Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

lusiamama
10. sep 2009

Ja chcem iba povedať,že naša Miška už má 19 mesiacov a stále sa vozíme v šporťáku a je nám stále dobrý a ešte si myslím že aj v zime bude ešte ok! Teda stále máme miesta, ale je pravda, že dievčatá sú trochu menšie ako chlapci. Dúfam že som niekomu pomohla. Papa 😉 😉 😉

katy1979
11. sep 2009

bobik 1,5rocne dieta sa ti tam vlezie aj s fusakom ale dvojrocne to uz je horsie. zavisi aký budete velký. my totiz mame skoro meter, takze my nie sme to spravne meritko na velkost kocika.

holis84
13. sep 2009

holky potrebuju radu, kdo ma autosedacku baby zero, neni nejakej jednodussi system jak ji upevnit nebot je dost neprakticky ze pres nozicky vede pas. Teda doufam ze to nemame blbe pripevneny ale nez tam to dite nasoukam a vysoukam tak nejen ze je rev ale jsem spocena i ja 😔

minka21
13. sep 2009

babule prosim a ako upevnujete autosedacku do auta?? tam sa musi dat ten ISOFIX vsak?inak neviete ci chystaju nejaku novinku na 2010?🙂

zoeno.1
14. sep 2009

ahojte,rozmyslam na zimu kupit sportovy kocik,chcem sa spytat na cp s6.ide sa snim dobre cez sneh? trosku som tuto diskusiu citala,mam pocit ze je to dost tazky kocik,opravte ma ak sa mylim.cekom sa mi paci,ale ja by som potrebovala kocik ktory prenesiem sama cez schody-mame taky krasny "bezbarierovy" pristup k vytahu (pred vchod. dverami mame asi 5 schodikov a potom este ku vytahu asi 10 😠) ......no ale dako to zhrniem 😀 - mame doma super golfac,ja som s nim spokojna,ale ide zima a ja sa bojim ze sa mi s nim bude chodit zle po snehu (aj ked zas mame doma aj sanky aj manducu..)....tak sa mi zda,ze s cp s6 by to mozno bolo jednoduchsie,ale neviem sa rozhodnut ,ci mam golfac predat a cp s6 kupit....predsalen tie schody...a este aj maly vytah...a dcerka ma uz rok,ale to by mozno nebol problem,vsak na jar,leto by som kupila zas iny kocik-nejaky "rychloprepravnik".....poradite mi? kupit ,ci nekupit? 😅

holis84
14. sep 2009

zoeno: ja sice mam teprve miminko a mame pred sebou prvni zimu ale! kocarek ac je lehky, tak si nedokazu predstavit ho nosit po schodech, mame teda s4 ale to je stejne jak s6, pokud uz mas rocni ditko tak bych zustala u golfacu, v loni v zime jsem videla pani jak jela s britax verve ve snehu, uz s rocnim chlapeckem ale oni ty golfky britax jsou urcite lehci nez tento kocarek, no uvidis co napisou i jine mamky jeste 😔

katy1979
14. sep 2009

holis aspon co som ja videla tak pokial nemas isofix tak vzdy pojdu drobcovi pasy od auta po nohach. my sme mali autosedacku maxi cosi a bolo to presne tak isto.

zoeno no golface v snehu ti moc nepomozu narobis sa ako kon. ale ak bolo vela snehu tak som sa narobila aj s CP. tie schody no my to riesime vytiahnut po zadnych. vynasat ho hore a este aj nalozeny to by som nezvladla. mam co robit vyniest golface nalozene.

zoeno.1
14. sep 2009

holis,katy dik za nazor...hm....tak teda fakt neviem,este sa mi celkom paci aj jane slalom,neviete ktory je lahsi?

katy1979
14. sep 2009

zoeno netusim ale na nete to urcite najdes. moj osobny nazor chod radsej do jane. toho by som teda aspon teraz kupovala ja.

zoeno.1
14. sep 2009

katy,dik,tak ja si to vsetko este premyslim 😉 inak ten jane slalom sa mi dost paci,uz davnejsie som vravela muzovi,ze ten kocik budeme mat dakedy v buducnosti pri druhom mimi,celu trojkombinaciu 🙂

marfic
14. sep 2009

jane je určite väčší, ak chceš nafukovacie kolesá tak slalom, ale keď si písala, že chceš s6, tak potom kolesovo rovnaký je nomad a celý šporťák váži cca 9kg
len treba zmerať šírku, lebo mne sa stalo, že som nevošla do obchodu --- mali úzke dvere, tak aby si vošla do výťahu

holis84
15. sep 2009

katy: diky moc za odpoved to mam teda radost ten pas tam dost prekazi 😉 no pak budeme chytrejsi az budeme kupovat velkou autosedacku 😎

jinak CP je bozi moc hezky se s nim jezdi, jen by mohl byt houpaci aby byl dokonaly 😀 jinak si nedokazu predstavit ho tahat holky do schodu to vas lituju a to patri mezi lehke kocarky 😕

katy1979
15. sep 2009

holis tebe vadi ze nehoupe. vsak pruzi dobre, niekedy az moc.
ked budes kupovat vacsiu sedacku tak tam nebudes mat taký problem s pasom cez nozicky. kedze vacsie kategorie maju 5 bodove upinanie dietata a pas z auta ide cez vnutro sedacky. ale to pochopis ked to budes riesit.
nam ten pas vo vajicku nevadil.

zucana
15. sep 2009

baby viete mi poradit ci je lepsi jane slalom alebo casualplay S4?

musilka
16. sep 2009

zuc taky se rozhoduju mezi těma dvěma a podle mě je lepší casual i co se týče dostupnosti různých doplňků. Chchi si počkat s čím vyleze jane v nové kolekci protože ta kolekce 2009 se mi vůbc nelíbí to už bych radši splašila 2008. Zatím u nás vede casuál no ale ještě chvíli počkáme 😉

lucijeje
16. sep 2009

holky můžete mi prosím poradit ... u korbičky playmonn čtu všude, že jde buď o adaptérovou nebo bezadaptérovou verzi .... prosím jaký v tom je rozdíl, čím se tyto dvě liší??? díky moc 🙂

ema.nz
16. sep 2009

lucijeje:na adapterovu verziu potrebujes adaptery je to starsi system a uz sa nevyraba a bezadapterova verzia je unisystem a to len nakliknes na konstrukciu 😉 teda neda sa kombinovat adapterova verzia s unisystemom...napisala som to ako tatar ale ved som zena na materskej 😝 😀

lucijeje
16. sep 2009

ema, na mateřské sice ještě nejsem, takže by se dalo očekávat, že "tatařina" mě teprve čeká, ale pochopila jsem to hned .... děkuju 🙂

minka21
16. sep 2009

ja som si vsimla ze ceny idu na S4 dole! 😵 sportak som nasla za 10 tis,no super🙂 a to este pojdem kupovat kocik az po vianociach🙂inak,babule ja som zistila ze na prechadzky nejak chodit asi ani nebudeme,lebo tu u nas nie su ani chodniky,a stale chodim len autom,takze asi si kupim len primu,a ked bude mala vonku tak na terase v kosicku jej bude lepsie ako behat po dedine,a po cestach v tom smrade aut spat, 😒 a kocky co mate primu da sa dat dole aj ta strieska?

eimiky
16. sep 2009

minka dá sa dať dole na prime strieška

ema.nz
16. sep 2009

minka:aj strieska sa da dat dolu 😉

bocmanka
16. sep 2009

🙂 podľa mňa je casualplay ten najúžasnejší kočík....my máme S6, dcéra má 21 mesiacov a v bugine ani nechce byť /ostala mi po starších chlapcoch..../, stále si pýta svoj "športiačik", máme všetky doplnky, teda aj originál fusak , takže v zime sa doň v pohode zmestí, dajú sa na ňom aj nožičky rozopnúť, bude mať čižmičky, tak ho ani zvnútra nezamočí...
my sme mali aj vaničku playmoon, aj prima easy vajíčko a využili sme všetko, na krátke cesty polohovateľné vajíčko a inak až do 9 mesiacov vaničku..
podložky máme tri a v každej vyzerá kočiarik celkom inak...
ja ho odporúčam..

minka21
17. sep 2009

dik kocky za odpoved, ja sa uz tesim na babo v tomto uzasnom kociku! krajsi som teda este nevidela!na kazdom mi nieco aj uplna malickost vadi,ale tento je pre mna dokonaly! 😵 😵

yravas
17. sep 2009

ja som tiež "ZA" za tento kočík 😉 dnes v meste som videla športový, ale strieška a sedačka boli červené a nie čierne ako na každom ..... viete kde by som taký zohnala???
ĎAKUJEM za každé info 😎

eimiky
17. sep 2009

yravas tak to neviem možno agatha ruiz de la prada má červený, lebo športový je všade čierny a podložka sa dá dokúpiť rôzna

yravas
17. sep 2009

eimiky ..... vdaka za pripomenutie - nejako mi vypadlo, že aj taka kolekcia je 😉 idem kuk

ema.nz
17. sep 2009

baby ak by ste niektora chceli tak uvazujem o tom,ze predam CP fusak kolekcia 2009 cervenej farby,pouzivany 2mesiace,kupovany na slovensku 😉 ak niektora mate zaujem napiste mi IP

matuska6
24. sep 2009

Ahojte kočky, neviete mi poradiť, aký fusak mám kúpiť do S4 pre cca ročné bábo? Starú kolekciu, novú, alebo celkom inú žnačku? Neviem sa rozhodnúť. Aké máte skúsenosti?

nelinkapk
25. sep 2009

ahojte, ak niektorá uvažujete nad predajom playmoon vaničky (unisystem) za rozumnú cenu, tak mi môžne napisať do IP. 🙂

dajdda
25. sep 2009

Ahoj holky,uvažuji nad koupí kočárku ve sportovní verzi a chci se zeptat jak s ním spokojeni v zimě jestli projedete v pohodě sněhem a tak,předem moc děkuji za odpovědi.