Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

eimiky
27. jan 2010

ja som nemala vaničku ale primu a aj všetky doplnky, nemyslím si, že červená je výhradne pre dievča, druhý kočík budem mať tiež červeno čierny 😉

olise69
27. jan 2010

kupovali ste niekto náhradné kolesá na S4 ? Dostali sme defekt, ktorý sa nedá opraviť 😒

ema.nz
27. jan 2010

olive ved to ti staci len nahradna dusa...ci nie 😕 je to az take zle???tu je link na nahradne diely okolo casuaplplay 😉 http://www.maderna.sk/kociky/prislusenstvo-a-do... je tam uplne vsetko

lucinenka001
27. jan 2010

eimiky) 😉 , ja len preto, aby sa ma kazdy nepytal, ze jejjjj dievcatko ???? 🙂
ja si tiez nemyslim, ze by mala byt cervena len pre dievcatka ????
Tak hadam sa rozhodnem pre cervenu 🙂.

eimiky
27. jan 2010

olise ja odporúčam bicykliarstvo origoš sú drahé... mňa vyšla jedna 5 €

olise69
27. jan 2010

no,práve. nevšimli sme si defekt, koleso pomaly spušťalo a zodralo sa. Myslíte, že to vyrieši nová duša?

ema.nz
27. jan 2010

ked je zodraty plast tak tam dusa nepomoze 😝 ale ak je este kocik v zaruke tak plaste sa daju vyreklamovat 🙂 ak nie skus v bicyklovej predajni su tam lacnejsie,sice nie taky dezen ale stoja o 20€ menej ako original 😝

olise69
27. jan 2010

vdaka

ssyssa
27. jan 2010

Ja som tiež minulý tyžden kupovala v bicykliarstve nemala som momentalne na nové tiež mi to poradili dievčata posobia síce trošku väčšie ale nevadí na zimu su dobre 🙂a lacné.

minka21
28. jan 2010

lucinenka ja mam tiez termin april🙂a tiez chcem tento kocik,zistila si nieco nove o tej novinke? ci mam cakat teda alebo kupit staru 2009

ema.nz
28. jan 2010

baby ved napiste dodavatelovi 😉 on by to mal vediet presne

lucinenka001
28. jan 2010

minka 21) ano nieco sa mi podarilo zistit, ale aj napriek tomu kupujeme staru 2009 🙂. Novy model CS S4 reverse je sice mozne otacat, ale ma uzku sedacku a cena bude na 100% vyssia., ale neviem kolko a nove modely by mali prist v priebehu aprila. Ja uz neriesim sportovu cast kocika CS S4 2009 ci ma kratku opierku a co ja viem co este jednoducho ho kupim a hotovo. Ked bude treba potom sa dokupi golfac a hotovo. Neverim, ze existuje kocik s ktorymi by sme boli ako maminy na 100% spokojne 🙂. odkial ho idete kupit?

minka21
28. jan 2010

ja netusim kde ho este kupim,som si to chcela po novom roku zacat obzerat kde ako ceny ale som uz 3ti tyzden v nemocnici,a do porodu ma nepustia,lebo ma uz dva krat zastavovali,co malinka nie a nie vydrzat do aprila🙂takze bez infuzii moc nevydrzim,ale aj v Polsku ze maju dobre ceny,nie trhy,tam ho asi ani by nemali, 😅 ale normalne obchod,tak mozno aj tam bud ja po porode skocim,alebo poslem draheho s maminkou,neviem ako to budem riesit,a cez net sa bojim,lebo ja mam na nakupy cez net smolu co sa tyka vacsich veci,takze tam sa radsej brzdim🙂 ty uz vies kam pojdes?

lucinenka001
28. jan 2010

minka 21) fuuu to mi je luto ze musis byt v nemocnici. Ako to zvladas inak? Ta zasili ci ako? Ano o Polsku tu aj kocky pisalu cez dino, ale ako pises tiez sa obavame, lebo oni chcu peniaze samozrejme vopred, clovek zaplati a nebodaj nic nepride tak by ma porazilo. A Ty este ked mas zle skusenosti s nakupmi cez internet tak to neriskuj, potom fakt len ist do Polska, ale zvolit klasicky nakup cez obchod 🙂. A my to kupime asi priamo v KE a hotovo.

yravas
28. jan 2010

baby, my sme Casual kupovali cez spomínaný e-shop dino z Poľska - musím sa pridať k spokojným maminám - kočík došiel v poriadku a ok 😉 podľa mňa sa nemusíte vôbec obávať a ušetríte 😎

minka21
28. jan 2010

nie,nesili ani nic,len ma udrziavaju,lebo mala som uz kontrakcie a vsetko,len voda mi vdaka bohu neodtiekla,ale tiez sa bali,tak ma budu takto udrziavat kym to pojde,kazdy den v brusku je dobry,a potom uz domov s malinkou🙂 no presne,ze to nie je par centov,je to dost velka polozka,a tiez keby mi to neprislo tak potom vsetky tie dohadovacky s nimi,radsej v obchode,si ho aj pekne skontrolovat ci nie je poskodeny, a odviest si ho spokojne domkov🙂som rozmyslala ze aspon by mi drahy mohol kupit autosedacku primu a potom kocik by sme dokupili neskor,ved zo zaciatku aj tak budeme chodit len autom,tak asi tak to vyriesim,

lucinenka001
28. jan 2010

jasne cize musim byt pod dohladom. Ako vyzerali take kontrakcie? Lebo ja ani neviem co ma caka ale bojim sa hrozne. jujjj tak termin mas az 1.aprila tak to este skoro 3mesiace takto budes musiet byt? nebudete kupovat vanicku Playmoon? Ale ako vidis aj yravas si par dni dozadu objednavala cez dino a je spokojna, tak hadam im treba verit. Este uplne neviem preco kocky uprednostnuju skor PRIMU ako ZERO, viem, ze PRIMA sa da polohovat, ale aj tak je potrebna vanicka Playmoon, ci sa mylim?

lucinenka001
28. jan 2010

minka 21) pardon termin mas az 21 aprila, nezobralo mi 2-ku 🙂

lucinenka001
28. jan 2010

yravas) dakujeme za povzbudenie 🙂

minka21
28. jan 2010

no co spominali kocky ze ked mas letne a jarne babeno ze ti uplne staci prima,aj ako vanicka aj ako autosedacka,kedze fakt prve mesiace budeme maloco chodit von a to len autom,a potom ak budu take tepla tak v prime moze byt aj lezmo,no ja na zaciatok ked pojdeme odtialto budem potrebovat hlavne tu primu,a potom ked uvidim ci mi to pasuje alebo nie,uvidim ci co dokupim,fakt je to moje prve babo tak si to neviem moc predstavit co bude pre nas to najlepsie.sak potom si nalozim malu do auta a ked budeme potrebovat velku vanicku tak ju pojdeme dokupit,to je potom uz to najmenej🙂 ale ja by som najradsej chcela vsetko co k tomu patri 😵 😵 vanicka je krasna aj to vajko,len musim rozmyslat prakticky🙂))

lucinenka001
28. jan 2010

minka 21) ale PRIMA sa da dat do uplneho lahu? Lebo babetka maju byt take drobne na rovnom. ale to len prve dni sa chodi malo s babetkom von potom uz mozes. Ine je to samozrejme v takejto zime ze clovek s malinkym drobcom nemoze ist len tak von, ale nas caka april, maj a to uz bude hadam teplo, no uvidime ako april. A v aute sa vraj neda polohovat prima takze tiez Ti sedi ako vo vajicku, no ja neviem. Uz som z toho cvok co je najlepsie kupit. ☹

minka21
28. jan 2010

no ono aj vo vajicku take malininke mozes prevazat v aute,zasa nejdete na nejaky 12hodinovy výlet autom 😀 takze je to vyrabane pre take malinke,a inak by to davno zatrhli keby to skodilo,takze to sa nebojim,ved autom pojdeme zo zaciatku fakt len z porodnice,a potom na prvu poradnu,takze to je tak 15min v aute,a potom ked uz budeme moct chodit normalne tak potom uvidim fakt ci ta prima nam staci alebo nie,a neviem presne ci je to uplny lah,ale ked ho budes mat naobliekane tak myslim ze mu to vadit nebude ani ten mensi uhol,ved v brusku bolo ake pokrcene🙂 a fakt ked ho tam nebudes mat pol dna tak skodit by to nemalo si myslim

eimiky
29. jan 2010

prima sa dá v aute prevážať aj v ľahu, to je výhoda oproti ostaným vajíčkam, že bábo leží

minka21
29. jan 2010

eimiky no super,este lepsie🙂 inak mate niekto kolekciu bobby pin?ja budem mat dievcatko a to bordo sa mi moc paci,len v predajni neviem ci to budu mat

gvenka1
29. jan 2010

Ahoj Lucinenka, ja mam tiez S4 aj vanicku playmoon aj vajicko baby zero plus, mozem povedat ze som aj vanicku aj vajicko vyuzila maximalne my mame januaroveho synceka, teraz ma uz rok a vyuzivame sportovu verziu. Vanicku som pouzivala do 5 mesiacov pokial z nej nevyrastol a vajicko som vyuzivala od narodenia az do 8 mesiacov aj ako autosedacku. Mame chlapceka a farebnu verziu sme mali green pilot (neviem ci vies aka to je ) z vonku zelena a zvnutra cervena, mam to aj v inzerate nakolko to predavam. Tak vela stastia pri rozhodovani.

lucinenka001
29. jan 2010

gvenka ) dakujem velmi krasne za informacie. My budeme mat aprilove babo cize na jar a v lete by sme ho mali vo vanicke playmoon a na prevoz autosedacku a na zimu uz bude musiet ist do sportiaka. Farbu green pilot nepoznam, tak sa idem hned pozriet. A krasne dakujem este raz .-).

lucinenka001
29. jan 2010

eimiky ) mne bolo povedane, ze PRIMA sa neda v aute dat na lezmo, tak ja teraz uz neviem. Ty si mala teda len PRIMU a sportiak? Dakujem

eimiky
30. jan 2010

nie aj vaničku celý komplet ale vaničku som využila len pár krát zaobišla by som sa aj bez nej

majina
30. jan 2010

Ahojky, můžu se zeptat, zda-li je pravda, že se boudička u sporťáčku dá hodně "překlopit" dopředu??? Že není tak kraťoučká-chrání před sluníčkem, větrem...?

ema.nz
30. jan 2010

stiesku preklopis az tak,ze dieta zakryjes 😉