Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

dadous
19. apr 2010

katy moc děkuju, pujdem to vyzkoušet, ale tak jsem si to taky myslela 😅

polakovi
19. apr 2010

Dobrý den, můžu se zeptat od kolika měsíců je tak sporťáček? Chtěla bych si ho koupt na teď...jaro / léto....jenže naší dcerce jsou 3,5 a na léto by už do něj mohla? děkuji za radu 🙂 hezký sluníčkový den všem

katy1979
19. apr 2010

ak ho das do polohy lezmo tak kludne aj teraz.

polakovi
19. apr 2010

jeee to by bylo super, akorát já jsem četla že nejde úplně do roviny položit....je to pravda? děkuju

katy1979
19. apr 2010

do uplnej ale uplnej roviny nedas vacsinu kocikov. no nema to 180 stupnov ale mozno 175 ako naozaj je to v podstate lah a ak zdvihnes nozicky ja by som v tom problem nevidela. alebo kupit a nechat si hlboký este take dva mesiace

maska1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miavin
21. apr 2010

Babenky - prosím Vás - čím čistíte športiak - tie odnímateľné časti? nánožník, striešku a tak??????len nejakou kefkou prejsť?
Ináč ja som z kočiarom spokojná naozaj. Malý má už rôčik, a fakt som rada, že sme ho kúpili, už sa teším na leto keď ho odstrojím... 😀

marooshka
21. apr 2010

miavin: já jsem už s4 prodala, koupila jsem golfky, taky od casualplay. Než jsem ho prodala, tak jsem nánožník, podložku a vše ostatní vyčistila hadříkem namočeným, šlo to dobře a to byl dost zapatlaný od křupek atd. Nevím co je kefka 😀 , ale asi ten hadřík 😕

miavin
21. apr 2010

marooshka - kefka - je kartáček 😀 ale dík za radu
ozaj aké golfáče si kúpila? citu? či downtovn

marooshka
21. apr 2010

koupila jsem citu a jsem spokojená, manžel sice zezačátku nadával že to má krátký rukojeti, že ten kočárek "nakopává" když ho veze, ale už si zvykl a dobrý. To si myslim, že je u každých golfek stejný.

miavin
21. apr 2010

a nezdá sa Ti tá cita moc úzka? ja som nad tým golfáčom veľmi uvažovala, ale malý bol moc drobný ešte a v kočiari väčšinou spal - tak sme volili s4

marooshka
21. apr 2010

no je užší, to jo, ale malej je tam v pohodě, navíc teď už nebude tak nabalenej, tak to jde. A to neni drobek. U některých golfek co se mi líbily, tak zas třeba neměly tu rukojeť nebo jak se tomu říká, to jak se toho může dítě drže když jedete 🙂 . Na fotce se mi líbily i ty golfky od casual Skyline a na vlastní oči jsou otřesný, fakt už pro větší dítě, jen tak na popojetí, rozhodně ne pro děti od 6m. jak tam píšou. Ale ty dovntown jsou super.

miavin
21. apr 2010

marooshka - no veď - kamarátka má downtown a fakt je skvelý....široký, fajný..... no čo už nemáme toľko koruniek, aby sme menili, a keďže budeme pracovať o pár mesiacov na súrodencovi - bude s4 ideálna, dokúpime len zero a playmon...

sue250
21. apr 2010

caute baby mam k vam prosbu skladam sportovu cast a mam nervy bud som blba ja alebo vyrobca, nechcem aby mala spadla tie popruhy drzia sedacku vzpriamene, aj vam sa kyve strieska? a tie gumicky na strieske su naco?
lebo sa mi zda ze ked dam vzpriamene tak ta v predu tyc na rucky je nizko a nesedi babo vzpriamene 😒

mmaky
21. apr 2010

ty gumičky jsou na to, že se dá zboku ta stříška (látka) jakoby zvednout, je tam síťka (na větrání v létě), a stříška se mi nekýve.

miavin
22. apr 2010

sue - no strieška je pohyblivá a to madlo je trošku nižšie - ale opierku treba vzadu dobre pripevniť s tými šnúrkami.... nie je to pravý uhol, ale sedí v tom drobec parádne...

sue250
22. apr 2010

diky myslela som ze som blba navod v slovencine nie je) len ta strieska ma stve a baby ked si kupim dazdnik musim aj adapter? alebo kde to treba pripevnit?

sue250
22. apr 2010

a este ta rucka kde babo sedi a pozera von to sa neda pohybovat nie je nizko?

miavin
22. apr 2010

sue - no je trochu nižšie - nie nedá sa s ňou pohybovať, ale náš malý ju chytí v pohode, takže my v tomto problém nemáme...

katy1979
22. apr 2010

sue ak kupis original slnecnik mas to aj s tým cim to prisrobujes ku konstrukcii. ale to plati asi aj o neoriginal slnecnikoch.
rucka sa neda pohybovat ale nasmu tiez vyhovovala. v pohode sa jej drzal a hlavne vykladal hore nohy.
strieska sa nekyvala a ten popruh na polohovanie vzdy drzal nemali sme problem zeby si zrazu lahol. drzalo to v polohe v akej to clovek zaistil.

sue250
22. apr 2010

baby ako sa vam strieska nekyve? mne sa kyve myslim tym tak ze ked sa nahodou opriem o striesku ako nie silno tak sa sklopi. nie je to na pevno treba tam nieco stlacit alebo ako.

katy1979
23. apr 2010

Sue standartne ak sklapas striesku ci roztahujes tak to akokeby rapka. Nejde to volne. V akej polohe to nechas tak by to tak malo aj ostat. Ak ti to necvaka tak tam mas asi nieco ulomene kedze ti to ani nedrzi.

manee
23. apr 2010

Ahojte, chcem sa opytat, ci tu niekto nema S6? Daju sa na S6 zablokovat predne kolieska, aby sa netocili?

katy1979
23. apr 2010

V s6 sa sice nevyznam ale snad da. Na s4 sa da.

sue250
23. apr 2010

no mne nic nerapka ako nemyslim len strieska ale cele sa to kyve ak mala lezi tak nie lebo ten spodok tam je zablokovany ale ked sedi tak to ide lahko staci sa lahko dotknut a sa to prehne, mozno som to zle zalozila, ☹

manee
23. apr 2010

katy, vdaka, uz sme nato prisli, este ze mangel je technicky typ 🙂

katy1979
23. apr 2010

sue asi by bolo dobre keby sa na to niekto pozrel. lebo takto tazko zistit kde je chyba

sue250
23. apr 2010

ale kto? kocik som objednavala cez net a v mojej blizkosti nikto nema taky kocik a zastavit nejaku pani na ulici mi pride blbe) 😒 pozerala som ci nieco nie je odlomene ale nic a nahodou navod na poskladanie v slovencine nemate?
este jedna otazka ked sa ta striezka sklapa na vrchu su take umele packy no neviem ako to nazvat ktore umoznuju zlozenie striesky netreba tie packy zatlacit neskusala som aby som nieco nezlomila vieta tak ako na starych kocikoch 90tych rokoch ked mamy striesku sklopili a potom zatlacili na pevno.

akvy
23. apr 2010

sue, nevím, jestli ti dobře rozumím, ale asi máš na mysli stříšku u sporťáku, ona není napevno, vzadu je na sucháč a dá se s ní hýbat nahoru a dolů, vzadu je sucháč a na bokách dva jakoby trny, které se zacvaknou do konstrukce, to je vše....

sue250
23. apr 2010

no sportak no presne mozem nou hybat ale sa mi to zda trhle, radsej keby to bolo na pevno, a skoda ze sa neda otocit ku mne az toho roku vraj zacali vyrabat kocik tak ze sa da otocit.