

marcelecka
7. júl 2010

@pipi1211 super si kúpila 🙂 ja som kupovala v januári športový casual S6,podarilo sa mi za 100€.Pani mi pribalila 2 podložky,nánožník,pláštenku a fusak,takže si myslím,že supéééér cena.Lacnejší som zatial ani nevidela 😉 Len potrebujem už vymeniť predné kolesá,pretože prerábajú nám celú dedinu-katasrtofa....najlacnejšie som našla za 37€,čo je v porovnaní s cenou kočíka dosť.Ale zas ušetrila som na kočíku 😔

domika9
7. júl 2010

@bubaczik ale ja som to v posku kupovala tiež všetko zvlašť ale dohromady to vyšlo tych 600e a plaštenku na hlboku korbu som kupila tu u nas za 7eut univerzalnu zatial som ju nepoužila ale keby bolo treba nech ju mam a sieťku som kupila v kiku za 2eura je na autosedqčku ale da sa mi v pohode natiahnuť na korbu tak toto som poriešila tak

dadous
7. júl 2010

@pipi1211 na boku autosedačky maš obrazky a tam je ukazany podle kil dítěte , v jaky poloze ma bejt 😵