Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

mlha99
29. mar 2012

@andrissek děkuji

andrissek
29. mar 2012

@mlha99 😉 😉

andrissek
29. mar 2012

@brendi Nad tou jsem taky přemýšlela nakonec jsem si vzala tu druhou 😉

brendi
29. mar 2012

@andrissek a viděla jsi obě dvě na živo?

andrissek
29. mar 2012

@brendi ne tu druhou bohužel ne.

kanhwa
29. mar 2012

@andrissek je to tam tusim nakreslene ze len tym jednym otvorom, ale ja som prevliekala obidvoma.

angelax
31. mar 2012

Ahoj, mám dotaz. Koupila jsem pro mimčo kočárek Casualplay S4 ale nevím jak z hluboké korbičky vyndat ty popruhy, pokud to vůbec jde... 😒

matilde
2. apr 2012

ahojte,
chcem oprat kosik na S4, da sa odmontovat? dakujem za odpoved 🙂

matilde
2. apr 2012

tak uz som na to prisla 🙂

zoska
9. apr 2012

Zdravím vás 🙂
nevedeli by ste mi poradiť kde kúpiť samostatne iba nánožnik na baby zero?
Prípadne ak máte niekto na predaj tak ponuknite cez IP, dakujem 😉

lucy_m
9. apr 2012

@zoska v Hlohovci v predajni Aladdin, maju aj internetovy obchod - staci tam napisat. Ja som tam kupovala kocik.

something
9. apr 2012

@marinaro Ahoj. A vies mi povedat svoj nazor na tu chrbtovu opierku? Ja uz fakt neviem, kazdy hovori inak. Kociar sa mi paci, ale vraj ked je dieta vacsie a sedi v sportovej casti s capicou tak ma striesku na hlave. Ako to je?

marinaro
9. apr 2012

Ahoj!Ja mám S4reverse, tam sa dá chrbtová opierka povytiahnuť vyššie, neviem, ako je to u iných typov.

loren
13. apr 2012

ahojte prosim vas pasuje plastenka/prsiplast/ zo sportovej casti na hlboku vanicku? casualplay s 4

dadous
14. apr 2012

@loren ne 😵

martina646
14. apr 2012

Mamičky, rada by som sa spytala, ci ste vyuzivali vanicku Playmoon (je to vraj certifikovana autovanicka) namiesto vajicka/autosedacky. Ja mam dilemu co zobrat na prevoz z porodnice, pripadne na prve cesty k lekarom. Viem, ze vajicko je asi lepsie, ale som zastanca balenia do perinky pre take male novorodeniatka a v tej sa babo do autosedacky asi neda dat. Trosku sa obavam toho pasa na suchy zips, co ide okolo bruska, ci je to dostatocne bezpecne. Dakujem za nazory.

loren
15. apr 2012

dakujem dadous 🙂

leleh
24. apr 2012

@martina646 tak toto by aj mna zaujimalo, tiez sa neviem rozhodnut ci zobrat do porodky hlboku cast alebo vajce.Ale znama mi hovorila co ma casual ze ten pas vo vanicke je dost maly a naobliekane babo aj s perinkou neobjime, len ak bude mat tenku zavinku (bez vyplne) a pod nou moze byt naholo len v kabatiku. Tak ja neviem.

kanhwa
24. apr 2012

@martina646 no ja fakt neviem, my sme pouzivali do auta len vajko, mne ta vanicka nejak nepride bezpecna celkom...

brendi
25. apr 2012

taky si nemyslím že vanička bude bezpečná, u nás myslím ani není schválená 😉

alt
25. apr 2012

Holky já mám taky nachystaný tento kočár a v hluboké vozit místo vajca nebude, kamarád je policajt a říkal mi že to je tak na pokutu, že to policie jako vajíčko neuznává, že je to jen reklamní tah.

alt
25. apr 2012

ale mě zajímá, zda jste volili vajíčko baby zero, nebo sedačku prima easy? co je podle vás lepší?

veminka
25. apr 2012

@alt určite prima easy, ja som ho mala a nevedela som si ho vynachváliť. také male mimčo nemusí byť v skrčene polohe ale krásne môže ležkať.... či v aute alebo čo sa tyka prenosu v kočiku napr: nákupy... je Super

pumuckl
25. apr 2012

Máme S4, vejce prima easy, korba playmoon. Opěrka je fakt nízká. Už v roce a půl mu hlavička přesahovala. Vajíčko máme prima easy a jak píše veminka, mimčo nemusí být zmuchlaný, leží se mu pohodlně. Jiný vajíčko bych nechtěla. Máme i korbu playmoon, nikdy jsem ji nepoužila s pásem místo vajíčka. Nepřipadne mi to bezpečný.

babymarket_sk
26. apr 2012

@veminka
@pumuckl
Pri použití autovaničky je potrebné ju napolohovať, keď ju používate ako autosedačku v protismere jazdy, inak (v ležiacej polohe) používať len na konštrukcii!

kanhwa
26. apr 2012

@babymarket_sk tak neviem ci som blba, ale tomuto fakt nerozumiem 😖

babymarket_sk
27. apr 2012
kanhwa
27. apr 2012

@babymarket_sk ja som myslela, ze sa bavime o vanice playmoon - vid vyssie

ianitka
27. apr 2012

Chcem sa spytat, aku slnecnu clonu pouzivate pri sportaku (S4) ?