Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

katka.21
10. jan 2009

ahojte babenky,
ja by som sa chcela spytat ze ci S4 sportova cast otocit aj smerom k vam?

dejna3
10. jan 2009

katka, nedá sa 😒 ale to je jediná vec, ktorá mi chýba 🙂

elule
10. jan 2009

katy1979 dakujem ale myslilm nejaky nazov alebo typ tej vanicky, kupovala by som ju cez net a vsade som videla len tie unisystem ☹ a ta by mi asi nesedela vsak ?teda myslim ci by mi ta playmoon vanicka klasicka sedela dakujem

katy1979
11. jan 2009

elule je to playmoon vanicka lenže oni robia teraz uni system a predtým robili adapterový system. na prvý pohlad to velmi nezbadás, vanička je uplne rovnaka len je trochu iný systém uchytenia.
neviem či ešte kupis novu playmoon adapterový system.

ty si z BA keby si chcela tak ti tu vaničku za nejaku normálnu sumu na tých pol roka požiciam. ja by som ju potom chcela naspat pre druhé mimi. mám adapterový systém a farbu cervenu.

dejna3
14. jan 2009

kočky, viete mi poradiť - či sa ešte dajú zohnať tie podložky do šporťáka z minuloročnej kolekcie? xcela by som tú od agathy ruiz...
a kde by sa to dalo tak cenovo najvýhodnejšie?
mám doma len letras negras - lebo sme nevedeli, že budeme mať bambuľku, a na leto by som xcela niečo veselšie 🙂

micicici
14. jan 2009

Ahojte, vsetky. Ja by som sa chcela spytat tiez mamiciek, ktore maju S4. Je to skladacka a ja v tom nemam jasno, co si mam urcite kupit a co mi netreba, alebo to nevyuzijem... Co som pozerala na nete, tak mi z toho vyslo, ze samotna konstrukcia sa vola S4, potom je vanicka Playmoon, no a potom je tam autosedacka (?) Baby zero alebo co to vlastne je. Ci sa z toho robi sportova verzia? A za aku normalnu cenu sa to da zohnat? Ja som napocitala cca 30 tisic a este som nepocitala fusak a tasku... DAKUJEM VELMI KRASSNE ZA ODPOVED, POMOZETE MI.

dejna3
14. jan 2009

S4 - to je vlastne konštrukcia so športovou časťou, nánožníkom a pláštenkou ... ktorá sa dá kúpiť samostatne... ostatné veci si "dokupuješ"
playmoon - je hlboká vanička, teraz je aj nová, myslím, mako..
potom je tam podložka do športovej časti, taška na kočík (tie sú myslím teraz už 3 verzie?), fusak, slnečník...
snáď som nič nezabudla...
tieto ostatné časti si kúp podľa toho, čo využiješ...
sedačky sú dve:
baby zero - vajíčko
a prima - tá je polohovateľná - a v lete sa dá v poho využiť namiesto hlbokej vaničky - takže to máš vlastne 2v1 😉
obidve sa dajú nakliknúť na podvozok

ja mám asi komplet všetko (teda sedačku mám len jednu) - lebo som na to dostala výbornú cenu a napr. podložku a slnečník som mala k tomu grátis...

ale myslím, že taška sa dá v pohode nahradiť - kámoška má nejakú inú - lacnejšiu a vyzerá na tom kočíku veľmi dobre...
a fusak som si na zimu kupovala aj tak kožušinový ... ale ten origoš je zas vhodný aj do športovej časti ...

olise69
14. jan 2009

nemáte skusenosti s upevnením babbypodu k S4 ?

olise69
14. jan 2009

opr.buggypodu 😀 😀

tribitka
15. jan 2009

no ja by som doplnila ešte doplnky.... prebaľovacia podložka, pršiplásť na vajíčko a športiak, sieťka proti hmyzu, pumpa na kolesá, fusak na športiak, nánožník na športiak...... 😀

katy1979
15. jan 2009

prebalovacia podložka je sucastou tašky,
pumpa na kolesá a nánožník su sucastou výbavy tiež to si nedokupuješ za dalšie peniaze.

ako je to s prsiplástom na vajicko neviem ale na sportiak je tiež sucastou výbavy.

tribitka
15. jan 2009

katy, sú obchody, kde si vyberáš čo chceš, kombinuješ, nemáš určené čo je a čo nie je vo výbave.... od toho sa aj potom odvíja cena kočiara.... ak chceš, môžeš si kúpiť len kovovú konštrukciu kočiara.... alebo len vaničku, alebo len športiak..... alebo len hlbokú verziu......

zara18
15. jan 2009

Ahojte maminky, chcela by som kupit kocik casualplay S4 komplet od narodenia priblizne v marci , nebudete nahodou v tom case predavat ? Dakujem =))))))))

zara18
16. jan 2009

Este sa chcem spytat jednu vec prosim poradte mi , v aprili sa mi narodi babatko a rozmyslam ze nebudem vůbec kupovat hlboku vanicku ze mi bude stacit iba ta prima ale neviem ci je to dobry napad, ako to budeme riesit potom v zime a tak mate s tym skusenosti? ... Do akej polohy sa da ta prima nastavit aj uplne aby lezalo? boze tolko otazok.....heheh pls poradte mi 🙂 😉

katy1979
16. jan 2009

tribitka to som nevedela, ked sme kupovali my tak bola základná výbava a čo clovek chcel to si dokupil.

denisab32
16. jan 2009

Tribitka trošku zlá informácia, určite sa nedá kúpiť samostatne len konštrukcia bez demontovateľnej športovej časti.

Katy má správne informácie,prebaľovacia podložka je súčasťou tašky, čiže je v cene, taktiež pumpička je v cene, od zavedenia bezadaptérového systému je v cene športového kočíka nánožník, čo pri adaptérovom systéme sa dokupovalo, čo sa týka pláštenky na vajíčko, tá sa dokupuje....

tribitka
16. jan 2009

denisa, my sme kupovali pred 3 rokmi sestre S4 priamo od p. Kosařa, dal nám zoznam čo majú a my sme si len vyškrtali čo chceme a čo nie.... takže neviem o tom, žeby som niečo mala v cene, platila som faktúru podla toho, čo sme si vybral a ako sme to nakombinovalii.....

denisab32
17. jan 2009

tribitka a to si platila aj pumpičku? a pláštenku na športový kočík zvlášť?

je pravda, že pred tromi rokmi nebol v cene nánožník na šporťák...

a ak to bolo od Kosařa, tak predpokladám, že si to mala za VOC 😉

katy1979
17. jan 2009

my sme mali aj nánožnik v cene a bola to adapterova verzia. v maji 2007. doteraz som sa nezmierila s tým že nemáme bezadapterový system kedže sa zacal vozit asi mesiac na to. Ale v podstate to je jedno.

ema.nz
17. jan 2009

katy ved ked mas celu zostavu tak ti to moze byt jedno ci mas uni alebo adapterovu verziu!ja v tom rozdiel nevidim akurat v tom,ze si uz nemozes nic ine z novej kolekcie dokupit 😉

tom0526
18. jan 2009

Predám nový casualplay S4 za výhodnú cenu napr. športová verzia + prima easy 595,-eur (v cene je dovoz až domov)

katy1979
18. jan 2009

ema vsak práve o to ide, ja by som pre druhé brala aj inu vaničku ale bohužial.

zara18
18. jan 2009

Kupim casualplay s4 + prima easy za dobru cenu. Ponuknite 😉

tribitka
20. jan 2009

zara, vidíš, tom už aj ponúkol.... 😀

zara18
20. jan 2009

Noooo, vidim hehe ale necem od toma 😀

deina
20. jan 2009

Ahojte, potrebujem novu tasku ku kociku, nemame sice Casualplay, ale uvazujem nad Maxibag taskou (original tasky ku Concordom sa mi nepacia) - zda sa byt krasne priestranna. Ako sa pripevnuje na kocik? Ma vela priehradok? Zevraj vnutro nie je celkom dobre (material), nemali ste s tym problem?

ema.nz
21. jan 2009

ahoj Deina,taska je velka pripevnuje sa "cvokmi" 😀 ma vpredu prihradku taku mensiu v tej mam ja veci su v nej aj take male na doklady a tak,potom je jedna v nej mam veci na malu tak v nej je dost miesta,je ta podlozka na prebalovanie a take nazvem to vrecka na plienky a tak...a este je jedna priehradka vzadu a ta je na suchy zips.po bokoch su "vacky"vnutro: mas pravdu je nepremokave a ze vraj sa to zvykne trhat ale podla mna to zalezi od manipulacie 😉 inak podla mojho nazoru je velka az moc ale to mozno preto ze tam este nenosim pre malu svetriky a tak....ale na concordoch tu v NZ som ich videla na vsetkych,len jednu baba ma na nom original tasku 😉

deina
21. jan 2009

Super, zda sa mi byt velmi dobra. Tie Concord tasky su dost skarede, vraj, neviem, v rukach som ich nemala a ja furt vlacim kopec veci, tak potrebujem co najvacsiu tasku. A co najviac priehradok, aby som nemusela prehladavat celu tasku. Dakujem. 🙂

tribitka
21. jan 2009

deina, ja som s tou taškou od CS4 veeeeľmi spokojná, kedže so sebou všade vláčime okrem jedla aj kopec hračiek a svetríky, plienky.... ono viem že niektorým kamarátkam sa tie cvoky na zapínanie trhali, ale ja ten problém nemám, fakt asi ide o to ako s tou taškou manipuluješ.... ale je ešte dobré si látku tesne okolo cvokov prelakovať priesvitným lakom na nechty, vraj to potom nemá šancu pretrhávať sa....
no a ja tú svoju každý mesiac periem normálne v práčke, matroš je v pohode, priehradok je tam tie dosť, mne sa v nej orientuje dobre a rýchlo....
do prednej priehradky na zips dávam mlieko, nutrilon v prášku alebo nejaké papanie v sklíčku, hyg.servítky, lyžičku, cumel, dá sa to tam všetko dobre uchytiť, do zadnej priehradky na suchý zips dávam penaženku a podbradník, do bočných vreciek dávam do jednej čaj a do druhej klúče od auta a od bytu, no a do vnútra dávam vzadu je vyčlenené na čisté a na špinavé plienky, hyg.utierky, hračky, a do prednej priehradky náhradné oblečenie.....

denisab32
21. jan 2009

Tašky od Play sú naozaj priestranné a aj pevnejšie ako Concord, jediný problém môže vzniknúť popraskaním plastu z vnútra tašky, ale tribitka dala riešenie....