Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

cokoladka30
2. sep 2009

ahojte,,,ja sa chcem opytat na kocik S4,,to každy kocik je taky akoby rozhegany? ja som skusala kocik s4 a ta konstrukcia rucka s podvozkom sa mi zdal taky akokeby rozlietany,je to normalne?

meinkonka
2. sep 2009

cokoladka30 no ja myslim, ze oproti inym kocikom je dost pevny. ped kupou som skusala kopu inych a tie sa my zdali ovela viac rozhegane. ja myslim, ze v tomto je ok 😉

eimiky
2. sep 2009

cokololadka30 neviem aký si skúšala, ale teda ani mne sa nezdá byť rozheganý,práveže je oveľa pevnejší ako ostatné.Mám mohutú konštrukciu.

slavi1
2. sep 2009

no mne sa veru rozhegany nezda, jazda s nim sa mi zda mäkucka, oproti inym kocikom-ja ho len a len odporucam

lara75
2. sep 2009

boncusik, akcie na trojkombináciu S4 ale aj S6 sú, ale už iba v dvoch farebných variantách, a to: tmavomodrá a horčicová (mustard), tiež som ich pozerala v obchodoch. Majú ich ešte v "predeti" sieti ale aj v iných možno. Ostatné farby z kolekcie 2008 sú beznádejne vypredané (my sme chceli celočiernu), obvolali nám distributorov, ale už sa vyrábajú iba tie nové farby (trocha kriklavejšie, s nápisom extreme). Tie sú ale oveľa drahšie, ako teraz spomínaná akciová trojkombinácia.
Ináč máme doma našu S4 kombináciu: športový (čierny) s podložkou Bobbypin orange, prima easy Bobbypin orange a playmoon mám z bazáru (čiernu), je to parádne, vôbec nie je rozheganý, je to pevná konštrukcia 😉

hviezda22
2. sep 2009

baby, vymenim podlozku a tašku bobbypin malinovu - bordo za jednofarebnú, tasku len vanity bag, nie maxibag

boncusik
2. sep 2009

holky dík za tipy 😉

emamamamu
4. sep 2009

holky nevadi vam u hluboke korby taska uchycena na rukojeti? nam to nejak boucha do kolen, kdyz jedem....ehm
a mate taky tak zmuchlanou boudicku u hluboke korby? a pokrivenou? 😅 😅 😅 😕

senja
4. sep 2009

emamamamu Pockej, ty uz jezdis s kocarkem? A koho tam vozis? 😀

lusyla
4. sep 2009

baby ak mate niektora zaujem ja predavam casualplay S4 v super stave za 220e 😀

janac
4. sep 2009

emamamamu 🙂 mas recht, ja nikdy tasku na rukojeti nevozila, slo mi to bouchani strasne na nervy..... boudicku zkus namocit a pak vzit parou z zehlicky🙂 to by mozna slo 🙂

ema.nz
4. sep 2009

emamamamu:tasku tam mam stale 😉 inak mohli to aj lepsie vymysliet 😠 mne nebucha ale mi strasne vadi to,ze sa smyka dole 😠 😠

a striesku som dala dolu a prezehlila cez handru(som sa bala aby som ju nespalila 😝 )potom to uz bolo super 😉

evak81
4. sep 2009

Ahoj,
chtela bych pridat jeden poznatek o tasce, opravdu to nevymysleli nijak uzasne, ja mam tedy maxibag a nakonec jsem to vyresila tak, ze jsem ucho od tasky uplne prodlouzila a navlekla na madlo. Taska je potom jako by pod korbou.
S korbou se to da aslespon takhle vyresit, ale se sportakem je to teda mega na prd 😀

katy1979
7. sep 2009

my sme mali jednoduchý trik na to aby taska nepadala. ten pasik kde su cvoky na pripnutie nezapnete rovno ale najprv ho stocim o 360stupnov a potom zacvaknem cvoky. sice obcas sa to smykne aj tak ale uz to nie je take.

katarinkamt
7. sep 2009

Ahojte dievcata, narazila som tu na temu porovnavania kocikov CP S4 s Teutoniou Spirit S3 HB, ktora prebehla niekedy v marci. Neviem uz meno pana, kotry sa vyjadroval v podstate v prospech Teutonie a mal padne argumenty, ale chcela som sa spytat, ci mi neviete poradit, CP S4 som nasla v cenovych relaciach okolo 800€ s vajickom , v trojkombinacii. Teutonia Spirit S3 HB som nasla na najakom ceskom portali za asi 15000 CK. Tak chcem vediet, ci si vanicku a vajicko musim este dokupit, lebo nebola uvadzana v cene a kolko to vlastne vsetko spolu vijde. Dakujem.

musilka
7. sep 2009

kat teutonia spirit tě v trojkombinaci korbička sedačka sporťák vyjde tak cca na 28000 kč ☹ 😉 casuál v kombinaci tě vyjde kolem těch 20 000 v polsku dokonce i kolem 17 000 😉

katy1979
7. sep 2009

casual teda isiel dobre cenovo dole. no ako vidim pouzivany nemam vobec sancu predat.

katarinka teutoniu najdes aj na slovensku ale cenovo je to asi tak ako pise musilka.

katarinkamt
7. sep 2009

Dievcata, este som narazila na uplne krasny kociarik JOOLZ, pozrie´te si ho, videla som ho len na ulici a teraz som ho nalsa na www.4mimi.cz.........krasny, fakt

ema.nz
7. sep 2009

katarinkamt:mne ten link nejde 😖

katy1979
7. sep 2009

ema skopci si ho a na konci zmaz tie bodky a krasny a pojde ti to. t.j. hod si tam iba www.4mimi.cz

ema.nz
7. sep 2009

baby poslali mi novy navlek na madlo a ani za oneho neviem prist na to ako ho vymenit 😝 poradte mi 😉

eimiky
7. sep 2009

Katarínkamt aj mne sa veľmi páči joolz ale má ževraj malú striešku, čiže je nepraktická.to ma odradilo,je tu aj téma..
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
ema.nz tak to netuším

miska84
7. sep 2009

Ahoj , kde jste prosim nasli tema srovnani Casualu a teutonie spirit..mezi temihle kocarky se rozhoduju a nevim, ktery urcite by me to tema moc pomohlo..diky moc

musilka
8. sep 2009

misk i já jsem zvažovala tyhle dva kočárky u spirita mě lákala sportovní sedačka otočná do protisměru a u casuála zase design a nakonec jsme se rozhodli natvrdo pro casuála páč nás vyjde mnohem levněji 😉

katarinkamt
8. sep 2009

eimiky, aj ja som ho lepsie pozrela a mam taky isty pocit nehovoriac o sportovom kociku...........mna sa aj tak stale najviac paci Casualplay S4, zatial najlepsie ponuky som vsak nasla na zahranicnych e-shopoch a to nemam odvahu objednat. Zatial najlepiu ponuku som nasla asi na www.baby-kocarky.cz, je aj s vajickom a korbou za 23,900 Kc. Neporadi mi niekto, kde maju lepsiu cenu? Dakujem.

miska84
8. sep 2009

musil: diky diky moc, no ja prave cenu neresim, jen chci ten lepsi proste 😀 zkousela jsem je v kramu tak Teutonka mi prijde lehci a lepe se ovlada, ale uz nejsem schopna objektivne posoudit o kolik lepe nez Casual a ma vetsi nakupni kosik teda, ale Casual je moje srdecni zalezitost a desne se mi libi a neni proste o tolik horsi urcite nez Teutonka, takze bych rada slysela nazory lidi, aby mi pomohli se rozhodnout, ale jsem spis priklonena ke casualu¨, ale proste stejne furt vaham, abych pak nelitovala nebo tak je to semnou tezky ☹

eimiky
8. sep 2009

katarinkamt a na www.groupfashion.cz nemajú lepšie ceny skús popzerať

bobbik
10. sep 2009

Ahoj casualky, moc se mi tento kaočárek líbí a jsem z něj uplně unešená, ale opravdu nevím jestli to bude to pravé ořechové.Hlavně jsem se chtěla zeptat zda se vám zdá sportovní kočárek dostatečně velký, aby se tam pohodlně vyspalo řekněme 1,5roční až 2 leté ditě a nemuselo mít pokrčené nohy, nebo aby mu ty nožičky nevyseli hodně dolu.Hlavně jestli se tam vůbec to 1,5 leté dítě vleze i s fusakem.díky

eimiky
10. sep 2009

Bobbik ja by som ho už v tom veku neodporúčala, ale záleži od veľkosti dieťaťa, podľa mna si ho vyskúšaj niekde a podľa toho uvidíš 😉