Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

lola77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kanhwa
7. feb 2012

@lola77 ta cena je bez nanoznika.
nozicky su v lahu, kym su dostatocne kratke na to, aby boli v lahu 😉 potom budu visiet 🙂

katkamiki
7. feb 2012

@martina646 Ahojte, prosim Vas, neviete mi niektora povedat, aku ma vanicka vnutornu dlzku? a ci sa kocik zmesti aj do tych nasich starych malych vytahov??? Dakujem, velmi sa paci a neviem, ci ho mam kupit.. 🙂

lola77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kanhwa
7. feb 2012

@lola77 tusim medzi 30 a 40 eur, my sme ho nekupovali - ak mas dobry fusak, tak ti nanoznik netreba podla mna.

@katkamiki vanicka je uz v pivnici, tak dlzku neviem. do nasho vytahu sa nezmesti na sirku podvozok cez dvere - riesime to tak, ze odmontujeme vzdy jedno koleso ked ideme do vytahu. no nie je to bohvieco po tejto stranke, kedze my mame este aj od vytahu dolu schodisko, ja som s tym kocarom uplne nesebestacna. musela som kupit este jeden mensi sportak, ktory udvihnem, inak by som bez pomoci ani nemohla s malou von.

dadous
7. feb 2012

@katkamiki vnitřní rozměr vaničky je 75cm, takže venkovní bude asi min. 80cm 😵

lola77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucy_m
7. feb 2012

@lola77 nanoznik vychadza cca 28 €.

mmacko
7. feb 2012

@martina646 prosim ta, to je zlava na vsetky kociky -10 % v tom novom predeti v korze? Dakujem

mmacko
7. feb 2012

Baby, ste spokojne s casualplay s4 reverse sportakom. A kolko cca stoji novy sportak? A ktory je nazivo krajsi? ten na ciernej ci striebornej konstrukcii. Dakujem

mmacko
7. feb 2012

a este jedna otazocka, da sa zlozit spolu so sedackou aj ked je proti smeru jazdy, ci sa musi zvlast konstrukcia a zvlast sedacka.

martina646
7. feb 2012

Vnutorny rozmer vanicky Playmoon odmerany metrom je 70x30 cm. K vanicke aj k vajicku je taky "nanoznik" vo farbe kocika original v suprave, cierny nanoznik na sportak tam bezne nie je, ale ja som ho dostala gratis, lebo som predavacke povedala, ze si asi kocik objednam cez ich web stranku s dorucenim kurierom, lebo ho nezmestime do auta (boli sme plni z nakupov). Neviem, ci chcela kocik predat, mozno nejaky obchodny trik, ale ponukla mi ho v tej cene supravy. Vraj mali posledny kus nanoznika, co im k tomu prisiel a uz ho k dalsim kocikom budu len objednavat za priplatok. Neviem, co je na tom pravdy, ale je som spokojna a kocik sme do auta doslova "narvali".
V Pre Deti Korzo maju zlavu 10% uplne uplne na vsetko. Treba mat taky kupon, ktory som ja dostala v januari v predajni na Kosickej ako oznam, ze otvaraju novu predajnu, alebo sa da vytlacit aj z ich web stranky. A treba asi na tu zlavu upozornit, lebo som mala pocit, ze keby ze si ju nepytam, ani mi ju nedaju.

martina646
7. feb 2012

Pardon, asi som preklepla vanicka ma vo vnutri 77x30 cm.

katkamiki
8. feb 2012

@kanhwa Ďakujem velmi pekne, my budeme mať asi rovnaký výťah ako vy :( Tiež z neho musíme ešte schodami dole, alebo hore ísť :( Musím to pomerať, či sa nám tam zmestí, ale najhoršie je, že mi ešte vnutorné dvere musíme zatvárať :( Takže asi s tým bude problém....

@dadous Ďakujem pekne.. 🙂
@martina646 Ďakujem 🙂

mon173
8. feb 2012

ahojte,
ja som sa do tych malych vytahov s kocikom vzdy natrepala. dokonca aj do takeho co su aj vnutorne dvere. bolo to dost natesno teda. neviem ci som tam aj na spickach nestala, ale islo to. ale k tym schodom do bytu, zda sa mi celkvo ta konstrukcia velmi tazka, takze bez pomoci som hotova.. zatial vsak pouzivam len vanicku - tak aj o to je tazsi. inak ku nam do bytu ziadne schody nemame, a tym padom mi ta vaha vobec nevadi. inak som ale spokojna.. mala ma ale 4 mesiace a spolu s fusakom cakam do kedy sa mi tam zmesti 🙂)

mon173
8. feb 2012

aha a este som chcela dodat, ze je super ze sa da vanicka pouzit aj ako autosedacka, to mi velmi vyhovuje, mala spi, nemusim ju prekldat ani nic. neviem ci to tu uz niekto spominal, len ma to napadlo. vajicko zatial pouzivame ako hojdacku doma 🙂 a mala som dost problem zohnat aj tasku ku kociku.. my ju objednavali asi 3 mesiace 🙂)

kanhwa
8. feb 2012

@mon173 ja neviem, ktosi tu pred casom pisal, ze ta vanicka nie je u nas ako autosedacka certifikovana a teda oficialne povolena, ale nie som si ista ci to bolo u nas alebo v Cesku ? my sme to tak nepouzivali, mne sa to nezda moc bezpecne lebo predsa len vanicka je priputana ale samotne dieta nie moc pevne.

mon173
8. feb 2012

@kanhwa jaj, tak o tom neviem, ja to zatial pouzivam len tak. vnutri je ten vankus okolo nej, a aj tie popruhy, tak ju tam zaviazem, a nemam pocit ze by som ju nejak ohrozovla..zachvilu j tak ideme uz na sportovu verziu, tak uz to riesit ani nebudem 🙂

petronelas
10. feb 2012

Kdo by měl zájem budeme prodávat casualplay extrem 2009 v černé barvě s bílíma nápisema extrem,fusak originál,hluboká korba,sporták,pláštěnka,nánožník.
V případě zájmu pište IP. 😉

petronelas
10. feb 2012

A ještě jsme zapoměla vložku do sportáku exterm k tomu přidám. 😉

kanhwa
12. feb 2012

@katkamiki ano, treba dat pozor aj na sirku podvozku do vytahu - tam to ide odobratim kolesa, co je velmi prakticke (koleso ide velmi jednoducho zlozit a j nasadit), len na to treba fakt dvoch. sice moj muz to robi sam, ale ja to neviem, kocar aj s malou je mi moc tazky. no a ako pises, treba dat pozor aj na rozmer dlzka (ked tam mate vnut. dvere). nas sa nezmesti, ked je rucka v polohe najvyssie, ale ked ju dame do najnizsej polohy tak v pohode.
inak az na to, ze sme kocar reklamovali (a reklamaciu sice neuznali, ale aj tak zadarmo opravili! ) - vraj to tak maju vo zvyku tvrdit, ze za vsetko si moze zakaznik sam 😒 som s kociarom max. spokojna (teda ked sme nan dvaja so spomenutych dovodov) a v ziadnom pripade by som nemenila.

lucinka111111111111111
13. feb 2012

Ahojte vie my niekto poradiť mám kočiar casual play adapterovu verziu a chcem si kúpiť vajíčko ktore je uni sistem myslite že my bude pasovať.

lucinka111111111111111
13. feb 2012

lucinka111111111111111 Ahojte vie my niekto poradiť mám kočiar casual play adapterovu verziu a chcem si kúpiť vajíčko ktore je uni sistem myslite že my bude pasovať.Nevie my niekto poradiť som zúfala lebo neviem čo.

lucy_m
16. feb 2012

@lucinka111111111111111 Luci mylim, ze ti to pasovat nebude, ale skus sa spytat v obchode s kocikmi, tam ti urcite poradia.

lucinka111111111111111
16. feb 2012

Ďakujem

mmacko
17. feb 2012

Ahojte uz mam s4 reverse doma len som s nim este nebola vonku.
Chcem sa spytat, naco je ta snurka na rucke a ci sa da zlozit aj so sedackou.
Dakujem

mmacko
17. feb 2012

A este, mam na predaj vajko baby zero ruzove v super stave za 50e ak by mal niekto zaujem

ciernavila
20. feb 2012

ahojte, nechce sa mi citat celu diskusiu, ide az uplne do lahu sportak? Korba je teda dost mala, o 10 cm mansia ako je moj terajsi kocik, hladam nieco ine pre zmenu na druhe mimi ale ento sa mi paci dizajnom. Ako je to s polohovanim noh? Ake su negativa?

lucka694
20. feb 2012

ahojte ja by som sa chcela spytat do kedy vam dieta vydrzalo v reverse? zda sa mi dost uzky ...

kanhwa
21. feb 2012

@ciernavila nejde 100 % do lahu, ale takmer uplne, takze to je podla mna v pohode. a je tam taka mala umelohmotna podlozka na nozicky, kym je este male a davas ho tam spat.
velkost sportaku neviem moc posudit, lebo nasa mala ma 10 mesiacov a je dost drobna tak ja dufam, ze este aj buducu zimu ho snad este vyuzijeme - ale to urcite uz bez fusaku.