Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

corny
24. mar 2008

James-v tom mas uplnu pravdu,ze na Slovensku su nenormalne drahe kociky,my sme tiez kupovali v Rakusku hlboky kocik a teraz sportovy a za kazdym sme usetrili 5000sk.

corny
24. mar 2008

Andy a nieje velka oproti inym taskam? Mne sa na hlbokom taska znicila za sest mesiacov a stala 1790sk,tieto maxi bagi stoja 1600 a vyzeraju velmi dobre.Peg perego ma nekvalitne tie tasky,kociky su super.Ma 46cm a moja len 33cm-dlzku a to je dost velky rozdiel,tak si ju neviem predstavit na mojom sportaku.

jastericka
25. mar 2008

žienky, chcem sa Vás opýtať, vy,čo už používate kočík casual play. Zmestí sa doň bábätko bez problémov napríklad v perinke a zabalené v deke? Včera som to tak pozerala, zdá sa mi to malé, ale čo som porovnávala iné kočíky rozmery ležania, tak sú tiež na šírku zväčša 30-32 cm.

andy.a
25. mar 2008

jašterička,už tu bolo písané,že vanička na tomto kočíku je z tých väčších 😝 ,takže pohode sa tam vojde bábo s perinkou,aj v deke 😉

moja malá stále v tej vaničke spáva cez deň..a má už 9 a pol mesiaca a dlhá je dosť 😉 🙂

jastericka
25. mar 2008

jeeej, ďakujem andy, som to prehliadla, keď tu občas aj iný kočík spomenuli 😅 , som rada

dasa27
29. mar 2008

Caute baby, z toho predaju nic nebude. Naozaj niktora nebudete v blizkej buducnosti tento kociarik predavat?
A ak mozem poprosit o radu, namiesto hlbokej vanicky mi bude pre mimco stacit aj len Prima? dik

dasa27
29. mar 2008

Ta prva veta mala byt otazka... zabudla som otaznik 😀

luckka
30. mar 2008

baby aj ja sa chcem spytat na tu primu, staci namiesto hlbokej vanicky? ci radsej vanicku?

andy.a
30. mar 2008

luckka,my máme oboje..na cestovanie je lepšia Prima Easy..a na kočíkovanie hlboká vanička Playmoon 😝 😉

mirell
30. mar 2008

dasa27, my predávame Casualplay S6 playmoon sivo-oranžový, my sme ho kupili za 7500, teraz je za 6800,- je vo výbornom stave, používaná ani nie 6 mesiacov. pošlem foto

janca704
31. mar 2008

Ahojte, tiez sme majitelmi CP S4, kupovali sme ho v akcii na babetkovo.sk, teda tu "starsiu" adapterovu verziu. Vtedy ponukali v akcii sportovu verziu +autosedacku Prima Easy a poviem vam, ze teraz v marci bolo problemom zohnat na to hlboku vanicku. Jednu jedinu som nasla v Cechach a to tmavomodru (chcela som svetlomodru), ale som rada, ze vobec mam (a hlavne novu), navyse nas vysla podstatne lacnejsie 🙂 Uz ma caka na poste😀 Este sme sice v brusku, ale nevieme sa dockat, kedy kocik vyskusame.
Ja by som na kocikovanie autosedacku nepouzivala, teda urcite nie na viac ako hodinku 😉

janca704
31. mar 2008

Este Dasa27 - skus pozriet www.mimibazar.sk (pripadne mimibazar.cz) 😉

tribitka
31. mar 2008

dasa, moja sestra má Casualplay ročný vo výbornom stave a chce ho predať, len nevie komu...
ak by si chcela, mohla by si sa s nou spojiť.... 😉

dasa27
1. apr 2008

Cau, tribitka sem s kontaktom na tvoju sestru, hned jej zavolam alebo napisem. Farebne ide o aku kombinaciu?

dasa27
1. apr 2008

Mirell, diky, ale hladam S4. Hlavne za to, ze je to trojkolka a ze ma nafukovacie kolieska. Ale ked nezozeniem S4 na inzos, tak potom budem pozerat asi aj po S6. Diky zatial

tribitka
1. apr 2008

dasa, más IP

andy.a
1. apr 2008

kočky,kam zapínate nánožník na kočíku-myslím hore ?? nám ukazovali v obchode až kamsi hore,kde mám zapnutú hornú časť sedacej časti šporťáku,to by ale malo dieťa pomaly cez hlavu zapnuté 😕
a nižšie by to šlo teoreticky pripnúť kúsok nad hrazdičku,ako dieťa sedí-ako sa dávajú adaptéry na vaničku,tak pod tým/teraz nemám kočík doma 😝 /,ale to je zasa veľmi nízko..a tam upínam tiež sedaciu časť 😕 😖 skúšala som tam ten nánožník pripnúť,ale vyzeralo to otrasne 😕 😖 také pokrkvané 😕

v manuáli dokopy nič nie je 😠 a máme ku kočíku aj dvd-o nutnosti používania autosedačky/v angličtine/ 😕

tribitka
1. apr 2008

andy, záleží od toho, ktorú kolekciu máš...lebo na staršej sa nánožník dával gumičkami, nová kolekcia má nánožník na cvoky.
Upevnuje sa to ... hmm,... ked máš hlbokú verziu, tak za tým adaptérom, ktorý je červený je taká časť cvoku, kde to pripneš, nesmie to byť pokrkvané.... neviem to viac popísať....
daj vedieť akú kolekciu máš, potom pomôžeme... 😵

grety
1. apr 2008

dasa - ja predavam komplet, precitaj si inzerat, je to este aktualne

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

andy.a
1. apr 2008

tribitka,díky,mám staršiu verziu,teda minuloročnú 😝

a už sme zistili,kde je chyba-na 3.krát,keď sme sa boli v predajni na to pýtať/dnes,už 3.raz/ -nánožník sme dokupovali tento rok,teda na novší typ kočíka nám predali 😒 a až na 3.krát si pani predavačka všimla,že kočík je minuloročná kolekcia a nánožník nová a zato to tam vôbec nepasuje 😕
a ja som tiež nevedela,že tento rok je už nová kolekcia,ale v predajni to asi mali veideť a informovať 😠

takže idem predávať aj nánožník na novší typ,a zháňam na nete nánožník na starší typ 😝

mirell
2. apr 2008

a ten je aky nanožnik, na ten starši typ? a novší? aky je medzi ninmi rozdiel?

tribitka
2. apr 2008

mirel, nánožníky sú úplne rovnaké, len starší sa zapína na gumičku a novší už na cvoky... to aký potrebuješ záleží od toho, akú kolekciu máš.... 😉

livia76
6. apr 2008

Andy-nám sas nánožníkom stalo presne to isté-/starší typ kočiara ako nánožnika/ tak som si hore prišila gumku s gombíkom a je to. Nechcelo sa mi pobehovať a zháňať 😉 Teraz je to v pohodičke 😵

andy.a
6. apr 2008

Lívia,mňa by to veru nenapadlo 😀 😕
mohla si to prv napísať,už máme ten správny nánožník,objednala som ho cez MMB 😕 😝
vidíš-1 gombík a gumička-a ušetrila si 890,- + poštovné 😅

andy.a
6. apr 2008

no,napadlo by ma to,keby niekde na nete boli tie nánožníky poriadne odfotené,teda aj spôsob upevňovania 😖
nielen na kočíku zdiaľky 😠

livia76
7. apr 2008

😀 😀 😀

anetdenda
9. apr 2008

ahojte.Nahodila som na internet Casualplay a naskočila mi vaša diskusia.Tiež sme sa rozhodli pre tento kočík a uznávam že je uplne super.Kúpili sme celú sadu ,ale vaničku a autosedačku už nepotrebujem ,a mám na predaj ,pretože náš malý má už 8 mesiacov.Je to tá navá kolekcia na rok 2008 varianta 575.

jastericka
9. apr 2008

anetdenda: pofoť a vytvor si album 😉

muska55
14. apr 2008

Ahojte, uz sme prakticky rozhodnuti kupit casualplay S4-sportovu cast. Neviete poradit kde to vyjde najlacnejsie? Mala nam uz nechce lezat v hlbokom kociku, tak nas to uz dost tlaci.

andy.a
15. apr 2008

muška,podvozok predsa máš,ten musíte mať,neviem,ako ináč by si chodila iba s hlbokou časťou bez podvozku.. 😅
takže potrebuješ len podložku do šporťáku a nánožník/máme na predaj úplne nový na kolekciu 2008 / 😝
a strechu na kočík + hrazdičku máš asi tiež,to bolo vo výbave kočíka 😉