Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

petrunka2008
13. apr 2010

Ahoj maminky! Prosím vás můžu se zeptat na dvě věci ohledně kočárku Casualplay S4? Máme ho koupený asi měsíc, řádně jsem ho přikryla, aby se na něj neprášilo a už se strašně těším až s ním vyjedu, zatím se nemůžu rozloučit s hlubokým Mutsy ☹ ale k mým otázkám. Jedná se o sporťák - jak se prosím zapíná zádová část (opěrka) do sedové polohy? Jsou tu 2 popruhy, kdy z levé strany (z pozice u rukojeti) se zapíná za otočný háček a z pravé strany je popruh dlouhý na šedou sponu. Když zatáhnu pravý popruh maximálně, tzn., že chci, aby dítě sedělo, tak sice šedou sponu zatlačím, ale když se o opěrku opřu jen rukou, spadne zádová část do lehu...nemůžu vůbec přijít na to, jak to pevně připnout....??????? 😖 😖 Já měla za to, že tam existují nějaké zarážky do různých poloh a on je tam jen nějaký tenký popruh????? Trošku mě to zklamalo.....A druhá otázka - to přední dvojité kolečko...taky vám v něm při otočení sem tam jakoby klepne? Má to tak být? Děkuji moc za odpověď!!!! 🙂

kratena
13. apr 2010

Petrunko ... pokud máš vše dobře zapojené, tak to asi bude chyba kočárku (na reklamaci). Když chci dát záda do sedu, zvednu je rukou a pak jen zatáhnu za ten popruh (ani nemusím tu sponu zatlačovat) a drží to perfektně. Když chci dát zpět do lehu, musím tu "sponu" zmáčknout a záda rukou zatlačit dolů. Jinak polohování pomocí popruhu je u hoodně kočárků ... výhoda je v tom, že si zvolíš libovolnou pozici - u jiného druhu polohování máš prostě třeba jen 4 pozice a tím to končí.
K přednímu kolečku ... klapat by v něm nemělo, mě spíš jedině "chrastilo", když jsem jela po drncavym terénu.

eimiky
14. apr 2010

klapalo to aj mne keď som išla na obrubník, to nie je závada

pipiii
15. apr 2010

petrunka, rekla bych ze tam ten popruh mas spatne pripevneny. Musis najit hacek za ktery se chytne, ja malou zvednu jednou rukou do urcite polohy, je to vyborna vec!urcite lepsi nez polohovani u jinych napr. polskych kocaru :-X

kratena, take me to klape, to je normalni, je to tim ze predni zdvojene kolecko je dost odpruzene a kazda mensi nerovnost je odpruzena.... ale to urcite neni zavada.

pipiii
15. apr 2010

holky, jak jste dopadly s tim polskym objednanim???

pipi1211
15. apr 2010

ahojte baby sme rozhodnuty ze kupime tento kocik len som sa vas chcela spytat ci mi viete poradit z vlastnych skusenosti, ktoru autosedacku kupit, ci tu babyzero alebo tu primu? 🙂

dadous
15. apr 2010

pipi prima je super, tu mužu doporučit, jen je trochu těžší 😨

dadous
15. apr 2010

tak v polskym dinu maj už jen kolekci 2010 tak jsem na ni zvědava 😵

pipi1211
15. apr 2010

a nie je moc dlha? myslim ci sa v poho vojde do auta? alebo potrebuje vasci priestor?

dadous
15. apr 2010

mame maly auto, dokonce třídveřak a na zadní sedčku se v poho vejde, stejně ji při převozu v autě musíš mít danou skoro do sedu 😵 a používam ji i na doma, když potřebuju mít nikču třeba v kuchyni tak ji šoupnu do sedčky a muže se v ní houpat 😵

dadous
15. apr 2010

zrovna jako ted, nechtěla mi usnout v postylce, tak ji mam u sebe v kuchyni 😵

janca.mareckova
16. apr 2010

AHOJKY.POTŘEBOVALA BYCH PORADIT. ZAMILOVALA JSEM SE DO S4 A VČERA JSME SE BYLI U JEDNÉ PANÍ PODÍVAT, ABY JSME SI UDĚLALI PŘEDSTAVU. A JSEM VELICE ZKLAMANÁ. NEVÍM, JESTLI ZROVNA TEN JEJÍ KOČÁREK UŽ TOHO MĚL ZA SEBOU TOHO TOLIK, ALE CELÝ VRZAL A SKŘÍPAL A BYL STRAŠNĚ NESTABILNÍ......KDYŽ SE CHYTLO ZA RUKOJEŤ A CHTĚLO SE ZATOČIT ( S PRÁZDNÝM KOČÁRKEM ), TAK SE CELÝ JKO BY NAHNUL KE STRANĚ.......NO NENADCHNUL MĚ. NEVÍM, JESTLI JSOU TAKOVÉ VŠECHNY A PROTO SE OBRACÍM NA VÁS..... A MOHL BY MI PROSÍM NĚKDO ZMĚŘIT ZÁDOVOU OPĚRKU, SEDACÍ ÁST A KOLIK MÍSTA JE PRO NOŽIČKY? NEMŮŽU TO NIKDE NAJÍT.....PŘIJDE MI MALIČKÝ. MOC VÁM DĚKUJU!!!!

pipi1211
16. apr 2010

tak ja som vcera videla kocik uplne novy v obchode a bol genialny, dokonca lepsi ako na foto, super sa ovladal a vyzeral krasne 🙂 ja som pren na 100% rozhodnuta!

akvy
16. apr 2010

ta prima sedajda je fajn, že je polohovací a jde si na ní koupit isofix základnu, což na zero nejde, ale ta prima sedačka v testech nevyšla nic moc.... 😝

akvy
16. apr 2010

beatrixe....zkus se juknout na aukro.... 😉
já mám univerzal barvičku, za chvíli půjdeme do sporťáku, už chceme koukat ven, takže to asi ani do půl roka v hluboký nevydržíme, ale přemýšlím, že si kočárek schováme kdyžtak na druhé...

eimiky
16. apr 2010

janca .mareckova ja som mala casualplay 1,5 roka a kúpila som ho od pani, čo ho pol roka používala, a nedávno som ho predala a pani čo ho kupovala bola milo prekvapená, že kočiarik je v super stave, žiadne vrźganie a pod, Akurát čo som menila boli plášte inak všetko bolo ok.Ale podľa mňa veľa záleží ako s ním človek zaobchádza.Je pravda, že šporťák so strieškou je tak do roku a pol ale aj tak potom už možno stačí nejaký ľahší kočiarik. 😉

katy1979
16. apr 2010

janca ono asi naozaj zavisi ako sa clovek o neho stara. my sme ho pouzivali asi rok ale nic takeho co pises na nom nebolo. viem ze zopar ludi casual reklamovalo ja som vzdy hovorila ze som s nim spokojna. ked ho niekto trieska kade tade a robi z neho hojdací kocik tak to aj tak dopadne. naposledy som videla nejaku tetu kocikovat buzz a snazila sa s nim hojdat. no oci mi skoro vypadli. ten kocik hojdat nejde takze akurat ho dobre znici.
ja som teraz predala ten nas. no ked som ho umyla vycistila tak nic na nom nebolo. ako nový.

dadous
16. apr 2010

holky ja mam taky dotaz, koupila jsem korbičku z druhy ruky, a na tom poklopu je malej fíček, zkoušely jste to některa vyprat?

katy1979
16. apr 2010

dadous neskusala som to prat akurat som to cistila kefkou. zavisi od coho je ten flak. ale ak sa budes drzat navodu na pranie tak by sa nemalo nic stat

dadous
16. apr 2010

no to pravě nevím od čeho je, ma strach aby to nějak nevybledlo 😕

janca.mareckova
16. apr 2010

A budete některá z vás tak hodná a změříte mi zádovou opěrku, sedací část a místo pro nožičky??? Díky

manee
18. apr 2010

ahojte, mam tento kocik, velmi sa z neho tesim, len sa trosku obavam tej uzkej vanicky, ako dlho ste ju pouzivali?

dadous
19. apr 2010

ahoj holky, mam velkou prosbu, byla by jste některa tak moc hodna a mohla mi vyfotit jak se pouta do auta korbička playmoon. koupily jsme z bazarku ale navod nam paní neposlala 😢

ewwe
19. apr 2010

manee my sma sa vozili vo vanicke do 7 mes. a este by sa zmestila, zalezi od toho aky fusak budes mat, my sme mali barana, a vydrzali sme ako tak, potom sa oteplilo, fusak isiel prec a hned bolo viacej miesta

dadous, nepomozem ti, lebo mi sme vanicku nevozili, ale v navode je to pekne ukazane, mozno ti nejaka baba vyfoti aspon navod, moj navod je u nasich aj s vanickou zabaleny a odlozeny pre dalsie mimi

dadous
19. apr 2010

ewwe dík 😵

evikk
19. apr 2010

Ahoj holky,sportovni casualplay s4 kolekce 2009 ted prodavam,kdyby jste nekdo meli zajem,byla jsem s nim moc spokojena,ale uz je nam maly,mela jsem celou trojkombinaci a super,ted prodavam jen sportovni verzi 😉

ewwe
19. apr 2010

evik nejak skoro ste z neho vyrastli nie? 🙂 dufam ze moja mala z neho tak skoro nevyrastie 😒

evikk
19. apr 2010

ewwe:No malej je velikej,vypada na dvoulete dite,je to obrik po tatkovi 😀 ,znama ma holcicku,ktera ma pres dva roky a ten samy kocarek ji jeste je,je to individualni 😒

eimiky
19. apr 2010

ewwe ja som ho tiež v tom veku predala, len kvôli tomu, že už bol malý, teda strieška dosť nízko 😖

katy1979
19. apr 2010

dadous ja navody uz nemam ale ak si dobre pamatam. vanicku das dostredu auta. a priputavas lavým a pravým pasom. klasika zacvaknes pas tak ako patri a ten pas uz len prevlecies cez tie uchytky na vanicke. vysvetlujem to ako debil ale mozno pochopis.