Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

katy1979
20. sep 2011

@adelkav tak ten som pozerala tiez.

lutsine
22. sep 2011

kocky chcem sa spytat, maly ma 14 mesiacov a mame kociarik s4,no ked som dala nanoznik tak sa mi tam maly nezmesti,ma pokrcene nozicky....a to este neratam fusak...ako to riesite na zimu...ked naobliekate babo...ale kupovat vacsi kocik...taky vobec existuje?

lafemme
26. sep 2011

@lutsine tak jsou větší kočárky, určitě takové PP GT3, Phil....
Naše malá má taky 15 měsíců a nánožník jsem ještě nezkoušela, ale taky pochybuju, že se vleze v zimě i s fusákem.. 😕 Ale další kočár se mi kupovat nechce.. 😒

nanyy
27. sep 2011

ahojte,nema niekto na predaj tasku na casualplay??

mmacko
27. sep 2011

ahojte, je tu vela stran, to nemam cas citat, tak sa chcem spytat, kamoska sa rozhoduje medzi casualplay s4 reverse 3 kombi a jane slalom reverse 3 kombi. Ako ste spokojne s casualom otocnym? Ake ma muchy a ake vyhody? Dakujem

katka37
4. okt 2011

ahoj holky,prosím Vás ,jak se uchycuje autosedačka prima easy?jsem asi blbá,ale neumím na to přijít.díky Katka 😉

lilliaan
9. okt 2011

@mmacko Ahoj, ked ja som kupovala nasu S4, mi povedali v obchode, ze S4 v reverse verzii je pomerne uzka. Teda ten kociar nie je moc siroky sam o sebe, tak keby bol este uzsi, bol by to uz problem 😠 My sme sa rozhodli pre klasicku verziu. Si myslim, ze pri vybere kociara treba viac prihliadat na sportovu verziu, predsa len sa vyuzije dlhsie ako hlboka korbicka 😉

lilliaan
9. okt 2011

Ahoj holky,, necitala som celu tuto diskuziu, je to predsa len 136 stran 😅 ,,, viete mi poradit... Moj maly ma 7 mesiacov, nedavno som kupila origos nanoznik a mne pride nejaky maly 😠 Len len ho tam upevnim,, a to kde mam dat fusak?? 😲 Ako to riesite v zime? Mame fusak Lodger, a ten sa tam urcite nezmesti ☹ A este jedna otazocka: co obliekate malemu na nozicku v zime? teda moj Teo este nechodi, a v lete nic nenosil, teda okrem ponoziek a nie je zvyknuty mat topanocky, a hned ich vyzuva... 🙄

katy1979
9. okt 2011

@lilliaan skus hrube ponozky ci overal aj s tymi nozickami. ale neboj zmestis aj fusak a nanoznik. my sme sice pri casuali mali emitex a zmestil sa aj pod nanoznik. ten spodok troska zahni ak to bude dlhe. este nie ste taky dlhy aby ste mali nohy az po spodok fusaku

micanek
9. okt 2011

já měla casuelko a veliká spokojenost ....fusak jsme měla také od emitexu a a vešel se i pod nánožník.

lilliaan
9. okt 2011

@katy1979 dakujeem 😉 Skusim to tam napchat 😀 Ten Lodger fusak je hodne dlhy.. A stacil vam v zime len jeden fusak? ci este si mam nejaky zohnat (pre istotu).. ked nechodi synacik, tak ten fusak ani nezaspini ze... No sice v marci mame rok a to uz asi chodit i bude ...

katy1979
9. okt 2011

@lilliaan no nie je to pravidlo ze ti chodit v roku bude a ked bude tak aj tak sa vonku vacsinou este povezie. neboj staci ti jeden fusak. aj ked my mame teraz ku dvom kocikom tri fusaky. ku kazdemu aj original a lodgera. lodgera dole akoby zahni nad stupienkom na nohy. malo by ti to akurat vyjst.

adrrika
9. okt 2011

Ahojte dievcata,aj ja som hrdou majitelkou S4,ale mam problem, strieska je dost pohybliva
,chcela by som ju dotiahnut,ale ma to cvok tak neviem ako,nemate nahodou skusenost?

slavka1212
10. okt 2011

ahojte....mne sa paci velmi kocik baby boom ale neviem ze ci je to dobry vyber ...poradi niekto kto snim ma skusenost prosiim ...vdaka

petronelas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tweetyna
15. okt 2011

prosim vas neni vanicka moc mala?

petronelas
17. okt 2011

@tweetyna jaká vanička,to byla otázka na mně?

veminka
17. okt 2011

Baby začalo mi vrzgať predne koleso ako staré dvere... čo stým? máte typy?

tweetyna
18. okt 2011

@petronelas myslim tu autovanicku Playmoon ci neni mala?

adelkav
18. okt 2011

@veminka to přední kolečko vrže jelikož je tam vůle, aby se mohl kočár skládat. Tak nám to vysvětlili při reklamaci a nalepili tam jakýsi suchý zip☹

mlha99
19. okt 2011

Holky nemáte někdo na prodej pláštěnku na hlubokou korbu Playmoon??

nezbednica
19. okt 2011

Dobrý den nemate niektorá kočík S4 reverse športový chcela by som sa spýtať či ta sedačka nie je moc úzka ak by ste ho niektorá mala nemohli by ste mi ho odmerať.
Ďakujem

veminka
23. okt 2011

@adelkav mne to akosi prestalo vrzgať samo od seba, ale možno to bolo tym že asi tyždeň pred vrzganím sme to olejovali lebo išlo tahšie koleso.hm

rainee
24. okt 2011

baby ja by som ho uz veru asi druhy raz nekupila, tak ako som bola z neho na zaciatku nadsena tak ma postupne pouzivanim sklamal. je vhodny tak pre dieta do 1,5 roka maximalne, nieto do 3 rokov. nizka strecha (malej sa uz po roku suchala hlava), maly nanoznik, plytke sedadlo, stale sa mi uvolnovala rucka 😠 ale bol super do terenu to sa musi nechat.

janicka1984
24. okt 2011

máme verzi S4 Titanium Reverse. I když jsem z něco byla ze začátku nadšená, podruhé už bych do něj nešla. Má malinkou korbičku (půlroční dítě i s fusakem do ní prostě nenacpu). A navíc mi i sporťák přijde strašně úzký a pro dítě nepohodlný (vůbec v něm nechce být) ☹

mlha99
24. okt 2011

@janicka1984 nestraš.. jsem si ho koupila taky.. moc se mi líbil..tak snad nám poslouží.. mimo bude v korbičce přes zimu až se v lednu narodí.. a příští zimu už ve sportaku.. a ten jsem tam zkousela davat v obchode.. tak snad mimo bude male🙂

používáš ho po i proti smeru jizdy ten sporták? a jinak bez problémůl?? nevrže nebo tak něco??
a v jiném kočárku malej chce být, zkoušela jsi to??

janicka1984
24. okt 2011

@miha99 nám se taky líbil. ale - třeba korbička je široká jen 33 cm (vnitřní rozměr), náš prcek má 7 kilo a jen tak tak se tam vejde s podzimním fusakem. a sporťák není o moc širší ☹ zatím používáme jen korbičku. sporťák jsme zkusili jen doma,jak se mu v něm bude líbit a spustil takovej řev, že jsme zase vrátili korbu...
jiný kočárek nemáme možnost zkusit ☹
jinak se s ní jezdí fakt krásně, je stabilní, nevrže, skvěle se s ním najíždí na chodníky. i když jezdíme po docela šílených cestách, tak nemám pocit, že bych z prcka vytřásla duši. má i docela velký košík, tak akorát na normální nákup.

janicka1984
24. okt 2011

@mlha99 odpověď jsem poslala někomu jinému, takže ještě jednou 😀
a pokud tu je @miha99, omlouvám se za překlep 🙂

mlha99
24. okt 2011

@janicka1984 děkuji za info, jsi hodná🙂 jsem si říkala, že asi všichni mají tu klasickou verzi, že ten reverse snad nikdo nema.. se mi prave na nem libilo, ze ho muzes mit po i rp))proti smeru jizdy.. a rikala jsem si ze mala se narodi v lednu takze bude malinkata tak se do te pidi korby vleze.. a pak se da na sportak.. tam se mi libilo ze ma dlouhou operku.. je uzky to jo.. ale budu doufat, ze budu mit drobecka🙂 mame v rodine same holcicky a drobounke.. ja jsem mala tak snad to vyjde.-D

jakou máš barvu?? ještě jsem tu hodne četla že se vyšisovala stříška.. tak snad nám ne..🙂

janicka1984
24. okt 2011

@mlha99 nemáš zač 🙂 myslím si, že u vás to bude v pohodě 🙂 když se miminko narodí, tak bude ve fusaku,korbička jí bude akorát. a v létě se v pohodě vejde do korbičky, bude jí akorát.
já jsem taky prcek, ale manžel je dlouhán a syn bude s největší pravděpodobností po něm 🙂
náš prcek, když se narodil, mě 48 cm a 2,74 kg, takže drobek. V autosedačce se ztrácel i s vložkou pro novorozence a o korbičce radši nemluvím 😀 Korbička je navíc skvělá v tom, že se v ní dá mimčo převážet (s tou vložkou pro novorozence kolem hlavičky a pásem přes bříško), ale prý to tady v Čechách není povolené 😅
máme barvu mucholapku (tu olive) 😀