Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

kanhwa
9. jún 2011

@dadous jeejda, ja som si to nevsimla, lebo ten pas mam tak po bokoch zalozeny aby nezavadzal, lebo som to do auta este nedavala. tak diki aj tebe 🙂

chichaa
11. jún 2011

Ahojte kočky!
Predávam Casualplay S4 používaný, ale v plne funkčnom stave. iba s kozmetickými chybičkami. Podložka z limitovanej edície Bobby Pin - oranžovotehlová. Za super cenu -160e- chcem ho rýchlo predať a kúpiť už golfáč! Keby mal niekto záujem, prosím IP. Vďaka! 🙂

kanhwa
13. jún 2011

Babule
prosim vas - ako sa zaaretuje to predne koliesko aby sa nehybalo do stran?
diki 🙂

n20
13. jún 2011

@kanhwa Je tam takový zobáček a ten stlač směrem dolů a je to 🙂

kanhwa
13. jún 2011

@n20 vdaka - to som prave skusala a nejde to, to koliesko sa stale pohybuje ☹

dadous
13. jún 2011

@kanhwa na předchozí straně je foto , ukazuju jtam prstem na díru u kola, kde by se to mělo občas vyčisti a promazat olejem, tak to vyzkoušej 😵

bambulka0406
13. jún 2011

baby, neviete kde by som zohnala slnecnik v ciernej farbe? nikde ho nemaju. alebo nemate niektora na predaj?

kaul
13. jún 2011

My mame S4 a sme s nou maximalne spokojni. Je neocenitelne, ze ma brzdu, kedze chodime korculovat na chodnik. Vrele odporucam!!!!

zajo79
14. jún 2011

@kaul korculujes s S4? to nemyslis vazne... to nieje kocik na korcule 😕

jemi
15. jún 2011

Ahoj holky nevíte lze na kočárek nasadit autosedačku maxi cosi?

ema.nz
15. jún 2011

@jemi nie neda!

tehuli
15. jún 2011

@katka37 můžu se zeptat na které stránce si viděla nová kolečka:? v případě, že bych je do budoucna chtěla měnit? nebo jen ten plášt na kolo nevíš kde se dá sehnat?

katka37
15. jún 2011

)

katka37
15. jún 2011

@kanhwa měla jsem to stejné,vyzkoušej promazat a pokud nepomůže můžeš koupit nové adresu jsem tady dávala 🙂

katka37
15. jún 2011

@tehuli a plášt seženeš i prodejně náhadních duší na kola 🙂

tehuli
15. jún 2011

@katka37 aha já myslela že tam seženu jen duše ale ty plaště na ty kolečka ne🙂

katka37
15. jún 2011

@tehuli no ale není to originál takže bych to nedoporučovala ,známá si jej koupila a nebyla spokojená ,takže raději na nej .hracky 🙂

tehuli
15. jún 2011

@katka37 jj ted jsem je našla koukám na ně🙂 je dobrý že jde koupit za 1200 i celé to soukolí dopředu🙂

kanhwa
15. jún 2011

@katka37 no ale mi mame uplne novy kocik, sme s nim zatial len parkrat boli vonku ☹

katka37
16. jún 2011

@kanhwa já jsem koupila od jedné maminky a nefungovala ta aretace,psala jsem technikovi do servisu a ten říkal ,že pokud to fungovalo tak to bude jen nějaká odstranitelná porucha a pokud to nejede od novoty je to konstrukční chyba,ale dá se koupit to soukolí celé nové i s dobírkou za 1350kč,ale ty máš snad kočár v záruce,ne? 🙂

katka37
16. jún 2011

@tehuli jj dá se tam sehnat skoro vše.....je to fajn ,i super jednání ,dodaní je rychlé byla jsem spokojená a určitě ještě využiju 🙂

tehuli
16. jún 2011

@katka37 já mám ten kočárek v super stavu ale jen se tak ptám...levý zadní plášt je měněn ale pravej je trošku ojetej tak do budoucna spíš..já bych koupila novej..ale můj drahý na co ježiš vždyt to sjeté není atd.:D zbytečné utracení tak říkám ok..tak až po sléze🙂

katka37
16. jún 2011

@tehuli jasně ,počkej až doslouží a pak kup nový plášt.... 🙂

tehuli
16. jún 2011

@katka37 hihi jj tak tak...🙂 to víš já bych je koupila hned..ale je to zatím fakt zbytečný🙂) sjeté nejsou..bála jsem se že budou a jsou krááásný🙂 a jinak dobrý?nebo si našla ještě vady..🙂 já naštěstí ho mám fakt super.:D o víkendu jsem zkoušela sportácek..jen si pak dokoupím na pinkie ty podložky do kočíku🙂 😵 😵

kanhwa
16. jún 2011

@katka37 ano, je v zaruke,tak to budem reklamovat - dufam, ze mi nezoberu cely kocar ale snad len objednaju to kolecko, lebo bez kocara nemozeme existovat. nemame ziaden nahradny.

katka37
16. jún 2011

@kanhwa mi říkal ten technik že je to do půl hodky opravené
🙂

katka37
16. jún 2011

@tehuli já už naštěstí vše O.K 🙂

gesypa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadous
20. jún 2011

@gesypa stříška je součastí kočarku, i nanožník a plaštěnka 😵