Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

ema.nz
8. nov 2009

holis:DM je drogeria 😉

holis84
9. nov 2009

ema: jo oni tam maji i tasky??? 😀 to jsem nevedela 😀

ema.nz
9. nov 2009

holis:maju su dost velke cena od 600-800Sk a este su v nich vlhcene obrusky,par plienok a kremiky takze sa oplatia a su pekne 😉 a su tusim babylove...druhy krat by som urcite kupila taku 😉

slniecko01
16. nov 2009

Ahojte kočky, chcela by som sa spýtať ako ste spokojné s týmto kočíkom. My sme ho dnes kupili S4 + playmoon, ale vanička sa mi dzá dosť úzka. My sme ho kupili v kočíkove komplet za 585 eur, teda okrem fusaka

ema.nz
16. nov 2009

slniecko:ja mam tak isto zimnu bambulku ako budes mat ty a neboj sa vanicka je supeeeeeeer 😉 😵

holis84
16. nov 2009

slniecko spokojena jsem moc, mame ho asi 3 mesice no korbicka je mensi to je pravda ale za to krasna 😀 kristynka neni zadnej drobecek a porad se tam vejde i v kombinezce i fusaku naraz 😉 pravda pocitam ze po vanocich uz asi ne ale uvidime 😀

slniecko01
17. nov 2009

ďakujem baby za ukludnenie, pretože keď som tam dala fusak tak sa mi to zdalo uplne uzke, ale zasa fusak budem možno používať 2 - 3 mesiace, len sa mi tam potom nezmestí perinka 😖 . No čo už buď jedno, alebo druhé 😉

ema.nz
17. nov 2009

slniecko:moja mala nebola nikdy v perinke ked sme isli von...mala overal a bola vo fusaku a este bola na nej deka 😉 mam aj fotku https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

slniecko01
17. nov 2009

EMA.NZ aj ja to tak asi vymyslím, veď keď jej dám teplé oblečko tak jej určite zima nebude a ten kočík je taký hrubý, že tam nemá kadial fukať 😀

minka21
17. nov 2009

awojte babule, pojdeme kupovat kocik po vianociach,ked uz aj pohlavie budeme vediet,ale chcela by som sa spytat na co si mam davat pozor pri kupe S4..lebo tu v jednej predajni ho maju uz rok,a maju nan aj zlavu,ale teda neviem ci by som ho mala kupit ked ho uz tolko ludi obchytalo,skusalo,a je tam na tom slnku,,,ci aj ta farba je taka ako ma byt.ja by som chcela este uplne novulinky 😵

ewwe
17. nov 2009

slniecko tak moja mala je septembrova a mam vazne obavy ze do pol roka vo vanicke ani nahodou nevydrzi, vanicka je uzka, mam v nej fusak sice z ovcej vlny, ale mala ma dva mesiace a rucky ked chce mat pri hlave tak to uz neda, ma ich pri sebe ako vo vezeni
pre letne babo kocik super, ale pre zimne asi nie, ale co uz ked ten kocik je taky krasny 😀 😝

slniecko01
17. nov 2009

Ale čo už. Kočík máme doma, niečo snáď vydrží. Ale taraz súvšetky kočíky také úzke. Keď je dlhší, tak je užší a keď je širší tak je zasa kratší. Myslím že idealny kočík neexistuje, či je drahší alebo lacnejší. To by muesl byť nejaký polský buldozer 😀

bmmz
19. nov 2009

no mame 5 mesiacov 72cm 8,6kg... a sme v hlbokej vanicke v overale a v tenkom fusaku... ked zacnu mrazy ideme do kozusinoveho fusaka a sportiaka ☹

ema.nz
20. nov 2009

baby to naozaj zalezi od velkosti dietatka 😉 keby sa mi chcelo davat dolu vanicku,tak tam vyfotim mala uz ma 11mesiacov a na 100% sa do nej este vojde 😝 😀 😀

lila794
20. nov 2009

Naozaj to zalezi od babatka, nas musel do sportaka v 4,5 mesiacoch, bol veliky a to bolo leto 😀 a kamoska malu vo vanicke vozila tristvrte roka - od leta do jari. Takze to sa dopredu neda povedat.

danioool
6. dec 2009

Ahojte, ako babusite deti do sportaku Casualplay? Mne sa zda origin.fusak dost tenky, rovnako ako steny kocika.. davam tam este deku malej pod fusak a deku aj na nu..napriek tomu prechladla :s Nanoznik je hore dost kratky podla mna..horna cast tela je dost odhalena (viem ze je to na-noznik, nie na-telnik;) ale aj tak...Ma 5mesiacov, a do vanicky sa nezmesti uz (pritom vazime len 6,5 kg). Diky! A este sa chcem spytat, kde ste zohnali pravy kozusinovy fusak?

atka7
8. dec 2009

Ahojte, kupili sme S4 s vanickou vo farbe rojo a teraz sme dokupovali k tomu tasku v rovnakej farbe. Akurat dosla a som z nej velmi sklamana, nakolko nema ten isty farebny odtien, tiez je to rojo teda cerveno-siva kombinacia ale dost iny odtien jednej aj druhej farby. Ake mate s tym skusenosti? Mam to reklamovat alebo je to ok?

eimiky
9. dec 2009

atka reklamuj

ema.nz
9. dec 2009

atka:ja by som to skusila reklamovat,ze to nie je rovnaka farba.... ale si myslim,ze peniaze ti nevratia ale ti ju mozno vymenia ale to by som uz urcite zobrala ciernu 😉

baby ak sa vam niektorej trha to vnutro na taske(moja uz zacinala aj "sediviet") tak reklamujte 😉 mne behom 2tyzdnov poslali uplne novu 🙂

lila794
10. dec 2009

Ema, dik za typ, mne sa zacal trhat zips na taske 😉 ale aj tak chcem pre druhe novu, urcite ciernu 😉 Po malom mam este svetlunko modru a to som furt musela prat, aj vlozku do sportaka 😝

susik77
13. dec 2009

Ahojte. Da sa sportak-korba otacat v smere a proti smeru jazdy?A neviete nahodou co je lepsie=ci Peg Perego GT3 al. Causalplay S4?Mne sa totiz paci u PP GT3 jazdne vlastnosti a pohodlie pre mimco ale dizajn vobec 😖
Cusalplay S4 sa mi zda krajsi...

ewwe
13. dec 2009

susik nie neda, a co je lepsie neviem, ale GT3 je dost velky, a ked mas maly vytah v panelaku tak sa tam nezmesti, CP je krajsi, ale aj maly pre niektore deti, my mame S4

ikika.2
14. dec 2009

Mám na prodej korbu mako oranžové barvy, nemá někdo zájem? 4 měsíce používané, v záruce. Bez vad, krásný kus. Cena 3700,- (dohoda)

bmmz
14. dec 2009

ahojte potrebujem help kde sa upevnia tie dva cvoky na lavo na pravo hore na nanozniku???

ema.nz
15. dec 2009

bmmz:na konstrucii zospodu 😉

susik77
15. dec 2009

ewwe:diky.
no, my budemevelky, tak asi pojdeme do pp gt3. s vytahom ani autom problem nemam...

bmmz
15. dec 2009

to by ste neverili.... tie cvoky tam zospodu nie su su tam dierky ale cvoky zabudli vo vyrobe dat.. takze nemame ako upevnit nanoznik 😒 😢 🙄

dobromila
15. dec 2009

tak ja som si zaobstarala pouzivany S4 - sportovy a sklamal ma 😒 Neodporucam

yravas
16. dec 2009

dobromila - v čom ťa sklamal ??? 😨

denisienka
16. dec 2009

ahojte maminy, prosim vas o radu. Ako sa polohuje sportova cast S4, pomocou tej pasky, ktora je pod kociarom a utahuje sa na pravom boku? to je jedine co sa na to podoba, zial mne to nejako nefunguje, bud robim nieco zle, alebo je to pokazene ☹ dakujem.